21740
  • adam46
    #20660
    Jól hangzik, várom már. :D Amúgy nehézséget lehet állítani felfelé az évadok után?
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2019.06.25. 15:37:54
  • GPx8
    #20659
    Akkor javaslom, hogy próbáld ki az AC-ban a ACC konvert scan Hungaroringet és megváltozik a véleményed a pályánkról!
  • Fantasy18
    #20658
    Első benyomásra. AI-k nagyon kemények! több az akció mint az igazi F1 ben :D és egymás ellen is keményen harcolnak.. Elfékezések nagyon visszatudnak ütni... 1-2 elfékezés vagy egy nagyobb és vége a bulinak! tolni fogja az elejét. Ha megpördülsz mint Vettel mehetsz lényegébe a boxba kereket cserélni. onnantól úszik nagyon a hátulja.
  • lac coo
    #20657
    Akkor meglesem milyen, ő jól tolja !!!


  • macleody
    #20656
    Twitch-en vagy 50-es streamelik a cuccot.
  • lac coo
    #20655
    De nem csak holnaptól működik a drágábbik verzió ?
  • adam46
    #20654
    És mik az első benyomások? Látvány szebbnek tűnik, én csak pénteken tudom átvenni.
  • lac coo
    #20653
    Azt felőlem ki is hagyhatják !! :DD
  • Fantasy18
    #20652
    Csináltam egy kis töréstesztet.. hát ez még mindig nem az igazi :) bár kicsitt jobb mint az előd
  • Danecay
    #20651
    akkorkuka :)
  • GPx8
    #20650
    A Hungaroringet sem csinálták meg 2018-ra...
  • adam46
    #20649
    akkorkuka
  • lac coo
    #20648
    Mondjuk kicsit el vannak szallva az arral, meg dobozos is 20 ropi....
  • lac coo
    #20647
    Akkorkuka....
  • Amergin
    #20646
    Ahogy látom itt még nincs megcsinálva a boxbejárat változása. A régi helyen látható a behajtó, de az most már be van falazva.
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.06.23. 11:15:22
  • lac coo
    #20645
  • fazerus
    #20644
    Nem, már pre-load is megvolt.
  • macleody
    #20643
    És az nem régiózáras?
  • fazerus
    #20642
    VPN-enen keresztül vettem, Indonéziából :D Argentinában 5 rugó kb, ennyit megért szerintem.
  • oneal1
    #20641
    hol 6 rugó?: )
  • fazerus
    #20640
    Akit érint a Pre-Load már Steam-ben lehetséges.. :) 6 e Ft-olt megért .. :-))) :D
  • adam46
    #20639
    Annyira idióta ez az interjú rész, hogy mindjárt lemondom az előrendelést. :D

    1. szabadedzés: 1,3 mp-vel verem őket, erre bedobja megint 3. kérdésnek, hogy sok időt töltöttél a pályán kívül, a tapadással küzdöttél? (Ami megint miváááááán?) Van rá 2 fáking válasz:
    - Vissza kell ülnünk a tervezőasztal mögé és újrakezdeni mindent az alapoktól,
    - Nincs olyan, amin ne lehetne javítani

    Az utóbbit választom, persze a csapaton belüli megbecsülés csökken megint 5 kibebaszott százalékkal, persze, ha nyerek futamot, akkor meg nő vagy 3 százalékkal. :D :D :D

    Kibaszott idióóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóták, szomorodjanak meg ezzel a buzi kérdésekkel. Áh...
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2019.06.19. 22:11:54
  • lac coo
    #20638
    https://www.facebook.com/formula1on/videos/617679915401938/
  • Amergin
    #20637
    Kezdtem egy karriert Sauberrel. Tiszta csít az az autó! Ausztriában még csak a 6. volt a csapatok között teljesítményben az autó.
    Ennek ellenére simán nyertem vele a nagydíjat. Élről indulva rajt-cél győzelem!
    Előtte a franciát is nyertem vele, de ott a szemét is kinyomtam az autónak és a célvonalon már vésztartalék üzemanyag módban estem be -az nem mindennapi verseny volt...
    Szóval annyira jól kiegyensúlyozott az autó, hogy sokkal jobban teljesít, mint ahogy elvárható lenne. Leclerc is jól megy vele már versenyek óta, ez is azt bizonyítja, hogy az autó lett jó, nem én tanultam meg vezetni hirtelen.
    Mindig ugyanazzal a nehézséggel játszom szóval almát az almával hasonlítom össze.
    A Williams-szel, a Toro Rossoval, McLarennel, Haas-szal összehasonlítva mondom ezt, mert ezekkel már csináltam meg legalább egy szezont. Azok ugyanilyen fejlettség mellett a fasorban nem voltak ehhez az autóhoz képest.
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.06.14. 21:23:14
  • Amergin
    #20636
    Elnézve az ilyen összehasonlító videókat arra gondoltam, hogy nem csak a régi autókat kellene megcsinálni, hanem a régi pályákat is. Régi kinézettel, régi reklámfeliratokkal és a régi vonalvezetéssel (ahol változott)!
    Apropó feliratok. Ez a Zepter elég elkötelezett támogatója lehet a Forma1-nek...
    Mert hogy 1998-ban is, meg 2018-ban is ott van a játékban.
  • Arsenal95
    #20635
    Mig Mclarenes voltam Vandoorne allandoan utolso volt, volt hogy 15odik lettem de kort vertem ra, most hogy elmentem felgyorsult,addig bunszar volt.
    Most hogy Red Bullos lettem az addig hullaszar Ricciardo nyer zsinorba 2 futamot...hat a faszomat mar :D
  • adam46
    #20634
    Nálam most talán Hamilton, irtó bénán nyomja. :D Folyton kiesik, vagy belassul, vagy hátraesik. :DDDD
  • Amergin
    #20633
    Szerintetek melyik gépi játékos a leggyengébb a játékban?
    Szerintem Stroll az. Most már a Williams a legjobb (holtversenyben), mégis az esős Spanyol nagydíjon én első lettem, ő 15-ödik. Egy kört kapott ugyanolyan autóval, azért az szép...
    Nem volt balesete, nem csúszott ki, nem ment ki többször kereket cserélni...semmi extra. Egyszerűen ennyire gagyi lett szegénykém.
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.06.03. 20:28:22
  • Arsenal95
    #20632
    Ti amugy hogy rajtoltok? Engem lehagy mindenki...valami tipp?
  • Arsenal95
    #20631
    Nekem meg nemvolt most tudtam le Barcelonat..szabadezeseken pedig spanyolba vegig szakadt meg ausztraliaba is.
  • Amergin
    #20630
    Három esős verseny egymás után: Kína, Azerbajdzsán, Spanyolország...
  • adam46
    #20629
    Mondjuk az is egy hatalmas vicc, hogy nem használhatják a hivatalos grafikákat. :D Kiadnak 1 millió dollárt és pont a TV esszencia vész el. Mindegy, megveszem az új részt, mert tetszik és igazából már ilyen kis lófaszságok is annyit számítanak, hogy leveles a pálya, ha ezt legalább a kocsi fel is verné... :D Csak az animációkat is cseréljék le.

    Amúgy végre a TC kamerákat is eltalálták hellyel-közel. Csak az idióta szabadedzés program grafikákat takarítsák el az útból.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2019.06.02. 11:01:56
  • lac coo
    #20628
    Mondjuk ez pont az a sorozat, ahol ha kicsúszás van is megette a fene az egészet, nem még ha törik is valami :DDD Akkor már mindegy így is úgy is .
  • b-type
    #20627
    Pedig ez létező dolog, ha azt mondják hogy nem akkor nem, ha pedig másnak mégis lehet akkor annak az az oka hogy neki azt mondták igen.
    Sokáig a Porsche sem volt elérhető, aztán hirtelen mégis azt mondták hogy jó. Volt régen olyan is hogy pl. csak a Ferrari nem törhetett...már nem tudom melyik játékban.
    De a lényeg hogy ez ennyire egyszerű, itt vannak a jogok, meg a feltételek.
  • sertrex
    #20626
    Amúgy se könyöröghetnek ezer éve, mert új tulaja van(Liberty Media) az F1-nek és mindent újra lehet tárgyalni, ahogy meg is történt.
    Inkább az a probléma, hogy a törés, az fizika, ahhoz meg már komolyabb, bonyolultabb számítások kellenek és akkor már nem biztos, hogy tartani tudnák az éves megjelenést. Nem beszélve róla, hogy rögtön nem lenne ilyen pöpecül optimalizált a játék.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.06.02. 10:08:22
  • Timbu
    #20625
    Azt az érvelést már elhasználták az NFS-nél 10+ éve, hogy "azért nem törik az autó, mert licenc". Aztán jött egy másik sorozat, ahol valamiért mégis törtek ugyanazok az autók. Bár a F1 ritkán szól a látványos balesetekről, úgyhogy annyira nem sajnálom - fontosabb lenne, hogy ha két autó összeér, akkor hogy hatnak egymásra.
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2019.06.02. 08:59:16
  • lac coo
    #20624
    A gumifal amúgy szerintem mozog, nem robban szét mint Gridben, de mozog (ha jól emlékszem ...).
    De , kell az engedély, ezer éve megy a könyörgés, hogy legalább a hátsó szárny is sérüljön , de nem csinálhatják meg...
  • Amergin
    #20623
    Milyen alapon vesz el száraz gumit az első szabadedzés után, ha azon végig eső volt és esőgumit használtam?
    Miért nem azt veszi el? Full jó száraz gumik mennek a kukába, a használt esőgumi meg marad nálam...
  • adam46
    #20622
    Ez kacsa, ezekhez nem kell az F1 engedélye, hogy egy gumifal elmozduljon, sérüljön a padló lemez, vagy úgy sérüljön a felfüggesztés, hogy még lehessen menni az autóval. Vagy defektnél akár leváljon a futófelület. A túlélő cella törés modelljét nyilván nem kell megcsinálni, nem ezt kérjük.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2019.06.01. 22:34:10
  • lac coo
    #20621
    F1 nem engedi, ezerszer elmondták már ...sajnos ez ilyen ...