21742
  • dr Kotász
    #9881
    Leszorítóerő csökkentő? Ugyan milyen autóversenyzó szeretne kevesebb leszorítóerőt?
  • szabii98
    #9880
    Ójee. Montreal jól sikerült.:) köszi a segítséget.! végre működött a drs zóna. Valenciában holvan??:P
  • Firerock
    #9879
    Drag Reduce System azaz leszorító erő csökkentő eszköz így nagyobb sebességet tesz lehetővé
  • szabii98
    #9878
    THX! :)
  • palinho96
    #9877
    All assist off ?D:
  • nono28
    #9876
    Én azzal nyomom.Nekem nincs vele gondom
  • Tormiee17
    #9875
    Kanadában a hosszú egyenesben és a célegyenesben is van.
  • palinho96
    #9874
    én :D jaja nehéz irányítani.. az egész játékban a Ferrari és a RBR a legjobb :)
  • aerolive
    #9873
    Én megyek vele, nincs vele semmi bajom, féktávon egy kicsit kiszámíthatatlanul viselkedik, könnyen blokkol a kerék. Setupokat a racedepartmentről szoktam szedni, azok többnyire jók. Monaco-ba elég az alap is, azzal lehet verni az AI-t legenden.
  • bazza
    #9872
    Forceindiával ki autózik? Nagyon nehezen tudom ideális íven tartani, tolja le az orrát, tolja ki a seggét, vagy csiga lassú. Persze az AI simán elpucol előlem. Egy jó beállítást tud valaki??
  • palinho96
    #9871
    semmi :)
  • szabii98
    #9870
    Apropo, DRShez van valami követelmény, pl profi ai szint v valami? Mert Melbourne óta nem műxik közvetlen szélárnyékban sem. Kanadában hol van a drs zóna??
  • bazsiii95
    #9869
    sziasztok! valaki nem tudna segíteni mi lehet a probléma?

    http://kephost.hu/image-587B_4E80986F.jpg
  • potyi21
    #9868
    Kosziiii
  • potyi21
    #9867
    A versenyző az edzések alatt bármikor használhatja a pálya bármely pontján (amennyiben a versenyigazgatóság másként nem rendelkezik), de a futamon, csak a 3. kör megkezdése után, száraz körülmények között lehet használni a kijelölt előzési zónában. Az előzési zóna előtt kijelölt mérési ponton (általában 2 kanyarral az aktiválási pont előtt) kap jelzést a versenyző, hogy használhatja-e a rendszert. Ezen a ponton mérik az üldöző és az üldözött távolságát. A DRS-t akkor használhatja a támadó helyzetben lévő versenyző, ha az előtte haladóhoz képest legfeljebb 1 másodperc a hátránya és körön belül vannak. Ilyenkor a versenyző megnyomja a DRS gombot, így a hátsó szárny felső idoma vízszintes helyzetbe áll (kinyílik), ezzel csökken a légellenállás és az autó plusz sebességre tesz szert. A rendszer fékezéskor automatikusan visszazár.
  • aerolive
    #9866
    A hátsó szárnyat nyitja az elektronika, így jobban gyorsul az autó.
  • palinho96
    #9865
    OMG.. az ilyen miért miért nem olvas utána?? :D..
    Google a barátod!
  • potyi21
    #9864
    Drs -mit jelent pontosan?
  • potyi21
    #9863
    Hálás koszonetem !!!!! kosziiii
  • V43 1105
    #9862
    Q a KERS, W a DRS. Flashback - tegyük fel utolsó kör, célegyenes előtti kanyar megcsúszol összetöröd az autód.. Esc, Instalt Replay , visszatekersz odáig ahol még nem volt gáz az autóval, megnyomod az F12-t ezzel elhasználsz egy flashbacket és tulajdonképpne visszautazol az időben :DD
  • potyi21
    #9861
    kifejtenetek mi is az a flashback?.ja es billentyun hol lehet hasznalni a kerst?
  • TruckerDave
    #9860
    3 óra hosszán át nyomtuk tesómmal split screenbe. :D Ő auto. fékezéssel billel , én meg kormány meg saját fékezés :D 3 körös versenyek voltak, de vagy hatszor kellett mindig előröl kezdeni mert nem bírtuk ki, hogy a másikat ne zúzzuk fel a falra
  • lacica
    #9859
    Nekem a SHIFT2 csinált ilyet,és a videókártya driver volt a hunyó!
  • palinho96
    #9858
    nem.. nálam működik!.. nekem is ez volt a gondom.. majd azt csinálom hogy futamonként elmentem! :D
  • aerolive
    #9857
    :D

    és mi garantálja, hogy nem fordul elő még egyszer? Oké, kitörlöd a hibásat, attól még az újnál is lehet ez a hiba. :)
  • palinho96
    #9856
    nekem is volt ilyen gondom.. kikell törölni a Dokumentumok/My games/FormulaOne2011 mappából a savgame mappát!..
    sajnos ezzel elveszik a mentés... de erre ez a megoldás!
  • V43 1105
    #9855
    Akit esetleg érdekel, kapható nálam 4.590.- ért eredeti F1 2011 CD KULCS ! :-)
  • Master91
    #9854
    Azé fel tud kúrni agyilag a játék. billentyűzeten faszom a ki gyorsítások, főleg ahol 1-esbe rakja vissza, marha szar. pikk-pakk ki pörög. Ez más sok szerintem. 1 baszott kínai futamot nem vagyok képes meg csinálni, mert el száll az összes flashbackem, ucsó helyen meg nem akarok végezni. a lágyból a hátsó gumi 6 kör alatt elzabáltam.
  • burkos01
    #9853
    Vagy esetleg a játék DRM-je összetűzésbe került a virtuális meghajtóddal. Töröld le vagy frissíts rajta.
  • IXEMGabeo
    #9852
    játszottatok split screenben?

    Win 7 hiba lehet sztem...újratelepíteni próbáltad?
  • bakkerman
    #9851
    nem indul a gém...tegnap este még lazán játszottam,fater is tolta,de most akartam ma először játszani vele,de nem jó...az exe hibát észlelt ezért leállt,mindig azután dobja ezt ki,ahogy kiírja hogy press start or enter,nyomok egy entert,elkezd picit tölteni,és kidob...pedig ugyanúgy indítanám ahogy tegnap
  • bakkerman
    #9850
    na ahhoz nagy grat
  • burkos01
    #9849
    Most mentem Monacoban egy 1:10:837-es kört szuperlágy gumival. A legnehezebb nehézségen. Az ellenfelek is a legnehezebben vannak. És megnyertem az időmérőt.
  • burkos01
    #9848
    Kipróbálom. Köszi.
  • burkos01
    #9847
    Emlékszem volt egy flow.bin file benne a játék system könyvtárába. Azt kellett felül írni. Ebben is van de nem hiszem hogy a 2010esé jó lenne hozzá. Valami ötlet?
  • Tormiee17
    #9846
    Nekem is ez volt...azóta bemegyek a myf1-be és rámegyek hogy save,azóta nem csinált ilyet.
  • burkos01
    #9845
    Sziasztok. Nekem az a problémám hogy elmentem szépen montecarlóig, és most megint ezt kell csinálnom. Nem mentette el. Pedig eddig működött. Az auto save be van kapcsolva, be vagyok jelentkezve az offline profilomba is. Anno a 2010nek is volt ilyen hibája. Csak nem tudom hogy hogy orvosolták. Valaki esetleg nem tud segíteni?
  • bobka
    #9844
    sziasztok!
    nem talaltam rola infot,de hatha valaki talalkozott mar a problemaval!
    ps3on mit allitsak be,hogy ne nezzen ki ordenare szarul a grafika?nem talalom a megoldast es nagyon idegesito!koszonom
  • TruckerDave
    #9843
    Halleluja :D Végre, köszönöm :D Így egyszerűbb lesz a védekezés :D
  • kcsbubi
    #9842
    My F1, Graphics, Vehicle reflections medium-ra rakod.
    Ez az autó tükröződése és egyben a tükör bekapcsolása is.