21742
  • WinStar
    #10041
    a slet screen-t hogy lehet elinditani?Van bill.-em meg gamepadom.....de nem sikerül sehogy se.PLEASE HELP!
  • barcames
    #10040
    úgy értettem, hogy egyenlő pontunk van!
  • aerolive
    #10039
    Szerintem fej-fej mellett vannak az 1-2. helyen.
  • Lebowski
    #10038
    Hogy mész Hamiltonnal karrier módban????
  • atila4
    #10037
    ez baszott jó :P
  • aerolive
    #10036
    A féltáv körül minden előjel nélkül a játék a mentést nem tudja betölteni és leáll exe hibával. A vizes ívek száradása felér a 8 bites grafikával, ill esős időben kicsit durva időket megy az AI, hirtelen most ennyi jutott az eszembe.
  • mmovar
    #10035
    szasztok. kicsit megvagyok késve a game-el még nincs meg és közben időm se volt olvasni a fórumot. milyen patch-ot kéne kiadnia? Mi gond van a 2011-el? esetleg egy vállalkozó kedvű emberke összefoglalhatná hogy is állunk a game-el. (mit kurtak el, mit javítottak, mik az újabb gondjai stb) nincs kedvem elolvasni az összes hsz-t nyilván megértitek. köszönöm!
  • barcames
    #10034
    5 futam van hátra az első szezonomból és 171 ponttal hamiltonnal vezetem a bajnokságot mögöttünk webbrt 170 button 159 alonso 154 vettel 131 :D hátszoros lesz nagyon :D
    közben kaptam egy szerződést a hrt csapattól :P
  • szabii98
    #10033
    játszom nagyban, Hungaroring, oké itt megállok. Most belépek, Silverstonenál tartok ... húú te atyaúristen -.-"""
    legalább nemkellett újra kezdenem
  • aerolive
    #10032
    Én rövidet nyomok, de 85%-ban csak a futamon tudom teljesteni a követelményeket, ennek ellenére így is megkapom a fejlesztéseket. Nem attól függ, hogy teljesíted-e, hanem hogy a csapattársad előtt vagy-e a pontversenybe. A kritériumok teljesítése a csapat elégedettségébe számít bele.
  • szabii98
    #10031
    én rövid hétvégét megyek és akk csak 1 szabadedzésen kell megcsinálnod..
  • Robert24
    #10030
    Valakinek van az irányú tapasztalata, hogy a felkérésekkor mennyire számít, hogy teljesíted a szabad edzésen, kvalifikáción és a versenyen az előre meghatározott feladatokat? Lehet, hogy top csapatba való felkérést csak akkor kap az ember ha egész évben az előző csapatodnál minden kritériumot teljesítettél? Kíváncsi vagyok én milyen szerződést fogok majd kapni Hungaroring nincs már messze még 2 futam van addig...
    Egyébként szabad edzésen amikor autó fejlesztés van akkor úgy vettem észre mind a három edzésen teljesítened kell az időt akkor kapod meg a futamra a fejlesztést. Viszont ha nincs fejlesztés érdekes módon hiába megyek mindegyik szabadedzésen viszonylag jó időt a végén nem jelöli pipával megoldott feladatként. Ez nem tudom miért van...
  • szabii98
    #10029
    jaja :D
    de végre Hungaroring és már jönnek a felkérések. Alig várom az év végét unom már a Williamst..
  • Lebowski
    #10028
    Plusz a szádba és a gatyóba egy cső és minden meg van oldva :)
  • aerolive
    #10027
    Nem tudom mit tököl a Microsoft még a patchen, jöhetne már. :/
  • szabii98
    #10026
    hát ha nekem ilyen berendezésem lenne én nemigen szállnék ki belőle egy 20 percre se D:
  • thedriver
    #10025
    íme videón is:Az új Thrustmaster Ferrari F1 kormány a T500 RS-re:

  • Robert24
    #10024
    Köszi a válaszokat nekem is gyanúsan gyorsak most már lejegyzetelem az időket és kivizsgálom bár szemre észre lehet venni, hogy a kigyorsításuk is mennyivel jobb mint az enyém nagyon finoman lépek így is a gázra ha nem vigyázok kitörik a hátulja. Gondolom a beállításokon is kellene finomítanom még. Van egy alap esős beállításom de nem mindig jön be. Próbáltam már azt is, hogy az váltó áttételét hosszabbra teszem, hogy minél nehezebben pörögjön ki a kerék de úgy meg lelassult nagyon a kigyorsításom a többiekhez képest. A Felfüggesztést szoktam még lágyra tenni a balancet kb 50-50% és nagy leszorító erőt a szárnyakra. Fék tárcsát szintén legkisebbre állítom, hogy ne blokkoljon annyira a kerék. Nagyjából ennyi.
  • cargame
    #10023
    Ami nekem feltunt, h barmennyire esik csak intermediet et ajanl es azzal megy mindenki...
  • [HUN]FaTaL
    #10022
    Totti írta korábban, hogy esőben, legenden ugyanolyat megy az AI, mint szárazon, ez lehet talán a probléma (bár ő xboxon tolja).
  • aerolive
    #10021
    Én is észrevettem, hogy nehéz, főleg időmérőn. Egyet tudok, érdemes végigmenni, mert folyamatosan szárad, (ha nem szakad végig), és akár 5-6 másodperc különbség is lehet.
  • szabii98
    #10020
    tavaly esőben úgy végigmentem mint Slicken, talán még jobban.
  • Robert24
    #10019
    Sziasztok!

    Nem tudom ki, hogy van vele de nekem az esős körülmények valahogy nehezebben mennek mint az F1 2010-ben. Eddig még csak kvalifikáción volt esős körülmény de az első 10-be nem tudtam soha bejutni szerencsére még versenyen nem volt. A beállításoknak is sokkal nagyobb szerepe van lehet ott a hiba nem tudom... egyébként minden segítség ki van kapcsolva és legend szinten vagyok. Kíváncsi lennék másoknak is nehezebben megy az esős körülmények között vagy én nem tudom az autót arra beállítani. Ha valaki adna pár tippet hálás lennék!
  • aerolive
    #10018
    mi a probléma?
  • tmp
    #10017
    Nekem el se indul, így nincs is formulaone2011 mappa.
  • aerolive
    #10016
    Akinek leáll exe hibával:

    C:Users\NEVED\Documents\My Games\FormulaOne2011\savegame mappában levő GTEHXOSJZ_0 fájlt nevezd át, (mindegy mire) majd ezután a GTEHXOSJZ_1 változatról csinálj egy backup fájlt, majd írd át 0-ra a végét.
    Így elindul, ideiglenes megoldás, valószínűleg már kilépés után előjön a hiba. A patch már kész, a Microsoft jóváhagyására várnak már csak.
  • palinho96
    #10015
    valakinek meg fent van még az f1 2010? ha gen egy eredeti cars mappából valamelyik mappát másolja már fel!! ne generics legyen
  • nyusz
    #10014
    Pár hibát észrevettem ami kicsit bosszant. 1. Versenyen Kínában és Barcelonában is észrevettem, hogy a DRS zóna után is 1-2 kanyarig használják a szárnyat már nem megengedett helyen az ellenfélnél ami karrierbe kicsit bosszantó. Meg Monacoba keresztbe áll Virgin kaszinónál edzésen, tök jó 3kanyarral előtte sárgáznak meg minden, meg is kell álljak hogy ne menjek neki erre blokkolásért rögtön 10rajthely büntetés...
  • Firerock
    #10013
    szomorú...
  • barcames
    #10012
    6 futammal a vége előtt 5 vagyok a bajnokságban :) elsővel szemben a hátrányom 25 pont, elég szoros lesz :) kaptam 2 nagyszerű ajánlatot is a virgin és a lotustól de riválisnak hamiltont adtam meg (ő vezeti a bajnokságot :S)
    Kérdésem az lenne, hogy a szezon végéig még várhatok más csapatoktól is érdeklődést?
  • thedriver
    #10011
    Thrustmaster gyártja, csak a T500 RS-re megy rá.
  • Firerock
    #10010
    g27-re rámegy-e?
  • thedriver
    #10009
    Az csak a kormánykerék ára. Ehhez kell venni még egy Thrustmaster T500 RS-t is, ami kb 130-140 ezer ft körül van. Azon lehet lecserélni a kormánykereket erre.
  • Balinthun
    #10008
    Nincs valami patch vagy mod hogy a sc kicsit gyakrabban jöjjön be és az időjárás tényleg dinamikus legyen?
  • Crome
    #10007
    200$-ért nem is tűnik soknak.
  • bakkerman
    #10006
    na mostmár arra a szintre jutott nálam a gém,hogy minden indításnál jön az exe hibát észleltes duma,kilép,utána visszalépek,ugye muszáj csinálni új profilt,ha játszani akarok,akkor játszok,minden rendben,kilépek,és következő indításnál minden kezdődik előről :) kormány,grafika beállítás stb...erre még mindig nincs megoldás??
  • Galy
    #10005
    Thrustmaster's Ferrari F1 Wheel

    nice!
  • Totti5
    #10004
    Csak tipp volt. Én konzolon nyomom, ott ilyen dolgok nem történnek, és az F1es sincs semmi gond.

    Az AI viszont továbbra is nagyon bugos.

    Coopba 1 kiállás helyett kétszer jönnek ki legenden, így könnyű nyerni:))

    + esőben kimennek slickel és száraz időket mennek, miközben mi 10 mpvel lasabban hajózunk körbe:)))
  • barcames
    #10003
    szóval van egy hosszú hétvége 3 edzés 1 időmérő és futam!!!
    1 edzésen ha ki írja h 5-6-7 kör akkor neked annyit kell csinálnod, hogy a mérnökre mész és ott nem a legalsót választod ha nem a legfelsőt és indulsz is a páylára lesz 5-6-7 köröd h megcsináld!
    De ezt az összes szabadedzésen végig kell csinálni akkor jó! időt meg nem muszáj végigpörgetni! mész egyből a következőre!!!!
    én így szoktam és eddig minden sikerült!!!!
  • bazza
    #10002
    Sajna nem jó, jött megint az üzenet, h 7 kör alatt döntsem meg az időt amit írnak. Második körömön megdöntöm, bejövök a boxba, pörgetem az időt, letelik az edzés, eltelik a hétvége, nézem naptárban: verseny meg időmérő előtt ott a pipa, edzés előtt meg az iksz... Szóval ? :D Mit értek félre?