21741
  • Firerock
    #11776
    Valakinek van valami jó kormánybeállítása? G27-el teljesen játszhatatlan,annyira érzékeny...
  • csabush
    #11775
    Ja hogy ez a büntetés, hogy ő hoz vissza a pályára. Ok. Nem az a bajom, hogy büntetést oszt, de arra ott a corner cut, meg az abból következő szankciók, de ez már akkor is elveszi a gázt, ha a kavicsba mész ki, amiből elég nagy cumi már alapból is kijönni.. Mind1, úgyis jobban tudod, én meg biztos vérpistike vagyok. Jó ez az sg-s közösség, fortyogjatok akkor csak azon mekkora szar, attól jobb lesz nektek érzem. ;)
  • Firerock
    #11774
    Elvileg 10 de a valóságban 4?
  • Dzsoy
    #11773
    ALEXEASE !!!

    :D
    ezzel az előbbi komenntel bearanyoztad a napom :D
  • dr Kotász
    #11772
    Turbo gomb most is van, álneve: KERS
  • szabii98
    #11771
    pedig igenis jóvanez.
    viszont nekem a kormányom ótvar szar, így gyakorlatilag lehetetlen a játék :S
  • Alexease
    #11770
    Foleg ugy, hogy az elso gondja az, hogy ha levagja a palyat, akkor a program bunteti es nem engedi tovabb taposni a gazt.

    El tudom kepzelni, mi lehet online. 95%-ban hatulrol tologatas, full help, joysctick/gamepad/fenyceruza, es ha nem lennenek a keritesek, keresztul mnennenek meg az erdon is:DDDD

    De ahogy a Codies is irta, hogy vasarloik/felhasznaloik 95%-a arcade-fan, vagyis az is csoda, hogy egyaltalan az F1 ennyire „komoly”. Ami valszeg csak azert van, mert huzonev, komoly liszensz, illik megcsinalni „rendesen”.
    Ha szabad lenne az F1 liszensz, akkor valszeg cockpit sem lenne, es tuti lenne turbo gomb is, es fenycsikot huznanak az autok:DDDD
  • antgecc
    #11769
    Na, pont az ilyenek miatt mint te, akiknek "jóvanez", nem csinálják meg normálisan a játékot, mert teljesen felesleges, mert az ilyenek így is megveszik, mivel "jóvanez, nem tudom ki mit várt".
  • totyak
    #11768
    Oh, gondolhattam volna erre, köszönöm.
  • szabii98
    #11767
    danke!:D
  • palinho96
    #11766
    Steam jobb klikk tulajdonságok és English. :D
  • szabii98
    #11765
    Nekem is spanyol :D
  • totyak
    #11764
    Hogy állítottad át a nyelvet? Nekem is spanyol.
  • csabush
    #11763
    Tényleg nem tudom mi ez a sírás áradat minden oldalról. Már a 2011-nél is hisztizett a nagyérdemű, holott szerintem elég jó volt az is, főleg lanon, haverokkal. Az irányítás olyan amilyen, nem tudom ki mit várt. A demo alapján van egy pár érdekes dolog, pl pályaelhagyásnál automatice elveszi a gázt a gép, ezt remélem a véglegesből kiveszik, plusz 1-2 érdekes bug. PS-en játszottam vele, mert nem bírtam megvárni a ma reggelt, ott a joy kicsit érzékeny volt, és nem lehetett állítani, de majd ma megnézem gépen is. Szerintem teljesen korrekt lesz ez, bár engem speciel már az sem érdekelt volna, ha nem változik semmi a 2011-hez képest, csak megkapja a 2012-es dolgokat.
  • Gabor77
    #11762
    Irányítást remélem hegesztik majd még egy picit, amúgy korrekt játék lesz...aki nem szimulátort vár, annak megfelelő....SZERINTEM ;)
  • WinStar
    #11761
    Én is kipróbáltam,szép a grafika,de engem őszintén szólva nem érdekel a grafika.A játékélmény a legjobb,még így a demoba is,már alig várom a full verziót :)
    Rengeteg újjítással találkoztam,szóval gratulálok a Codemastersnek.Ennél már csak jobb lehet.Aki a grafikráa megy,és nem veszi észre az újjításokat,az elmehet a *****
  • oneal1
    #11760
    nem tudom, hogy mit néztél, de szebb lett a játék:)
  • SpeedXHUN
    #11759
    PC DEMOT kipróbáltam,de a grafikától nem estem hanyatt,butítva van a teljes verzióhoz képest?
    2011 maxon sokkal szebb volt sztem:D
  • Dzsoy
    #11758
    Én is rég előrendeltem ,de asszem lemondom mert a boxban nem teszik fel a gumi melegítőket a kerékre és ez így milyen már... :D
  • avus
    #11757
    A hangok tényleg nagyon jók, ez áll a legközelebb a valósághoz. Nekem nagyon tetszik a játék várom a 21.-ikét, már egy hónapja elő van rendelve.
  • Dzsoy
    #11756
    Komolyan nem értek egyes embereket. Szar a hang a boxból kijövet? Ez a legnagyobb baj? Emiatt nem veszed meg? Akkor ne vedd!!!
    Nekem bejön. Xbox-on a grafika sokkal szebb a tavalyinál. Hang nálam tökéletes. X-box-on Abu Dhabi-nál még azt is észrevettem hogy ha beállok a lelátok alá akkor az épületektől vízhangzik a motor. Sokkal jobb mint tavaly a hang (legalábbis szerintem x-box-on)
    Teszten nekimentem a falnak ahol nézők voltak, és meglepődve vettem észre hogy hátra lépnek, félve hogy megsérülnek. Ebből kiindulva szerintem elég részletes.
    Lesz bajnok mód, szezon challenge és ott van a YDT csak hogy pár újítást mondjak.
    Egyedül a nagy bug-októl tartok és attól hogy megint olyan könnyű lesz hogy az első évben mindent megnyerek.
  • Muttley
    #11755
    egészségedre :)
    láthatóan nem sikerült értelmezned, h
    "elvileg10avalóságban4nappalamegjelenéselőttademoésavéglegesverziódurváraugyanazlesz"
    nem baj, az okos a más kárából...
  • palinho96
    #11754
    nem tudják felfogni egyesek, hogy ez csak egy DEMO? ez messze nem a végleges.. Ráadásul csak 2 autót próbált ki.. -__-"
    na mindegy. Én szeretettel várom a postást 20-án ;) :D
  • Muttley
    #11753
    F1 2012 demo - Teszt

    megerősítést nyert a [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1210882252&no=11672]#11672[/URL]...

    nem tudom, ki a felelős a játék fizikai motorjáért
    de kívánom neki így 2 év után, h
    kapja el vki az utcán és nagyon erősen, jó sokáig üssék az arcát ököllel
  • Danecay
    #11752
    Na letöltöttem én is, de érdekes módon valamiért nekem is portugál és még nem sikerült megtalálnom, hogy hol tudom átállítani angolra. Gondoltam átnevezgetem a nyelvi fájlokat, de érdekes módon nincs is közöttük portugál, viszont így kipróbálni sem tudom mert nem tudom beállítani a kormányt és a játék többi részét. Érdekes, pedig magyar felületű Steam-ről töltöttem le a Steam klienst és mielőtt letöltöttem volna a DEMO-t a klienst is beállítottam magyarra, szóval nem értem ezt a portugál dolgot.
  • palinho96
    #11751
    Most letöltöm a Project Cars-t és játszok egyet a z F1 2011 12 demo és Project cars-sal ;D xDD
    Szerintem Fizikában az F1 12 fog nyerni.. már csak így a pár kör alatt lejött ez is :D
  • oneal1
    #11750
    oké gondoltam:)
  • palinho96
    #11749
    de.. már meg van.. D: XDD
  • dienesoft
    #11748
    Kipróbáltam. Grafika kicsit szebb lett, de laggol a játék, mint a barom. Szerintem borzasztó az irányítás. Úgy csúszkál az autó, mintha jégpályán menne, egyenesben 320-nál meg rángathatom a kormányt nyugodtan, akkor sem csúszik meg a gép. A verseny még élvezhető is lenne, ha nem büntetne meg azért a játék, mert az előttem levő nekiment a másiknak, akikhez én hozzá sem értem. Tavalyit már elviseltem, de ez a szó szoros értelmében egy hulladék lett, egy forintot nem adok érte. Pedig vártam, de elég kiábrándító lett. :/
  • Alexease
    #11747
    A kanyarlevagas nem erdekel, mivel az AI nem vagja le, en nem fogom levagni, online meg ugy sem megyek, mert hasznalhatatlan;)

    A 2011-est nem probaltam, de a 2010-est igen. Az eppen hatareset volt, majd nem hasznalhato mint autosjatek (nem mint szim;P).

    Ha mar normalisabban kell fekezni, az mar elony, de azert a normalis gazadas sem lenne rossz;)
    Majd este kiderul.
  • tobias88
    #11746
    Grafika szebb lett, azon kívül semmi változás. Talán a rázókő csúszósabb...
  • oneal1
    #11745
    azt meg hogy?:S

    steam en nincs valami elállítva?
  • palinho96
    #11744
    én is letöltöttem, de nekem Spanyol nylevű...
  • oneal1
    #11743
    na, elsőre nem rossz:)

    nem lehet úgy levágni a dolgokat, ahogy látszott egy videóban, illetve inkább aztmondom, hogy sokszor megdobnak a nagyobb rázókövek és tapadást veszítessz.

    ami még nagyon tetetszett, ha elfékezed akkor már rontva van a kanyar:)
    ilyen az előzőben nem volt. mondjuk a gázzal nem kell finomkodni:S

    am élvezetes:)
  • RYO21
    #11742
    2.3 gb
  • avus
    #11741
    2,8?? A boxos csak 1,49 volt.
  • oneal1
    #11740
    na már töltöm én is, remélem 10 perc alatt lehúzza
  • oneal1
    #11739
    Fine:D
  • szabii98
    #11738
    reggelre már fent volt, úgyhogy már szedem le, 5%on van, maxxal jön, 2,8 giga vagy mennyi :) du-ra le is jön
  • oneal1
    #11737
    nem rinyálás miatt, de kiváncsi vagyok, hogy mi mehet a háttérben:)