21742
  • szabii98
    #9921
    Valencia esős idő. Challenge accepted. 3. helyről indulok, lazán lerajtolom őket aztán imádkozom h 11kört bírjon a gumi D:
  • adam46
    #9920
    Kamu Gyuri azt hiszi mindent megengedhet magának, de persze csak az oldal keretein belül, mert csak ott tud bannolni. Posztert meg megmondta, hogy ne nézegesd, hanem játsszál.
  • Dietrich
    #9919
    régebben az ilyet hívtuk sulinetes hülye gyereknek :p
  • Firerock
    #9918
    Aki jobb volt nála arra aztmondta hogy csal és kirakta a szánalom ligájából:D
  • barcames
    #9917
    karrierben a rajt után a motor megfőtt rendesen
  • [HUN]FaTaL
    #9916
    Azok után, hogy mindenkit lecheaterezett aki a 2010-ben az első 100-ban lévő időt ment, már meg sem lepődöm (csomó ph-s srác van közte). Kis csíra ez a gyerek, az oldala is olyan.
  • nyusz
    #9915
    Egy admin szerintem nem engedhet meg magának ilyen stílust az oldalt minősíti. Akkor se ha más se emberi stílusban ír be.
  • burkos01
    #9914
    #3 Brownie 2011-09-26 18:54
    Idézet - daavidka:

    tesztet meg ígértetek és semmi!
    csak azon vagyok, hogy minél több lóvét kaszáljatok az oldalatokból..............
    legnagyobb POÉN A POSZTER VOLT!!! :-x
    AZ HOL VAN??????



    Köszönjük a részvételt, törölve vagy az oldalról. Ilyen undorító hozzászólást még nem olvastam, pedig már volt pár. Önző kis fasz vagy (és nem kérek elnézést a kifejezésért).

    Ez egy nonprofit oldal, négyen dolgozunk úgy a fedélzeten, hogy Gyurinak és Sityinek családja és magánélete van (ellentétben veled), én érettségizem, Ertzu pedig szintén a középiskolát nyomja csomó vízilabda edzéssel megspékelve.
    A hasznunk ebből a néhány rendelésből néhányezer forint, mert nehogy már azt hidd, hogy minden játékból mind a 7000 forint a miénk... valamiből ki is kell fizetni a játékot a beszállítónak, okoska.

    A tesztet megkaptátok, csomó videót és cikket tettünk ki, amúgy a játék már a múlt héten megjelent, Te is játszhatsz vele, mi a szarra kell még előzetes teszt - utólag?
    A posztert pedig nem tudtuk megoldani, ez nem rajtunk állt. Köszönjük a részvételedet, viszlát.



    Kamu Gyuri oldaláról egy kis szösszenet. (f1gh)
    Mert kérdezni mert.
  • dr Kotász
    #9913
    Én még csak Shangainál járok, nem láttam safety cart. Hogy oldották meg, hogy betartsd a szabályokat? Pl. ha fékezel, a mögötted levőt szabálytalan előzésre ne kényszerítsd stb.?

    És online versenyen valaki találkozott már biztonsági autóval?
  • nyusz
    #9912
    Hello! Logitech wingman formula force gp kormányom van. Az a baj, hogy ha bemegyek verseny közben vagy verseny után a replaybe akkor nem tudok kilépni! csak ha az egész játékból kilépek..... láttam angol fórumokon hogy másnak is van ilyen problémája csak megoldás nem volt:S
    zs.
  • cargame
    #9911
    Nagyon osszeraktak. Mar egy szezon alatt 2szer jott Safty Car ugy, h meg a szezon felenel sem jarok. Es mind a ketszer elcseszte a strategiat :DD
  • aerolive
    #9910
    hát és szerinted a traction control az mi? kipörgésgátló :D
  • Master91
    #9909
    lol, én azt hittem ,hogy az amikor az ideális íven tartja a kocsit. az nem kell nekem, nekem csak kis kipörgés gátló kéne. hamar kibaszom a seggit :(
  • V43 1105
    #9908
    Tökéletes
  • Dietrich
    #9907
    asust kellett volna és a HRT gyorsabb vele
  • HUmanHunter
    #9906
    gondolom mindenki ki akar fékezni mindenkit még az első kanyarban? :)
  • barcames
    #9905
    neten nyomtam pár futamot hát mint ha valami roncs derbi lenne.....
    mindenki üt mindenkit
  • V43 1105
    #9904
    Hawk hűtésű ? :-)
  • argo001
    #9903
    Gigabyte.
  • V43 1105
    #9902
    Melyik gyártótól vetted? XFX, SAPPHIRE, ASUS, MSI?
  • argo001
    #9901
    Na, beüzemeltem a HD6850-et, DX11-ben szakít a játék. Szép lett nagyon! :)
  • lac coo
    #9900
  • dr Kotász
    #9899
    Bizony, de ennek semmi köze a leszorítóerőhöz. Gondolj vissza egy kicsit a fizikaórákra. A leszorítóerő függőleges irányú, ergo vízszintes irányú haladásra nem gyakorolhat hatást. Monzában azért lesz a végsebesség kicsi, mert a maximális szárnynak maximális a légellenállása. Az, hogy a leszorítóerő is ekkor maximális, a végsebesség szempontjából irreleváns.
  • macleody
    #9898
    Hú tényleg. Mert miközben a hátsó szárny leszorítóerőt képez, nem okoz légellenállást. Akkor hogy tapasztja az úthoz a hátsó kerekeket? Netán 200 kiló? :)
  • lac coo
    #9897
    Akkor jóvan :)

    Próbáld ki: tedd maxra a hátsó szárnyat Monzában és nézd meg mennyi lesz a végsebesség ;)
  • aerolive
    #9896
    *Control ... billel milyen amúgy az irányítás? RD-n nézem elég hihetetlen időket mennek, még gyorsabbat, mint néhányan kormánnyal. Montreal amúgy nagyon fekszik nekem, lassan kezdem megszeretni.
  • dr Kotász
    #9895
    Hatalmas tévedés. Mindig a leszorító erő maximalizálása a cél.

    Amiről te beszélsz, az a légellenállás :)
  • aerolive
    #9894
    Traction Controll :)
  • Master91
    #9893
    melyik a kipörgés gátló? :O billenytűzethez kéne :D
  • aerolive
    #9892
    Kipörgésgátló csak, azzal még nem tudtam megbarátkozni. Nekem túl könnyen kipörög.
  • palinho96
    #9891
    All Assissts OFF??
  • aerolive
    #9890
    Jó volt ez a kanadai futam. 1.10.646 Force Indiával.
  • palinho96
    #9889
    nem!
  • Firerock
    #9888
    igen
  • adam46
    #9887
    nektek is pixeles esőbe a felszáradó ideális ív?
  • Totti5
    #9886
    COOPba van egy csöpp bug. Szárazon a gép ment Ausztráliában 24 elejét, aztán esőbe kimentek slickel és mentek ugyan ennyit:) mi meg mentünk 10 mpvel lassabbat interrel.

    LOL

    Csak peccselni kéne ezt sürgősen.
  • Firerock
    #9885
    ahogyan a kolléga írta,egyenesekben a kevesebb leszorító erő nagyobb sebességet jelent,ezért lehet egyenesben első szárny nélkül gyorsabban megállni,viszont fékezésnél és kanyarokban hátrány,ezért deaktiválódik automatikusan akkor amikor rálépsz a fékre
  • ATi0021
    #9884
    Riválisnak választottam Hamiltont, akit nem nagy eltéréssel, de végül sikerült legyőznöm a pontversenyben. De végül nem kaptam McLaren szerződést. Azt hittem ez azért van mert még csak 1 szezonom volt, de Codemasters fórumon láttam van aki megkapta második évre a McLarent. A kérdésem, hogy pontosan mi kell még a teljesítéséhez???
  • szabii98
    #9883
    megvan
    Valencia: 11 utáni hosszú szakasz, 14 utáni rövid egyenes
  • lac coo
    #9882
    Egyenesekben mindegyik :)))
    Kanyarokban meg növelni szeretnék :))


    Ha sokszor nézek instant replay-t leáll a játék nálam, más nem találkozott ezzel ?