21741
  • spiczi91
    #10616
    Még nem is próbálkoztam vele, majd jövő héten.
  • Batmanci
    #10615
    Spiczi!
    Megoldottad a problémát?
  • spiczi91
    #10614
    ráadásul még egy-két dolog komplett hülyeség is
  • palinho96
    #10613
    xdd igaz!! :D
  • sherlock1
    #10612
    egyetértek
  • barcames
    #10611
    az a baj, hogy a tesztet egy buzi írta!
  • sherlock1
    #10610


  • avus
    #10609
    mi van az F1GH-val?
  • mojorisin
    #10608
    Köszi, müködik!
  • FeikG
    #10607
    #10430
    "töröld a savegamemappába ven kettő fálj (azonos nevű G-vel kezdődik. a 0-ásat töröld a z 1-esből csinálj másolatot majd másold vissza 0-ás névvel!)"
    Első lépés,ezt én úgy vadásztam a warez oldalról..
    Ha ez megvan,vissza áll az utolsó jó mentésedre....
  • mojorisin
    #10606
    Egy gondom van.. Megcsináltam már 4 versenyt és amikor a mentésemet próbálnám betölteni hogy folytassam, leáll a játék f12011.exe hibával... Tud valaki valamilyen megoldást erre? Ne kelljen már újrakezdeni megint ... :(
  • Batmanci
    #10605
    Annyira sajnálom, nem vetted le a poént.
    Senkit sem bántok meg szándékosan soha, de írásban sokan veszik rosszul a sajátos humoromat. Szóban azonnal értenéd mit, mire reagálok.
    Az én hsz-eim lényegét csak akkor érted, ha több aspektusból értelmezed.
    Ne gondold, hogy emiatt bárkit is ostobának tartok, pusztán tudom, milyen úgy levenni amiket írok, mint amilyennek szánom.
    Mégegyszer bocs, de olyan vagyok, mint Hamilton, vagy a skorpió.
    "Mit tegyek skorpió (Hamilton) vagyok!"

    @Többiek!
    Ez annyira nem jellemző értelmes emberekre. Megvitatni dolgokat, rendben.
    De attól, mert valakinek más a véleménye, nézete, vagy tudása, még nem kell elítélni. Nem vagyunk egyformák (Hála valaminek! Dög unalom lenne az élet), és ez adja az élet nagyszerűségét. Nem hiszem, hogy bármelyikőtökben ne lenne annyi inteligencia, hogy felhagyjatok az efféle megnyilvánulásokkal. Építő jellegű, hasznos információkra kellene ugyan ezt az energiát fektetni. Tudom, én is sokat "írok mellé", de próbálom inkább humoros köntösbe bújtatni a mondandómat. (Mégha ez nem is sikerül néhány esetben, vagy mindig. Nézőpont kérdése.)
    Annyira el tudtok szomorítani, mert ez annyira "magyaros".
    Senki nem mondja, hogy ne mond el a véleményed, sőt inkább inspirál, hogy tedd meg, hiszen ez is a neve: "Fórum"
    Aludjatok rá egyet, hagy tisztuljon le, aztán rázzatok kezet virtuálisan.

    @Lac coo!
    A tyre grip rendszeresen összeborítja a játékot. Ráadásul, ha működik is, ki a francnak van kedve olyan irreális idők ellen menni.
    A körülményeket kell nehezíteni.
    Itt, ahol lakom (leírnám hol, csak nem tudom, szabad-e), szept. 22 én több, mint ötvenen kaptuk meg a játékot, köztük néhány ismerősöm is.
    Elkezdtek menni olyan időket, hogy csak na. Szóltam nekik, hogy jöjjenek ide hozzám - mert nagy volt a pofájuk -, és itt előttem, ezekkel a feltételekkel menjenek hasonló időket. Hárman is kipróbálták, és a legjobb is csak két mp körül tudta megközelíteni az idejét.
    Ettől még én is azt mondom, hogy elmérték a Codiék kissé, de nem is egty dolgot, hanem az AI, és a Te magad által vezetett autó által elérhető időket.
    Azt mondják, az okosok, hogy 1mp a fizikai erőhatások hiánya, 1mp a periférikus látas hiánya, és változó, hogy mennyire szarnád össze magad.
    Amíg nem ültél ilyen, vagy ehhez hasonló autóban, végtelenül könnyen jelented ki, hogy simán beleülnék, és el tudnám vezetni.
    (Erről is tudnék mesélni, de akkor nem aludnék egy fingot sem. Talán majd egyszer.)
    Lényegében egy szim akkor jó, ha a valóságban elért időknél - pályahossz függvényében, Te, mintegy 2- max 2,5mp-vel jobbat tudj menni a legnehezebb fokozaton. A legjobb AI autó, néhány tizeddel legyen jobb-rosszabb nálad, és ez legyen degresszív, azaz, minél szarabb autóban ülsz, annál szarabb időket tudj kiautózni.
    Ez lenne az ideális.
    Itt elég sok megvalósult, és annál valamivel több nem. (Majd 10 év múlva.) De jelenleg ez van.
    Ha megfigyelted, nagyon sokan szenvednek a legnehezebb szinten, segítségek nélkül.
    Még egyszer: nehezítsd a körülményeket, ha túl jó vagy.
    Azok az idők, amik a neten vannak, szerintetek megcsinálhatóak?
    Mint Monaco 1 perc alatt? Kit ver át a szerencsétlen lelki sérült?
    Jóckát!
    Laci.
  • FeikG
    #10604
    A valóságban sincs másképp,inkább dísz,mivel szabály van rá..
  • WinStar
    #10602
    ezek a visszapillantó tükrök nagyon gyászosak,alig látni benne valamit....
  • lac coo
    #10595
    Tyre grip mod letölt, hard fokozat telepít, mindjárt lesz ott fight hogy legalább lásd a mezőny első felét :)))
  • Wlanseraf
    #10593
    De pont ettől lenne meg kihívás:) Hogy te váltasz és megtanulod hol kell fékezni meg milyen kanyar jön...
  • benőmenő
    #10592
    lemaradt, hogy megtanulni/begyakorolni.
  • benőmenő
    #10591
    mert így legalább van egy minimális kihívás. Azért mert néha autókázok (megjelenés óta a 6. futamnál járok) nem fogom az összes pálya összes féktávját és azt, hogy az összes kanyart milyen fokozatban kell bevenni.
  • V43 1105
    #10590
    Nvidia, isten ments.. dehogy kell..! egyébként nem értem ezt a hangnemet, én megvédtelek volna a hülye indokától hogy nvidia így úgy ...
  • Wlanseraf
    #10589
    Minek neked Legend AI? ha automata váltó és ideális ív be van kapcsolva:) ez olyan húú de megdugtam a guminőmet:)
  • Batmanci
    #10588
    Nem baj. Te is vegyél envídiát, annak gyémánt a hegye.
  • Batmanci
    #10587
    @Krisztiam!
    Ne menjünk bele egy kártyacsatába.
    Gépeket építek, volt már minden fajta-féle a kezeim alatt ('mer, ugye nem mindegyik kiszedhető). Előny-hátrány ismerni nagyon Orosz vadonból. :)

    @Benőmenő!
    A kedvencem lettél!
    Pár oldallal alant írtam le a véleményem, mitől lehet egy 2011 inkább szimulátor, mint árkád.
    Megyek majd Mekláren, ott 'gömbölű az nózi, nincsenek csíkok.
    De magyar ember nem hátrál meg, legfeljebb visszalép.
    Így megfogadom a tanácsod, és a fékezési pontokra fogok összpontosítani, és megpróbálok együtt élni a tudatommal. :)
    Majd holnap lesz Kína. (Kedden meg Belgium)
    Na, megyek filmezni. (Nem vagyok operatőr, csak nézem.)
    A viszony látásra! - mondta a pedofil Móka Miki, és kiugrott a díszletből.
  • V43 1105
    #10586
    HD 6970-em van.. és sehol semmi ilyen árnyék .. -.-
  • benőmenő
    #10585
    Asszem kitaláltam milyen márkájú kártyád van :D
    Egyébként, egy kevés játék után tényleg nevetségesen könnyű még legenden is. a 2010-ben azért olyan nem volt, hogy force indiával 1 mp-et adok monaco-ban mindenkinek. AI nehézség legend, minden off, automata sebesség váltó, racing line on és tv pod kameraállás. Pedig a 2010-et is ugyan így toltam.
  • Krisztiam #10584
    vegyél nvidiát azzal biztos jó lesz :))
  • benőmenő
    #10583
    Akkor bizony együtt kell élned a tudattal. Esetleg válts kameranézetet, vagy inkább figyeld, hogy hol kell fékezni 270-nél, a kocsi recéi helyett. ;)
  • Batmanci
    #10582
    Kipróbáltam mindent. De a csíkok akkor is ott vannak!
  • Batmanci
    #10581
    ATI 5570
  • V43 1105
    #10580
    Milyen videókártyád van ? :)
  • Batmanci
    #10579
    Hát nem tenyerelt le.
    Egész jól bírta, de a csíkok akkor is ott vannak.
    Mindent felvittem ultrára, bekapcsoltam a v-sync-et is, de a csíkok akkor is ott vannak.
    Próbálkozom tovább, de most már csak lefelé tudok menni.
    Ha valakinek van ötlete (de ne ahhoz, hogy húzzam meg a szomszéd 21 éves lányát), az bátran közölje.
    Addig, test. (rosseb... teszt, na!)
  • Batmanci
    #10578
    Kösz, de akkor letenyerel a gépem.
    'Azé, megnézem.
  • palinho96
    #10577
    postp low -> HIGH-ra!
  • Batmanci
    #10576
    @Barcames!
    Gratula!

    Más.
    Ha már valaki megnézi a képet, akkor mondja már meg, azok a hosszirányú csíkok a kocsi orrán mitől lesznek árnyékok, vagy mitől múlnak el sebhely nélkül?
    Minden ultrán, 4xAA, postp low. 1600x1200, 85Hz. Most több nem jut eszembe.
  • Batmanci
    #10575
    Téged beengednek?
    Fordítva ülsz be a kocsiba?

    Laci Bácsi innen gépészkedik. Na, jó, van egy csalafintaság, mert nem érem el a PRSC-n gombot, előrébb kell hajolnom, és a fejmozgésérzékelő közelebb tol a kormányhoz. Tehát, valójában úgy autózom, hogy a kép alsó széle közepe... Baz... ez a célzás! Ha egyenesben áll a kormány (ami Mo.-on sohasem fordulhat elő, de a focit szeretem!), akkor a kép alsó széle, a kormány alsó széle is. Passz, gól!
    Link
  • barcames
    #10574
    3 évemben járok és a japán futam után jön az e-mail és....... FERRARI szerződés alig várom, hogy egy gyors autóba ülhessek :D
  • Batmanci
    #10573
    @Crome!
    Nem állítom, hogy hiba nélküli az AI, de amit én eddig tapasztaltam, az óriási. Azt gondolom, hogy néha kicsit "mellényúl", és ha újra ebbe a szituba lennél, lehet, hogy nem mennének ki. Nekem, most Kína jön, de ez is esős lesz - kicsit már pánikban vagyok, hogy a Föld egy globális időjárási katasztrófa zónán halad át a Tejútrendszerben, ami csak rám hat -. Ettől függetlenül, egy rossz időben végrehajtott kerékcseréről nem tudok az AI részéről. (A mérnököm szokta mondani, ki zizzen ki a boxba)
    'Monnyuk, az igaz, hogy a karriert tiszta krafttal most kezdem, de elég sok pályán mentem már GP módban, és ott sem tapasztaltam hasonlót.
    Ezt Spongyabobnak is írom, ha számít.

    @lac coo!
    A replay alatti fagyás, 'szentem, mindenkinél van. A Codie viccesen megjegyezte, versenyezz ne ripléjezz!
    Humor van, peccs nincs (még).

    @Lebowski!
    Alapból vagyok ilyen, nem pálesztől!
    Ha az is játszik, olyankor több univerzumban is képes vagyok létezni, és mindenhol ugyan olyan elánnal szórom a tudományt a fejekbe.

    @kjhun!
    Ilyenre kell belőni a kamerát, akkor valódi az élmény. No meg null help, kormány... de mégegyszer nem írom le.
    Az enyémet saját magam állítottam be. (Azta, de profi vagyok! Utálom is magam érte. Jó, hogy beszéltünk az utálatról.)

    @Spiczi!
    Fiam, már megint nem fogalmazol érthetően, ezerszer mutattam, hogyan kell artikuláltan, színtiszta retorikával megfogalmazni valamit.
    Melyikstartnálzuhanszazasztalra?
    A játék, a verseny, vagy az Atlantis űrsikló startjánál?
    Ha indításkor, akkor;
    tettél e fel valamilyen kiegészítőt?
    Ha a veseny startjánál;
    tettél e fel valamilyen grafikai kiegészítőt?
    Ha az Atlantis-nál, akkor inkább kapaszkodj, ne dumálj. :)
    Viccen kívül... Nekem Bruno Senna sisakjától többé nem indult el a játék.
    Ez sem egyszerű, de gondold át, mire rájöttem...
    Ha csak az alapjáték és a hivatalos folt van fenn, akkor csinálj mentést a mentésről, majd csináld meg azokat a mágikus mozdulatokat, amiket már lentebb taglaltak (kitöröllek, asztalra raklak, átnevezlek...stb). Majd csak a peccset rakd újra. Próba (nem színpadi, fő).
    Ha nem gurul, akkor 2011 le, 2011 fel, peccs fel, mentés vissza.
    Pitjesön, vagy mondhatnám, käynnistää (start finnül).
    Magyarul, megnyomod a gombot. (Dehogy a távirányítón!)
    Na, stgart! (Ez semmilyen nyelv, csak elírtam.)
  • spiczi91
    #10572
    A játék a start után közvetlenül visszadob az asztalra.
    Ezzel lehet kezdeni valamit az újratelepítésen kívül? 7 teljes távú futamot nyomtam le, ha esetleg bukó a mentés akkor az egész játék felejtős.
  • kjhun
    #10571
    2 is van belőle.
  • kjhun
    #10570
    Sisak kamerás videó Lucas di Grassi-től, avagy mit lát egy Forma 1-es pilóta az autóból.

  • szaszy0830
    #10569
    Köszi.Rájöttem.Csak az a ciki hogy a HRT mellet még a ToroRosso írt.és ennyi...