21742
  • piromanniggah
    #10489
    és mivel pörgetem át?:P mert az se sikerült Oo
  • Batmanci
    #10488
    A kvalit nem tudod skippelni.
    De, kábé 1 perc, amíg átpörgeted azt a 15 percet.
  • Batmanci
    #10487
    Ja. Meg belsőnézet, kormány, kikapcs minden help és HRT-vel.
    Szerintem, jelentkezni kell a Ferrarinál, hogy nehogy 'má nyomi Massa gyerek legyen a "teammate".:)
  • piromanniggah
    #10486
    csáó!
    olyan kérdésem lenne,hogy ha szezont tolok hosszú hétvégében, akkor ha a Q1-ben futok 1 jó kört és nem akarom megvárni, míg letellik, akkor vhogy tudok a Q2-re skippelni? mert nekem csak a versenyre engedi :S
  • Wlanseraf
    #10485
    Gondolom legenden:DDDDDD
  • argo001
    #10484
    Szegény Alonso. Még csak a Hungaroringnél járunk, de már több mint 10x annyi pontom van... :D
    Nagyon gyengék a csapattársak a játékban.
  • Robert24
    #10483
    Van rá esély szerintem várd meg! Én Hamiltont jelöltem riválisnak és legyőzésével Button ülését kaptam meg.
  • V43 1105
    #10482
    A Toro Rosso mai szép szereplése alkalmából :



















  • Batmanci
    #10481
    Na, Te kapcsold be a v-sync-et.
    Ha, olyan az ugrás, mert az, hogy ugrik...
    Kissé tág fogalom. Felemelkedik az autó eleje, laggol, szökell, mint egy gazella a kerítésen át?
    Több info kell, de előbb kapcsold be a fent említettet, hátha lehiggad a szörnyeteg.
    Ha laggol, akkor akár memória gond is lehet. Grafikai beállításokat vidd a leggyengébbre, és indíts bencsmarkot, itt is nézd meg mit tesz a nyüves, stb, stb, stb...
  • hekhubá
    #10480
    Sziasztok!
    Eredetibe vettem az F1 2011-et. Az lenne a problémám hogy néha a kép UGRIK egyet, amikor kigyorsítok vagy ha váltok. Kérlek segítsetek mert nagyon idegesítő, hogy nem tok menni egy normális kört. Pedig a gépem full grafon vinné.
    Help!
    Előre is kösz.
  • LeventeV
    #10479
    mielőtt elkezded a versenyhétvégét be lehet állítani pár dolgot. ott állíts be, hogy Long Race Weekend-et menj.
  • Afe
    #10478
    sziasztok.
    van olyan lehetőség az időmérőn, hogy q1-q2-q3, mert elkeztem a bajnokságot, de csak egy időmérést csinál. be lehet ezt kapcsolni?

    másik az, hogy logitech dfp kormánnyal játszom, és szörnyen zavaró ahogy nagyobb sebességnél középre tart a kormány, és erőlködni kell a kisebb mozdulatokhoz is. lejebb vettem mindent a beállításokban, de így gáz, pedig az előző résszel nem volt ilyen gond.
  • Tormiee17
    #10477
    Én legyőztem Alonsot mint riválist,és megkaptam Massa ülését.
  • benőmenő
    #10476
    Ha zavaróan szétesik a kép, akkor kapcsold. Szétesés alatt azt értem, hogy elcsúszik a kép felső és alsó része egy vonal mentén középen. Ha ilyet nem tapasztalsz, vagy nem zavar, akkor nem érdemes bekapcsolni, mert akkor csak lefogja az fps-t 60-ra (már ha van annyid, vagy fölötte). Viszont ha épphogy elszalad a gépeden a játék, akkor mellőzd.
  • barcames
    #10475
    ha legyőzöd akkor sem biztos, hogy megkapod a red bullt!!!!
  • potyi21
    #10474
    hi.Grafikai beallitasokban a Vsynket bekapcsoltatok? Benq 1920*1080/60 hz monitorom van!Erdemes bekapcsolnom?
  • LeventeV
    #10473
    kéne kapj a red bull-tól ajánlatot.
  • zzeN
    #10472
    Hali!


    Lenne egy kérdésem. 1. vagyok összetettben, most jön India. Eddig 1 értelmes ajánlatot kaptam, a Sauber-től. Webber-t jelöltem riválisnak, szegény csak a 6. Kérdésem, h fogadjam-e el, vagy van rá esély h jön jobb ajánlat? Köszi!
  • Lebowski
    #10471
    DRS versenyen a szabályok miatt, csak a DRS zónában működik, ha a mérési pontnál 1 másodpercen belül voltál az előtted haladóhoz képest. Kers a 3 kis csapatnál nincs (HRT, Vifrgin, Lotus)
  • barcames
    #10470
    A játékkészítők azt mondták ez a játék azoknak fog nagyon bejönni akiknek mindenük a forma 1!
  • palinho96
    #10469
    nézel, te forma 1-et ?:D
  • Marteentf2
    #10468
    Sziasztok!!azt szeretném megkérdezni hogy nekem miért csak időmérőn van DRS kibe kapcsolási lehetőségem és versenyen miért nincs?+KERS em sincs versenyen
  • Batmanci
    #10467
    Mindegy. Lehetne a tied is, mert egy korábbi hsz-ben már leírtam, hogy minden hibát beletettek. Nagyon állat!
    Egy 100-as meccset mentem (igaz azt kétszer - mindig 100-ast megyek. Ott mutatja meg a fehérjét. Nem nagyon hibázhatsz, mert azonnal rád esik valaki), de sehol nem volt még defektem. Sebaj, majd lesz!
    Azt is írtam, ha visszagondolsz túl sok hiba idén nem volt.

    @IXEMGabeo!
    Nekem 22 én hozta a futkosó, de csak most kezdtem el, mert rengeteg hibára panaszkodtak. (mint később kiderült alaptalanul, mert ami volt, az most is van. A frissítés után nézd meg milyen, és hány fájlt írt felül.)
    Sajnállak, mert kormány nélkül csak árkádozni lehet. Gép nélkül meg Marvell képregény, de egy középvonalú masinával, már remekül fut.
    Jaj, ha az előző hsz-ben leírtakat kijavítanák...
    Formula One!!
  • Batmanci
    #10466
    Áá! Nyomorék a fejlesztő.
    Ezen kéne javítani, meg, hogy az AI a felvezetőn és lekörözésnél, ne mint gólyafos a levegőben, mert lila fingom, merre kerüljem! Meg mennek, mint a birkák kutya nélkül.
    A többi, amúgy kielégítő.
    Ja, Melbourne-ben, Alonso 3 tizeddel ért be mögöttem. Utolsóban egyszerre álltunk ki. Mondom ez most felrakat egy lágy papucsot, a 3.-4. körben megesz uzsonnára, de neki is már csak médium volt, így 24 kört jött mögöttem. A körön kikerszeztem (hagytam egy kicsit a célegyenesre), így baszhatta a DRS-ét.
  • IXEMGabeo
    #10465
    nagyon fáj a szívem. Se kormányom, se új procim nincs még...:S nem tudok játszani az F1-el pedig már mióta kint van
  • V43 1105
    #10464
    Ja nem az én képem .
  • V43 1105
    #10463


    Ezt komolyan nem hiszem el, Adam46 légyszi töröld a 10462,461,460-as hszket köszi <3
  • V43 1105
    #10459
    Kis csoró HRT-met letolta Rosberg a pályáról XXD
  • IXEMGabeo
    #10458
    az kemény...esőben ilyen kemény az AI?
  • Batmanci
    #10457
    Melbourne-ben, full verseny, szárazon, két kiállás, 0 segítség, nehézség max., headcam, Williams.
    Ez a tetü nem ismeri a szabályokat, mert Q3-ban nem mentem egy centit sem,
    és felrakatta a lágyat. Másodikként a célban.
    Mindezt nem melldöngetve írom, - hanem 'azé, hogy lássátok nem napközis kölök vagyok -, csak most Kuala Lumpur. Szakad az eső. Vizes gumival, simán 6.-7., KERS nélkül, közepes keverékkel.
    Na, de elkezd száradni, én nem tudok körbemenni a pályán, semmilyen gumival, semmilyen beállítással, ekkor Hamilton gyorsan fut egy 1:34-es kört. Napsütésben, 1:31-t is láttam már, de csak edzésen. Ettől is tele a tököm, mert a leggyorsabb kör idén 1:34.870, igaz azt Vettel tolta.
    De menjen 1:32-t, jól van, de esőben száraz gumival megdönti az AI a mindenkori körrekordot...
    Kopasz vagyok de tépem a hajam!
    Így nem tudom lenyomni Rubinnyót, a fene essen bele!
    Laci voltam.
  • V43 1105
    #10456
    HRT, Canada, Full eső .. Intermediate... jobb első defekt, első háromban benne voltam, elszállt a fék bele a falba, retire.. Liuzzi elküldte a kamerás bácsit a picsába :(((
  • WinStar
    #10455
    az nem rossz,én egyszer kipróbáltam 58 körösen a melburne-i pályát szintén hard-on és már a felénél a teljesítmény eléggé rossz lett...aztán az ember a végére újra feléled,tiszta érdekes :D
    De én hard-on nemtudtam iylet hozni,én a williams-el toltam le hard-on 58 körön úgy hogy 8.-ik lettem :D
  • FeikG
    #10454
    14,20%
  • WinStar
    #10453
    hány kör? :D
  • FeikG
    #10452
    Szabad dicsekedni?
    24. helyről +áthajtásos bünti,,igaz csak hard-on,de legend billel megoldhatatlan sztem..
  • Crome
    #10451
    Ilyen nálam nem egyszer volt, vissza is lehet keresni, hogy hónapokkal ezelőtt már írtam még a 2010-ben ilyen hibákról. Konkrétan olyanok voltak, hogy első mért körömben 3 perc alatt értem a gép szerint végig mondjuk Barcelonában (nem bénáztam semmit), a másodikban pedig 0:00:001 alatt. Nem volt cheat, bug volt ez tuti.
  • FeikG
    #10450
    Ez karrier és AI,na meg nem gyenge bug
  • Master91
    #10449
    trainer? :D
  • FeikG
    #10448

    A csíter
  • LeventeV
    #10447
    valaki játsza PS3-on a játékot? Co-op bajnokságra keresek csapattársat.