21742
  • barcames
    #10282
    van egy videó fent ahogyan nyomja kamu gyuri az ausztrál pályán, hát messze ő a leggyorsabb nem is kell mondanom! 6 kör alatt a 3 helyezettnek 15 mp ad
    amúgy nagyon szarul vezet 1.26 végét ment ausztráliában kormánnyal
    én megyek 1:22.769 :)
  • Robert24
    #10281
    A negatív reklám is reklám! Lehet ez a bizonyos K. Gyuri direkt viselkedik ilyen szélsőségesen így biztos, hogy beszélni fognak róla. Ilyen vagyok pl. én. Még nem hallodtam róla csak a mai nap a fórumon illetve amit belinkeltetek oldalt arra rámentem és megnéztem így az oldalt. Speciel én más f1-es oldalon voltam rajta mint rendszeres fórumozó stb és ki tudja hány hozzám hasonló ember megy így az oldalára regisztrálni. Fura személyiség lehet bár én nagyon nem ismerem csak ezt a Vetteles cikket olvastam el Mclarenes fanként is azt mondanám, hogy enyhén szubjektív és túlzó a cikk.
  • lac coo
    #10280
    Patch nem fog segíteni rajta .
    Fórumokon két dolgot olvastam: próbáld meg kikapcsolni a rapture3d-t, illetve telepítsd újra úgy a játékot, hogy a kormányod ki van húzva, csak billentyűzettel.
    Volt akinek ez segített .
  • hekhubá
    #10279
    #10244 please
  • avus
    #10278
    nálam működik eredetin
  • WinStar
    #10277
    multiban,kössz az infót,bemegyek és nem indul el.
    Csak eredeti?Nah persze.....
  • szabii98
    #10276
    ő am ki?
  • zzeN
    #10275
    Hát elég "érdekes" ember... ha a játékban jobb időt megy vki mint ő, akkor kibannolja, mert biztos csal.
  • lac coo
    #10274
    Van egy off topik is, át kéne fáradnotok oda, ki a francot érdekli ez a K.Gyuri ? :DDD
  • barcames
    #10273
    nagy paraszt meg kell hagyni a gyurika!
    gondolom egész nap a f1 2011 nyomja és veri a pöcsét amikor sumahert látja a tévében......
  • HJ
    #10272
    Sírtam a röhögéstől amikor olvastam a "szakember" cikkét :)))))
    Az igaz, hogy Vettel keveset előzött idén, dehát... ha az időmérőn ő volt legtöbbször a leggyorsabb és startnál el tudott menni, akkor kit előzzön meg? A saját árnyékát??? Mondjuk Monzában azért nem volt kispályás húzás amikor Alonso-t leelőzte. Suzukában meg mi a fenéért kockáztasson egy crash-t?
    Gyurika egy alap dolgot nem ért csak meg a Forma 1-ből: nem szépség, sok előzés, stb számít hanem kinek van több pontja? Ennyi.
  • barcames
    #10271
    Gyuri nem vetted észre, hogy mindenkinek más a véleménye, mint neked?
    El kéne gondolkozni ilyenkor, hogy kinek van igaza nem pedig a saját érveidet mondani hónapok óta.
    Abba mi a jó, hogy akinek nem az a véleménye mint neked azt kitiltod az oldalról?
    LOL
    Ma kitiltott vagy 30 embert
  • barcames
    #10270
    multiban működik csak!
    jah és eredetinek kell lennie! :D
  • hekhubá
    #10269
    #10244 please
  • WinStar
    #10268
    hogy kell működésre bírni az osztott képernyőt??????
  • barcames
    #10267
    kamu gyuri szerintem, ha beülne Vettel helyére 1 futamon akkor megnyerné a futamot simán.
  • adam46
    #10266
    Buta egy ember. :D
  • barcames
    #10265
    fészbukon ezt írta a kamu gyuri:
    F1 Game Hungary ‎(K.Gyuri)

    Nem értek a cikkíráshoz? Akkor értenék, ha leszopnám Vettelt, mint a Czollner félkegyelmű haverotok, igaz? Öreg, szerintem ha akarom, ha nem, kiírom a szemedet, kinek tüsszögsz hülyegyerek? :D Az ellenvélemény pocskondiázás? Érvelnél esetleg tényszerűen, hogy mi nem igaz, ami a cikkben le van írva? Vagy csak a hápogás megy és a kussolás? :)
  • WinStar
    #10264
    #10253 PLEASE
  • Amatorversenyzo
    #10263
    Az lenne a legjobb, ha elhagyná mindenki az oldalát, és magának irogatna...
    Bár ez sose fog teljesülni, mert megpróbálnak majd vele vitatkozni, de felesleges.
  • barcames
    #10262
    olvasom a hozzászólásokat..... hát osszák a csiribiri gyurikát
  • Amatorversenyzo
    #10261
    jah, valaki megcsinálhatná.
  • barcames
    #10260
    levelet kéne írni a codinak! :D lefordítani nekik és elküldeni e-mailben! :D
  • adam46
    #10259
    Vagy a Codit ráébreszteni mi folyik ott...
  • Amatorversenyzo
    #10258
    És ebből hogy lehet hivatalos oldal?
    Ki kéne söpörni az ilyet a francba.
  • adam46
    #10257
    "Számomra kinézetét tekintve Vettel egy kis buzi, ha van barátnője, ha nincs. Ránézek, és egy férfiatlan valamit látok, egy hormonkezelt óvódást. Ő számomra tehát egy nemtelen, korcs, egy kis buzi. Ez van. " - Gyurika... Istenem vajon nézett már tükörbe?
  • adam46
    #10256
    Ezen már meg sem lepődöm, ismét megmutatta, hogy mekkora egy buta ember. Gratulálunk neki, és elvileg ez a magyar hivatalos oldal... Szégyen ami ott folyik. Commentekbe még viccesebb :)
  • barcames
    #10255
    arra gondoltam, hogy azért nem kaptam meg mert az időmérőkön sokszor nem tudtam bekerülni a q3-ba! De abban is lehet valami, hogy csak akkor kapod meg a szerződést, ha lewis a csapattársa mögött végez a bajnokságban. A 3 évben is megpróbálom megnyerni a bajnokságot és jobb edzés helyeket elérni és talán kapok az utolsó 2 évre egy erős autót (de most nem lewist fogom riválisnak megjelölni az biztos)! A Sauber ahhoz képest, hogy nem tartozik a nagy csapatok közé elég jó időket lehet menni vele, főleg esőben! De a mercedes gp azért nem választottam mert a kocsi irányítási nekem nehezebb.
  • zzeN
    #10254
    Mondjuk Vettel pont nem az ultra férfias megjelenésű ember, de pont az mondja, aki egy kiégett 40-es és napszemcsibe fotózza magát a tükör előtt...


    Próbálnak vele normális hangnemben, érvekkel vitatkozni, de ritka nagy paraszt...
  • WinStar
    #10253
    nah,valaki végre megtudja mondani hogy hogy kell a slit screen-t elinditani?Mert ha a cancel-re megyek nem indul :S
  • Amatorversenyzo
    #10252
    a szakember megmondja
  • Robert24
    #10251
    Az a durva, hogy én viszont kaptam egy Mclarenes szerződést a 2. évemet már ezzel nyomom. Most fogom kezdeni az Ausztrál nagydíjjal. Én nekem is Hamilton lett a riválisom viszont ami érdekesség, hogy Button helyébe raktak be. Talán azért mert Hamilton előrébb végzett mint Jenson. Végül is mindegy ezt akartam, hogy Mclarenes legyek. Egyébként érezni a nagy különbséget ami egy középmezőnybeli és top autó között van. Főleg aerodinamikailag persze sebességileg is.
  • palinho96
    #10250
    melyik bint? :D
  • attila46
    #10249
    Elinditottam a karriert ,és viszamásoltam az eredeti bin fájt.Maradtam a mc-nél ,csont nélkül indul
  • palinho96
    #10248
    igen, csak nem reális időket fognak futni!
  • palinho96
    #10247
    vágom .. csak hülyülök :D
  • attila46
    #10246
    http://www.racedepartment.com/downloads/f1-2011-misc-102/all-teams-career-mode-mod-5705/

    evvel a kis kiegészitéssel avval a csapattal kezdesz karrierben amivel akarsz!!!akár mclarennel
  • barcames
    #10245
    2 évemnek is vége a karrierben és semmi szerződés megint a mclarentől kicsit csalódás ez. (első és a második évben is Hamilotnt választottam riválisnak és le is győztem mind a kétszer..... nem tudom mi értelme van a riválisnak így :S:S:S:S)
    Világbajnok lettem, nyertem 10 futamot a csapattársamat rommá vertem és semmi :( mercedes gp volt a legjobb ajánlat, de nem fogadtam el. Inkább még egy év a saubernél ami elég erős csapat lett a játékban :) bízom benne, hogy a 3 évemnek a végén egy nagy csapathoz el tudok majd szerződni!
  • hekhubá
    #10244
    Sziasztok!
    Eredetibe vettem az F1 2011 gamet és az lenne a problémám hogy a kormányom késik a kanyaródásnal. Mi lehet a baj? Az 1.1 patch ki javítja ezt a hibát vagy nem? A kormányon Thrustmaster Ferrari F430 pc-hez. Valaki írjon privátba ha tudja a megoldás.
    Előre is köszönöm. Kérlek Segítsetek! De a patch még nem tettem fel.
  • WinStar
    #10243
    minden kivan kapcsolva :)