21742
  • szabii98
    #10001
    bíztató.
    off:
    mi téked volt..
  • lac coo
    #10000
    Origi játéknál is tönkre megy rendszeresen a mentés !

    TÉK !b :D
  • szabii98
    #9999
    Shanghai esős futam. Az idei év 2. esős futama, a 2. olyan futam, ahol a dobogóról indulok /Malajzia 1.hely, Kína 3.hely/
  • barcames
    #9998
    inter gumi 9 kör alatt eldurrant
  • aerolive
    #9997
    Ez egyáltalán nem ettől függ, ez nem egy védelem, hogy na akkor random kirakom az embereket a játékből, nesze kezdjétek újra. Steam-ről letöltött és bolti verzió is csinálja.
  • szabii98
    #9996
    remek :D
  • [HUN]FaTaL
    #9995
    Igen és az ilyen 1-2 eset miatt azóta mindenki az összes bugot a warezra fogja :D
  • Totti5
    #9994
    Nem elképzelhetetlen, volt már rá számtalan példa hogy a warez verzió olyan hiákat generált amit az origi nem...
  • szabii98
    #9993
    Origivel műxik?o.o
  • Totti5
    #9992
    pl origi játék?:D
  • szabii98
    #9991
    eléggé jó lenne már megoldani..
  • aerolive
    #9990
    Na nekem is elkezdte a leállást. Tegnap mentem SPA-t, de elbasztam, szóval kiléptem, gondoltam ma lemegyem, de nem. Ha újra kell kezdenem tökönszúron magam. Pont az ilyenek miatt unom meg az egészet a fenébe, szóval jó lenne, ha találnék rá megoldást.
  • GPx8
    #9989
    CD Galaxisban van. Poszterrel, akciósan...
  • V43 1105
    #9988
    Megkell várni hogy leteljen az idő, vagy a monitorra nézve F2 segítségével pörgesd át gyorsabban az időt :-)
  • bazza
    #9987
    Üdv! Az miért van, hogy az edzésen kapott feladatot teljesítem (pl: érjek el egy bizonyos idő eredményt), a hétvége végén viszont a naptárban látom hogy ki van ikszelve. ????
  • barcames
    #9986
    2 kép gyönyörű!
  • V43 1105
    #9985
    Elkezdtem cserélgetni a sisakokat a játékban ^^,






    Ez pedig a kedvencem, időmérő, gyors kör :


  • barcames
    #9984
    Hatalmasat röhögtem KAMU GYURI OLDALÁN
    akik megrendelték ezt kapják hehehehe

    MEGRENDELŐINK FIGYELEM!

    SAJNOS AZ A HELYZET ALAKULT KI, HOGY A RENDKÍVÜLI ÉRDEKLŐDÉS KÖVETKEZTÉBEN MAGYARORSZÁGON HIÁNYCIKK LETT AZ F1 2011... A NAGYKEREK NEM TUDJÁK KISZOLGÁLNI AZ IGÉNYEKET, RAKTÁRON MÁR EGY DARAB SINCS A JÁTÉKBÓL... Azt sem tudják megmondani, hogy mikorra várható az újabb szállítmány, ezért azokat a rendelőinke,t akik még nem kapták meg az F1 2011-et, arra kérjük, hogy jelezzék: Fenntartják e rendelésüket, vagy töröljük azt a nylvántartásból. FIGYELEM: A helyzet nem végleges, szinte biztos, hogy előkerül még néhány raklap játék, de nem tudjuk megmondani, hogy mikor. Kérünk tehát minden rendelőt, hogy levélben jelezze szándékát, illetve új rendelőink vegyék figyelembe ezt az új helyzetet. (Rosszban a jó, hogy ezek szerint minden példány elkelt már, ez pedig eladási rekordra enged következtetni.)
  • Crome
    #9983
    Karrierben is? Mert mintha néztem volna és nem volt, de majd megnézem megint. Köszi!
  • benőmenő
    #9982
    meglehet máshol is, amikor elindítasz egy futamot esc, majd driving assists és ott lehet a 2d-s és 3d-s közt választani.
  • barcames
    #9981
    nem eredeti azért csinálta :D
    amúgy nem tudom!
  • Crome
    #9980
    Én még használok fékezési pont segítséget a kanyaroknál, de ez a 3D kinézet nem jön be. TT-ban lehet 2D-ssé kapcsolni, de futamon meg nem?

    A másik amit nem tudom mi volt: időmérőn 19. voltam, 5 perc volt még hátra, erre elveszi a képet és kiírta, hogy diszkvalifikáltak. WTF? Volt valakinek már ilyen?
  • V43 1105
    #9979
    Yep ..
  • szabii98
    #9978
    a mentés volt a ludas. most akkor, ennyi volt? kezdhetem elölről?:(
  • V43 1105
    #9977
    Dokumentumokban nézzél körül ..
  • szabii98
    #9976
    hova menti a mentéseket?
  • V43 1105
    #9975
    Rossz hírem van .. szerintem beszart a mentésed... töröld ki nézd meg úgy elindul-e ..
  • szabii98
    #9974
    executable hibára mit tudtok? futtatás rendszergazdaként nemjóó.
  • grimm13
    #9973
    nem mondom mert a karrierben az ausztrál pályán végig eset xD no drs :( csak mikor beállítottam a kormányt futottam pár kört és ott eszméltem rá erre a kapcsolgatásra ...
  • barcames
    #9972
    Legenden meg van az első győzelmem is a williamsel
    a második helyezett vettel 2.8 mp-re mögöttem :D óriási futam volt!
    De a lekörözöttek komolyan vicc amit művelnek....
  • IvanJacint
    #9971
    kossz megtalaltam.
    meg 1 kerdes:mik azok a pontok amiket kapok futamok utan??Amivel szinteket lepek???
  • IXEMGabeo
    #9970
    úgy tudom a 100%-os versenyhétvége során van
  • dr Kotász
    #9969
    Futamonként változtahatod. Szóval legközelebb a kövekező verseny előtt lesz rá lehetőséged. A mostanit már le kell játszanod... tételezd fel a legrosszabbat :)
  • dr Kotász
    #9968
    A setup menü motor szekciójánál beállíthatod. A minimum 3 kör.
  • cargame
    #9967
    Valaki nem tudja, h hol tudom megnezni, h a tores milyen mertekure van beallitva? A karrier elejen kellett ezt?
  • RYO21
    #9966
    Abu Dhabiban van napszakváltozás, vagy végig nappal van?
  • IvanJacint
    #9965
    Sziasztok
    JO a Game a grafiaka,meg persze a biztonsagi auto is jo.stb
    Jol jonne egy patch ami javitja esoben az idealis ivet,mert eleg csunya.
    Az kerdeznem,hogy hogyan lehet allitani az uzemanyag mennyiseget???Idomeron kene allitani,mert tudtommal ures autoval mennek elobe is,de nekem mindig kb 10 korre elegendo van es le szeretnem csokkentteni
  • Master91
    #9964
    mé, én kapcsolgatom. van olyan enyhe kanyar, ahol már eldob drs be, de fékkel sokat veszítek, így inkább csak kapcsolok :D
  • V43 1105
    #9963
    Második szezon finished .. Leigazoltam a Lotus Renaulthoz ^^,
  • barcames
    #9962
    nem mondod, hogy kapcsolgattad ki be?!