21740
  • Danecay
    #20700
    Én is simán kikapcsolom, ez egy játék és nem akarom szívatni magamat, nem utolsó sorban azért nem ugyanaz élőben mint egy monitor előtt ülve, úgy értem, hogy a monitor előtt még rosszabb lehet mint élőben.
  • lac coo
    #20699
    Nagyon sokat kitakar, komplett autót ha kicsit távolabb előttem van .
  • GPx8
    #20698
    Legalább nem T-Cam -ből nyomod, mint a többség!
    (Igaz, hogy a glória közepét lecsalod...)
  • lac coo
    #20697
    De legalább végig értem :DD

  • adam46
    #20696
    Time trialban vissza lehet nézni a leggyorsabb körömet?
  • lac coo
    #20695
    Csúszik ...

  • Amergin
    #20694
    Az F2 autókat nem könnyű vezetni, nehezebb, mint az F1-eseket. (Vagy csak azért, mert azt szoktam meg?)
    Sokkal hajlamosabb kitörni a fara az autónak a kanyarokból történő kigyorsításokkor. Túl erős az autó ahhoz képest, ahogy tapad a talajhoz. Egy picit olyan, mintha esőben mennék.
    A játék sokkal szebb, jobb lett. Bár lehet F2 bajnokságot játszani, karriert viszont nem lehet építeni, pedig jó lett volna. Két "küldetés" van meg egy igazi verseny (az elejétől a végéig). Ennyi van karrier módban az F2-ből.
    Persze ez is már sokkal több, mint a '18-ban, de hát az ember mindig többre vágyik
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.06.29. 11:03:37
  • lac coo
    #20693
    Viszont tök jól, szépen tömöríti , rendereli a videót .
  • lac coo
    #20692
    De. Már visszavettem, rájöttem a hibára :D A plussz játékon belüli rétegeket nem szereti idén, steam, gforce experience ..anélkül működnek a billentyük, valamiért előrébb veszi a plusz réteget , zt akarnám nyomkodni .
  • Danecay
    #20691
    Ja, hogy ezt a játék rakja össze? Amúgy nem úgy volt, hogy refundoltad?
  • lac coo
    #20690
    Highlight okosság..elég érdekesen válogat, gyak mindenből egy unalmas katyvaszt csinál. :) De legalább van :)

  • adam46
    #20689
    Én is mentem pár time trial kört vagy 7 kocsival. Féltem, hogy a 2018 után nem lesz nagy durranás, de omg, gyors kanyarokban sokkal lomhább a kocsi, könnyebb elveszteni a kontrolt, például USA 1. szektor gyors kanyarjai. Annyira más az egész, mondjuk ehhez sokat hozzátesz, hogy a grafika tényleg sokat szépült, a menü is sokkal szebb, átláthatóbb. A hangok meg... Áh, inkább hagyjuk, instant merevedés.
  • Amergin
    #20688
    Így az első pár kör után annyi meglátásom van, hogy valahogy másabb az autó mozgása, valahogy "lágyabb" az egész. Nem reagál olyan keményen az autó a gyors kormánymozdulatokra a'18-hoz képest.
    A setup állításból a ballasztot kihagyták. Vajon miért?
    Eddig lehetett vele állítani az alul- és túlkormányzottságot, most már nem lehet...
    Ebből következik, hogy a tavalyi beállítások mehetnek a kukába és lehet előlről kezdeni a jó beállítások megtalálását az össze pályára...OMG. Nem kis meló lesz, rengeteg idő és megtett kör.
  • peti79
    #20687
    Megvan a dx12 crashre a megoldás. A steam overlay-t ki kell kapcsolni. Egyenlőre működik.
  • adam46
    #20686
    Én is elhoztam, kaptam kicsi kocsit is. Nem egy nagy, de jól néz ki. :D
  • Amergin
    #20685
    Na megkaptam!
    A hétvége elég sűrű lesz: osztrák nagydíj a TV-ben + F1 2019...
    Valószínűleg F1 túladagolásban fogok elhunyni

    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.06.28. 11:48:30
  • peti79
    #20684
    Nálam is jelentkezik ez a hiba dx11-nél. Ugyan azokon a pontokon a pályáknak megáll egy pillanatra a kép. Dx 12-nél meg kilép. Remélem javítják hamarosan.
  • lac coo
    #20683
    Ha stabil 80-100 fps em vagy vag meg tobb is , v-sync nelkul ilyen furan be-be lassul a kep azzal mit lehet tenni ??
  • adam46
    #20682
    Még jól is jártál, én konzolvilágtól, de tuti nem lesz modell autó és semmilyen kárpótlást sem fogok kapni, csak egy bocsit. :D
  • Amergin
    #20681
    innen rendeltem
  • adam46
    #20680
    Ez melyik bolt?
  • Adam Jonas
    #20679
    Remélem írtál nekik, hogy nem fogadod el annyiért, mert az a modell amúgy 2400 Ft értékű... :D
  • dr Kotász
    #20678
    Nekem is tetszik. Ugyazzal a hardverrel és ugyanolyan graf beállításokkal nálam 10 fps-sel több, mint az F1 2018-ban. Fincsi...
  • Amergin
    #20677
    Most kaptam:

    "Kedves Vásárlónk!

    Az általad előrendelt F1 2019 Anniversary Edition megérkezett raktárkészletünkre. A játék mellé adott ajándék modell autóból az általunk rendelt mennyiség töredékét kaptuk a forgalmazótól,és előreláthatólag utánpótlást sem fogunk tudni már szerezni, így számodra sajnos már nem fogjuk tudni a játék mellé küldeni az ajándékot.
    A kellemetlenséget enyhítve a játék árából 1500 ft kedvezményt írunk jóvá, illetve ezen felül még további 1500 Gamercard pontot adunk, melyet a jövőbeli rendelésednél bármikor levásárolhatsz.
    Megértésedet előre is köszönjük!"

    Hát köszi...bár nem írjátok mikor kapom. De így az engedménnyel csak 15.990 lesz+ingyen hozzák ki. Főleg, hogy a modell autót én észre sem vettem, hogy adták volna hozzá...
  • Danecay
    #20676
    Így tiszta, köszönöm!
  • unrealnoise
    #20675
    28-án kézhez kellene kapnod.

    A futár cégen és a bolton áll, mert sokszor leteretek (vagy fos a szerződés), de hivatalosan kézhez kapnád aznap.
    Gyakran van az, hogy előrendelésnél ingyen kihozzák, aztán volt, hogy nekem nem ért ide, csak hétfőn... Inkább fizettem volna a szállításért +1000 Ft-t, csak hozták volna időben...

    De ezt nem lehet választani, viszont olyan boltokból én nem rendelek, ahol jártam már így.
    Oldják meg, hogy mindenképpen kijöjjön, vagy kérjenek érte inkább kis pénzt, nem azért rendel elő az ember valamit, hogy aztán még várjon...

    Danecay: Legends Edition. Ennyi.

    A Játékról:

    Megvettem. Megétre. Az ACC sajnos nem olyan jó, mint lehetne, iR AI odébb van, így ez jó lesz elütni az időt, F2-vel pláne.

    Az AI sokat javult szerintem, agresszív, vedekeznek, sok hülyeséget nem csináltak még... Sőt szinte semmit.
    A menü kurva jóó, tálalás, körítés remek, azt kell mondanom ez a legjobb autós móka a piacon jelenleg, kihívások, heti események, online, karrier, offline... Minden más mérföldekre van ettől.

    Fizikában nem észlelek jelentős változást, hasonló, mint tavaly.

    Ami jó, hogy nincsenek már mikróakadások, a játék meg rohadt jól fut, persze egy GTX1070 Ti-vel nem csoda, de akkor is, a többi autós cucchoz képest, itt a fix 100 FPS-re belőtt gameplay mellett is "alig" terhelődik a kártya, 67 fok a max neki, ilyen rohadt melegben...
  • lac coo
    #20674
    A dragabbik kiadashoz jar minusz 3 nap. A futar altalaban kihozza megjelenes napjan.
  • Danecay
    #20673
    Érdekes mert a Google szerint az első berzió kiadási dátuma június 25,vagy ez csak a preliad lenne? Akkor mivel játszanak itt egyesesek? Tört verzió tudtammal még nincs és feltehetően pár napot vagy hetet várni is kell majd rá a Denuvo miatt, de akkor mivele játszotok?
  • Amergin
    #20672
    Ha 06.28-án jelenik meg az azt jelenti, hogy aznap már ki is hozza a futár, vagy azt, hogy aznap adja fel a küldeményt a bolt?
    Nem mindegy, mert az első esetben már tudok játszani vele most hétvégén a második esetben majd csak jövő héten
  • lac coo
    #20671
    Én most biztonság kedvéért visszakértem a pénzt, mert szivok ezzel a buggal...
    De tegnap én is néztem: szélárnyékban simán elmegy 140 fokig a motor, hűteni kell !
  • peti79
    #20670
    Kb igen. Most feltoltam 95%-ra, mert az a legnehezebb ai legalsó szintje. A gumi kopás egyébként nekem is nagyon tetszik, illetve, hogy szélárnyékban piszkosul melegszik a motor. Ez nem tűnt föl a 2018-ban.
  • adam46
    #20669
    Az AI nehézsége mennyit változott? Most 90%-al megyek, az a 2019-ben is 90%-nak felel meg?
  • adam46
    #20668
    Ó bakker...
  • peti79
    #20667
    (Szabad)Edzés közben ugyan úgy bejönnek eléd, mint a 2018-ban. Azért ezt kiiktathatnák, mert iszonyat idegesítő!
  • lac coo
    #20666
    Nem sokat mentem, baszki tuti valami day1 bug, replayben, verseny elotti animacioknal nem rudok entert nyomni, nem tortenik semmi :)) Ami keveset mentem, kormanyzas javult megint semmi lag nincs mar, ai brutal ,emberekkel nem lehet igy csatazni. A gumikopas is valoban jo, ket kicsuszas majd jo fustolos elondulas 20 szazalekot le is vesz azonnal..
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2019.06.25. 19:52:40
  • macleody
    #20665
    Na, Laca írj valamit, Te nagy szakértője vagy a témának :)
    Ez jó, pont most írtam :)
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2019.06.25. 19:17:07
  • lac coo
    #20664
    Én a gombokkal vagy mivel szívok, eszébe jut és nem érzékel semmit, illetve pont a start gombot nem, nem tudok továbblépni, replayből kilépni, ilyenek :DD
  • macleody
    #20663
    dx12?
  • peti79
    #20662
    Sziasztok!
    Mikor versenyből lépnék vissza a főmenübe állandóan kidobál. Illetve kb 30 perc játék után is kifagy, küldi a crash reportot, és a win asztalon találom magam. Más is találkozik ilyen hibával?
  • Amergin
    #20661
    Az F2-es autóknak vajon külön setup kell, vagy jók hozzájuk az F1-esek beállításai?