21741
  • Crome
    #11016
    Hát ez nagyon gázosan néz ki. Ilyenem sosem volt (remélem nem is lesz). Szépen a grafika többi részéhez illő minőségben látszik nálam a száradó hív. Teljesen beleillik az aszfaltba. Ez tuti valami durva bug, ha gyárilag lenne ilyen a felszáradó ív, akkor a CM lehúzhatná magát.
  • Danecay
    #11015
    Nem saját screenshot ugyan, de úgyan így néz ki nálam is, ezért is írtam, hogy nem létezik, hogy DOS-os időket idéző módon vitelezték volna ki ezt a dolgot, ilyen mértékben aránytalanul a többi dologgal szemben. Ezért is írtam, hogy teljesen oda lett minden illúzióm amikor ezt megláttam. Szerintem ha nálad is ilyen lenne, azért feltűnt volna, ezért gonolom, hogy ez valamilyen BUG lehet, ami nem mindenkinél jelentkezik. VGA-m egyébként egy HD4850 a legfrissebb driverrel.
  • lac coo
    #11014
    Hát... ennyire rondának azért még nem láttam, bár olyan nagyon nem is figyelgetem .
  • Danecay
    #11013
    Esetleg linkként:
    Szétpixelesedett felszáradó ideális ív
  • Danecay
    #11012
    Sorry! Na még egyszer:

  • Danecay
    #11011
    Ezek szerint ez lenne a természetes?

  • HUmanHunter
    #11010
    pedig az inkább szándékos, már a bemutató videókban is olyan volt, csak nem mutogatták volna ha bug.
  • Danecay
    #11009
    Igen, arra gondolok, bár szerintem nagyon aránytalanul csúnyábban néz ki mint más vizuális elem lebutítva. Amikor először megláttam, aba is hagytam a futamot, mert az össze illúzióm elszállt. Ezen felül ez az 1.2-es javítás sem tett jót az FPS számnak, legalábbis nálam, pedig olvastam olyat, hogy a javítás, sebességnövekedét, és látványbáli javulást hoz. Én a látványon változást nem veszek észre, viszont az FPS számom egyértelműen csökkent.
    A felszárradó pixeles ideális ívre visszatérve, inkább tűnik bugosnak, mint szándékosan elkövetett butításnak.
  • lac coo
    #11008
    Mármint, hogy csúnya pixeles a felszáradó ív ? Az szerintem mindenkinél olyan, gondolom hogy jobban fusson kicsit butitottak rajta ...
  • Danecay
    #11007
    Sziasztok!

    Az undorítóan kinéző felszárradó ideális ívre van már valami megoldás. A problémával már több ízben találkoztam itt a topicban is és külföldi oldalakon is, de megoldást nem találtam rá. Lac coo neked volt volt ilyen problémád nem?
  • HG
    #11006
    Aha, értem. Sajna nekem be sem lép a garázsig.
  • Crome
    #11005
    Nem mindegy, hogy hol fagy nálad, mert a belinkelt patch csak a garázsból kijövetelkor történő fagyást oldja meg.
  • HG
    #11004
    Szia!

    Nekem sajna nem műödik,pedig mindent megtettem. Pedig nagyon megörültem, h van megoldás :)
    Azért köszi, még nem adom fel.
  • kjhun
    #11003
    F1 2011 - Can't drive out of garage bug-fix

    Instructions:
    1. Extract the files in the zip.
    2. Copy the files in to the system directory in the appropriate folder.
     F1 2011 - C:\Program Files\Codemasters\F1 2011\system
     Steam - C:\Program Files\Steam\steamapps\common\f1 2011\system
     If you installed F1 2011 or Steam to a custom directory you’ll need to find it yourself.
    3. Play F1 2011.
    4. If the fix has not worked delete workerMap2Core and rename workerMap2Core – BACKUP.

    Elvileg jó lesz utána.
  • HG
    #11002
    Szia!

    Nekem is fagy, mióta a patch fent van.

    Talán itt a hozzászólásoknál van megoldás, de még nem próbáltam.
  • fekete0012
    #11001
    köszi
  • tszd
    #11000
    egyelőre sehonnan... Várj türelemmel, amíg befejezik az oldal átalakítását.
  • fekete0012
    #10999
    Hali nem tudjátok modot honnan lehetne letölteni a racedepartmenről nem lehet sajna miota átalakult
  • nono28
    #10998
    Az mitől van hogy felraktam a második patchet és kifagy a játék?
  • Crome
    #10997
    Mármint csúszósabban.
  • Crome
    #10996
    Azzal a mod-al valóban. Alapból azért nem ilyen gáz, bár lehet pont úgy a reálisabb.
  • IXEMGabeo
    #10995
    nem könnyű esőben ahogy látom:)
  • lac coo
    #10994
  • IXEMGabeo
    #10993
    ma egy érdekes dologgal találkoztam.

    Haverom átjött toltuk kicsit split Screenben egyetlen probléma volt, hogy képtelenség volt átállítani a kormányon és a gamepadon lévő alapbeállításokat emiatt az egész kényelmetlen volt, a kormány setupokkal vezethetetlen volt kb az egész, a gamepadon pedig mindig ugyanazok a számgombok maradtak...
  • peti18
    #10992
    vagy co-op-ban pedig 1 csapatban vagytok és úgy tolhatjátok a szezont! wooow:) köszii és ezt hogy lehet kivitelezni?:DXD
  • benőmenő
    #10991
    Lehet. Csak simán 2 playeres szerót csinálsz, vagy co-op-ban pedig 1 csapatban vagytok és úgy tolhatjátok a szezont
  • peti18
    #10990
    hali! lehet F1-ben ketten versenyezni??? itt most nem LAN-ra gondolok vagy Livera
  • Totti5
    #10989
  • zzeN
    #10988
    Nem rég újraraktam az OS-t, visszamásoltam a save-t de azt írja h save data failed, pedig a jó helyre másoltam. Nem fogom előröl kezdeni a szezont... Tipp?
  • avus
    #10987
    a patch óta jobban kopik a gumi. pl. maláj gp-t eddig megtudtam csinálni két kiállásból most nem lehet megpróbáltam de két defektet is kaptam a nagyon elkopó gumik miatt.
  • Crome
    #10986
    Nekem tökéletesen gyorsít. Illetve még így is az a bajom, ami a 2010-ben megvolt, itt meg sehogy sem jön össze az, hogy akármilyen finoman nyomom le a gázpedált a startnál, rögtön felugrik a fordulatszámmérő a maximumra. Így meg nem tudok 75%-os gázadással indulni, mint a 2010-ben. Pedig 0-ra van véve a gázpedál a beállításoknál.
    Az új patch-ről pedig továbbra is azt tudom mondani, hogy én semmilyen változást nem veszek észre a játékon azon kívül, hogy előtte a Force Indiával simán be tudtam jutni a top 12-be vagy jobb helyre időmérőn Legend szinten, az új patch óta meg a 17.-től is le szoktam maradni 1-2mp-re. Aztán úgy jön 2mp-el utánam a 19. helyezett.
  • lac coo
    #10985
    Szerintem az alap volt a legjobb fizikában :)

    Bár nekem ez is kellően élvezetesen csúszkál a mod miatt :)


    De picit késik az inputon a játékban, azzal lehet valamit kezdeni ???
  • Alexease
    #10984
    Mintha/talan/esetleg jobb lenne az 1.2-es patch-csel (toltesek, fps, vezetesielmeny), bar nem sok tapasztalatom van, eddig talan 1 orat toltam vele ossszesen;)
  • IXEMGabeo
    #10983
    F1 2010-nél másabb így akartam
  • IXEMGabeo
    #10982
    és elég gázt ad neked? néha úgy érzem nekem a gázadás túl lightos ezáltal a kigyorsítás sem az igazi...más game totálisan, mint az F12011 a beállításoknak is nagyobb szerepük van
  • Crome
    #10981
    Nekem egyedül a brake van 15%-on, mert ha azt is 0-ra tettem, akkor alig fékezett.
  • IXEMGabeo
    #10980
    mégcsak most ismerkedem a game-el valahogy nem jön be ez a 0% mindenre kormány beállítás...throttle saturationnál kell állítanom, mer így gáz
  • Crome
    #10979
    Én pont most vagyok túl egy nagyrészt esős angol futamon, csak a végére elállt az eső és hibáztam, mert inter gumit raktam ismét fel. 2 kör múlva felszáradt a pálya, így plusz 1 kiállást kellett tennem. Így a 8. helyről csúsztam vissza a 15-re. Én szeretem az esős versenyeket, ott mindig több esélyem van jó helyezést elérni.
  • Sponnyabob
    #10978
    Heh, én is így szoktam ha valamiért a mezőny végéről indulok, de általában türelmes szoktam lenni, mert ha megelőzöm őket elmarad a móka.
    Amúgy nektek, hogy megy esőben a verseny? Nekem most van eső a Brit nagydíjon, de nagyon szar lesz, mert eddig száraz volt a hétvége. Meg amúgy se várok sokat mert esőben béna vagyok.... :)
  • IXEMGabeo
    #10977
    csak a 2 Mclaren elé vágtam be durván miről beszélünk:) 1. hely érdekében muszáj volt semmi sérülést és büntetést nem szedtem össze ergo szabályos manőver volt