21742
  • JUVEfun
    #10529
    Egy kicsit olyan ez , mint a foci : vkinek pl: "de szép becsúszás volt , vkinek meg ,de durva....
    F 1-ben és más autó versenyben ,azért kívülről nagyon nehéz megítélni az ilyen eseteket....azt én sem szeretem ,ha ez szándékos ,ezért ezt nem is feltételezem egyik versenyzőről sem.
  • HJ
    #10528
    Azért ehhez az is hozzátartozik, hogy mi TV nézők a fotelben ülve nem tudjuk reálisan eldönteni, hogy 1-1 adott szituáció a 200-al haladó autóban ülve hogy is néz ki! Könnyen lehet, hogy az adott pillanatban, minden infót mérlegelve (sebesség, féktáv, távolság a másiktól, gumik, fékek állapota) úgy tűnik, hogy sikerülhet egy olyan előzés pl. Monacoban ami alapesetben reménytelen lenne. Mi persze a TV közvetítésből, ismétléseket megnézve mondhatjuk, hogy mekkora balfék volt hogy ott akart előzni ahol - de a versenyzőnek van 1 másodperce a döntésre és passz. Van amikor rossz döntést hoz - akkor mindenki lebénázza, de van amikor jó a döntés, akkor meg az egekbe emelik hogy milyen bátor stb. Ja és még valami: azok a sofőrök se rosszak ám, akik most az F1-ben csak a "futottak még" kategóriában vannak! Azért kell tudás ahhoz hogy valakire rábízzanak egy xx millió dolláros technikát + a többiek életét is. Még akkor is igaz ez, ha éppen egy fizetős versenyzőről beszélünk.
  • IXEMGabeo
    #10527
    és milyen a játék? mármint az F12011. Mi tetszik nagyon benne és mi az, ami lehetne jobb is?
  • JUVEfun
    #10526
    Ebbe teljesen igazad van....egyet is értek...a csapatnak is nagy hasznára van a tapasztalata
  • IXEMGabeo
    #10525
    nem szeretnék vitázni veled, de annyira multimilliárdos h abszolút hihető, hogy nemcsak a pénzért tért vissza, túl korán vonult vissza meg is mondta, hogy van még benne erő, és ebben az évben már Rosbit is többször elverte 7 pont van köztük és kettejük közül Schumi az, aki látványosabban vezet... motivált, szereti, ami csinál és nem érdekli mások véleménye szerintem ez abszolút szimpatikus és nagy teljesítmény így visszatérni ennyi idősen, ennyi kihagyás után egy középcsapat teljesítményén lévő autóba
  • Lebowski
    #10524
    Szerintem az már túl megy egy határon, hogy ott próbál meg előzni, ahol nem fér el (pl loews, monaco). És erre az nem indok, hogy ez verseny. Mert más versenyét ne rontsa el azzal, hogy felelőtlenül oldalbatossza.. Nem egyszer játszotta el. Button ellen kanadában sem volt épp fair, és még sorolhatjuk. Viszont ezen gondolkoztam: valaki ezt a versenyszellem alá behúzza, valakinek meg már antipatikus dolog. Minimális a különbség. Szerintem, ha ezt egy olyan pilóta művelné akivel nem szimpatizál az, aki Hamiltonnak ezeket elnézi, akkor nem biztos, hogy ugyan ez lenne a véleménye.
  • JUVEfun
    #10523
    Rosbit nagyon jónak ,tehetségesnek tartom, Schumit mióta "visszatért" nem szimpi. Nem szeretem a - nincs az a pénz ,de mégis van - , hogy folytassam...

    Batmanci: mindent értettem a hsz.-ből.(legfeljebb én nem túlzott agresszivitásnak ,hanem győzni akarásnak hívom)
  • Lebowski
    #10522
    Mert szerintem, lehet, hogy csak egy design elem szúrja a szemed :)
  • Lebowski
    #10521
    Tudnál csinálni róla printscreent? Mert így nem igazán világos (számomra) mire gondolol.
  • Batmanci
    #10520
    Valamit azért, 'sztem, nem értettél meg a másfél oldalas epsztolámból.
    Nem az agresszív vezetés ellen szólaltam fel, hanem a szabálytalan előzés, előnyszerzés ellen, amit a túlzott aggresszivitás idéz elő.
    Jobb esetben, mert láttunk már versenyzőt, aki olyan bakikat vét, ami má-már, a tehetségtelenségnek tudható be.
    Megvallom az őszintét, én Forma egy "fan" vagyok. Egyik csapatnak, vagy versenyzőnek sem szurkolok, csak amolyan köpönyegforgató stílusban.
    Mindig annak, aki szarabbul áll. Persze, ettől még vannak szeretem, nem szeretem versenyzők is. Akár az NFL-ben. Ott sem egy bizonyos csapatnak szurkolok, hanem mindnek, és még az is előfordul, hogy egy meccsen belül megváltoztatom, hogy kinek szurkolok.

    Az X-re valmi magyarázat?
    Köszi.
  • IXEMGabeo
    #10519
    akko má Schumi és Rosbi nem is jön számításba nálad?:D legjobb pilótapáros amúgy szvsz
  • JUVEfun
    #10518
    Higgyétek el sokan csak az ilyen "agressziv" előzések miatt nézik a forma 1-t !!! ami nem is baj ,senki nem szeretné (és nem nézné )ha csak a technikáról szólna. Akkor év elején ki lehetne osztani a díjakat (na nem a drivereknek,csak a csapatoknak) Amúgy az emberek nagyobb része személyeknek és kevesebb (fanok pl.: ferrari,mercedes...stb)személyeknek szurkol. Én például Mercedes fan vagyok bárki vezesse,de azért ettől függetlenül vannak kedvenceim /Sutil,Button/
  • Batmanci
    #10517
    Na, 'fijjúk!
    Azt mondjátok meg inkább, hogy amikor meredten bámulom, a monitort, hogy vajon ki fog még megelőzni (24. vagyok), a nevek előtt mi a fakerekű kutyaszar az az X a versenyzők nevei előtt. Erre még nem tudtam rájönni a két év alatt. ("két év alatt" - tökre, mint az értelmi szintem)
    Mos illik röhögni!
    Szedjétek ki a komolyságot a hsz-eimből.

    <Szeretet-utálat>
    Ilyen nincs. Szeretet, nem szeretet. Ez közelebbi.
    Nem mondtam, hogy kötelező - mint a matek, a futballistánál - úgy érezni, mint én. De talán vannak még néhányan. Na, nem itt Mo.-gon. Máshol.
    Két kezem-két lábam ujján meg tudom számolni, hány, valóban önzetlen, érdek nélküli emberrel találkoztam. Ebből 5 New Yorkban, pedig csak másfél napot voltam ott. Nem vagyok amcsiseggnyaló, csak vannak tények.
    A másikat nem utálni kell, hanem megérteni, majd, ha nem jön be, lehet nem szeretni. De nem nyálfröcsögve: utállak, te "kocsog"!
    Persze, ez már filozofálás, és Platon forog a sírjában.
    </Szeretet-utálat>

    Egyébként nekem sem a szívem csücske Hamilton, de nem kívánnék semmi olyat neki, ami szomorúsággal töltené el. Ezek a fiúk, mind, de legalább a 90%-uk hatalmas küzdelmek árán jutottak ide. Ez mindenképpen megbecsülést és tiszteletet érdemel.
    Hamilton maga is elmondta, hogy idén kicsit elszaladt vele a paci - nem csoda, 800 is van alatta -, de azt is hozzátette, hogy Ő ilyen. Ő mindig ilyen volt, csak most a nem ritkán túlzott agresszivitása, többször balul sült el.
    Schumachert sem kedveltem soha, de nagyon sokszor drukkoltam neki, mert amit a Ferrariból csinált, arra csak ilyen Adrien Newie (ha jól írom) féle emberek képesek.
    Haragudtam rá az első VB-jekor, '94-ben, mivel mondhatni sportszerűtlenül viselkedett Hillel Adalaide-ben. Ja, egyszerűen neki ment, mert tudta, ha Hill nem szerez pontot azon az 'uccsó versenyen, akkor Ő a világbajnok.
    Aztán elfelejtettük neki, a már említett tetteiért.
    Állítom, Red Bullban a kis Vettel seggében lenne. (vagy előtte)
    Hipotetikus dolgok ezek, így vitázni sem érdemes rajtuk.
    Lehet nem szeretni egy "akárkit", de az érdemeit elvitatni...
    Ne haragudjatok, a hosszú hsz-ért, csak úgy kijött belőlem, mint ahogy látom, a cicámból a vacsi. Persze, a szőnyegre.
    Megyek felkapom, mielőtt a födszintig marja magát. (Alien)
    Üdv, Laci.
  • Sponnyabob
    #10516
    Hát konkrét példát most nem tudnék hozni, de azért írtam hogy a többi versenyzőnek is volt olyan megmozdulása amiért ellenszenves lehet, mert vagy túl agresszív vagy valamivel veszélyezteti a többi versenyzőt.
  • JUVEfun
    #10515
    Azért ezzel nem teljesen értek egyet. Mindenkinek vannak kedvencei ,de azért UTÁLNI valakit,mert jobb (esetenként) ,mint az álltatunk kedvelt sportoló, színész stb. azt enyhe túlzásnak tartom. Vissza térve a forma 1-hez, én nagyon jó versenyzőnek tartom (és ezért kedvelem)Hamiltont. Kíváncsi lennék milyen "húzásaira" gondolsz,hogy ízig vérig versenyző ? hogy bármit megtesz a győzelemért? hogy profi (dehát ezen a szinten mindegyikük ilyen) ezért NEM utálom Alonsot vagy a többieket. Hamilton megítélésénél sokan elfelejtik : EZ EGY VERSENY!!!
    OFF,OFF
  • Sponnyabob
    #10514
    Ez így nem helyt álló, mert szeretni és utálni az emberi természet fontos része. Viszont mindezt elvakultam csak ideológiai/elvi alapon tenni nagy ostobaság. Természetesen ugyanakkor nehéz elkerülni ezt, hiszen a legtöbb média egyoldalú csatorna és nincs lehetőség reakcióra vagy jobb megismerésre.
    Egyébként én se értem, hogy miért utálja mindenki annyira Vettelt és Hamiltont. Hamiltont még megértem valahol, volt pár ellenszenves mozzanata a pályán és pályán kívül, de ez elmondható a többi pilótáról is. Viszont Vettelt tégyleg nem értem, talán ott meg az lehet hogy nagyon fiatal és sokat irigyek rá. Viszont annak idején Schumacher-t is sokan utálták, mert szokatlanul fiatalon lett világbajnok. Nem akarok bele látni semmilyen párhuzamot, de remélem hogy Vettelre is hasonlóan sikeres pályafutás vár.
    (bocs a rossz írásért, de még nem szoktam meg a laptop billentyűzetét)
    és bocsi a off-ért is!!
  • Batmanci
    #10513
    Vazze, ezek ismerik Vettelt és Hamiltont?
    Gondolom, eleget beszélhettek velük, hogy utálhassák őket.
    Nekem ugyanis kell egy kis idő, hogy kiismerjem a másikat, és kialakuljon róla a véleményem. Ráadásul, én nem utálok senki ezen a bolygón.
    Nem kedvelem, nem szeretem, de nem utálom.
    Akkor meg, ha személyesen nem is ismerem, hogy utálhatnám?
    Bruce Willis az egyik kedvenc színészem, de lehet, hogy nem kedvelném, ha személyesen találkoznék vele, és dumálnánk, úgy 10 percet.
  • fityusz
    #10512
    Mondjuk van benne valami, az a hely közel se normális. Arról szól, hogy mindenki utálja Vettelt és Hamiltont, aki mást mond azt ban, és mindenre ez a válaszuk: Támaszd alá érvekkel, és tanulj meg helyesen írni. Szörnyű :D
  • Scamel
    #10511
    1-2 hetes karbantartás? Minek? Ráadásul az ilyet normál helyeken általában nem így oldják meg... Persze kérdés, hogy mit tartunk ugye normál helynek? :P
  • zzeN
    #10510
    Asszem kb. 1-2 hetes karbantartást mondtak, mondjuk nem lenne baj ha örökre bezárnának az idióták.
  • twi452
    #10509
    lehet, hogy valaki mégis megmutatta a cm-nek, hogy mik mennek ott és milyen színvonalas cikkeket írnak a "hivatalos" magyar oldalon ugye :)

    persze bármi más is állhat a háttérben talán sosem derül ki :)
  • Batmanci
    #10508
    Hát, én is regelve voltam.
    Bejelentkezés, és "Game Over".
    Úgy tűnik, mindenkit kitiltottak, lehet, hogy önmagukat is.
    Nem tudom, engem miért? Én mindig mondtam - amikor ezek itt szídták, gúnyolták, meg mindenféle randaságot vágtak a 'fejükhö -, hogy "Szeretem a focit!".
    Akkor is kitiltottak!
    Hát, 'méllységessen le vagyok 'sújtolva!
  • Batmanci
    #10507
    Gép=játék.

    Ja, én 100%-on vagyok mindig, és a nyugalmam érdekében gondoltam, lehet rá szükség, de eddig egyszer sem használtam, csak GP-ben.
    'Monnyuk, a karrierem a béka segge alatt van, mert már 3x lenyomtam Auszit, 2x a Malájt (egyiket szakadó esőben, óriási volt), de a mentéseket mindig hazavágtam valamivel.
  • fityusz
    #10506
    Sziasztok!

    Nem tudjátok mi történt a www.f1game.hu-val? Nálam csak egy bejelentkező képernyő van, de az se működik.
  • Batmanci
    #10505
    Leginkább azért javasoltam, mert nem egészen megbízható.
    Nálam el sem indult vele a gép.
  • Master91
    #10504
    50%os futamon vagyok mindig.
  • FeikG
    #10503
    Pedig ha Koreáról van szó,ott nagyon gyengék az AI-k..
    1.36-7 es kört lazán lehet menni,attól min 1 mp lassabbak..
  • benőmenő
    #10502
    Az utolsó kerékcseréig ott a restart race opció. :D
  • Master91
    #10501
    Most javaslod hogy ne próbálkozzak vele? :D 2010-hez is sajnos kellett. Szar ügy, ha 17. ről rajtolok Lotussal, és 4. kanyarba 7. vagyok, de valami miatt ki csúszok, és 20.vagyok. Tudom hogy ez a ki hívás, de hát már csapatot akarok váltani.
  • Batmanci
    #10500
    Javaslom, ne próbálkozz vele.

    Link
  • Master91
    #10499
    Ki tud valami trénert, ami több flashback-et ad?
  • Batmanci
    #10498
    "Feladom" - mondta Alonso.
    Hát, valahol én is itt járok. Egyszerűen képtelen vagyok rájönni - pedig három napja ezen agyalok -, mi okozza ezt a jelenséget.
    Bármelyik edzésről lehet szó. A AI tökéletesen leszimulálja az erőviszonyokat, de az utóbbi három napban bármilyen kiegészítőt felteszek, kimegyek az utolsó öt percben, jön egy bokorugró (Buemi, Barrichello, Kobayashi, Algersuari), és dob egy 2-3 mp-vel jobb időt mindenkinél.
    A frászt kapom, mert három nappal ezelőttig működött.
    Már leszedtem, újraraktam. Csak a kocsikat tettem fel. Bukósisak után kész. A mentéseket mindig újra kell rakni, mert amelyikbe belefosott, az del.
    Az alap, a peccsel megy, de nekem kell a HD-s kocsi, minimum.
    Laci.
  • Robert24
    #10497
    A fejlesztéseknél kár, hogy nem mi szabhatjuk meg az irányt illetve a fejlesztés ütemét. Az lenne még a buli főleg úgy mint élőbe, hogy akár rossz irányba is elmehetne az ember fia 4-5 tizedeket bukhatna vagy épp nyerhetne. Szerintem esélyes, hogy a jövő évibe akár bele is tehetik ezt a megoldást. (én szeretném...)
  • barcalaci84
    #10496
    valóban hülye voltam, és én a szabadedzésre gondoltam, kvalin én is pörgetni szoktam
  • Crome
    #10495
    Az én verziómban sem lehet (és nem hiszem, hogy lenne olyan verzió, amiben igen) a Q-ban ugrani sehova (kivéve a versenyre). Max lepörgetni az időt, aztán jön a 2-es meg a 3-as. Gyakorlást viszont simán lehet ugrani, pl. amikor teljesítek egy R&D-ot, akkor simán szoktam ugrani a következő gyakorlásra. Q-ban ilyet még nem sikerült csinálnom.
  • Batmanci
    #10494
    Valószínű, hogy Te egy másik verziót tudtál beszerezni:), mert az enyémen
    A Q1-re enterezve, alul lenyílik egy menü, amin leírja milyen kört mentél. Felül az van englisül odaírva, hogy info, és a többi Q-k felett már nincs semmi. Alul aztán minden Q-n elért legjobb idő vihog.
    Csak Miattad, végig nyomkodtam az összes billentyűt - még a monitoromon is :) -, de semmi nem változott se színben, sem pedig képi effektekben.
    Tehát, ha Te képes vagy szkippelni a kvalin, akkor nem tudok másra gondolni, mint amit már fentebb említettem.
    Még annyit, ha lehet... láttam már néhány játékot, beszélek angolul, meg még valamilyen nyelven, de arra most nem emlékszem, úgyhogy megszoktam lelni az eldugott menüket... vagy nem.
    Az a nagyszerű bennem, hogy olyan magabiztos vagyok... vagy mégsem?
    Miután szétröhögtünk magunkat, elslattyogok, mert három óra múlva kezdődik az NFL, és addig még meglesek egy filmet. Meg ülök. Addig.
    Ha sok voltam, jó nekem, nektek, bocs.
    Jóckát, Laci.
  • argo001
    #10493
    Ja legnehezebb fokozaton.
  • V43 1105
    #10492
    F2
  • piromanniggah
    #10491
    ott nem enged entert nyomni rá.. szal mivel is pörgetem át az időt?:)
  • barcalaci84
    #10490
    de lehet a kvalifikációban is skippelni ugyanott , csak a Q-n nyomj enter-t és akkor kijön a lehetőség , hogy skippeld q1-ről q2-re...