21741
  • lac coo
    #11936
    rF1-ben csúnyán használhatatlan a gumi, inkább most már menjen nyugdíjba :)))
  • lac coo
    #11935
    Nem az a lényeg, Így nem vezet az ember, ergo soha meg sem moccan az autó... Ha csúnyán elrontom, és még azt is elrontom akkor sem történik semmi, fullgázzal megy mindenhol. Hogy kontrollálni kellene a gázadást az elképzelhetetlen.

    Pedig használható a gumi, igazán nem értem miért nem lehet fullra kikapcsolni ...
  • palinho96
    #11934
    vagy a project cars os srácok ;)
  • Timbu
    #11933
    Egy ideális világban a CM létrehozna egy fizetős rFactor modot az F1 pályáit átkovertálva... Így mindenki jól járna.
  • palinho96
    #11932
    Én megkérem a szomszédot, hogy váltson már.. :D
  • IXEMGabeo
    #11931
    azért szépen belekorrigáltál:) billel simán meg lehet perdülni
  • lac coo
    #11930
    No TC .... Nekem ennyi jön össze, de ez gyakorlatilag surranóban, vadállat módra padlóra rúgva kanyar közben a gázpedált 1 fokozatban .....

  • rolika11
    #11929
    sziasztok

    olyan gondom van hogy kipróbáltam ps3-on a f1 2012 logitech formula force ex kormánnyal és g 27-el is de mind a kettőnél túl érzékeny volt a kormány, bárhogyan is állítottam be. alig lehet egyenesbe tartani az autót, valamint ha 90 fokba forgatom a kormányt, a játékban sokkal tovább elforgatja. valakinek valami ötlet? mert ha ilyen rossza marad akkor nem veszem meg sajnos...
  • Dzsoy
    #11928
    Ez mennyire pihentagyú :D

  • lac coo
    #11927
    Álló helyzetben megpörög a kerék..az autó viszont megy előre nyílegyenesen :)))) Nekem kanyarban még nem sikerült, pedig erőltetem rendesen ...max ha megdob a kerékvető .
  • macleody
    #11926
    Álló helyzetből induláskor sem pörög ki a kerék? Simán megpördülök kanyarból kijövet ha padlót nyomok.
  • RYO21
    #11925
    Azt vágjátok h young driver módban is van napszakváltozás? Méghozzá valósághű, szóval 1,5-2 óra után lesz csak sötét.
  • lac coo
    #11924
    Megint megnéztem, van hogy simán lehet hallani a motor hangján is , hoyg elveszi a gázt és remegve szó laz egész, ahogy gyors egymásutánban elveszi-visszadja-elveszi ...hogy ne forogjon meg .

    No mindegy ez ilyen, majd warezba megnézem a teljest, hátha valóban jobb lesz ennél .
  • lac coo
    #11923
    Nálam minden automata, még a kormányzás is, magától végigmegy, lealázza Alonsot köridőben, és megynyeri a versenyt ! Csak az entert kell megnyomnom, hogy elinduljon, de remélem ezt azért kiveszik patch-ben !

  • hungary27
    #11922
    Ti váltotok a játékban vagy automatára van állítva?
  • lac coo
    #11921
    Hát én úgy vettem észre, hogy akárhogy rúgom padlóra a gázt első fokozatban, szépen gyorsul semmit nem csinál :)))
    Max ha a kerékvető megdob , akkor forog meg de ugye igazából akkor sem a gáztól henem a g-erőtől , meg hogy a levegőben van .Már az értelmetlen, agyament stílusban tolo, mint egy fogyatékos, de Monzában első sikán után még nem sikerült megforgatnom gázzal !!!!!:))))
  • Alexease
    #11920
    Vegigneztem az adatbazist file-t, es a nehezsegi szintek beallitasanal, az Expert fozozatban (es elileg az abbol beallitott Custom reszben) nincsenek segitsegek. De az alatt mar van minden: ABS, SC, TC, automata fek es kormayzas, uzmemanyag es gumi trukkok stb.

    Atirtam teljesen, hogy sehol ne legyen semmi, fo a biztonsag (:P), de nem igazan valtozott.

    Nalam igazabol kiporog mindenhol (bar kicsit gaynus itt-ott;P): allohelyzetbol, kanyarban, ha megcsipi a fuvet, tudok korbe-korbe gumit fustolni stb. De hogy rendes jatek kozben mikor mivel trukkozik, azt nem tudom, egyelore tobbet piszkaltam mint hasznaltam;P
  • lac coo
    #11919
    Komolyan mondom ezt javarészt idióták játsszák ! .


    CM fórumon megy a kritika, hogy azért jó lenne kivenni a kipörgésgátlót, ha már egyszer kikapcsolható (lenne) , erre ötvenen írják be, hogy ez a legrealisztikusabb játék a világon, takarodj el innen ha nem tetszik!
    Hát komolyan ennyire igénytelen mindenki, hogy nem jön rá, nem hallja, hogy elveszi a a gázt magától....??? Persze az fontos, hogy nem olyan szép a kesztyű texturája mint tavaly, miért lassabb valaki mint alonso igazából ( nekik külön javaslom Ferrari Virtual Academy-t, abban van Alonso replay, lehet utána csinálni :)))...

    Esküszöm én szívből kívánom, hogy jövőre, legyen benne nitro, neoncső az alján, és még csak fékpedált se lehessen beállítani :DDDD
  • Shelton
    #11918
    hogyne lett volna..
  • palinho96
    #11917
    nem is volt ilyen (F1 2010-12-ig biztos nem);)
  • szabo861011
    #11916
    Hát é azt viszont nagyon sajnálom hogy létező pilótával nem lehet végigtolni egy bajnokságot szerintem rossz ötlet volt hogy ezt kivették!!! :(
  • palinho96
    #11915
    elvidte a szervízbe és nem látta. de látom, kihagytam, hogy a F1 2010-es játékkal próbáltam ki ;D
  • barcames
    #11914
    kíváncsian várom, hogy a teljes verzióban lesz-e dobogó amit a 2012 részbe ígértek még tavaly.
  • macleody
    #11913
    Mi a gond a momoval?
  • IXEMGabeo
    #11912
    2010-es játékot azért nem érdemes szidni, mert hosszú idő után adtak ki hivatalosan F1-es játékot PC-re (konzolra is a SEGA féle F1 volt 2006-ben az utsó) és nagyon jól összedobta a codi a hibák ellenére. Legszebb és az egyik legreálisabb F1-es játék volt hosszú idő után. Beállítások és fizika terén, ha nem is volt a legjobb rendkívül nagy élvezeteket nyújtott a 2010-es játék mind singleben, mint multiban.
  • IXEMGabeo
    #11911
    ellopták?:D
  • palinho96
    #11910
    egy kör erejéig, még a havernál. :D XDD utána ellopták tőle. :D
  • argo001
    #11909
    Próbálta valaki Momoval ezt a játékot? Az irányítás botrányos vele.
  • lac coo
    #11908
    tudom hogy állandó, de legalább tartaná valami, így ha lenézek a gombokra simán elindulok a fal felé :))))

    f1 2010 nekem is nagy csalódás volt, talán még ennél is rosszabb, de a 2011-et melegen ajánlom, nem tuti az sem, de élvezhető, én nagyon jó 100 5-os versenyeket megyek mai napig vele. Csak van egy pici input lag, az a bosszantó benne, de szokható :)
  • Alexease
    #11907
    A 2010-es csalodas utan a 2011-et kihagytam;)
    A driver-ben levo kozepre huzas foss, az egy allando szarsag;) Szamolnia kellene sebessegtol fuggoen, hogy mennyire tart „kozepre”. Olyan mintha valami luxus auto kormanyszervo lenne benne;)
  • lac coo
    #11906
    Hát ha nekem hiszel, a 2011-ben teljesen jó az FFB. Az autó is elég élvezhetőm csak patch-et ne rakj rá !!!

    Én próbáltam driverben középrehúzást rakni, hátha valamit érzek középen is de semmi ...

    A kamerádat ma megnéztem teljesen jó, látom a hülye billegést is kigyomláltad belőle :)))
  • Alexease
    #11905
    Bakker, azert renderelte ilyen sokaig, mert nem vagtam le az elejet, veletlenul ranyomtam a YoungDiver szarsagra:DDDD
  • IXEMGabeo
    #11904
    mi a fenét csináltál h a quickrace műkszik neked?:)
  • Alexease
    #11903
    G25, azzal nincs semmi gond;)
  • Alexease
    #11902
    Nehany plusz dolog mukodik, de amihez kellene a tobbi auto, palya, scene, script stb. az termeszetesen nem megy;)

  • IXEMGabeo
    #11901
    az a best of kedvenc pályám. Nagyon fekszik számomra és tényleg csúcsélvezet vezetni rajta az Eau Rouge-tól a buszmegállóig akár:)
  • palinho96
    #11900
    milyen kormányod van? :D
  • palinho96
    #11899
    És mi van SPA-val?
  • Alexease
    #11898
    Az FFB-vel probalkozom, mert az kozepen szar (nincs:P), mintha nulla kilosak lennenek a kerekek;) A felfuggesztes ugy-ahogy, de az is lagymatag:/ De eddig nem sok eredmenye van...

    Ha nem tudom megcsinalni, akkor megint bukta, ezt sem veszem meg (warezben sem kell, az elozoket sem hasznaltam!), ha nem tud ugy mukodni a kormanyzas, mint egy autoban, nem sok ertelme van;DDD
  • IXEMGabeo
    #11897
    persze gyakorlat teszi a mestert:)

    Mondjuk egyik pálya se tetszik. Nem az ízlésem. Akkor inkább Szingapúr 100x, ami F1-es játékoknál eléggé újnak számít.