21741
  • HJ
    #11256
    Esőben nálam se áll ki a gép sose kereket cserélni. 20%-os hossznál legalábbis. Az nem rémlik, hogy az F1-ben mi a szabály az esős versenyre. Kötelező legalább 1x cserélni vagy nem? Szárazon van csere rendesen.
  • Crome
    #11255
    Fura, nekem még sosem volt gondom az időjárás vs. AI-val. Ez alól kivétel az, hogy esőben csak nekem kopik a gumim a gépnek sose...
  • Danecay
    #11254
    Fel volt már ázva az aszfalt (tükröződött) vagy csak esett az eső?
  • cifcuk
    #11253
    Ma adtam egy újabb esélyt a Codemastersnek, kár volt.

    kép

    A képen látható körülmények között, Prime gumikon toltak le a pályáról miközben rajtam Inter volt. Experten játszom minden segítség off. Minek csinál a fosmasztersz időjárást a játékába ha nem tudja normálisan megcsinálni???
  • mmovar
    #11252
    akkor egy kérdés így az elején. Letöltött verzió? ha nem és letöltötted valahonnan akkor a rossz verziót szettél mert steam-est. és gondolom nincs steam. ha eredeti és steam-en vetted akkor steamnél lesz a gond.
  • buszvezeto1
    #11251
    Sziasztok!
    A F1 2011 játékról lenne szó. Felraktam a gépre és mikor bekapcsolnám akkor a következő hibát írja ki:
    Steam error
    Application load error 5:0000065434

    Mi lehet a hiba??
    Előre is köszi!
  • JayDaMasta
    #11250
    Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.


    Megvettem az F12010-et most. Felpeccselte magát a játék, s ugye szembesültem azzal amiről már korábban hallottam: az addig simán futó progi elkezdett szaggatni. Van erre valami megoldás? Vagy egy fórumhozzászólás ahol írnak erről? Mert a grafika visszavétele nem segített.


    Előre is köszi.
  • mknight1
    #11249
    Nem tudom, de az a furcsa, hogy az első héten teljesen simán futott magas beállításokkal, pedig akkor több órát játszottam egyhuzamban. Aztán az egyik versenytől kezdve elkezdett akadozni, és akármikor játszottam vele,akármilyen alacsony beállítással, mindig akadozott. Szóval emiatt nem igazán hiszem, hogy a proci melegedne túl.
  • Danecay
    #11248
    Nem állhat fent a melegedésből adódó akadozás nálad is?
  • mknight1
    #11247
    Sziasztok! Van egy kis problémám a játékkal. Miután megvettem és feltelepítettem, minden jól ment kb egy hétig, majd elkezdett akadozni a játék.Alacsonyabbra vettem a grafikát, telepítettem a legújabb drivert, de a probléma továbbra is fennáll. Volt valakinek hasonló problémája? Tudtok valami megoldást rá? Előre is köszönöm!
  • adam46
    #11246
    Miért ne tanulhatnák meg ezen keresztül a pályát?
  • Timbu
    #11245
    Az rendben van, hogy árkád játékot csinálnak, mert számukra az eladások a legfontosabbak. Csak abbahagyhatnák már azt a fajta kampányukat, hogy xy Formula 1-es tesztpilóta nyilatkozik, hogy ez a valaha látott legrealisztikusabb játék, és hogy még a pályát is ezen keresztül tanulják meg... Mert amikor valaki megveszi, talán okkal fog csalódni. Én már harmadszorra nem... (Meg azt, hogy csak addig vagy fontos, amíg megveszed, a bugok kijavításával meg nem törődnek.)
  • Danecay
    #11244
    A kormánybeállítások megtartásához annyit, hogy játék indítása után, amikor azt írja, azt hiszem, hogy Press Enter To Continue, akkor ott ne ENTER-t nyomj, hanem a kormányodon a START gombnak megfelelő gombot. Ha nem tudod melyik az, nyugodtan nyomkodd végig. A többi jelenséggel nem találkoztam.
    Azt , hogy nem mindig az utolsó mentést tölti be, véleményem szerint valamilyen AI MOD is okozhatja. Nekem az után szálltak el a mentéseim, hogy felraktam a 3.5-ös UNOFICCIAL Patch-et, végigmentem egy versenyhétvégét, és kilépés után már jött is az EXECUTABLE ERROR. Az előtt, nem volt ilyen problémám, más változás pedig nem történt, csak az Említett Patch/MOD telepítése. Na persze az sem kizárt, hogy amúgy is előjött volna.
  • Tuningtrabi
    #11243
    Hali!

    Arra valami tipp, hogy a karrierben a tesztnapoknál nincs fék csak rázkódik az autó /mindegy, hogy kormány vagy billentyűzet van beállítva/, meg néha olyanokat csinál, hogy kilépés után nem az utolsó mentést tölti be a karriernél, és a kormánybeállításom sincs meg.
    Ha tudsz valami tippet írj légyszi!

    Előre is köszi!
  • sapkatarto
    #11242
    Na szerintem megvan mi a ludas! Amikor elkezdem a játékot, akkor rendesen fut, és egy idő után kezd el akadni, ezért kicsit utánanézegettem a dolgoknak, és észrevettem, hogy játék közben 90+ a proci hőmérséklete, ezért csak arra tudok gondolni, hogy amikor felmelegszik a gép, akkor lekorlátozza a teljesítményt, ezért akad. Szerintem ez lesz a gond. Amivel csak annyi a probléma, hogy olyan 'ügyesen' van kitalálva a laptop, hogy laptophűtővel 1 fokkal sem lesz hűvösebb a gép...
  • zzeN
    #11241
  • Danecay
    #11240
    Az, hogy a Codemasters-nél maradtak a jogok és, hogy ősszel érkezik az F1 2012, miközben a Codies más F1-es projecteken is dolgozik, pl. F1 Online.
  • atila4
    #11239
    Mi az új hír?
  • Danecay
    #11238
    A DirectX beállításoknál (start/futatás dxdiag) a hardwares gyorsítás csúszkáját megpróbálhatod lentebb állítani, vagy a start menüből a Rapture3D - Speaker Layout beállításokat piszkálni. A siker nem garantált, nekem még nem volt rá szükségem de egyik megoldás más játékok hangproblémáira is több esetben gyógyír volt, míg a másik (Rapture 3D) a játék saját audio alkalmazása.
  • Tuningtrabi
    #11237
    Sziasztok!
    Valaki nem tudna segíteni nekem?
    thrustmaster rgt ffb clutch - kormánnyal játszanék, de visszhangzik a játék. Ha nincs csatlakoztatva a kormány akkor viszont nem visszhangzik.
    Más kormánynál sem visszhangzott. Kormánycserén kívül valaki tudna valamit?

    Előre is köszi!
  • Danecay
    #11236
    Nos, elképzelhető, hogy a proci lesz a szűk keresztmetszet. Nekem ez előtt egy C2D E6400 2,16GHz@2,5XGHz, és nálam sem futott szépen, különös tekintettel a célegyenesekre, és hiába butítgattam a grafikát, nem igazán vettem észre nagy változást. Miután belekerült a jelenlegi proci, ami alapból 3GHz, tuningolva pedig jelenleg 3520MHz-en megy, ég és föld lett a különbség, pedig azt hittem, hogy a VGA-m kevés már. Figyelembe véve, hogy a Te procid is tulajdonképpen 2 magos, és lassabb mint nekem volt amikor még nekem sem futott szépen a játék, könnyen lehet, hogy itt a bibi. Próbáld meg esetleg egy kicsit tuningolni a procit. Ha jól értelmezem, a specifikációja szerin 2,9GHz-el is el kell tudnia szaladgálni.
  • sapkatarto
    #11235
    Akkor mi lehet az oka? Mert számomra elég furcsa, hogy szinte ugyan olyan gépen fullon fut nálam meg szinte sehogy, ezért gondoltam, hogy valami kátékbeli beállítás vagy valamilyen windowsos piszkálas megolhatja a gondomat.
  • Danecay
    #11234
    Véleményem szerint nem biztos, hogy a lassabb 5400 rpm-es vinyó a ludas, ugyanis a számítógép nem közvetlenül a merevlemezről, hanem memóriából dolgozik, ergo töltési folyamat során a kívánt dolgok a memóriába töltödnek, amiből úgy látom van éppen elég, söt. Igaz néha ír a vinyóra a játék, méghozzá a replay file-t és az valóban sok embernél okoz átmeneti akadozást, de az is csak a mentés idejéig tart. Nekem egy 1000 éves winchesterről fut a WIN és a játék is(igaz 7200-s), mégis nagyon szépen fut gyengébb hardware-n HIGH beállítások mellett (E7500@, HD4850, 4GB 800MHz ram)
  • HUmanHunter
    #11233
    szerintem igen, mert a laptopban 5400 on pörög, kivétel a top kategória ahol úgytudom hogy 7200 vagy SSD.
  • barcames
    #11232
    holnap új hírek érkeznek az F1 2012-ről!!!!!!!!!!!

    RT @formula1game: To those of you wondering about #F12012, make sure to check back here tomorrow afternoon for some exciting news :)
  • sapkatarto
    #11231
    Szóval a hdd az oka mindennek. :) köszönöm a válaszod! És ha esetleg beletennék egy 7200-as winyót akkor lehet jobb lenne ? Mert eddig nem tudtam elképzelni.miért nem mennek úgy a játékok mint a videókon.
  • HUmanHunter
    #11230
    nem támogatja a laptopokat a játék, azt olvastam hogy a lassabb vinyó miatt, énis kipróbáltam laptopon, amiben ugyanolyan proci van mint a tiédben, fele ram, és csak 525m, de maxon és min grafikán is ugyanúgy beszaggatott, hogy játszhatatlan volt.
  • sapkatarto
    #11229
    Sziasztok!

    Van egy kis problémám a játékkal, az hogy nagyon akadozik. Néztem Youtubeos videókat szinte ugyan olyan konfigurációkkal mint amilyen az enyém, azokon fullon megy, nálam meg össze vissza, néha elmegy mediumon, de van hogy low-ban is akad. A Laptop paraméterei: W7U x64, i5-2410m, 8gb ram, gt540m 1gb. (Példavideo: http://www.youtube.com/watch?v=r4ZU3oPuNsc)
  • Danecay
    #11228
    Virágbolti verzióval van mód a mentések visszaállítására, ha azokról nem csináltam előzőleg biztonsági mentést. Olvastam és láttam olyan videót, aholy a kívánt fileok átnevegetése és másolgatása után, már csak játékon belöl kellett beállítani a controllert és a karier onnan folytatódott ahol előzőleg abbamaradt. Nálam ugyan ezt megcsinálva előlről kezdődik a karrier, viszont érdekes módon a kormány és egyéb beállításaim megmaradtak.
  • Danecay
    #11227
    Ezt nekem szántad?
    "#11213, ez lenne? f1-2011-mod-unofficial-patch-v3 (Olvasd el az első hozzászólást.)"

    Igen, ez ugyan az amit én linkeltem, csak a Codemasters fórumán. Mit kell nézni az első hozzászólásban? Ugyan az van leírva ami a DRIVINGITALIA-n.
  • kjhun
    #11226
    Lehet, hogy nem is lesz az idén állítólag, nincs biztos infó róla. Majd jövőre lesz F1 2013. Mivel igen csak bugos lett a 2011-es is, így többet kell fejleszteniük rajta, hogy jó legyen.

    #11213, ez lenne? f1-2011-mod-unofficial-patch-v3 (Olvasd el az első hozzászólást.)
  • barcames
    #11225
    f1 2012 ről semmi hír..... tavaly már ilyenkor borítóképet is kaptunk és megjelenési dátumot :S (de 2010-ben is!)
  • mmovar
    #11224
    Üdv! A sikeres A-B liga Újabb C liga indul amennyiben lesznek további jelentkezők. részletek
  • Crome
    #11223
    Mármint micsoda?
  • piromanniggah
    #11222
    ez most akkor nem csak a gumikopást javítja?:O
    amúgy én az 1ik ai mod-ot felraktam, ami kikerült ide, és az ég világon semmi változást nem vettem észre :\ (#11169-es hozzászólásban,ami volt)
  • Crome
    #11221
    Tessék, direkt link. :-)
  • Crome
    #11220
    Lehet, hogy ott jókat írnak róla, de nekem ez sem jött be. Ismét az volt, hogy a kocsik egymást ütötték ki, vagy mentek falnak. Így kb. 10-15 kör után a mezőny több, mint fele ki is esett, ami azért nekem túl életszerű. Szóval továbbra is maradok az alap AI viselkedésnél, még ha az sem tökéletes, de ezeknél jobb.

  • Danecay
    #11219
    Érdekes, olyan mintha mindenhonnan letakarították volna. Esetleg valamilyen direct link?
  • Crome
    #11218
    RDDev Improved Tires 2011 63mb.
  • Danecay
    #11217
    A Codemasters fórumán egész jókat írnak róla.

    Meg tudná valaki mondani, hogy mi a kerékkopást részletesebb, jobb minőségben megjelenítő MOD-nak a neve? Korábban többször is belefutottam, akkor nem töltöttem le, most, hogy már direkt keresném, rittig nem találom :) Ha jól emlékszem 6X MB volt.