21741
  • avus
    #10976
    grat, igazi kamikaze vagy mindenkit kilöksz meg leszorítasz. nekem megy tisztán is. :)
  • IXEMGabeo
    #10975


    14. ről 1. kobayashival:D:D
  • Crome
    #10974
    Nem tudom eldönteni, hogy a tapadáson vagy az AI erősségén (estleg is-is) állítottak e, de patch előtt Forece Indiával folyamatosan top 12-ben voltam időmérőn, most meg 18-nál jobbat nem tudok összehozni sehogy sem. Legend szinten vagyok.
  • Reval
    #10973
    Egy infót kérnék a Steam-es felhasználóktól, hogy nekik müködik-e játék, mert nekem napok óta azt írja ki, hogy a játék jelenleg nem elérhető, próbálkozzak később. Próbálkozok én reggel, este, de mindegy. Ilyenkor mia .... van???
  • nono28
    #10972
    Nekem else indul a játék mióta felraktam a patchet.
  • Robert24
    #10971
    Érdekes, hogy milyen sokan panaszkodnak az alap játékkal kapcsolatban nekem az auto save probléma van csak amit kikapcsoltam és azóta sem jelentkezik. Tartalmát illetően nekem első perctől kezdve rendben van erősorrendet illetően is kieső max 2-3 szokott lenni de az sem minden futamkor. Lekörözésnél mondjuk idiótán is tudnak viselkedni a lekörözöttek de az sem állandóan jellemző. A fejlesztések az autón amit menet közbe kapok érezhető időben is és vezetésben is. A safety car kérdés mondjuk érdekes mert lassan 4. szezonom lesz és még egyszer volt összesen az mondjuk durva... Sárga zászló persze sokszor van épp ahogy kell amikor indokolt. Legenden vagyok tehát élne a safety caros bejövetel elvileg. Összességében pozitív számomra a játék jelzem nem eredeti...
  • Crome
    #10970
    Valakinek tapasztalata a patch-el kapcsolatban? Nálam Monaco-ban 4 SC-os fázis volt, 12 pedig kiestek. Eddig egész szezonban volt ennyi SC meg kieső. Teljesítményben, grafikában nem vettem észre változást, viszont összességében nálam az autó alul kormányzottá vált a patch előtti állapothoz képest.
  • Crome
    #10969
    Patch 1.2 (vagy 2.0 kinek hogy) itt.
  • Crome
    #10968
    A legjobban az tetszett, hogy a garázsban úgy kopik a gumi, mint az, amivel a pályán vagyok. Ez magasan üti a WTF-ot, de azért az élcsapatok állandó kiesése sem gyenge...
  • kjhun
    #10967
    Ezt olvastátok már?? F1GAME.HU Patch 1.2 Premier

    Hááát, eléggé érdekes bugok vannak leírva. :D
  • Crome
    #10966
    Nem 1.02, hanem 2.0, bár részletkérdés. Mára van írva, bár én már úgyis csak holnap fogom feltelepíteni és kipróbálni. Elolvastam a changelog-ot, de nincs benne szó arról, hogy javítanák az auto save hibákat, amik betöltéskor jelentkeznek. Azért remélem nem így lesz...
  • kjhun
    #10965
    Patch 1.02, ma mikorra jön ki??
  • Lebowski
    #10964
    Na látod az már más :) De ki tudja. A gép hagyja, hogy kihívásokat állíts magad elé :D
  • zsotesz
    #10963
    Jó de amikor már szakad az eső és annyira vizes az aszfalt, hogy már slicken nem lehet menni, meg a többi versenyző is feltette az intert akkor gondoltam ezt nem kell külön mondani nekik.
    Mostmár legalább tudom, hogy meg kell adni, és akkor nem ér meglepetés.
    Verseny így is úgyis elúszott, bár lehet a pontszerzés meg lett volna, így viszont a 19. helyen sikerült becsúszkálni.
  • Lebowski
    #10962
    Nem minden szituban raknak fel eső/inter gumit a valóságban sem, ezért necces ez :)
  • zsotesz
    #10961
    A verseny utolsó 5 köre volt esős, a tervezett boxkiállások megvoltak. Azért ennyi AI-t elvárnék, hogy szakadó esőben tegyen már fel eső gumit.
  • nono28
    #10960
    Csinálhatnának olyan patchet is hogy a safety car aktívab legyen.Többet jöjjön be a pályára.
  • benőmenő
    #10959
    mert az elején azt állítottad be verseny taktikának, és kijövetel előtt nem választottad ki, hogy inter-t rakjanak föl.
  • Sponnyabob
    #10958
    Ráadásul az utánam érkező 8 autót hamarabb engedik ki ne hogy már, lehessen használni a box taktikát ha már egyszer van. De volt már olyan hogy ráengedtek egy másik autóra, de nem történt semmi, mert a másik autó szellemé vált és a gyorsításnál átment rajtam. Szóval baromi jó, hogy még csak összeütközni se lehet normálisan.
    Egyébként még ezek ellenére is fényévekkel jobb a box kiállás mint a 2010-ben volt.
  • zsotesz
    #10957
    Box AI remek, szakad az eső, kimegyek a boxba és mit raknak föl? Hát persze, hogy lágy kerverékű gumit LOL
  • Crome
    #10956
    Az már jó lesz. Remélem a karriert nem fogja törölni a patch.
  • lac coo
    #10955
    Miután a Sony és a Microsoft is jóváhagyta, már semmi akadálya nincs hogy a Codemasters végre kiadja az F1 2011 második javítását. A játékban sajnos számtalan bug maradt, így szinte megváltásként élhetik meg a játékosok a hétfőn érkező javítást.
    Javítva lesznek az autó beállítását érintő hibák és csalások, amivel egy időben törlik a ranglistákat is, de ezen kívül szinte minden területet érint majd a patch (AI, multiplayer, grafika, gumik, stb…)

    Forás: HSW.hu
  • IXEMGabeo
    #10954


    és egy Valencia:)
  • IXEMGabeo
    #10953


    elég gyér, de ezt a kört 8-10 FPS-el tudtam összehozni a Fraps miatt:)
  • IXEMGabeo
    #10952
    bezony a brake saturationnél állítanom kell, mert a féket kevésbé érzékeli, ha meg nagyon rátaposok blokkol a kerék...de a steerint tökéletes
  • lac coo
    #10951
    Meg a kormány beállításoknál van valami overwrite akármi, azt állítsd wheel-re !
  • lac coo
    #10950
    Kis segítség kellene!

    Addig piszkáltam egy file-t, míg elkúrtam és nincs mentésem :)))
    Valaki feltöltené nekem az :F1 2011/frontend/d_osd.pssg filet?

    Nagyon megköszönném! Jah, és természetesen eredeti, nem mókolt file kellene ...
  • IXEMGabeo
    #10949
    hmm oké megpróbálom, remélem jó lesz úgy:)
  • lac coo
    #10948
    mindent nullára....
  • IXEMGabeo
    #10947
    valaki tudna nekem kormány setupot mondani az F12011-re?:) Thrustmasterhez kéne, de egyelőre iszonyúan forog a kocsi és nem találom a megfelelő gáz és fék érzéket (saturation és egyebekre gondolok itt)
  • zsotesz
    #10946
    Van az az achievment, hogy egy hosszú versenyhétvégén minden session-ben a leggyorsabbnak kell lenni. Namost én a Hungaroringen a 3 szabadedzésen első voltam, az időmérő mindhárom részében szintén az első voltam és a verseny leggyorsabb köre is az enyém volt. A gond az, hogy a verseny végén mégsem kaptam meg az acsit. Mi kell még ehhez?
    Vagy két acsit nem lehet egyszerre szerezni? Megcsináltam azt is, hogy boxutca áthajtásos büntetés után kell megnyerni a versenyt, ezt meg is adta. Meg volt egy executable hibám a versenyen, úgyhogy újra kellett kezdenem, de csak a versenytől.
  • DarkSector
    #10945
    Naná, hiszen nem kevés időt ráfordítottam a GFWL rendszer kiismerésére.
    Valamint saját mentéseimet is így mentem le évek óta. :)
  • Sponnyabob
    #10944
    Köszi! Azért a biztonság kedvérét megcsináltam mind a két módszert, de már az is működött amit te írtál. Köszkösz!

    #10943: tényleg elég fura. mióta felraktam a patchet mintha az inter sokkal könnyebb lenne a prof meg még nehezebb. Bár nehéz megmondani, mert most vagyok túl a török, spanyol, monte-carlo, kanada négyesen amik a kedvenc pályáim és ezeken szét aláztam a gépet. Monte-carloban a force indiával mindet megnyertem, ráadásul az időmérőn ahol általában a 6-9 helyen végzek lazán fél mp-vel megvertem a mezőnyt. Szóval fura, de mindenesetre én most jobban élvezem a játékot mint előtte, azt meg hogy mennyire reális, hogy első évadban a force indiával 1-2. helyen vagyok a vb pontlistán döntse el aki akarja. :)
  • szabii98
    #10943
    Istenem...ha professionalon van az ai nehézség, agyonvernek, ha intermediet-n, akkor én verem agyon őket...jó kis szint különbség...
    Példa: Előző év, Williams, 4. rajtpozíció, 0,4re lemaradva az elsőtől. (interm.)
    Idei év, McLaren, 15. rajtpozíció, 0,9re lemaradva a 10.től(prof.)
  • DarkSector
    #10942
    Tutira sikerülni fog, nem kell probálgatnod...:)

    De nem kell 800 mappát elmentened!
    GFWL-os játékoknál mindig 2 MAPPA kell!

    1. a profil mappa (csak OFFLINE profilnál kell, mert az ONLINE profilt a neten keresztül a szerver menti le és az visszatölthető netről később)
    2. a játék mentések.

    *******************

    Profil mappa:

    c:\Users\rendszergazda név\AppData\Local\Microsoft\Xlive -> Xlive mappa kell (maga a Content mappában vannak a profilok....)

    Játékmentés:

    Ez minden játék esetében eltérő, de szinte a 90%-a itt található (a "My Games" mappában):
    c:\Users\rendszergazda név\Documents\My Games\FormulaOne2011 -> FormulaOne2011 mappa kell

    Semmi más nem kell....
  • Sponnyabob
    #10941
    Hűha meggyőzően hangzik, holnap megcsináljuk aztán írok sikerült-e addig is köszi!
  • 9Ba9
    #10940
    Személyesen nem próbáltam, de lehet, hogy működik

    Rendszer újratelepítése utáni mentés visszaállítás:

    Szokott lenni, hogy van egy OFFLINE profilod GfW-ban és a gép újrarakása után elveszik a mentett állás, mert nem ismeri fel a mentést a játékodhoz…
    Erre is kiötlöttem egy megoldást, amit nem rég teszteltem is és működött!!! :)

    Különböző mappákat kell elmásolnod a helyéről és miután újra rakod a gépet avisszahelyezése az elsők között van , s csak utána van a GfW telepítése, majd a játék(ok) elindítása…

    Szóval írom miket másoltam el és biztosan jó lesz a mentésed, ha azt is megörzöd (Win7x64 -esem VAN):

    c:\Program Files (x86)\Common Files\microsoft shared\Windows Live\ -az egész könyvtárat másold el
    c:\Program Files (x86)\Common Files\Windows Live\.cache\ -az egész könyvtárat másold el
    c:\Users\***felhasználóneved***\AppData\Local\Microsoft\ -ebből a könyvtárból a ”GFWLive” és az “XLive” mappa kell
    c:\Users\***felhasználóneved***\Documents\ – ebből kell nekünk a “GFWLIVESetupLog.txt” és a “GFWLIVESetupLogVerbose.txt” file-ok és kell még innen a játékmentésed…
  • Sponnyabob
    #10939
    Hali!
    Haverom gépe bekapott valami csúnya vírust és újra kell telepíteni. Tudtok valami biztos tippet adni amivel offline mentést át lehet vinni? Biztonsági mentést lehet róla csinálni vagy van valami megoldás? (egyéb nem eredeti a játéka nem tudom, ez változat-e a helyzeten)
  • 9Ba9
    #10938
    Illetve egy különbség mégis van! Jobb érzés a jogtisztával játszani!
  • 9Ba9
    #10937
    Nem szeretném reklámozni, de nálam tényleg nem jelentkezett semmi hiba. Feltelepítettem, játszottam, és a két és fél hónap alatt 1x fagyott meg játék közben. Ezt az eredetivel 3 óra alatt sikerült elérnem. Mindenesetre nem gondolom, illetve nem veszem észre, hogy különbség lenne az eredeti, vagy nem eredeti között. Nálam. Persze bármi lehetséges, a technika már csak ilyen..:-)