21741
  • palinho96
    #11896
    párszor bejárod.. megvizsgálod a kavicságyakat, hogy nem katonák rejtőzködés gyakorlaton.. ennyi .. pár száz, ezer..... százezer kilóméter és jó leszel! :D
  • IXEMGabeo
    #11895
    nem a hsz-re akartam válaszolni, értettem miről beszélsz hasonló volt a problémánk. Csak alapjáraton kíváncsi lettem volna annyi év tapasztalatából, hogy alkalmazkodsz az új pályákhoz. Pl Korea, Austin és India
  • palinho96
    #11894
    az majd a teljesben benne lesz.. nem adhatja ki szerzői jogok nélkül az meg csak 20-ára lesz meg! :D
  • Danecay
    #11893
    Nem tudom mit értettél félre, de én a MONZA-i pályáról beszéltem elsősorban, persze e mellett ismerek még sok más pályát is és persze még több olyan van amiket nem ismerek.
  • lac coo
    #11892
    A kipörgésgátlót, meg a kormány remegést írd át ! :DDD
  • Alexease
    #11891
    Kicsit atirogattam a ezt-azt;) Toltok fel videot a teljes menurendszerrol (Quick Race, MultiPlayer, TimeTrial stb.) :P Igy izgalmasabb, csak kar hogy nincs benne tobb auto es palya:))))
  • IXEMGabeo
    #11890
    na lehet itt menni 1:24-et is. Nekem sikerült lazán pole-ból indultam
  • palinho96
    #11889
    nem is lehet.. csak egy pálya van benne. xDD mondtam olvass Steam..
    Ez csak egy DEMO!
  • hungary27
    #11888
    Easy :D Már bánom hogy nem néztem visszajátszást és akkor célfotó.
    De amugy nekem nem lehet pályát választani mert mindig ujra kezdi, hogy 0pontom van stb.
  • palinho96
    #11887
    xDD az lol. miylen nehézségen?
  • hungary27
    #11886
    :DDDD
    Kössz
    Most mentem a monzai pályán 5körösen és holtverseny lett első helyen, de csak másodiknak írt ki. :D
  • szabii98
    #11885
    De amúgy, vannak olyan setupok amik Ferrarin jól viselkednek, de mclarenen nem....vagyis, nem ugyan olyan az irányításuk
  • palinho96
    #11884
    igenigen. :D. főleg jobban lejön a Multi terén ;)
  • Dzsoy
    #11883
    demóban sehogy :D
  • szabii98
    #11882
    pedál szaturáció és holtjáték. mindent százra tol, és a legkisebb érintésre is megáll a kocsi. ahhoz meg nem muszáj füstölnie, meg oldható
  • Dzsoy
    #11881
    Én ezt a 2 másodperc külömbséget annak tudtam be hogy a meki annyival jobb autó mint a williams és nem annak hogy jobb arra a kocsira a setup.

    Bár nem találkoztam ilyennel, de akkor létezik hogy bizonyos setup-al egy williams-el jobb időt mentél mint mondjuk egy RB-vel?
  • palinho96
    #11880
    szabi most jót nevettem.. ezt a videó alapján hogy nzéted ki.. óriási fékerő. xDD
    nem füstötölt a kerék ;)
  • palinho96
    #11879
    kérdezel még hülyeséget? :D
    Olvasni nem tudsz le van írva minden Steamen! :D
    Mivel ez egy Demo verzió így belekerült az új Austin pálya a Monza, Singapur és Belga pálya trió mellé! :D
  • palinho96
    #11878
    hát erről beszélek. xDD A williamsel egy X setuppal szar (tehát nem arra az autóra való)
    Míg a McL-le ugyann azzal az X setuppal simán vezetesz (tehát arra az autóra jó a setup) :D
  • szabii98
    #11877
    óriási fékerővel megcsinálható az összes, de a ráfordítót fingom nincs hogy csinálta.. lehet csak nagyon gyengéden nyúl a pedálokhoz, és kitapasztalta hogy kell, jól csinálja egyébként, de én a célegyenes ráfordítóban pl sokkal beljebb megyek és lecsúszok a sóderbe
  • Dzsoy
    #11876
    Hát azt sajna nem nagyon vettem észre hogy autonként is változott volna a beállítás. Míg egyik pályán Williamsal éppen hogy első lettem ,addig ugyan az a setup McLarennel 2 másodperc előny. De persze nincs kizárva, viszont akkor nagyon kicsi a külömbség.
  • hungary27
    #11875
    Csak a monzai pálya van?
  • palinho96
    #11874
    annyira azért jó volt, hogy minden autóra és pályára más setupok kellettek.
  • IXEMGabeo
    #11873
    igen ez pontosan így van, de én ezért nem is panaszkodtam mivel billel nem sok jó származott volna, ha elkezdtem volna manuálisan váltani:)
  • IXEMGabeo
    #11872
    nem tudom, hogy vagy vele, de Indiában még nem is mentem, Korea nagyon nem feküdt és az austini pálya vonalvezetése sem tetszik, azokat nem tudom mennyire ismered
  • Dzsoy
    #11871
    Ha automata váltóval mész és fékezéskor az automata vált vissza akkor nagyobb féktáv kell mintha fékezéskor Te kezdenél el visszaváltani. (automata váltónál is be tudsz avatkozni a sebesség fokozatokba)

    Bakkerman, Te meg nem tudom mivel játszottál de:
    1. A demóban csak McLaren és Williams van
    2. Én már a 2011-ben is jobb időket mentem egy McLarennel mit egy Williams-el ugyan azzal a beállítással.

  • lac coo
    #11870
    Ez azért nem így van !!4

    Nem szeretem ezt vérpistikézést, mindenki azzal és úgy játszik ami tetszik neki, ettől senki nem jobb vagy rosszabb.
    De hogy a vérpistiknél maradjunk, 3000 vérpistire jut egy úgynevezett szimulátorbuzi, akit meg simán képen röhög mindenki, hogy neked külön miért csináljunk bármit is .:)))

    De... azért ez a játékmotor jóval tutibb annál mint ami látszik rajta, elvileg mindent tud amit kell. az hogy tele van gyári segítségekkel, trükökkel az a nem a Codemasters-t minősíti, hanem a játékosokat. azt kapjuk amit várunk . Ennyi. Ez nem csak az autós játékokra igaz, felnőtt egy új korosztály, mérhetetlen az igénytelenség ami ma jellemzi a játékosokat !!!!!
  • Danecay
    #11869
    Annyira váltok vissza gyorsan amennyire szükséges, tehát 200m alatt a kanyarbejáratnál a megfelelő sebességi fokozatom legyen meg. A pályaismeretemmel sem gondolom, hogy gond lenne, mert sok éve már annak, hogy álmomból is felébresztve felsorolom a pálya összes egymást követő kanyarját ha kell. rFactor-oztam én is éppen eleget annak DEMO-jának megjelenése óta (természetesen az első részről beszélek) ahhoz, hogy tudjam, hogy ott azért érezhető a motorfék hatása, és mint ahogy le is írták, a hirtelen visszaváltások könnyen megpördüléssel járhatnak.
    Egyébként közben kísérletezgettem még, és arra jöttem rá, hogy a probléma kulcsa a helyes kormány szaturáció és linearitás beállításában, esetleg a driverben beállított kormányszög összhangba hozásában rejlik majd. Mentem az óta 1:25 elejét is, de ilyen beállítások mellett túl idegesnek, túl hirtelennek érzem az autót, szóval ki kell majd kísérletezni a megfelelő beállítást.
  • palinho96
    #11868
    az rF az teljesen más fizika, és beállítások tömkelegén alapu.. ott a lengés csillapítótól kezdve az autó nemén át a a visszapillató tükrök állításán keresztül te állítasz be.. itt csak pár alap dolog.. szóval messze más fizika..
    amit viszont nagyon néztem, az rF2-ben a gumi laposodik a rázóköveknél.. beszarás. xDD
  • palinho96
    #11867
    itt nem.. max ha visszaváltassz rükibe... akkor tuti, de nekem 1-esbe semmi sem ugrott ki :D
  • IXEMGabeo
    #11866
    lehetséges csak vigyázni kell, mert, aki egyesbe hirtelen visszaváltja annak pördülés lehet a vége... lehet, hogy Dancenay lassan vált vissza, csak azt nem említette:)
  • ggbuffon
    #11865
    rövid és stabil féktáv: elméletben fékerő elosztás és visszaváltás kérdése, legalábbis 5-6év rf után..h itt működik e nemtudom
  • palinho96
    #11864
    nem nemlehet, de kéretik vissza olvasni! :D
  • palinho96
    #11863
    A váltással csinálja.. Nem fokozatosan veszi vissza, hogy 7...6...5..4...3...2 (...1) hanem 765432(1)... tehát hirtelen vissza vált. ezt a 11-ben nem lehetett megcsinálni, mert lefüstölt a motor.. :D
  • palinho96
    #11862
    Én kormánnyal is 1.26 5xx alá bementem már kétszer.. 1.24.7xx-et toltam All assits OFF-on ami nem sokat zavar a 11-hez képest..
    Szóval a vezetési stílusoddal lehet a bibi illetve a pálya ismeretséggeddel. ..gyakorol, gyakorolj és lás csodát Új Világrekord ;)
  • IXEMGabeo
    #11861
    hát ja 100-nál már nyomta a féket és be tudja venni. Billel én 150 környékén fékeztem, ha jól emlékszem
  • barcames
    #11860
    szerintem nem próbáltad ki!
  • gallardo
    #11859
    te melyik játékkal játszottál? :) a demóban csak 2 autót lehet kirpóbálni :)
  • zzeN
    #11858
    Lehet a Williams-en és a Mclaren-en kívül más csapattal menni? Hogy?
  • Danecay
    #11857
    A pixeles árnyék nekem jelen volt a 2011-ben is ATI kártya mellett is. Mondjuk az érdekes csak az volt, hogy nem figyeltem fel rá az elejétől fogva, szóval lehet, hogy valamelyik driverrel jött a jelenség, de az óta sem szűnt meg. Ja egyébként itt a DEMO-ban is jelen van és nem csak az autóknál, hanem pl a BOKSZ-nál is.