21741
  • Lebowski
    #10776
    pont ezt akartam írni, hogy mivel mi pórnép is beleszólhatunk a fejlesztésbe, ezért nem hiszem, hogy szar lenne majd az optimalizációja...
  • Pitti
    #10775
    Nem, Jelenleg a C.A.R.S. fejlesztése folyik, amibe mi földi halandók is be tudunk szállni néhány euró fejében, így bizonyos időközönként kapunk egy legfrissebb alpha verziót és baromkodhatunk vele. Aztán mindenki kedve szerint kifejtheti véleményét a fórumban.
  • Batmanci
    #10774
    Konzolgépek is ge*i gyorsak, a rájuk fejlesztett konzol játékkal.
    Ezt csak a teljesség kedvéért. Mert ha nem jelent meg, akkor sok mindent el lehet rontani még ott. De ne legyünk pesszimisták!
    Éljen a párt! (Optimisták voltak)
  • Batmanci
    #10773
    Ez a szim már megjelent?
  • Batmanci
    #10772
    Nem megy a pad WinStarnak?
    És nincs raja analóg kar?

    @WinStar!
    Miért is nem tudok erről, ha már a fél éjszakát ezzel töltöttük?
    Kösz. Vérig vagyok sértve. (egyébként van olyan pad ma, amin nincs analóg kar?)
  • Pitti
    #10771
    Ez a rugózás kasztnival vagy anélkül átlag 40 fps-el megy a 2 éves gépemen, úgy hogy 15 AI autó is rugózik körülöttem :) Igaz Paks nincs messze de a NASA-nál a mobiltelefonok gyorsabbak mint a gépem :)
  • benőmenő
    #10770
    Talán az analóg karok hiánya miatt nem támogatja a játék, de csak tipp
  • Batmanci
    #10769
    Barrichelloval így is együtt szimulátorozunk, csak ő AI.
    Jelenleg még ő az első számú pilóta (igaz kutyaszart sem csinált), de Indiára már remélhetőleg én leszek.
    Ha át tudok vergődni ezen a szájonvert kínai sárga pocsolyán.
    (- Ez a pocsolya, az otthonom! - mondaná most Yoda Mester. Még jó, hogy nem olvassa ezt a topikot.)
  • Batmanci
    #10768
    Megint benne maradt egy hiba:
    "hagy"=hagyjuk

    'Uccsó off:
    Egyébként mélységesen csalódtam a kiadókban!
    A Halo 2-vel már egyszer megtették, most a Battlefieldel is megcsinálták ugyan azt. Nevezetesen, kirekesztették a játékostársadalom (hossszú szó)
    nagy részét. Miért is? (A Halo 2-vel pofára is estek, és ahogy olvasom a Battlefield sem áll túl rózsásan) Hogy lehet ekkora ostobaságot elkövetni?
    Szerintetek rakok egy win7-et (ami szakszemmel - nem csak az enyémmel - egy hulladék?) csak egy olyan játékért, amit szídnak, mint a bokrot?
    Segítek. Nem!
    Ezzel az XP-vel minden úgy megy, mint a karikacsapás. (már aki tud karikát csapni... én tudok)
  • Batmanci
    #10767
    Tudod, láttam én már éjjeliőrt szolgálat közben meghalni.
    Majd, ha itt lesz, és szídhatjuk, majd akkor lehet hasonlítgatni.
    Rugókról annyit, hogy 1998-ban a GP Legends már megcsinált egy ehhez nagyon hasonló rugózást. 13 év telt el azóta.
    Ha ráteszik a kasznit, és amit most látsz, a kártyának ezeket mind számolnia kell, kérsz egy gépet a NASA-tól, és rákötöd Paksra.
    Szóval, hagy Ibolykát felcseperedni, 'oszt majd meglátjuk. (mondta a vak, és beleesett a munkagödörbe)
  • Crome
    #10766
    Versenyezhetnénk velük is online. :-)
  • Lebowski
    #10765
    még egy pici off: rugózás pre-alpha állapotban..
  • Lebowski
    #10764
    off:
    Ha már Gtr2, és Race, akkor: C.A.R.S. Community Assisted Racing Simulator

    http://www.wmdportal.com/


    Erre érdemes várni úgy érzem :) És ha elég affinitást érez hozzá az ember, akár ő is belecsicsereghet :)
  • Batmanci
    #10763
    Ezek 'azé nem komplettek!
    Megcsinálom a derékig vízbenálló pályán a 40.3xx-et, és nem tudom a 11. helyet megfogni. 17.-nél feljebb nem megy.
    Az AI megy 37 közepét.
    Szárazon a körrekord 34 eleje (Gomb futotta), jegyzém meg szemlesütve.
    Az, hogy itt a bogarak mennek 30-at, rendben mert Vilmossal én is 31-ig le tudom, gyűrni, igaz még csak keménnyel mentem. De ezzel a 10-be bejutok.
    Nagyon nyalnak a billentyűsöknek, mert aki ezt kormánnyal (ez is nyal) megcsinálja, kamu nélkül, annak azért én is nyalok, de legalább a kalapom megemelem. (maradjunk az utóbbinál)
    Most mehetek gyakorolni a vizen, De nem vagyok én Cseh Laci!
    Valamennyire azért kezdek rájönni a Codie fantasztikusan nyakatekert logikájára a szetapolás terén. Hátha találok egy olyat, amivel átjutok a cunamin, és elérem a 37 végét. Bár az Atlanti-óceánon 3mp-t gyorsulni...
    Kimi sem vagyok, hogy néha megpihenjek egy repülőgépanyahajó (mondtam, hogy van még hosszú szavam) kifutóján.
    Versenyen meg majd csutka száraz, verőfényes idő vár. Kurva jó!
    Nein, nein, neim... franc!
  • WinStar
    #10762
    megfogom próbálni,köszi :)
  • rambozo
    #10761
    Azt hiszem, ugyan ez volt a gondom a 2010-nél és 2011-nél is.
    Próbáld meg ezt:
    - nyisd meg a C:\ProgramData\Codemasters\FormulaOne2011\DataCache\neved\replay mappát (rejtett, úgyhogy először láthatóvá kell tenned)
    - töröld a replay.pbf fájlt (ha gondolod, csinálj róla biztonsági másolatot, de szerintem ha nem létezik, akkor újra generálja a játék)
    - csinálj egy üres szövegfájlt, nevezd át replay.pbf-re, és tedd írásvédetté
    - játssz, és verd meg Vettelt egy McLarennel (ez nem kötelező, de erősen ajánlott)
  • Batmanci
    #10760
    Még annyi, hogy minden felbontásban, és minden grafikai beállításon ezt teszi? Ha igen, passz.
  • Batmanci
    #10759
    Gabi!
    Mivel ötletem a továbbiakra nézve nincs, csak azt tudom mondani, másnál, hasonló konfiggal miért megy?
    Tehát, ott kell lennie valaminek, amivel összeakad.
    Erre pedig csak Te tudod a választ, mert ki tudja milyen messze vagyunk egymástól.
    Ha a driverek fenn vannak, dx a helyzet magaslatán, akkor gondold át, mi olyan szoftvert tettél mostanság fel, ami piszkálhatja a csőrét.
    Sorry, ennyit tudok.
  • Gabor77
    #10758
    Friss windows. Friss driverek.
  • V43 1105
    #10757
    Driver volt frissitve?
  • Gabor77
    #10756
    Asus 4770 Formula 512mb gddr5. Eddig minden elfutott vele...Battlefield 3-mal is vígan játszom. Csak ezzel van probléma..
  • Batmanci
    #10755
    Gabi!
    Sajna a Win7 2GB-tal nem túl legényes.
    Az az 500, nem tuti, hogy 500.
    Milyen a vidkari, mekkora mem?
    Alaplapban a ram nincs túlhúzva?
    Két dolog lehet esélyes maga a win7, vagy a kártya fedélzeti memje nem bírja. Még a táp, ha elég nagy a kari, és sok cucc van a gépben.
    A hiba nagyon jellemző arra, hogy egyszercsak kezd elfogyni a szufla, és egyáltalán nem biztos, hogy inkább kifagyna. Láttam már olyat, hogy amikor kéne a kártyának a delej, nincs elég, a ram nem tud megfelelően tölteni-üríteni, és elkezd akadni. Volt nem rég egy gép, 2D ben csinálta, photoshoppal. Beleraktam egy komolyabb tápot, ment árkon-bokron. Persze, ez távolról sem biztos. Innen csak találgatni tudok.

    @WinStar!
    Önmagában, csak a paddal tudod vezérelni?
    Ha igen, akkor csináld fordítva. Indítsd a paddal, majd a billen az enterrel mutatod meg neki a bilit.
    Aztán ettől kezdve, az ötletek fogyóban.
  • Gabor77
    #10754
    Feladatkezelő szerint 500mb memória mindig szabadon van...játék közben...
  • WinStar
    #10753
    van magyarítás,csak az ékezet rosszul jelenik meg benne,és nem teljes,olyan 80%-os.
  • Gabor77
    #10752
    Sajnos postás verzió...de ez probléma volt már a 2010-nél is...gépem pedig Athlon X4 630, Asus 4770 Formula, 2gb ddr3, win7 64bit...
  • Crome
    #10751
    Valahol lentebb írták már, hogy van hozzá, de még nem teljesen van lefordítva benne minden.
  • Leky
    #10750
    Magyarítást le lehet valahonnét tölteni?
  • WinStar
    #10749
    Genius...teljesen alap 8 gombos,nem rezgős stb...1790 F-ért lehet venni :)
    Windows 7 Ultimate dolgozik a gépembe most,de az aláírásomba ott a gépezet :D
    USB 2.0 full támogatott az alaplapomba,stb...sőtt még azért biztonság kedvéért telepítettem is az alaplapot.
  • Batmanci
    #10748
    Bassz! Kínában, a Q1-ben térdig áll a víz.
    Király lesz!
    Megyek is.
    Ti próbálkozzatok meg kell találni a hibát. Valahol ott van az, csak rejtezik a piszok.

    @Gabor77!
    Ha a konfigod jó, akkor friss vga driver, kis biszom-baszom szir-szarokat leállítani, mert jó eséllyel kevés lehet valamelyik ram. Vagy a slotban, vagy a kártyán.
    Feladatkezelő, és amiről biztosan tudod mi az és nem kell feltétlenül, azt lelőni. Ctrl+Alt+del-re előcsalhatod, ha esetleg nem tudnád. Ha tudtad... Spotlight!
    Sorry.
    Megyek Kínába, és lehet, hogy maradok.
  • Batmanci
    #10747
    Hali.
    Elsődlegesen jó lenne egy gépismertető, meg aztán már félve kérdem: gyári?
    Négy mag alatt nem muzsikál cigánydalokat, csak hip-hop-ot.
    WinXP, Win7?

    @WinStar!
    Akkor már csak a vezérlővel lehet gond, driver, vagy nem szereti.
    Átdugni másik USB-be?
    Egyáltalán, most milyen oprendszer vigyorog a gépen? Meg milyen pad az?
    Nem lehet, hogy telepítéskor nem került rá az USB2.0?
    Mert, ha nálam megy a nyüves, akkor kell annak máshol is.
    Tehát mindenképp az Ön készülékében van a hiba, de dombon ülő juhászkutya legyek, ha innen, így rájövök! Inkább, pupos kurva. 'Azé az csak ember, nemdebár?
  • WinStar
    #10746
    alap hogy eredeti,Vaterán vettem 6000-ért :D
    De mikor a warez-t kipróbáltam azzal is ugyanez volt a problem.Nem értem miért,azóta mondjuk volt egy win7 uninstal is
  • Batmanci
    #10745
    Vazze, eredeti az a 'gyáték, Te, gyerek?
    Simán benne van, hogy a tört exe nem kamillázza a padodat, mégha oly szép kertben leledzik is.
    Nekem bé van dugva (ez se rossz szó) egy G25, egy Rumblepad, meg egy bill.
    Akármelyikkel elindítom splitben. Tudom, ez Téged nem vígasztal, de akkor legalább tudod, miért szopsz, ki tudja mennyi ideje.
  • Gabor77
    #10744
    Egy olyan problémám lenne, hogy a játék 1-2 kör után elkezd szaggatni...megy normálisan a játék 40fpssel, de a második kör után néha beszaggat...ez miért lehet?
  • WinStar
    #10743
    tudod mi a vicc?Hogy végignyomkodtuk az összes gombot a gamepadon és semmi....a gép látja a gamepadot,meg több játék is...szóval nem értem.Mert Pl. Lego Star Wars-t meg Star Wars-okot lazán nyomtuk kettesbe
  • Batmanci
    #10742
    Belépsz a játékba az elsődleges vezérlővel, azaz, a billel, ahogy eddig.
    Split Screen, és ott Te nem csinálsz semmitt, csak nézed a szemeiddel, hogy nyomkodja a haverod a padot. (Nem a kertit, mert az nő nélkül kicsit hülyén mutat, főleg távolabbról)
    Ekkor, ha jó a pad, fel kell röppennie egy ablaknak, hogy ketté nyílt a tenger, és bebocsátást nyertél Kánaánba. Autót választotok, beállítjátok 'millen gombokkal, vagy bisz-baszokkal akarjátok rommá verni az AI-t, vagy csak egymást. Erre mind lehetőség nyílik (minden lik-re végződő szóra megrohannak az emlékek). Kiválasztjátok a pályát 'oszthadszójon!
    Ennyi.
  • WinStar
    #10741
    nah,úgy lenne hogy haverom meg én akarjuk.Én eddig bill.-el toltam,haverom gamepaddal tolná,én meg bill.-el,akkor hogy oldjam meg?Addig nincs gond hogy felismeri a gép,működik,stb....
  • Batmanci
    #10740
    Nem kell beállítani sehol!
    Csatlakoztatva legyen mindkettő, komány, pad vagy bill.
    Nézd meg a vindózban, hogy a game controll panelon látod-e a kormányt, és a padot. Ha kormány+bill. kombináció, akkor értelemszerűen csak a kormány látszik. Ugyan így, ha pad+bill. akkor csak a pad.
    Split Screen->vár a player two-ra->nekem a padon a 2-es, és a 10-es gombot is elfogadta. Billel az entert lenyomva lépett tovább.
    Azt még nem írtad, hogy mivel akartok irányítani? Pad+bill, kormány+pad?
    Mert van az eredeti, amivel egyedül nyomtad - tököm tudja, kormány -, na, azt felejtsd el, csak a kettes vezérlőt kell nyomkodni,'monnyuk a pad.
    Aztán ha beléptetek, akkor autót választotok, beállítjátok mindkét vezérlőt, ki, mit szeret, 'oszt suhanás. Ennyi. Ennél többet, csak akkor tudnék segíteni, ha melletted állnék.
    Zamek, gyá, gyí, go...
  • WinStar
    #10739
    áá köszi,csak az a baj hogy nemtudom hol kell beállítani a 2-es player-t :D hiába állítom be én controll-erre,akkor is csak Cancel van,és hiába nyomkodom a controllert :(
  • Batmanci
    #10738
    Az a fura, hogy míg a környezetemben a velem egy korú gyerekek, jobbára űrhajósok akartak lenni, addig nekem, gyenge görcsöm sem volt, mi leszek, ha nagy leszek. Egyszer valaki monta, hogy annyira hülye vagyok, hogy csak színész-komikus lehetek. Ehhez képest, elmentem orvosnak, ahol egy patológia gyakorlaton az évfolyamtársaim szakadtak a röhögéstől, amikor belépett a hidegterembe a prof.
    - Magának színésznek kellene lennie, nem orvosnak. Bár, nem elhanyagolható tény, hogy egy szétdobott hulla mellett, meg tudja őrizni a humorát. - mondta, miközben egy kábé 6 kilós szenyát majszolgatott.
    Aztán ezt otthagytam, hogy vezethessek, versenyezhessek, aztán azt otthagytam, hogy rokkantnyugdíjas lehessek, aztán azt otthagytam, hogy földönfutó lehessek. 'Monnyuk ez utóbbit nem saját akaratomból tettem.
    Csak mivel az állambratyónak spórolnia kell, így kirugdalja a valóban rokkantakat is. Ezzel együtt, halálra ítélve őket. Több, mint három évig pereskedtem a Nydíj Intézettel, és a végén még csak meg sem tartották a tárgyalást, csak egy fecnin közölte a T. bírónő, hogy 42%-os vagyok (50-re fizetniük kellett volna a rokkantságit, ahogy előtte. Ennél csak az lett volna pofátlanabb, ha 49-et írnak a klotyópapírra), így elutasítva.
    Semmiféle munkát nem végezhetek. Ez nem vicc, nem csak lazulok, mint a nyúl, hátán a sassal. Olyan természetű a betegségem.
    Így aztán, mi a fene okom lenne a búslakodásra, még néhány hétig elhúzom itt az életvitel szerű lakást, aztán... utca, mivel senkim sincs, csak macskám.
    Nem akarok senkiben szánalmat kelteni, és ne is sajnáljon senki, mert engem sem érdekel már. Hatalmasat csalódtam magában az Életben.
    Nem erről álmodtam kisgyerekként.
    Eszerint a felállás szerint, a magyar állam egyszerűen ellopta a pénzemet, amit hosszú éveken keresztül befizettem, és nem fizettem keveset.
    Ez van. Amim van, azt a félretett pénzemből van - ami sűrűen kamionozással és buszozással, majd a nyugdíjas éveimből származott -, de egyszer minden elfogy, ha nem pótolod.
    Na, bocs az offért, térjünk vissza az F1-hez, mert hétvégén jön India. Illetve, ők mennek oda, Mindegy, a lényeg, hogy találkoznak, és nem félúton.
    Volt egy Kanadai csajom, annak mondtam, mikor kérdezte, hogy fogjuk látni egymást, hogy majd elindulsz Montreálból, én meg Hamburgból, 'oszt félúton találkozunk. Azt mondta, jó. Ez '78-ban volt. Soha többé nem láttam.
    Lehet, hogy 'télleg várt félúton. Az szívás!
  • Batmanci
    #10737
    Aranyos vagy, köszi. (ne vedd simulékonyságnak, igen heteró vagyok, és ebből egy jottányit sem engedek. Bár, Bruce Willist nem dobnám ki az ágyamból... ha nem horkol.)
    Mindig is ilyen voltam. Mi a lóf***t ér az élet röhögés nélkül.
    "Annyit ér, mint a b***ás, nyalás nélkül!" - mondta volt egy mentorom, anno, valamikor a középkorban.
    Vidám 'kölök vagyok, de nyílván az emberi butaságot, felesleges erőszakot, és tajt ostobaságot nem kedvelem. Aki véletlenül hülye, azzal nincs semmi baj. De ha bántanak, meg tudom magam védeni.
    "- Ez az ember itt véletlenül elesett.
    - És hol ütötte meg magát?
    - Hát, itt a gyomrom tájékán, de én pont ál csúcson vágtam!"
    - Rejtő Jenő: A tizennégy karátos autó -
    Valahol, ilyen kendőzetlen Gorcsev Iván féleség lennék én.