21741
  • lac coo
    #13867
    Decemberben ????
  • Krisztiam #13866
    sziasztok,F1 2012-öt érdemes megvenni?
  • Laki89
    #13865
    sziasztok.hogy tudom törölni a profilt??nem találom seholse a mentést hogy kitötöljem.
  • Kope91
    #13864
    hogyan tudom megnyitni azon XML fájlokat, amiket még böngészővel se tudok, tudom vmi converter kéne hozzá de az meg hibát ir ki
  • bakkerman
    #13863
    sikerült,köszi!! Így már élvezetesebb,rajtnál nagyon kell vigyáznom magamra és a többiekre is,akárcsak a valóságban!
  • Kope91
    #13862
    ha nagyon nem találsz damage modot, akkor a játék gyökérkönyvtárában, megkeresed a loose_parts_settings.xml, készítesz biztonsági másolatot, aztán a kiterjesztését .txt-re átirod megnyitod jegyzettömbbel, és a szám értékeket átirod, azt nem tudom mi alapján, de minél magasabb annál könnyebben töröd össze és nem kell többel csak egy két egésszel megnövelned az értékeket (1.0-2.0)
  • bakkerman
    #13861
    F1 2011-hez valaki tudna nekem linkelni realistic damage modot? :) Végignyálaztam a létező összes oldalt ahol vannak modok,angolt,oroszt,németet,de sehol se találom,ha meg találok is,halott linkekbe ütközök :S Előkaptam megint a tavalyi verziót,és jólenne hozzá egy damage mod,köszönöm szépen!! :)
  • dr Kotász
    #13860
    Nem túl jók a tükrök sajna. Én cockpitból vezetek, a hátranézés gombot használom.
  • Kope91
    #13859
    a mentések helye .../steam/userdata/abcdefgh/xyzijk/local

    a betük egy számsort jelölnek
  • bakkerman
    #13858
    megnéztem nekem sincs emberek,ti megtaláltátok a save game mappát? :DD
  • contraste
    #13857
    Na ez a másik:) Nincs sehol saved games vagy saved careers mappám:S
  • bakkerman
    #13856
    katt

    contraste: szerintem nem,mondjuk én amikor felraktam új karriert kezdtem,de egy próbát megér,a biztonság kedvéért másold ki a mentésed
  • Kope91
    #13855
    realisztikus törés módról küldenél egy linket? -- bakkerman
  • contraste
    #13854
    Nem kúrja el a mentést?:S
  • dambeke
    #13853
    Nos, a gondom az lenne, hogy mikor elindítom a karrierr módot, és végigmegyek az első pályán, és mikor kilépne a játék a verseny után, akkor az egész játékból kilép...
  • bakkerman
    #13852
    cockpit nézetben ti látjátok az ellenfeleket a tükörben??? engem üldöznek jobbról balról de nem mutatja az autókat a tükör,csak lent a nyilakból látom,hogy merről támad/támadnak...ez így lófasz
  • Firerock
    #13851
    2011-hez volt olyan hogy mod hogy gyakrabban jött be az sc. Most nincs ilyen? Volt már többször is tömegkarambol,de akkor sem jött be a sc...
  • bakkerman
    #13850
    rakd fel a realisztikus törés módot
  • audi s8
    #13849
    Lehet ezt a játékot osztott képernyőn játszani? Ha igen, hol találom a beállításokat? Illetve honosításról van már valakinek valami konkrét információja?
  • contraste
    #13848
    Nálam 1 szer volt másfél idény alatt. És engem az is kvara zavar, hogy hiába esős vagy nehéz futam, max 1 ember esik ki a végére.
  • nono28
    #13847
    Nálam még sose jött be.
  • attila46
    #13846
    Nálatok van Sc...mert nálam egy sezonban csak talán egyszer volt.

  • audi s8
    #13845
    Sziasztok! Valaki off topikban segítene? Köszönöm!
  • kirpill75
    #13844
    A útolsó futam idén.Gratulálok Vettelnek.
  • kirpill75
    #13843
  • Richard90
    #13842
    Hali!

    Beállítottam a long race weekendet, a leggyorsabb köröket mentem, mégsem kaptam meg a Domination jelvényt. Valami tipp, hogy miért? 25%-on van a körök száma. Ez esetleg számít?
  • stupido78
    #13841
    így már minden világos :D
  • contraste
    #13840
    Srácok, valaki tudna segíteni? Képtelen vagyik stabil beállítást találni Monacora.. Úgy csúszkálok, mint a fene a Sauberrel (2. idény career.). Első szezonomban, Marussiával egy Williamses beállítással simán ment, de most bármit próbálok, nem megy, iszonyúan csúszkálok.
  • contraste
    #13839
    Q1 elkezdése után szabéyl szerint nem lehet állítani csak az első szárny szögét.
  • stupido78
    #13838
    Sziasztok!

    Van egy olyan problémám, hogy néha nem engedi állítani az auto setup-ját. MIért van ez?
  • dr Kotász
    #13837
    Steam automatikusan leszedi, neked nincs külön tennivalód.
  • mateovics
    #13836
    Hello mindenkinek! Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy honnan tudom letölteni azt a patchet ami javítja az autosave-et? előre is nagyon köszönöm a segítséget! :)
  • nono28
    #13835
    Akkor az a baj.Mert a patchel az 456 amit a Racedapermentről letöltök az meg 455.
  • JUVEfun
    #13834
    V A N néha vissza olvashatnál
  • Lac878
    #13833
    Nem mindegy, hgy melyik database, csak olyan jó amelyiknek megegyezik a fájl mérete a patchelt verzióval!
  • nono28
    #13832
    Én ha a datebase.fájlt kicserélem else indul a játék.
  • nono28
    #13831
    Üdv!

    Valaki tudna segiteni nekem.Sehogy se tudom összeszedni a 3 aranyat ahoz hogy a williamssel tudjak kezdeni bajnokságot.Nincs valami ami lehetővé teszi hogy feloldja a zárat?
  • Lac878
    #13830
    Sziasztok! két kérdésem lenne, először is nálatok is szinte mindig hamilton nyer? A databaes fájl van cserélve, hogy top csapatokat is lehessen választani nem tudom hogy ez kavarhat be. A season challenge.ben 10-ből 9-szer ő nyert! Gyors versenyen teljes távon szintén Most mentem először 100-os futamot mármint a 2012-ben, nem volt egyszerű pedig szimekhez vagyok szokva! Jól összerakta a codemasters, tényleg csak a kigyorsítsnál van bibi, de igy is nehéz! A 2-ik kérdésem pedig, hogy hova rakta s save-file, mert ott nincs ahol a 2011-bn volt! Előre is köszönöm! ja a game eredeti!
  • IXEMGabeo
    #13829
    a világ nem egyszerű ez mondjuk nem igaz
  • mmovar
    #13828
    Más becsületének becsmérlése elég gané dolog főleg, hogy alaptalanul teszed. Azért mert nem válaszolt neked pár órán belül nincs jogod csalónak beállítani!!! De azért az itt olvasottak alapján rendkívül körülményes ember lehetsz egy egyszerű világban.