21741
  • FeikG
    #10696
    Azt természetesen be,de ha a q1-q2-q3-ban is elhasználtál egyet-egyet,akkor már nincs új amit feltehetnél
  • FeikG
    #10695
    Mielőtt előződ,még körön belül van,csakis utána lehet körhátrányba,miután megelőzted..
    az 1 mp pedig csak a mérőzónában érdekes,ami a DRS vonal előtt van..
  • Crome
    #10694
    Ok, de azt csak be lehet gondolom állítani, hogy ne használtat tegyen fel a végére. Persze lehet nem volt már új, akkor meg mindegy...
  • zsotesz
    #10693
    no, utánanéztem, "A DRS-t akkor használhatja a támadó helyzetben lévő versenyző, ha az előtte haladóhoz képest legfeljebb 1 másodperc a hátránya és körön belül vannak"- nekem ebből az jön le, hogy nem lehet lekörözéshez, de a második esetnél amit írtam ,tuti hibásan működik. Mindegy végülis annyira nem zavaró.
  • WinStar
    #10692
    én nem mondtam hogy a te hibád,én csak mondtam :P :D
  • FeikG
    #10691
    ill.ha nem vagy az első 10-ben
  • FeikG
    #10690
    A gumitaktika megváltoztatása,nem azonos a gumi cserével...
    kivéve,ha esős időmérő volt és száraz verseny,vagy fordítva.
  • Crome
    #10689
    Ok, végül is az én hibám, mert bár pont szó volt nemrég arról, hogy lehet gumitaktikát változtatni a verseny előtt, nekem sikerült elfelejtenem megint. :-)
  • Firerock
    #10688
    Ennyi erővel mindenbe bele lehet kötni,nézzük el az nekik,legalább kb tudják hogy hol van és hogy néz ki:)
  • Master91
    #10687
    Lehet hogy én vagyok le maradva, de nekünk ilyen a határvonalunk...
  • FeikG
    #10686
    Mi a baj ezzel?
  • Master91
    #10685
    Térkép fail!!!!

  • WinStar
    #10684
    be lehet állítani verseny elött hogy miylen gumikat s melyiket tegye fel.
  • avus
    #10683
    A valóságban is lehet használni a DRS-t lekörözésnél, mert a rendszer nem tud különbséget tenni megelőzendő és lekörözendő között.Palik meg egy barom.
  • zsotesz
    #10682
    Azt észrevettétek már, hogy a drs használat rosszul van megcsinálva? Egyik gond, én úgy tudom, hogy lekörözésnél nem lehet használni, itt mégis bevillan a használat ha egy lekörözendőt épp a drs zóna előtt érek utól. Másikat tegnap vettem észre, valahol a mezőny közepén kullogtam, előttem lévő autó bőven 1 mp-en kívül volt, viszont mögöttem Sutil 1 mp-en belül jött, már szinte tolt le a pályáról (ahogy Palik Laci mondaná) és amikor odaértem a drs zónához, érdekes módon felvillant a gomb.
  • Crome
    #10681
    Veletek már volt, hogy a gép használt gumit rakott fel a cserénél? Nálam most a Hungaroring-en (50%) 4 kiállást ütemezett a gép és negyedjére használtat rakott fel. Eddig még nem találkoztam ilyennel.
  • Lebowski
    #10680
    Megpróbálok szólni! Ha valami kérdésünk lesz, írok privátban!
  • popey8
    #10679
    Na kutakodtam kicsit és azt hiszem egy mód van arra, h kiderítsem az acc regeléséhez használt emailt. Számomra viszont ez probléma, mivel nincs MS konzolom (sajnos ismerősöknek sem) és ehhez az kell. Tehát ismét segítséget kérnék. Remélem tudtok segíteni nekem. Ha nektek vagy ismerősöknek van XBOX 360-as konzolja, akkor itt a megoldás. Nem kerül pénzbe, semmilyen hátránnyal nem jár.
    Íme a link: http://support.xbox.com/hu-HU/xbox-live/how-to/xbox-live-account-management/manage-live-id#expandoContent1
    Csak be kell jelentkezni az én gamertagemmel (popey8) és az account management képernyőn ott lesz a hőn áhított válasz. Ha vki tud és akar is segíteni, nagyon hálás lennék.
  • WinStar
    #10678
    hihetetlen az a williamsel legnehezebb szinten az első két versenyen pole-t szerzek,utána meg már csak kínosan tudok bejutni a Q2-be.Még a kedvenc Török pályámon is,meg Kínába is....Jah am. megvettem eredetibe az F1 2011-et,de még mindig nem működik a splet screen.Valami ötlet esetleg?Hol tudom beállítani hogy a második játékos mivel játszon?
  • Crome
    #10677
    Vagy happiness control. Nincsenek hc beállítások, nincs boldogság sem. :-D
  • V43 1105
    #10676
    HC = Hardcore
  • lac coo
    #10675
    Hardcore ? :)
  • Batmanci
    #10674
    Mi a fütty az a "hc".
    Több, mint 10 perce gondolkodom rajta.
  • Crome
    #10673
    Szerintem idén már nincs első szárny állítás, helyette van hátsó. :-)
  • Lebowski
    #10672
    nem R&D-vel kell kifejleszteni? A fékerő állításán én is gondolkoztam, hogy vajh miért nincs. Valószínű azért, mivel hc beállításokat sem tudsz csinálni..
  • Batmanci
    #10671
    Írjanak egy emilt neked, Te meg visszaküldöd a kódot, 'oszt ba***ák meg!
  • popey8
    #10670
    Megtalálták a gamertagemet és ezáltal a fiókot, de állítólag kevés adat van benne és így nem tudnak "kikérdezni". Tehát nem tudom semmivel bizonyítani, h enyém az acc. Értem én, h adatvédelem meg tök jó blabla, de hogy ilyen esetre ne legyen vmi megoldásuk, mikor a saját tulaj akarja visszaszerezni az accot.
    Ez a képes, dobozos dolog nem is rossz ötlet. Lefényképezem a kódot is. Holnap fel is hívom őket, egy próbát megér.
  • Batmanci
    #10669
    Vajon lesz olyan fejlesztés, hogy a pályán a kocsiból tudjam állítani, a fék elosztást? Mert az életben alapból tudod, sőt az első szárnyat is.
    Bár azt az idei évre már betiltották?
  • Batmanci
    #10668
    Megvallom őszintén, én már nem csinálok semmiféle stratégiát.
    Érzem, ha nagyon kopik, mondják körülöttem, ki, mit megy, amit meg látok, evidens. Kiállok, és mivel a boxba belépve kutyaszar dolgom van (Na ezt hiányolom), elnyomkodom a gombot, ahová akarom. Van rá időm, még ha az első garázs is az enyém.
    Persze, a hosszú egyenesekben kiszámolom, mit rakassak fel. :)
  • Crome
    #10667
    Ezt eddig nem is próbáltam, de akkor még jó, hogy szóba hoztam. Végül is csak 2-3 versenyen lett volna eddig jó, ha másképp alakul a gumizás, szóval még nem vesztettem sokat. Köszi az infót!
  • Lebowski
    #10666
    Basszus ne már. Ha megvan a felhasználóneved, ahhoz nem tudnak nézni egy emilcímet??? Ezt nehezem hiszem el. Kérd meg, hogy töröljék, vagy x, vagy kérdezd, meg hogy ha küldesz egy fényképet a dobozról kóddal együtt, akkor sem tudnak e semmit csinálni...
  • lac coo
    #10665
    Boxban az autóban ülve addig nézel oldalra míg a gumis részhez érsz, ott beállíthatod hányadik körben mit pakoljon fel. Persze menet közben ezt még mindig felülbírálhatod .
  • Crome
    #10664
    Ne már... hol? :-D Eddig ezt nem is tudtam, pofám leszakad. :-D
  • Crome
    #10663
    Párom is újfalusi, bár Ő nem játszik ilyet, ami lányoknál valamilyen szinten érthető is. :-) Persze tisztelet a kivételnek! :-)
  • lac coo
    #10662
    Verseny előtt olyan stratégiát adsz meg a gumisnál ami jól esik ! ;)
  • Crome
    #10661
    Értem, hát maradok én is az alapverziós dolgoknál. Így most elfogadható eredményeket produkál a játék, nem akarom elcseszni semmivel. Mondjuk amin még lehetne csiszolni, hogy 2 kiállásos kerékcserénél, ha lággyal kezdek majd jön a kemény, akkor az utolsó 10 körre (50%-os verseny) alapból lágyat pakolhatna vissza gép, nem keményet. Persze tudom, hogy ebbe kézileg be lehet avatkozni, szóval ez inkább csak finomítás lenne, ha a gép alapból azt rakná fel, ami gyorsabb, és azért 10 kört ki szokott bírni a lágy.
  • lac coo
    #10660
    Nem érdekel a karrier :)))))
    Választok egy jó pályát magamnak,minden segítséget kilövök, még a hudot is, t-cam eleve felejtős, tapadás lejjebb véve, és megyek vele amíg jól esik :))))

    Főleg vízen élvezetes valóban meg kell küzdeni minden féktávval kigyorsítással ;)
  • Batmanci
    #10659
    Nincs mit.
    De nem gondolom, hogy olyan sok emilcímed lenne, és ez a "kocsog" GFWL leginkább hotmail.com-os címeket fogadott el. 'Sztem, innen kezd a találgatást. Tavaly még én is angolországként regeltem. Maradt is a hotmail.
    Próba, cseresznyepálinka!
  • popey8
    #10658
    Igen, B.újfalu. Hogy a fene enné meg. Pedig azt hittem ez működni fog. Ráadásul az illetékesek is ezt mondták. Akkor asszem ez csúnya bukta. Marad továbbra is a találgatás. Azért, ha vki tud jó tippet adni, azt szívesen fogadom.
    Hálás köszönet, amiért megnézted Batmanci!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Batmanci
    #10657
    Megtaláltalak, de nincs a profilodban lehetőség az emilcímed meszerzésére.
    Csak, hogy tiszta legyen, (remélem nem gond, hogy elárulom) Berettyóújfalu, ja?