21741
  • Lebowski
    #10568
    Basszus. Ebből a páleszból nekem is küldj amitől ez a komment folyam megszületett ;)
  • barcames
    #10567
    szerintem csak Hrt-s SZERZŐDÉS!
    De lehet voltál olyan ügyesé és elfogadtad hehehe :D
  • szaszy0830
    #10566
    Sziasztok!
    Én a williamsel kezdtem az első évet.Már csak Brazilia van hátra.Abu Dhabi verseny után kaptam egy emailt amiből azt szedtem ki hogy a HRT-hez kerülök. Nem értem, mikor Hamiltont jelöltem be és jobb is vagyok nála.
    Szerintetek?
  • HJ
    #10565
    A gphungary-n megjelent az első nem hivatalos magyarítás az F1 2011-hez. Állítólag még nem teljes, de használható.
  • Crome
    #10564
    Az is fura, de még azt is jobban meg tudnám emészteni, mint azt, hogy a gép 1 kör miatt menjen ki (tömegesen) kereket cserélni.
  • Sponnyabob
    #10563
    Nekem olyan volt Kuala Lumpurban pl első voltam kb 20 mp-el vezettem Webber előtt mikor kiálltam kerék cserére, majd mikorra visszarendeződött a mezőny Webber előttem volt több mint 10 mp-el. Az ok, hogy más taktikán vagyunk és van, hogy neki jobban jön ki, de azért durván 30 mp-et nyerni csak a gumikkal az kicsit soknak tűnik.
  • FeikG
    #10562
    Na azt csináltam,mint Sumi Monacoban:)))
  • Crome
    #10561
    Azért az AI még picit fejlődhet. Valencia-ban, száradó pályán az utolsó előtti körben mentek ki előlem 6-an felrakni a száraz gumikat 1 körre. Így lettem 4. a Lotus-al, ami hát nem túl reális, mert ha 10.-ként futok be, akkor egy fokkal inkább az lett volna (bár még az is szép, de betudtam volna a szakadó esőnek, a SC bejövetelének). Tudom ritkán látni azt, hogy valaki azért panaszkodjon, hogy túl jó eredményt ért el, nem is az a bajom, hanem az "1 körre tegyünk fel friss gumit" viselkedése a gépnek. :-)
  • lac coo
    #10560
    Replay alatti- miatti fagyásról nem olvastatok valami okosságot?
    Nekem egyrészt alig ment el egy-két kört, másrészt ha többször nézek instant replay-t le is fagy a játék ...
  • FeikG
    #10559
    Na utolért engem is,amiről korábban írtál..
    Monzában nem tudom szakadó esős időmérőn megverni őket.
    1.24 végét ,1.25-s időket mennek,miközben szárazon alig mennek be 1.23 alá.
    másfél órája szenvedek vele,egyszer mentem 1.24.8-at,de akkor is négyen mentek jobbat mint én...
    ki van a faxom:(
  • Batmanci
    #10558
    Most már azért sztenderre teszem magam, mert kitiltanak innen is.
    Az 'uccsó 21 hsz-ből, 11 az enyém volt.
  • Batmanci
    #10557
    Miért nincs olyan, hogy előnézet? :(

    Előző hsz, második sor:
    "Ha így szól: Egy kérdésem van. Hogy mikor tudok..."
    jav. Lac.
  • Batmanci
    #10556
    Egybként, ha "hogy-mikor", akkor az két kérdés.
    A így: Egy kérdés, hogy mikor tudok... Na, ez egy.
    Bocs, csak jópofi akarok lenni.
  • Batmanci
    #10555
    Ha hívnak, vagy ha újra kezded az egészet (New Game).
    Ha jó vagy, előbb-utóbb, szerződésekkel fognak bombázni.
    Csak nehogy megijedj!
  • Bmx01
    #10554
    1 kérdés: hogy-mikor tudok csapatot váltani?
  • Batmanci
    #10553
    Disztruptor szándékos volt. (Francokat! Csak vidéki vagyok. No, meg elméleti fizikus, nem tervező mérnök.)
    Ha 'báncsa a szemed, diffúzor.
    Mert ilyen kutyát is tudok utánozni.
  • Batmanci
    #10552
    Lég befúvásos=Légbefúvásos

    Csak meglöktek.
    Itt nincs előnézet a hsz-re?
  • Batmanci
    #10551
    Majd jövőre.
    Lég befúvásos disztruptor helyett, enyhe fingszag.
    Kiderül ki tud autót építeni? Adrian Newey. Bassz..., Ő a Vörös Bikáknál van!
    Akkor a többieknek marad a szag, mert mindig előttük lesznek az Erbés fiúk.
    Idén az év közepétől azért közelítettek hozzájuk a többiek, mert ők már rég a 12-es kocsit fejlesztették, ezek meg még az ideivel sem voltak készen.
    De ne legyen igazam, és zárkózzon összébb a banda, mert az csak nekünk jó.
    Zárom soraimat, a pitére vigyázzatok, mert könnyen péppé gyúrja a tömeg ott abban a nagy Pestben.
    Katinkát csókolom,
    Laci Bácsi.
  • Lebowski
    #10550
    Jaja, mert ott a Burger King volt a gyorsabb :P
  • FeikG
    #10549
    Érdekes,hogy carrier-ben a Meki minimum 1 mp-el gyorsabb a RB-nál,minden pályán..
    a 2010-ben ez nem volt így..
  • Lebowski
    #10548
  • Crome
    #10547
    Ja, közben láttam, hogy már meg lett válaszolva, de legalább jót írtam. :-D
  • Crome
    #10546
    Szerintem az az X azt jelöli, hogy onnantól van a kiesési zóna az adott szakaszban. Tehát Q1-ben a 18 helytől. Nekem viszont csak mindig egy versenyző neve mellett van, ott, aki pont a kieső helyen van. (Esetleg későbbi Q2-Q3 folyamán azok neve mellett, akik már kiestek az adott részből.).
  • Lebowski
    #10545
    :D örülök, hogy segíthettem :D
  • Batmanci
    #10544
    Köszi.
    Gondolom, tuti ostobának nézik a játékost, aki már egy ilyennel játszik.
    Hátha elkerüli a figyelmét a kiesést jelző vonal, meg a quest vonal, meg a kormány, vagy a pálya. Persze a figyelmeztetésekből soha nem lehet elég.
    Lásd, metró, nem dohányzó helyek, robbanásveszély és az autópályán autók jöhetnek nagy sebességgel, amitől bibis lesz a fejed.
    Akkor is kösz. Hülyén haltam volna meg. (bár ezt nem zárja ki, hogy most már tudom, mit jelent az X. Indiana Jones szerint, a kincset mindig ott kell először keresni. Sokkal hülyébbnek nem éreztem magam, így én is valami effélére gondoltam. De most már tudom, az csak film.)
    Laci voltam.
  • Lebowski
    #10543
    akkor az lesz a bibi:) (engem nem zavar csak a szövegdobozban benne van hogy no warez... no offense!:) )
    amúgy ezeknél a hibáknál főleg azt olvastam, hogy a launcherrel kell indítani és nem a sima exe-vel. Ha jól tudom nfo-ban benne van.

  • nyusz
    #10542
    de megeshet
  • Lebowski
    #10541
    fukk. lemaradt az elejéről a http: ... :D

    Az azt jelenti, hogy onnantól már kieső helyezésen vagy. Értelem szerűen Q1 17<, Q2 10<.
  • Batmanci
    #10540
    Így is mükszik. Megnyugodtam.
  • Batmanci
    #10539
  • Batmanci
    #10538
    Kösz a linket, de a Not Found programot nem ismerem, így használni sem tudom. :)

    Az X
  • Lebowski
    #10537
    Hmmm. Véletlenül nem tört??
  • nyusz
    #10536
    Application load error 5:0000065434 ezt dobja ki.... mit tudok tenni?? Felraktam a Dirt3at azóta csinálja!
  • Lebowski
    #10535
    Ezért kértem, hogy nyaljál fel egy printscreent :)(ezzel könnyen megoldhatod :) )

    Amúgy élvezetes kis verseny lehetett. Nekem Malajziában volt hasonló. Csak ott Webber nem volt türelmes és belém csúszott az a kis hipózott abo :):)
  • IXEMGabeo
    #10534
  • Batmanci
    #10533
    Csak Te vagy, aki az egyértelműt kétségbe vonja. Azon kívül, hogy itt jó néhány teljesen egyező véleményt olvasol, ugyan ezt írja a világsajtó, és ő maga is elismeri - igaz igen szerényen -, hogy van amikor rossz döntéseket hoz a pályán. Ettől ő még nem lett rossz versenyző, és van akinek szimpi, van akinek nem. Nincs ezzel semmi baj.
    Sumi egy legenda, és semmi féle más jelzőnek nincs helye. A pénz már nagyon régen nem dominál nála. Ha jövőre meggyógyul a Merci, akkor valszeg, több alkalommal látni fogjuk dobogón is. Ez sem csak az én véleményem!

    Az X edzésen, ha az időket, nézed, egyes nevek előtt jelenik meg, ha nem tudod miről beszélek, akkor a jelentését sem valószínű, hogy tudnád. De azért kösz, mert idáig csak Te reagáltál az x-es kérdésemre.
    Lehet, hogy senki nem tudja? :)

    Tegnap este Ausztrália.
    Hát, megdöbbenten tapasztaltam, hogy bizony eléggé összehozták a fiúk.
    A 14. helyről rajtoltam med gumival, és a 16.ban beszólt a versenymérnök, hogy 5 percen belül gyenge eső jön. Az AI-ban azok az autók jobbakat mentek, amelyek az életben is jobbakat mennének. A Wilihez közelieket tökéletesen tudtam tartani, pedig már a pocsolyákat is hallottam. Aztán, a 22.-től kezdve, égszakadás. Észrevettem, be a boxba, fel a vizest - nagyon sokat nyertem vele, pedig csak egy körrel előbb mentem ki érte, mint a többiek -, azzal végig is mentem. Hamilton jött mögöttem a végéig. Fel tudott zárkózni, volt, hogy 2 tized távra, aztán az üldözésemben jobban elkoptak a vizes gumijai, és 5 mp-cel előbb, a 7. helyen értem be.
    Iszonyat reális volt! Ahogy megindult az eső, majd egyre erősödött. Az autó ahogy viselkedett alattam. Félelmetes volt. Már ezért az egy futamért érdemes volt megvenni. (Remélem, hogy azért töbször nem kell elkezdenem. Negyedszer csináltam meg 100%-on. Már minden falevél integet.)
    Megyek Malájba, ciao!
  • Crome
    #10532
    Na, nálam is bejött a játék összeomlás a mentésnél. Megcsináltam a fix-et a videó alapján, így már újra ok, viszont most meg az van, hogy minden alkalommal, amikor betöltené egy verseny vagy bármi egyéb után a menüt, akkor egyszerűen kilép a Windows-ba. Erre van valami megoldás?

    A másik meg az, hogy ha gyenge csapattal elérek egy elég jó helyezést, akkor a csapat felviszi az elvárásokat idény közben? Mert Lotus-ban nyomom, Monaco-ig az volt az elvárás, hogy kb. 19. hely időmérőn és kicsivel fentebb versenyen, de aztán lett egy versenygyőzelmem és azóta időmérőn 13. helyet kérnek, versenyen meg 11-et.
  • Lebowski
    #10531
    Teljes mértékben egyetértek azzal, hogy mi baromira nem vagyunk abban a helyzetben, hogy elítéljük őket, vagy eldönthessük, hogy ez jó volt-e vagy sem. Nem szeretnék Monacon lovagolni, de a Loews az összes pálya közül a leglassabb kanyar, és volt szerencsém élőben is látni. Ilyen tengelytávval rendelkező autók biztonságosan nem nagyon tudnak egymás melett ott visszafordulni. Ezt mi is tudjuk, és ők mindenkinél jobban tudják, hiszen csukott szemmel szerintem végig tudnának vezetni a pályán. Itt látni lehet, hogy esély sincs arra, hogy normálisan visszaforduljon. Véletlenül pedig nem lehet szerintem így odatúrni az autó orrát. Ahol Maldonado-t próbálta megelőzni (lásd) ott is látszik, hogy nem férne el biztonságosan, és ez sem lehet szerintem versenybalesetnek titulálni. Hangsúlyozom, hogy szerintem. Elismerem tehetségét, talán az egyik -ha nem a- leggyorsabb pilóta, de néha már sok.


    Juvefan

    Szerintem objektíven, minden rajongás nélkül tekintve, el lehet dönteni dolgokról, hogy okés vagy nem okés.

    Mégyegyszer: Szerintem! :)
  • JUVEfun
    #10530
    Hát ,ha lehetek őszinte : én szimes vagyok és maradok is annál (főleg rally RBR) és csak vendégnek érzem magam ebbe a játékban , de sztem nagyon jól sikerült a F1 2011. Idővel majd a codi is leszokik arról ,hogy nem minden a csili-vili (grafika ) és rámennek a fizikára....(bár ellenem szól , ahogy a jó kis CollinMcRae sorozatot elvitték a Dirt irányába )
  • JUVEfun
    #10529
    Egy kicsit olyan ez , mint a foci : vkinek pl: "de szép becsúszás volt , vkinek meg ,de durva....
    F 1-ben és más autó versenyben ,azért kívülről nagyon nehéz megítélni az ilyen eseteket....azt én sem szeretem ,ha ez szándékos ,ezért ezt nem is feltételezem egyik versenyzőről sem.