21742
  • IvanJacint
    #10362
    amugy nekem mikor kifustol a motor akkor elmegy a kep es a hang is lefagy aztan ki kell oljem mert semmit nem csinal
  • IvanJacint
    #10361
    sziasztok
    engem is erdekelnenek ezek a javitasok a jatekhoz
  • IXEMGabeo
    #10360
    köszönöm szépen a választ ez nem rossz, ideje volt már:)
  • Batmanci
    #10359
    Nem akarok beleugatni, de szinte minden hibát beletettek. Neked és az AI-nek is.
    Pl.: leesik a kerék, mert hanyag munkát végeztek a szerelők, motor elfüstöl, leszakad az első v. hátsó szárny, defekt, beszarik a KERS v. DRS.
    Nyilván előfordulási sűrűsége is változó. Ebben az évben hány motort láttál felrobbanni? Ötöt-hatot. Szárny nemigen, de kerék esett vagy 6x.
    DRS, KERS már többször.
    'Sztem, arányaiban jól meg van gyártva.
  • IXEMGabeo
    #10358
    Azért vannak kifejezetten nehéz pályák, pl Kína, nagyon nehéz hiba nélkül végigmenni, ott van Korea pl. ott a 2010-es csak szenvedtem, Abu Dhabi sem egyszerű, pláne Szingapúr a sok rázókő miatt. Viszont voltak olyan pályák is, amik nehezeknek vannak kikiáltva és mégis nagyon ment ilyen pl Malaysia, Hungaroring, Spa, Suzuka ezek nagyon fekszenek. Egyetlen olyan pálya van, ahol a beállításokra épül az egész, az pedig nem más, mint Monza. Jó persze joggal mondhatnád minden valamire való pályára kell a megfelelő és optimális setup, de Monzában különösen fontos mivel van vagy 2-3 kanyar az egész pályán a többi egyenes ott igazából a koncentrációd nem irányul többfelé, mint pl Koreában...
  • Batmanci
    #10357
    Ha megengeditek; olyan, hogy könnyű pálya, nem létezik, sőt még könnyebb
    sem. Gondold csak végig, ha a határon kell autózni - és itt mindegy
    milyen autóról-motorról van szó -, teljes koncentrációt igényel.
    Mégha Rigával, vagy Werhovinával mész, akkor is.
  • V43 1105
    #10356
    Nekem defekt bajok vannak, KERS döglik be sokszor , de volt hogy a DRS is megdöglött :P
  • IXEMGabeo
    #10355
    gondolom nálad nincsenek ilyen gondok. Műszaki hiba gondolom csak a motorra terjed ki. Vagy van egyáltalán a 2011-esben motorhiba? arra gondolok h nekem, mint játékosnak nem a gép ellenfeleknek
  • Batmanci
    #10354
    Egy példa:

    Suzuka 2011 Sponsor Update

    Added DHL to the Start/Finish
    Added UBS to the back straight
    Changed the Grass to a greener color
    Added a 2011 DHL Japanese GP Podium

    ...és ez csak egy ici-pici javítás. Remélem nem kell lefordítanom.
  • V43 1105
    #10353
    Hát azért eléggé fékgyilkos .. Di Resta is megszívta , elszállt a féke célegyenes utáni első kanyarban egyenesen be a kavicságyba és tropára törte a gépet, jött is az SC :-D
  • IXEMGabeo
    #10352
    Melbourne az egyik legkönnyebb pálya. Ami kissé meghatározhatja a lendületed rögtön az 1. kanyar, azt nem mind1, hogy veszed be, és az utolsó előtti kanyar se könnyű, de a többi része abszolút jó
  • V43 1105
    #10351
    Nekem egyik berakott kiegészítővel sem volt gond még. :-P
  • Batmanci
    #10350
    Gondolj bele, egy sisak okozta az exe hibákat.
    Lentebb már írtam, minden alakítás után meglesem, ha oké, marad.
  • IXEMGabeo
    #10349
    sejtettem h nem piros:) most a Japán áldozatok számára Jenson elárverezte a sisakját, és a kapott összeget rájuk áldozza
  • V43 1105
    #10348
    20%-os versenyeket megyek .. Lotus Renault, utolsó előtti Spaban, bal első defekt..
  • Batmanci
    #10347
    Közben alant a kolléga már fel is tett néhány szép képet.
    Olyan kiegek is vannak, amik nem a z F12011-et reklámozzák a palánkokon,
    hanem az eredeti reklámok vigyorognak rád.
    'Monnyuk, Monzában a felüljáró, vagy a rázókőbe bele van írva a szponzor.
    Lehet, hogy másnak nem ad semmit, de nekem - és ahogy látom még jónéhányunknak - nagyobb élményt nyújt. És én is azok közé tartozom, akik
    full versenyt nyomnak. Bizony állat úgy, mert minden hiba komoly helyezésekbe kerülhet. Ha jobban látod a rázókövet, reklámtáblát, vagy egy villanyoszlopot, jobban tudsz belőni féktávokat, kanyarodási pontokat.
    Nem vagi, de Melbourne-ben egyetlen hiba nélkül mentem végig a Willivel,
    és nem 60-nal.
  • V43 1105
    #10346
    Japán az.. eredetileg gagyi kék szemcsés.. de ez most a hétvégi Japán GP-n volt rajta . :)

    De megvan HD felbontásban a normál kék is ..



  • Batmanci
    #10345
    Félreértettél!
    Kitöröltem Bruno Senna sisakját, és nincs exe hiba. Ez a textura tehetett
    két napi szívásomról.
    Miért kellenek azok a vackok?
    Szebbek az autók, szebb a pálya, és ettől én is szebb leszek. (Bár ez még
    nincs teljesen kidolgozva.)
    De mondhatnám még, hogy pl. az irodában minden pályán eredetiben nézheted
    fedélzetiből az idei legjobb kört. Vagy a pálya szélén látható digitális kijelzők lesznek a zászlók.
    Szingapur, Monaco egyébként is lenyűgöző, de még szebbé tették.
    És egyáltalán nem zavarja meg a játékot, csak megbíztam a gyártóban, és egyszerre mindent feltettem. Így egyenként kellett leellenőrizni, mi okozza a problémát. Persze előbb rá kellett jönni, hol keressem a hibát, és az rendesen megvezetett, hogy többen panaszkodtak exe hibára.
    A textúra gondot, amit alant leírtam, jó lenne megoldani, de ha nem megy, legfeljebb kétszer indítom el a játékot. A kocsik, gumik, pályák szépsége megéri.
    Dióhéjban ezért kellenek a vackok. :)))
    Csokis kormány, Laci.
  • IXEMGabeo
    #10344
    bocsánat kínai:S
  • IXEMGabeo
    #10343
    nagyon szép, Button sisakja eredetileg is Japán szöveggel teli? vagy az is a te műved?
  • V43 1105
    #10342
    Hoztam pár képet, remélem nem gáz .. folyamatosan alakítgatom a játékot mert ezek az alap textek iszonyat alacsony felbontású rondaságok ..


















  • HJ
    #10341
    Értem. Köszi az infót!
  • HUmanHunter
    #10340
    nem vagyok benne biztos hogy ez bug, nem tudom pontosan a szabályt, de az számít hogy a mérési pontnál mennyire vagy, mert akkor bekapcsolhatod a DRS t ha előtte vagy ha utánna.
  • burkos01
    #10339
    Az nem bug. Hanem az a szabály. Pontosítom. A DRS zóna előtt van egy pont ahol mérik az 1 mp-es különbséget. Ha azon belül vagy a rendszer engedélyezi a DRS használatát. És ha te a mérési pont és a DRS vonal előtt megelőzöd az előtted lévőt, vagy ő kimegy a bokszba, akkor is használhatod a DRS-t. Mert az engedélyt a mérési pont előtt megkaptad. Olvass kicsit utána az F1 szabályainak. Van még 1-2 érdekes dolog benne.
  • HJ
    #10338
    Egy érdekes bugot találtam. Ha a célegyenesben van a DRS zóna, akkor többször előfordult már a következő dolog: a zóna előtt 1mp-n belül voltam az előttem levőhöz. Az a kocsi kiállt a boxba, de ettől függetlenül megkaptam a zöld jelzést a DRS használatra, pedig a pályán már nem volt előttem 1 autó sem. Mintha a program a boxba kiálló autót is úgy érzékelni DRS szempontból mintha a pályán lenne.
  • akos25
    #10337
    Hm, ez jó kérdés... Pl a célegyenes utáni kanyart ő ha jól láttam ötödik, vagy hatodik sebességi fokozatban vette be, és állt a gázon, mikor azt normál esetben 3. vagy 4. fokozatban lehet bevenni, ha az úton akarsz maradni... Nem lenézésképp mondom, de szvsz belepiszkáltak a gamebe egy kicsit....

    #10314: Hát, kb igazad van... Sokkal nehezebb cockpit nézetből az ideális íven tartani az autót, pláne minden segítség nélkül, de sztem úgy az igazi kihívás... Sosem próbáltam T-cam nézetből, segítségek igénybevételére még gondolni sem gondoltam. Viszont, ami nagyon tetszik, hogy kicsivel nehezebb kigyorsításnál megforgatni a gépet, mint 2010-ben... :)
  • lac coo
    #10336
    Rakd újra és ne rakd tele mindenféle vackokkal! Minek kellenek azok ...? :)
  • lac coo
    #10335
    Jah, meghalt a DFGT .
  • Batmanci
    #10334
    Egy kicsit szétoffolom a Gyurikázás topikot az F1 2011-el. ('nemtom, nekem ez az egyik fülemen be, a másikon Gyurika.) -
    Az exe hiba megoldva!
    Peccsel, kiegekkel tökéletesen megy. Csak két napom ment rá, de rájöttem mi volt a gond, Bruno Senna sisakja. Na ebből lőjetek kapufát!
    Tehát, ezek után akár milyen grafikai kiegészítőt felrakok, az első, hogy megnézem mükszik-e. Ha jó, akkor úszik... na, jó, akkor marad.
    És ezt nem mókamiki csinálta, hanem az RD Team.
    Viszont van egy gondom. Belépés után az első menüpontba belépve tökéletes. (Gondolok itt TT, GP, Karrier.) De ha átmegyek egy másikba, teszem azt, a GP-ből a Karrierbe, fekete az autóm. Nem jeleníti meg a textúrát a kocsimon, meg még egy páron. Ahogy észre vettem, mintha a nagyobb textúrákkal esne el.
    Ötlet?
    Köszi, Laci.
  • JUVEfun
    #10333
    NEM LEHETNE Gyurikázásnak nyitni egy ÚJ topikot ?
  • Master91
    #10332
    Azon a videón, ahol Korival megy Ausztráliába... mintha fék segítség be lenne neki rakva, nem? :D
  • Firerock
    #10331
    HH lecserélted a DFGT-t?
  • Firerock
    #10330
    nekem a
    jobbfelső a Kers,alatta a Pause,alatta a Replaybalfelső DRS,alatta Hátranézés,alatta meg a gumihőm,kopottság stb.
  • barcames
    #10329
    váltás nagyon gáz a gyurikának
    megnéztem a két videót az oldalán amiben a mclarennel megy 1:15 ausztráliában, hát tuti nem ő ment! tuti h fel van gyorsítva a videó..
  • FeikG
    #10328
    Főleg azután,hogy látva,hogy terelget azokon a videókon,se váltani nem tud és még véletlenül sem találta az ideális ívet
  • IXEMGabeo
    #10327
    speedbuggal is ennyit tudna?:D
  • FeikG
    #10326
    Vettel legjobb ideje 1.20 közepe a többmillás valós szimulátorom,az idei pole-ja 1.23,5..
    Az valami kamu,ennyire nem szar a játék,hogy ennyit rá lehessen tenni a valós időre
  • lac coo
    #10325
    G27-en hová rakjátok a gyorsmenű gombjait???
    DFGT -én teljesen jó volt a négyirányra rakva, de itt rohadt kevés s gomb :D
  • Firerock
    #10324
    Nálam Hamilton nagyon korrektül versenyez
  • barcames
    #10323
    ezt én is észrevettem!
    williamsnél barrichello nulla volt 16-18 hely csak saubernél koba 15 helynél nem nagyon volt jobb :S
    mercedes gp amikor megnéztem rosberg időmérőn 18.....