21742
  • benőmenő
    #10082
    a quick menüben, ahol a fuel mixet állítod felfelé helyett lefelét nyomsz és ott választasz gumit, majd be mész a boxba és cserélik.
  • Crome
    #10081
    Azt tudjátok, hogy hogyan lehet kérni tervezetten kívüli boxkiállást? Mert a beállításoknál ilyen gombot nem kínált fel, mint ugye a 2010-ben volt pit request gomb.
    A másik, hogy ez az override input device on/off mit takar valójában?
  • adam46
    #10080
    noob szegényke
  • avus
    #10079
    Kamu Yyuri nagy beszámolót készít. Már most csalásra gyanakszik a multi mókák során, mert egyesek jóval gyorsabbak mint ő és talpnyalói.
    Száni ez a faszi. :D
  • Tormiee17
    #10078
    Hihetetlen......vezetem a nürbugringi futamot,és amint ráfordulok a célegyenesre,hogy megkezdjem az utolsó kört,bal hátsó defektet kaptam...és már nem volt több flashbackem... 10. helyre betudtam kullogni,de így már 30 pont a hátrányom Webberrel,de így is 2. vagyok.
  • Robert24
    #10077
    Sajnálom akkor valószínűleg én sem fogok majd kapni...
    Remélem azért egy Lotus Renault-os szerődés benéz vagy egy Mercedes Gp-s, mert a sauber meg társai nem lenne előrelépés a Force Indiához képest. Akkor inkább maradok. Persze a Hrt meg Virgin már meg keresett engem is...
  • szabii98
    #10076
    szarvoltál.
  • barcames
    #10075
    hiába győztem le Hamilton semmi McLaren szerződés... ennek így sok értelme volt :S:S:S
    Sauber szerződést kaptam....
  • nyusz
    #10074
    legenden megyek énis, automata válto, meg medium tc van semmi más.
  • Lebowski
    #10073
    Szerintem pont a gumikopás az egyik legizgalmasabb dolog ebben a játékban :) Még csak az Ausztrál nagydíjat végeztem ki, de igen érdekes volt egy körrel az eredeti taktika után lágyon csúszkálni a pályán :) Nem mondom, hogy nem izzadtam meg, hogy megtartsam a 6ik helyemet... Nem sikerült :)
  • Robert24
    #10072
    Speciel nekem kétszer volt első szezonom során defektem a dobogó helyezések múlottak rajta így lettem akkor 6. és 7. a Force indiával. Igaz műszaki hibám még nekem sem volt. Safety Car se volt akkora baleset még nem volt, hogy bejöjjön még Monacóba sem. Nekem teljesen reális eredmények születnek az Al részéről is de szerintem ez függ attól milyen szinten mész. Minél magasabb szinten annál reálisabbak a futamok kimenetele stb szerintem. Én legenden megyek all assist off-al annyi segítség van, hogy a gumi szimet kikapcsoltam de a többi mind off. Ha eső van az ABS nyomom még be mert így se bírok némelyik pályánál az allokkal túl jól mennek esőbe. Nem is csúszkálnak én meg majd meg feszülök, hogy megfogjam a nyálkás pályán.
  • barcames
    #10071
    2 futammal az első szezonom végén 4 helyen vagyok :)
    még matematikai esélyem van a címre, de lehetetlen 45 pont hátrányt ledolgozni Webber ellen
    Hamilton a rivális hát 11 pontra vagyok tőle, remélem sikerül és talán megkapom a mclarenes szerződést :)
  • nyusz
    #10070
    Fusztráló, hogy Lotussal megyek és egész évben nemvolt még műszaki hibám (angol nagydíjat fejeztem be) Nem kívánom csak hát így lenne reális... sőt senkinél nem láttam kb.. 9 futam alatt volt 3 sárga zászló azt kész. Se safety car se semmi. Ráadásul kb mindenki befejez minden futamot. Most 15. lettem eddig legjobb 19. hely, érdekes hogy massa nyert rosberg második, button meg vettel mögöttem végzett.
  • barcames
    #10069
    semmit nem jelent, ha legyőzöd!
    sokan írták fórumokon, hogy hiába győzöd le az ellenfeledet nem biztos, hogy megkapod a mclarent!
    Én is Hamiltont jelöltem meg riválisnak és még van 4 futam a szezonból.
    Meglátjuk mi lesz! :)
  • Robert24
    #10068
    Én amugy Hamiltont jelöltem meg riválisnak jó lenne ha megkapnám az ülését. 8 ponttal vezetek előtte.
  • Robert24
    #10067
    Dettó ugyan az! Már a kvalifikáción éreztem, hogy ezen a pályán ha esik iszonyat nehéz rajta menni. 11. helyről rajtoltam már a rajtnál gondok voltak a szokásos első kanyarnál túl sokan akartak elfordúlni és keresztbe állások lettek közbe kb az első 6 szépen elfordúlt és meglógott. Ezen a pályán ha esik olyan lesz mintha jégen kellene menni iszonyat lefárasztja az embert. Az Angol nagydíjon valamivel jobb volt a helyzet ott amikor esett akkor is több tapadás volt... Szóval pálya válogatja ezt is. Suzuka lesz még szar ha esik...
  • aerolive
    #10066
    A mentés betöltési hiba miatt áll. SPA-nál járok, ott dobott ki, backuppal meg le kell menni az egész Hungaroringet, és semmi sem garantálja, hogy nem jön elő még egyszer. ha kilépek. :(
  • szabii98
    #10065
    mért nemtudsz játszani?:o
  • aerolive
    #10064
    Már vagy 5 napja nem tudok játszani, itt pangok. Patchet akarok. :D
  • szabii98
    #10063
    Az esős belga hétvégén 0, azaz nulla pontot szereztem, kaptam a Virgintól és a Lotustól felkérést és Massát jelöltem meg. Még 6 verseny van vissza, és még mindig harcban állok a vb címért.
  • barcames
    #10062
    hehehehehehe
  • mtz 82 zts
    #10061
    ok köszi
  • lac coo
    #10060
    Felettem a szép színes kép alatt van az, hogy F1 2010OFF/Warez..
    Ott nézz körbe :)
  • mtz 82 zts
    #10059
    Nem hanem elinditom az exe fájt és feljön egy kis ablak ami azt kéri hogy helyezzem be az eredeti lemezt és ott van hogy retry
  • nono28
    #10058
    Nekem nem indul el betölt egy darabig aztán kilép!
  • WinStar
    #10056
    akkor nemtudja senki hogy hogy lehet a splet screen-t működésre bírni?
  • nono28
    #10055
    Jah értem,és akkor az AI is felrakja az eső gumit!
  • dr Kotász
    #10054
    Mert eltart néhány körig, amíg a pálya elég vizes lesz ahhoz, hogy a esőgumi gyorsabb legyen. Cserélj kereket 2-3 körrel később.
  • nono28
    #10053
    Miért van az hogy Chinai futamon a 36 körben leszakad az ég,én bemegyek eső gumiért az AI meg lágy gumin versenyez tovább.Ami röhej hogy még gyorsabb is vele.
  • lac coo
    #10052
    Elvileg PS3-ra már kijött a patch.


    Ez a kormány input felülírós akármi ez mi is valójában?
    Ha offra rakom bekapcsol egy irgalmatlan erős sebességfüggő kormányzás ...
  • Csupi05
    #10051
    Sziasztok!

    PS3-ra van már patch? Ha van, akkor azt letölti magától, vagy valahonnan le kell tölteni? Nézegettem a store-ban, de ott nem találtam semmit! Előre is köszi...
  • lac coo
    #10050
    Van az minden (Logitech) kormánynál, codemasters forumon G27-ről is írják.
    Amúgy nekem sem volt még soha bajom a kormánnyal, 100 %-osan működik kivéve itt :DDD
  • aerolive
    #10049
    Sehol nem tapasztaltam még, csak a 2011-ben. Egyik más játéknál se, a 2010-ben se. Mondjuk amennyi újítást belevittek, annyi rosszat is hozott magával.
  • spiczi91
    #10048
    A Momonál ez elvileg egy idő után előjön, ez inkább kormánybaj ha jól tudom, viszont a DFGT-nél még semmi ilyesmiről nem hallottam.
  • TruckerDave
    #10047
    Nekem az van, de nekem még nem volt, de valaki már írta itt, hogy vele is ez volt.
  • aerolive
    #10046
    Nekem Momo-val is elmászik, mondjuk egy éles sikán után, újra kell állítani és durván idegesítő. Patch meg jöhetne már, vagy 4 napja nem játszottam, ffuu.
  • lac coo
    #10045
    Van itt valakinek DFGT-je?

    Nem tapasztalja azt, hogy játék alatt folyamatosan elmászik a kormány középpontja ? :)))Ilyenkor még a kihúz-bedug újra kalibrálás sem segít, azt hiszi hogy ott van a közepe , és oldalt áll az egész kormány :(
  • WinStar
    #10044
    nem indul :(
  • TruckerDave
    #10043
    Multi-split screen- aztán vmit kiír, rámész cancel és állítólag indulnia kéne.
  • Lebowski
    #10042
    jahogyjaaa :D