21742
  • argo001
    #10322
    Kár, hogy akárhova mész, a csapattársad egyből fogyatékos lesz.
  • barcames
    #10321
    én sem hiszem el, hogy ő!
    1:15 megy :S hogy a rákba?
  • oneal1
    #10320
    nagyjából igy van, bár én GPL-eztem sok évet, ott hatványozottan fontosabb volt a türelem:)
  • avus
    #10319
    55-ös hsz.
  • avus
    #10318
    ott van láthatod

    http://f1game.hu/index.php?option=com_agora&task=topic&id=104&Itemid=215&p=6
  • Wlanseraf
    #10317
    Bement egy két liga honlapra és másolt:)
  • Wlanseraf
    #10316
    Rendes ligában nincs ilyen:) ja és rendes szim kell hozzá:) LFS/iRacing/Netcar
  • Batmanci
    #10315
    Ja, bocs az 1:25.012 Williams-val volt, nem Ferrarival.
    Akkor nem olyan nagy cucc.
  • Batmanci
    #10314
    Ha versenyen, tele tankkal megy 1:26-ot az elején, az azért nem rossz.
    A legjobb köröm, 1:25.012 volt, de ezt a második lágy közepén futottam.
    Kb. 27. körben.
    Magánvélemény:
    T-camból vezetni, billentyűvel vezetni, a legkisebb segítséget bekapcsolni, az nem is lehet szim.
    Kormánnyal, cockpit nézet, abszolút semmi help, legend..., no ott kezdődik a kihívás.
    Csak a beállítások gyér mivolta, a box gép által levezényelt kezelése, és a kormánybeállítások gyér spectruma miatt nem szimulátor. Ha a GTR2 beállítási lehetőségei, a MoTech telemetriával ötvözve adná ezt a vezethetőséget, grafikát...
    De ez nagyon könnyen megítélhető; Mit takar a szimulátor szó?
    Ma még nem várhatjuk, hogy visszajelezzen minden irányból, perfect periférikus látványt nyújtson.
    Tehát, tegyük fel a kérdést magunknak, mit jelent 2011-ben a szimulátor szó, és megvan a válasz, hogy az F1 2011 szimulátor, vagy csak egy árkád autóversenyzős játék gyerekeknek.
    Egy 'uccsó téma: a csalás.
    Tudjuk, hogy megtehetik. Online, offline. Mindegy. Ezért rengetegen meg is teszik. Amíg magának, otthon csinálja, és nem veri nagy dobra, semmi gond.
    De egyáltalán, megnéztétek a ranglistát? A 2010-ben még bementem, de mikor megláttam, hogy vizes Monacon a 250. még 1 perc alatt körbemegy...?
    Most sem sokkal jobb a helyzet. Kérdésem, csak egy van; kit ver át?
    Interneten megjátszhatja a nagy fiút, de majd ha itt előttem megautózza
    a tiszta kört, akkor hiszek neki.
    Ligáztam eleget, és egy 1:12-es pályán ránk vert a "gyalog" 3,5 mp-t.
    Második voltam, mögöttem 1-2-3 tizedekre emberek. Aztán a rajt után kiszálltam, és figyeltem a fickót. A végsebessége kb azonos volt, általában ott váltott, ahol én, de később fékeztem. De a poén, hogy körön kábé 10x odatette a falhoz az autót, és még így is 08 végét ment.
    Ekkor kiszálltam minden online ligából, és nem is leszek többé egybe sem.
    Haverokkal majd esetleg, akiket személyesen ismerek, itt lakik 200 méterre, és ha gyökér átugrok hozzá, 'oszt megfejelem, mint Beethoven a zongoráját. (Cimbiket nem bántunk!) De jól leb***om, ha akarom.
    Hát, bocs a hosszú hsz-ért. Így látom én, és ha valaki erre megsértődik, hát tegye, mert csak az lesz, akit úgy is akartam.
    Batmanci voltam, éljen az igazság! (Ami - mint azt tudjuk - nincs.)
  • palinho96
    #10313
    és észre vetted, hogy nincs Se RedBull-os Online versenyző a mezőnyben? :D? :D K.GYuri Ferraris, mint én..
  • FeikG
    #10312
    Hát hogy ne!
    Abból amit láttam a lenti videókban a "csodagyerekről"pont ez jön le,hogy 1.18-at megy azon a pályán.álmában sem!
  • JUVEfun
    #10311
    Hát többet van füvön,mint a pályán.....(viszont azt mindig eléri,hogy beszéljenek róla)
  • lac coo
    #10310
    Jó pár ezer kilómétert belevertem már szimulátorokba, és azt kell , hogy mondjam teljesen igaza van ebben az 5 pontban !!!

    Mondjuk itt F1 2011-ben egyszer néztem meg a multit, hát az valóban egy csuda! :))))
  • barcames
    #10309
    GYURIKA 5 TANÁCSA!!!!!!

    Hogyan ne rontsuk el egymás versenyét, első lecke.

    1. Ne akard az első kanyarban megnyerni a futamot.
    2. Ne hidd azt, hogy az előtted haladónál feleakkora féktáv csodákra képes.
    3. Ha látod, hogy nem férsz be, vedd el a gázt és próbálkozz új íven, hogy a kigyorsításod jobb legyen.
    4. Rengeteg köröd van arra, hogy előzz. Légy türelmes!
    5. A másik is hibázhat. Ha folyamatosan nyomást gyakorolsz rá, meg fog történni. (Olyat belevernék a fejébe)
  • barcames
    #10308
    a váltások hát.... :D
    a féktávokat is érdemes nézni hol kezd el fékezni :D
    pályán nem tudja tartani a kocsi
  • akos25
    #10307
    De nem alapbeállítással, az tuti... Minden segítség kikapcsolva, stb, a lehető legrövidebb féktávokat veszem, meg kigyorsítással sem szenvedek, és akár mit csinálok, ez alá nem tudok menni... Szóval sztem az 1:18 fizikai képtelenség még TT-ben is alapbeállításokkal... Am, meg azzal egyet értek, hogy nincs semmi köze, mivel próbáltam azt is, de ott sem változott sokat a köridőm a TT-hez képest... :-)
  • spiczi91
    #10306
    De balfasz édes istenem!!! XDDDD
  • avus
    #10305
    TT-ben? Az egy vicc semmi köze a karrier vagy a co-op mod hoz. Karrierben alap beállításokkal nem mész 1:22-öt. Gyurika TT-ben 1:18-at megy.
  • Robert24
    #10304
    Erre mondtam, hogy a negatív reklám is reklám! Neki pont jó, hogy sokan róla beszélnek és az oldalát látogatják. Pont nem kellene vele senkinek se foglalkoznia és úgy talán le lehetne állítani... Szerintem élvezi, hogy ennyire megosztó személyiség.
  • akos25
    #10303
    Csatlakozom, alap beállítással a színemet sem látná, sztem egy kettőre repülnék is....
  • WinStar
    #10302
    iszonyat szánalmasan vezet...ezt még én is elgatyázom,sőtt még alap beállítással simán elverném -.-
  • akos25
    #10301
    Hm.... Eredeti beállításokkal? Mert én nem állítottam semmit az autón, Time Trialban betöltötte, rögtön mentem is ki a boxból, és annyi... De ha eredetivel mentél, akkor én vagyok béna....
  • nyusz
    #10300
    én benne lennék egy bajnokságba, de a részvételt nemtudnám mindig garantálni mivel olyan munkám van mellette megy egyetemre járok.

    Ja nem szoktam beleszólni, de amit ez a f1game művel ,vicc.... alapból ha bárki bármit bármilyen stílusban beír, aza legkicsinyesebb leghülyébb dolog úgy visszaválaszolni.... és akkor ők mondják h ez a hivatalos codemasters vmi.... komolyan ez a csávó beteg vicc..
  • Lebowski
    #10299
    Nem mondtam, hogy nem volt jogos a második :D:D
  • IXEMGabeo
    #10298
    másodiknál tisztán beleszállt a Red Bullba ne vicceljünk már:)

    1. nél valóban nem volt hibás...
  • Lebowski
    #10297
    Hát az első az fura, de amúgy nem értem, hogy miért nem kapott 86ot pályaelhagyásért, és egyértelmű kanyar levágásért. Továbbá azt sem értem, hogy hogy tud így fordulni füvön.. Ennyivel könnyebb lenne Ferrarit vezetni mint Force indiát?? Mert ha én ott a célegyenes ráfordító előtt balosban kicsúszok a fűre, akkor nem tudom ilyen lazán visszaügyeskedni az otót. Na mindegy, lehet én vagyok űberbéna (ami persze nem kizárt, sőt :D )
  • IXEMGabeo
    #10296
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=N8ai0g8UCOc&feature=channel_video_title]érdemes nézni a video aláírását... "szerintem jogtalanul kaptam áthajtásost 2x"[/URL]
  • IXEMGabeo
    #10295
    nézegettem a videoit, természetesen ahol azt gondolja h alázott azokat a videokat tette fel, az egyiknél Monzában megcsillogtatta miféle primitív ember

    "Kurva édes anyjukért büntetnek ezek a Stewardok"
  • Lebowski
    #10294
    én azon mosolyogtam, hogy valaki érvelt ellene, higgadtan leírta hogy miben nem ért egyet, és kapásból lehülyézte... :D
  • IXEMGabeo
    #10293
    nem is azzal van a gond, h Schumi a király az nem gáz:), viszont az, amiket leírt Vettelről, azok a sötét érvek, ennyi erővel mindenki tökéletes csak Vettel nem...nem csodálom h megkeresték azzal a célzattal h megverik:)
  • barcames
    #10292
    persze, hogy ő írta!
    szerinte schumi a király! Button,alonso,hamilton már ezzel az autóval szingapúrban megnyerte volna a világbajnokságot...... (meg szerinte a mezőnyből bárki)
  • IXEMGabeo
    #10291
    Gyurika írta a vesztes világbajnok cikket? ha ez így van ez az ember nem normális
  • barcames
    #10290
    gyurika kemény!
    fészbukon ezt írta ki! :D

    Nagyon bejött a Vettel-fanoknak a legutóbbi cikkem, a "Vesztes világbajnok". Eddig megszámlálhatatlan mennyiségű ócsárlást kaptam nyilvánosan, három személy privátban is megkeresett levél útján, ebből kettő megígérte, hogy meg leszek találva és el leszek verve. :D Csináljátok csak, addig is beszédtéma az oldal, köszönjük! :D



    a videó ahol ő a KIRÁLY!!!!!!
  • barcames
    #10289
    1:23 közepét mentem egy williamsel :D

  • akos25
    #10288
    Mondjuk, lehet, hogy az eredeti beállításokat használja, amit a gép ad be kezdéskor.... Habár ha gyári beállításokat használom, akkor sem kellenék a bandájába az én köridőimmel.... :-) ( 1:23.418 )
  • Wlanseraf
    #10287
  • Wlanseraf
    #10286
    Naaaaaaaaaaa:) gyurika jöhet minden mennyiségben:D annyira durva az ember:d
  • Firerock
    #10285
    Állítsd át a nehézséget intermediate-re
  • IvanJacint
    #10284
    Hat ez kabrandito!!!
    elkeztem az elso szezont legendenn force indiaval es mar szingapur utan 140 pont elonyel vezetem a vilagbajnoksagot,es a hab a tortan hogy a ferarri szerzodest ajanlott.Pedig gondoltam a Renault fog adni lehetoseget de meg adhat.Akkor is tul hamar lehet menni a ferarrinal szerintem.

    Kene itt alakitani egy kis bajnoksagot mit szoltok???
  • V43 1105
    #10283
    LINKET