21741
  • Dzsoy
    #11816
    Itt a főoldalon vannak külön kormányra is beállítások, csak meg kell keresni. Ennél többet sajna nem tudok segíteni.

    http://community.codemasters.com/t5/F1-2012-General-Discussion/bd-p/F12012GeneralDiscussion
  • Since
    #11815
    Ha valaki tudna adni egy Logitech G25-re jó setupot azt megköszönném. Néztem a lentebb linkelt fórumot, de nem nagyon találtam...Köszönöm!
  • Alexease
    #11814
    Azok speciel eleg szar kormanybeallitasok!:)
    Deadzone-t es Liearity-t hasznalni kormanyra gagyi dolog.
    A Saturation a kormany elfordulasatol fugg, ha 5%-on hasznalja, akkor valami gagyi kormany (extra keveset fordul) vagy driverben allitotta vissza.
    A 10% Wheel Weight is kevesnek tunik, eppen azon lehetne a tapadasokat erezni.
  • Dzsoy
    #11813


  • Dzsoy
    #11812
    Itt vannak kormánybeállítások. Tessék kipróbálni őket!!!!

    http://community.codemasters.com/t5/F1-2012-General-Discussion/F1-2012-Wheel-Settings-Setup-Tips-and-Advice/m-p/50452#U50452
  • lac coo
    #11811
    Az idétlen kormány rángatózást nem lehet kivenni belőle ?
    3600 sor?! mi a franc annyi ???

    Amúgy nem értem én ezt, gamescom-on egészen jónak tűnt nekem, persze videóból nem látszik annyira, de ott azért csúszkáltak forogtak elég sokan . Én akárhogy taposom neki meg se mozdul, max elfékezni lehet és néha ha nagyon durva dolog egy picit megindul a hátulja , ilyenkor azért látszik hogy nem olyan rossz a gumi meg a felfüggesztés.

    Kivennék a kipörgésgátlót, kormányzást helyreraknák nekem jó lenne .De így ....
  • Alexease
    #11810
    Jo hir, hogy lekezeli az ASCII XML file-okat is, nem kell HEX-ben benazni, igy gyorsabban lehet piszkalni a dolgokat;) A kamera mar igy jo lesz. Amugy 3600 (haromezer-hatszaz:P) soros 1 autonak a kamera leiro file-ja:))))
  • Fpocok
    #11809
    Billel próbáltátok már? Joystick?
  • oneal1
    #11808
    :D
  • IXEMGabeo
    #11807
    akkor mire? lábujjra?:DDD
  • lac coo
    #11806
    Én kormányon próbáltam, határozottan azt mondom, hogy ezt NEM kormányra tervezték ! :)
  • Fpocok
    #11805
    Akkor még sem tévedek :D
    :S
  • IXEMGabeo
    #11804
    arról beszélek, hogy a 2010-es totál kezelhető volt gamepaddal. Lehet a 2011-esnél a kormány forgási szög, ami változott nagyban és amiatt szenvedtünk vele. Meg őszintén szólva jó ideje van kormányom is nem igazán próbáltam, de az a kevés elég volt h megállapítsam, hogy ezt inkább kormányra tervezték:O
  • lac coo
    #11803
    Az a vicc, hogy 2011-ben leszámítva a pici lagot, teljesen jó a kormány , semmi anomália !!! Egy codemasters-nek azért nem hiszem hogy ez akkora feladat lenne ....
  • Fpocok
    #11802
    És a 2010? Nekem nagyon jó gamepados emlékeim vannak... de lehet csak az utókor szépíti meg (de nem hiszem).
  • Alexease
    #11801
    Igen, valami kiporgesgatlo van benne, mert gyanusan gyenge az auto;)
  • Alexease
    #11800
    Igen, kozben rajottem, el kezdtem piszkalni az FFB-t es a kormanyt, es eszembe jutott hogy 2 eve is volt valami hasonlo benazas;)
    Hihetetlen, hogy keptelenek egy autos jatekhoz a kormanykezelest normalisan megcsinalni:)
  • IXEMGabeo
    #11799
    :)) látod látod, pedig gamepaddal milyen menők voltunk:) 2011-ben is lehetetlen volt menni paddal
  • lac coo
    #11798
    Esküszöm ebben egy gagyi fajta kipörgésgátlót raktak ami egyszerűen csak annyi gázt adagol, hogy ne pörögjön ki :)))))

    Teljest megnézem majd először virágboltiban, de szerintem ezt most kihagyom ha ilyen marad ...


    Jah, ami jó pont, végre megszűnt az input lag :)))
  • lac coo
    #11797
    Kormány beállításoknál azt a felülírás akármit átraktad kormányra? ha nem azon van akkor szokott így lassan forogni .
  • Fpocok
    #11796
    Hello!

    Én anno a F1 2010-el toltam... nagyon nagyon NAGYON bejött az irányítás. Következő résszel nem játszottam. Most demót megnéztem és szerintem gamepaddal borzalmas, mi történt?
  • Alexease
    #11795
    Es a kormanykezeles is szar;)
    900 fokos a kormanyom, es persze kormanyszoget nem lehet rendesen allitani (miert is lehetne):)) Igaz ott a Saturation, ami mukodik, de eleg erdekes. Ha leveszem a kormanyszoget 400 fokra, az elfordulas mukodik rendesen, de ha hirtelen tekerem el a kormanyt jobbra vagy balta, akkor semmi koze a kettonek egymashoz, mintha az autoban csak bizonyos sebesseggel lehetne elforditani a kormanyt, annal gyorsabban nem:DDDD

    Ha a driverben allitom, lehet hogy jo, de hat igy dugjak fel maguknak;DDD
  • Alexease
    #11794
    A nezetet lehet piszkalni, de eleg macera (trukkosen kodolt/csomagolt XML:P). De a fo problema, hogy nem engedi realtime, ki-belepegetes van, attol meg kihullik a hajam;) Foleg hogy vidozik (szerencsere ESC), de a pibol kihajtast meg kell varni (AGYREM!).

    A FOV-ot beallitottam, egy fokkal jobb, a tobbihez nem volt kedvem;)

  • lac coo
    #11793
    Kormány , az ffb közepe, és a nézet ami nagyon nem tetszik.
    Maradok a 2011-nél :) Kár volt ezekért :(((((
  • Dzsoy
    #11792
    Akkor nagyon szépen köszönöm az infót!!!!! :D
    Megnyugodtam :D
  • dr Kotász
    #11791
    Nem vélemény, hanem tény volt, amit írtam. Megerősített tény a Codies részéről.

    Demo hard = career pro
  • Alexease
    #11790
    Mar Hexeditorral piszkalom, de macera, de nem lesz hozza kedvem...
  • Gabor77
    #11789
    Hát remélem hogy professionalnak felel meg, mert megint le lehet rajtolni 10 versenyzőt...
  • Dzsoy
    #11788
    Én is ebben bízom csak 2011-ban amateur, professional meg ilyen megnevezések voltak és nem olyan hogy hard, meg medium stb.... A kérdés hogy valyon CM-nél mi mit jelent :D
    Demóban a Hard az a legend-nek vagy a professional-nak felel meg :D
    Azért köszi :D
  • dr Kotász
    #11787
    Legend fokozat demoban nincs, karrierben lesz. Tehát nehezebb.
  • Dzsoy
    #11786
    Srácok!!! Kérnék egy kis segítséget!
    Demóban HARD a legnehezebb fokozat ,de tud valaki valamit arról hogy ez megegyezik a karrier LEGEND fokozattal, vagy ott ez a demós HARD-nál is erősebb lesz????
    Előre is köszi annak aki tud valamit!!!
  • Reval
    #11785
    Az létezik, hogy win7 32bit-en nem megy,csak 64bit-en?
  • lac coo
    #11784
    2011-ben 310 fokon van a kormány .
  • lac coo
    #11783
    Fülke nézet szerintem is rossz, meg ahogy ingatja afejét az is idegesít. FFB kicsit fura középen billegős ( F1 2011-ben abszolut jó volt ...), féket én nagyon nem érzem , oda azért el kéne némi g-erő szimuláció vagy valami ....Néhol irgalmatlan alulkormányzott az autó, setupban remélem állítható . Hangok szerintem nagyon jók ! Menü idegesít, kiírja hogy 19-es gomb a kormányon, csak épp ki a fene tartja észben melyik az :)))

    Ha a fizikát nézzük egyértelműen az f1 2011 a nyerő, patch nélkül és ízlés szerinti tapadás csökkentéssel. ebben sokkal jobb az AI. Ha az FFB-t és a nézetet javítják, főleg ha állítható lesz az üléspozíció, nem lesz ez olyan rossz, hangulatos izgalmas autós játék.

  • Alexease
    #11782
    Azert eleg idegesito ez a program;)
    Az hogy nem hasznalja az egeret, OK, mar megszoktam a konzolos cuccoknal. A menu nem rossz, gyorsan vegig lehet szenvedni.
    Hogy vegig kell nezzem es hallgassam a videok nagyreszet, az mar idegesito;) A kotelezo Young Driver is idegesit, de az is meg volt. Bar megszivtam. [kesobb]

    A pilota egy kicsit hatul ucsorog es nagy a FOV is. Allitani nem lehet.(?!)
    Ok hogy dinamikus a pilota feje/nezet, de szar:) Nem G-erobol szamolja es allitani sem lehet.(?!)

    A palyan van 1-2 szukebb kanyar, aminel mintha szandekosan csuszosabb lenne az aszfalt?! Es van 1 resz az ut kozepen, ahol ide-oda elhuz a kormany, raz mintha fuvon mennek, koszos lesz a kerek?!

    [most]Young Driver, Hairpin Test. Megyek mar az egyenesben, deffekt, csodalkozom, pofazik, nezzem meg a replay-t, leszarom, ESC, restart... Nem tudom mi van, folyamatosan szopat:) Meg 5x teszteltem (van valami az uton, rossz fele megyek, tul gyorsan, rosszul kanyarodom stb?!?!), aztan rajottem, hogy kotelezo megnezni es vegig piszkalni a visszatszas/flashback szarsagot:))))))))))))

    Erdemben nem tudtam tesztelni mert felidegesitett, es bosszant a cockpit. De igy elsore nem lenne rossz (autokezeles), de gyanus hogy a palyan trukkoztek a tapadasokkal, hogy „izgalmasabb” legyen...
  • tobias88
    #11781
    ha húz oldalra, állítsd be kint a programban egyenesre, ennyi az egész
  • szabii98
    #11780
    1 kicsit húz jobbra a kormányom, ilyen Manta occsó kormány, kb 200 fokot forog. A tavalyi részben simán be tudtam állítani a kormányt hogy jó legyen, most viszont 5%os holtjátékkal(mivel 0-n gyakorlatilag irányíthatatlan az oldalra húzás miatt) sokszor, ha kicsit nagyobbat kell fordulni már nagyon kanyarodik a cuccos :D ajj de hülyén magyaráztam el, na aki érti, ezt meg lehet oldani hogy jó legyen v a kormány romlott el?:D
  • mmovar
    #11779
    Te miről beszélsz? Vegyél valami használható kormányt és tudsz állítani mindent. A játékban csak finomhangolni kell. Én tökéletesen be tudtam állítani 5 kör után...
  • SirAlo
    #11778
    egy autos jatekba legalabb annyi lenne a minimum hogy be tudom allitani hozza a kormanyt :(
  • SirAlo
    #11777
    Engem a 2011-be leginkabb az FFB es az hogy nincs kormanyszog allithatoseg zavart , ha a 2012-be ezek nem lesznek javitva hanyagolom ezt is;(alapbol kb 200 fokon van a jatek... legalabb 400ra allitottak volna ahogy a valodi autokba van)