21741
  • szabii98
    #13227
    Kezdek ráérezni a Professionalra. Időmére 11. hely, egy tizedre a top10től
  • szabii98
    #13226
    megvan..minő meglepetés, a kormány 3asával kellett
  • szabii98
    #13225
    az idő gyorsítás milyen gomb? nálam 3asnak van írva, de fingom nincs:D
  • Dzsoy
    #13224
    Amúgy most mi alapján kapunk ajánlatot? Gondolom a tapasztalat pontokért, de sehol se lehet megnézni hogy melyik csapathoz mennyi kell....
  • Dzsoy
    #13223
    melyik futam után kellett (kell) riválist választani?

    U.i: azt hittem ezt kiszedték mert túl könnyű volt top csapathoz kerülni...
  • Aerox21
    #13222
    Köszi
  • dr Kotász
    #13221
    * a második patch-ben javították
    * nem eredeti steammel tudod letölteni
  • IXEMGabeo
    #13220
    áá ugyanolyan szar, mint volt. Nekem jönnek és én kapok büntetést vagy valaki mondjuk befurakszik elém véletlenül megpörgetem jön is a bünti. Ugyanakkor volt olyan h teli erőből hátulról belementem valakibe és természetesen nem kaptam büntetést:)
  • Aerox21
    #13219
    Sziasztok!
    Bocsi, h nem olvastam vissza a kérdéseket, de melóba vagyok. Az lenne a kérdésem, hogy az automentést melyik patchbe javították ki, illetve ha nem eredeti a játék akkor honnan tudom letölteni?
    Köszi
  • precise
    #13218
    kellet választanom rivált, ha legyőzöm elvileg kapok szerződést a mercitől. (sumit választottam)
  • homeFPS
    #13217
    Eléggé megszigorították a büntetéseket ez igaz. De kell is mivel sokan azt csinálják hogy kilökdősik a másikat, de ez valamennyire az embert orientálja.
  • daver88
    #13216
    Büntetéseket én sem nagyon tartom sokszor reálisnak, például monacói pályán keresztbeálltam, a mögöttem lévők pedig szépen belémszálltak úgy 8-an...próbáltam megfordulni, nyomtam egy tolatást, mivel benn álltam a fal előtt fél méterrel...Erre jött a -10 sec...jah igen, és 4-en kiestek, bejött a Safety Car...90-el elcsoszoktunk mögötte 2 körön keresztül, 2 körrel utána ki kellett mennem a boxba kerékcserére, úgyhogy sima 17. hely lett belőle
  • IXEMGabeo
    #13215
    egy időbe bármit linkbe akartam tenni akkor a Scootert tette be:D:D:D
  • IXEMGabeo
    #13214
    :D:D:D
  • homeFPS
    #13213
    Mi ez a hülyeség amit a linkbe tett a komment LOL !
    Akkor elküldöm így,
    http://www.youtube.com/watch?v=fnlrIz33XYI&feature=plcp
  • tobias88
    #13212
    Feltettem az 1. update-t, de rosszabb lett a játék, mint volt. Persze javította a mentési problémát, de milyen áron. Árnyékok helyett fekete villódzás van, de ez még a kisebb probléma.

    Japán pályán mentem profi szinten, amit utálok az első kanyargós rész miatt. 6. helyre kvalifikáltam magam, kersel első helyre ugrottam és védekeztem az első kerékcserékig, amíg minden rendben ment. Viszont a kerékcsere után 40 másodpercet vertem az addig második Hamiltonra 2 kör alatt, még Button tartotta magát a legjobban 20 másodpercel. Nem hiszem hogy a keményebbik keveréken ennyire nem tudnak versenyezni, ha hideg. Innentől el is ment a verseny érzés. Mellesleg 12 autó fejezte be a versenyt, a többiek DNFet kaptam ami nem tudom hogy konkrétan milyen kiesést takar, mert nem írja
  • IXEMGabeo
    #13210
    azt bírom amikor bemegyek a boxba mikor kijövök váratlanul kameranézetet vált, de olyan helikopter típusút felül nézetből és persze mire feleszméltem lelassítottam és elmentek mellettem. Ilyen is volt. Ez miatt kellett egyszer Barcelonát újra kezdenem, mert nem a menübe kilépve állítottam a kamera nézetet (az lett volna logikus) csak túl gyorsan értek a hatások...
  • szabii98
    #13209
    lehet. :)
    Malajziában, Kínában és Ausztráliában gond nélkül kaptam
  • IXEMGabeo
    #13208
    Monaco túl szűk ehhez. Talán ott mások a szabályok:)
  • Nohab
    #13207
    Na, ezekért nem kaptam büntetést:



  • IXEMGabeo
    #13206
    Micsoda? száguldva mentem be a boxba és semmit nem kaptam.

    Vagy az lenne az engine speech limiter? Mert azt néztem a korábbi játékokban nem így volt feltüntetve...
  • JUVEfun
    #13205
    Ebbe is benne van....
  • IXEMGabeo
    #13204
    dede lehet érte kapni.

    Ami külön bosszant a 2010-es játékban benne volt a box utca limiter, azt minek kellett kivenni ebből?:O Nem volt mind1 miképp mentél be a boxba, és milyen sebességgel mivel fel lehetett lökni a nyalókás embert. Szerintem az tök jó volt a fehér vonalas baromság helyett azokat kéne visszahozni:O
  • Nohab
    #13203
    A bal oldalt mind a két kerék átment, de semmi. Lehet csak Monaco bugos. Meglesem mindjárt.

    lac coo: Ez téged minősít.
  • szabii98
    #13202
    1 kerékkel át kell menni rajta, kapsz is +10mp-t(vagy 20-t, nemtom)
  • lac coo
    #13201
    Nálam valami zöld téglalapok állnak az úton ,meg dőlnek sorban mint a dominó, nem éppen valósághű ....
  • gallardo
    #13200
    én már kaptam érte...
  • Nohab
    #13199
    A boxból kijövet nem kapok büntetést a vonal érintéséért, de még az ai se. A szabályokat valósághűre állítottam be.
    Lehet csak akkor büntet, ha teljesen átmegyek rajta? Nem éppen valósághű...

  • lac coo
    #13198
    Nézegetem a surface materialokat, vannak fura dolgok benne ... Kerékvetőnek nagyobb a tapadása mint a betonnak :)))
  • Krisz018
    #13197
    Sziasztok!!

    Aki részt szeretne venni online bajnokságban az az katt ide az A-liga az megtelt B-ben még jöhetnek emberek!! gyertek minél többen!!

    Sziasztok!!
  • lac coo
    #13196
    :D
  • Alexease
    #13195
    Kiprobaltam, nem csinal semmit;D Nem hasznalja, bug vagy valahogy mashogy, okosban oldottak meg.
    Most nincs idom turkalni, de egyszer biztos meglesz;)
  • Nohab
    #13194
    Jól látod.
  • Batmanci
    #13193
    Egy pillanatra megrémültem, hogy nekem írtad. (Mert nem nyomtál rá a válaszra) De az óvoda után már tudatosult bennem, hogy 'valszeg nem felém irányult a háesz.
  • szabii98
    #13192
    De ez nem szim, ez inkább csak ilyen délutáni kikapcsolódás. A céljátékosok is 20 alattiak szerintem, vagy még annál is fiatalabbak :)
  • lac coo
    #13191
    Régen repültem... De lehet még elboldogulok vele... azt sem játszottam ovis szinten, ha már repülök akkor én repülök nem a CPU helyettem.. .ez igaz F1-re is :))))
    Részemről, lezártam, elmondtam amit akartam.. aki ovis szinten játszik az ezentúl ne ossza az észt milyen lenne egy jó F1 játék ...Főleg mert nagyobb kárt csinál mint hasznot !!!! És ezt komolyan mondom nektek !!!!

    Semmi bajom azzal, ha full segítségekkel játszik valaki, de azzal igen , hogy azért pontosan tudja mi a jó meg rossz benne ...
  • Nohab
    #13190
    Érdekes... Az első versenyen sikerült az üres térben 19. helyen autóznom. Egy mukkot nem szóltam. Kevesebb benyát vittem a versenyre, és izomból mindjárt a 13. helyre feljutok és ez az, ami szúrja a szemem. Egy picit lehetne nagyobb difi a gépek között és lám! Meg is oldódott a problémám.

    A sértegetésre, meg a isteni szimulátortudásodra meg annyit jegyeznék meg, hogy nem vagyok hajlandó megtanulni az autóversenyzés csínját-bínját. Nem vagyok hajlandó előkaparni a kormányomat és összerakni napi egy órára. Kénytelen vagyok közepes TC-vel, és billentyűvel menni. Tudom így kb. nem is lehet érezni az vizes és a száraz út közötti különbséget. De ezért lennék igénytelen, meg egy óvodás?
    Ha igen, akkor a szemembe te is az lehetsz. Gyere repülni! Szerintem még lőni se kéne rád, és úgy vágnád a földbe a géped. Már ha egyáltalán be tudnád indítani a repülőt...

    Az agyam felmegy az ilyen embereken. Jön ide osztani az észt, hogy mindenki mekkora szar, mert segítséggel játszik.
  • lac coo
    #13189
    Alex, tükörnél én a car_culldist="300.0" sort állítgatom, de nem igen látok változást ...Próbáltam 1-essel és 6000-rel is de nem látszanak távolabbról az autók, pedig ennek kéne annak lennie :)))

    Vagy van valami trükk mentésnél ,vagy valami okosság ...
  • Batmanci
    #13188
    El nem tudom képzelni mit vársz egy játék? szim?-től.
    Már lejjebb írtam, ahhoz, hogy valóságos élményt nyújtson, valóságos autó kell. Mivel közülünk - nem hinném, hogy túlzásba esnék - nem valószínű, hogy forma 1-es pilóta lesz, marad az álom. Ezért vannak ezek a szimek.
    "Minden, a valóságot leképezni próbáló program, szimulátor." Nehézségi szinten múlik, no, meg azon, ki hogyan éli meg. Nekem hiába mondják, hogy ne így, vagy ne úgy csináljam, mert úgy nehéz, ha számomra valóságérzetet kelt.
    Ez olyan meddő vita, hogy már-már nevetséges. Ezzel az energiával, inkább a nehezebben boldogulóknak segítenék, és nem degradálnám le őt, sem az F1 2012-őt. Nem hinném, hogy ma létezik olyan szoftver, amely tökéletesnek mondható.
    Semmi kioktató szándékom nem volt, csak ez is egy vélemény.

    @Többiek!
    A 2011 kamerabeállításai ide is jók. Kormánybeállításokról annyit, hogy egy g25-öm van, és semmi gond, de nem valószínű, hogy a többit ne lehetne beállítani. Barátom Formula Force-át is egy perc alatt belőttem neki. A többiről nem tudok véleményt formálni, mert nincs más a környezetemben, aki nyomná a 2012-őt.
    A tükröket feltoltam 1000 méter látóra, és dupla felbontásra. Mintha egy kicsit jobban látnék.
    Szerencsésnek mondhatom magam, mert TrackIR-rel tolom, így igen közel ülhetek a körmányhoz, akkor is látom a tükröket. A peccs után semmi gond nincs a játékkal. Graf bug, vagy fps esés. Pedig a nagyfelbontású "bőröket" is felhúztam a kocsikra. Átlagos gépem van, minden maxra húzva, és 24 fps a legkevesebb, a teteje meg 36 a bencsmarkban, ami kicsit néha hülyeséget is ír, mert én a szememnek jobban hiszek. Ha engem nem zavar, időben vált, nem receruca, stb... Akkor az sem érdekelne, ha 1 fps-t írna ki. Persze ezzel az eredménnyel simán is fut. Nincsenek fekete villanások sem. Tökéletes, és kész.
    Hogy az AI a valós időket futja, meg egyenesen lelkesítő. Halálra idegesített a 2011-ben, hogy az AI 3-4 mp-vel jobb időket ment a valóságosnál. Hiába futottam meg én is, nem volt akkora hangulata. Ez így realisztikusabb. A Wilivel bemegyek a 10-be - vagy nem -. Legenden, minden segítség off, pilóta nézetből, esőben, lájtos esőben vagy viharban és sárban is el lehet boldogulni a szekérrel. De még rámfér a gyakorlás, hiszen nem mentem szinte semmit vele. Szokni kell, és sztem, mindenkinek, aki már autózott hasonló progival, mennie kell. Akinek nincs ideje, az ne várja, hogy egy kör után, majd a legnehezebb feltételek között fütyörészve fog kocsikázni, és gyalázni az AI-t, még Mekivel, vagy akármelyikkel sem.
    Személyes véleményem nekem is az, hogy aki nem fülkéből vezet, az nem is akar szimezni. Ez nem szt jelenti, hogy meghatároznám ki, hogyan autózzon, de én még nrm láttam, hogy 'Alonzó barátunk, a "kéményen" ülve vezette volna a kocsiját, vagy Michelisz Norbi a motortér tetőn ülve kergette volna Tarquinit.
  • lac coo
    #13187
    Nem mondtam én ,hogy szimulátor, csak kicsit idegesítő, hogy minden második hsz totál hülyeség, és persze azok mondják meg mindenhol a tutit, aki 3 kört nem tud menni csalások nélkül ....

    A 7 éves fiam meg tényleg úgy játszik, nyilván topa mert kicsi , de ti sem tudtok többet, mert akkor nem kéne segítség ..20 méter féktáv ..atyaisten, kb 10 autót törnél rommá :DDDD Ez nem sértés, hanem ennyi az elvárás saját magatokkal szemben !Amivel még mindig nincs bajom, felőlem a szomszéd is játszhat helyettetek, ha neki jobban megy, csak akkor ne okoskodjon már mindenki, milyen az igazi F1 ! :D

    Codemasters forumon kb 5000 casual részletezi milyen reális is a beépített TC ....