21741
  • Master91
    #13907
    Képen/honlapon le van írva, hogy pl. az első - hátsó szárnyat mennyire állítsd be (pl. 3-6). Én meg úgy állítom be.
    Megyek pár kört, és amit úgy érzek hogy picit finomítani kéne, utána állítok.
  • JUVEfun
    #13906
    ...hogy használod ezeket a setupokat ???
  • JUVEfun
    #13905
  • Danecay
    #13904
    Nem 100%-os de van: F1 2012 magyaritas v1.3 BETA
  • JUVEfun
    #13903
    Van hozzá magyarítás ?
  • Danecay
    #13902
    Sziasztok!


    Pár nap kihagyás után ma újra elindítottam a játékot, de még mielőtt elindult volna, írta a Steam, hogy valamilyen konvertálást fog elvégezni a játék hatékonyabb működés érdekében, amihez egyébként net is szükséges. Miután ezzel végzett elindult a játék, de felülírta a magyarítást, a kormány beállítást (Advanced Wheel Settings) is átállította , ugyan olyan Force Feedback beállítás mellett teljesen elpuhult a kormányzás, és szerintem az összes MOD felülíródott a gyári állípotnak megfelelően

    Ismét updatelt volna? Nálatok nem volt ilyen a közel múltban?
  • IXEMGabeo
    #13901
    :D:D
  • tobias88
    #13900
    6.-7.? Egy kerek hónapja kint van a 12es és azzal is bugos.
  • Master91
    #13899
    Tessék.


    Még ide is meg éri regisztrálni, kis utána olvasás után 3-5 perc alatt az autómhoz ki halászok setupot, megyek vele 5-6 kört, és max. a féket állítom előrébb ( szeretek mélyeket fékezni élesebb kanyar előtt ).

    Mindig meg találtam a tökéletes beállításokat itt , legyen az F1 2010-11-12.
    Kiváló fórum.
  • Kope91
    #13898
    a setupokat fel tudnád tölteni dropbox-ba vagy hasonló?
  • Master91
    #13897
    Ja, és nem nagyon szeretném már feszengetni a témát :)

    Lesz, ami lesz.
  • Master91
    #13896
    http://www.gphungary.hu/forumtopic.php?cikkid=2524

    Itt találtam ( 3. hozzá szólás ), nekem sajnos nem oldotta meg a problémát. ( mondjuk egyből toltam fel a 2-5 patchet, nem kezdtem új profilt )

    Most 1, 2 fent van, új profillal, kíváncsi leszek.

    #13894

    5-ig van csak warez patch....
  • contraste
    #13895
    Szia! Fel tudnád tenni valahova? nekem a 2-5 patch van fent és elojott már az autosave probléma a parc ferme bol valo kilepes utani setup eltunes problema is és a többi is. Tényleg javítja ez a megoldás? Nagyonn köszi!
  • lac coo
    #13894
    Ha jól rémlik 12 patch jött ki ...mit foglalkoztok az 5.-el ? :)))
    Nálam semmi baj vele, megy minden mint a karikacsapás ...
  • Nohab
    #13893
    Szívesen máskor is.
  • Master91
    #13892
    Köszönöm a gratulációt !
  • Nohab
    #13891
    Szóval ki sem próbáltad a legutóbbi javítással és bugosnak nevezed? Gratulálok, de szívből. Az 5. javítást elcseszte a codemasters, amit később javított, csak az már nem került bele a warez javításba.
  • Master91
    #13890
    5.-iket találtam csak, 6.-7.-et nem :/ Félek ha meg találnám, az se oldaná meg a gondom.
    Sebaj, elkocsikázok azért.
  • Timbu
    #13889
    De jelenleg kb. hatodik vagy hetedik patch-nél járnak. :)
  • Master91
    #13888
    Még szép.
    Ezért nem eredeti :D
    Nem veszem a lelkemre, pont azért mert warez. De ilyen formába még mindig nem fogom meg venni a Codemasters F1-ét...talán a 2015-ös jó lesz.
  • Timbu
    #13887
    Warezolod, aztán van képed bughalmaznak nevezni?
  • Master91
    #13886
    Hát, patcheltem 2-5 re, most még több bug van :D

    Új profilt kellett csinálnom, young driver tesztnél, mikor a kormányt-fékeket kell elenőrizni, nyomok 1 escapet hogy át állítsam a billentyű kiosztást, vissza megyek, és hát a kocsiból csak a felfüggesztés és a kerék van,csávó nem beszél tovább.
    Hm.

    Új profil, következőleg nem csináltam, mikor már vezetni kellett, akkor állítottam be.

    Mondom Alt+tab-ot ki próbálom ( muszáj használnom játék közbe ), hát sajnos a kamera lefixálódik ott ahol nyomtam, az autó meg megy tovább.

    Tök jó volt nézni hogy farolgattam ott hang nélkül.
    Sajnos még mindig bug halmaz az egész :/

    Van esetleg 6-7-8 patch?

    Lehet vissza teszem 2-esre, azt Quick raceket megyek :/
  • Firerock
    #13885
    És nem vettél észre negatív hatásokat a patchel?
  • Master91
    #13884
    Nyem
  • Firerock
    #13883
    Eredetid van?
  • Alexease
    #13882
    Es ez ketto patch?:P Akkor probald ki mind a 12-ot;)
  • Master91
    #13881
    Jaaa és több kamera állásom is lett.
  • Master91
    #13880
    pozitív hogy pl. a gumik oldalán több a minta, kis caterham verdámon is máshol vannak a szponzorok.

    friss gumin picit mintha másabb lenne a vezetés, AI is mintha merészebb lenne

    Mások a menübe a gombok ( mármint más a képe pl. a youn drive testnek)
  • Reval
    #13879
    Hali! Egy kérdésem lenne. Vettem egy új gépet, és azt szeretném tudni, hogy milyen fájlokat, vagy mappákat kell átmásolnom a régiről, hogy folytatni tudjam a career-t?
  • Firerock
    #13878
    mik az érezhető pozitív/negatív változások?
  • Master91
    #13877
    Hát, felraktam az 1., 2. patchet, látni és érezni a változást, de még mindig Spanyol nagydíjnál leragadt :/ Már vagy 12x vittem végig, már unom :D
  • Master91
    #13876
    Na, bele néztem a .rar-okba, mappák vannak, olyanok mint ami a játékba. Valszeg csak ki csomagolom és működik ( vagy nem ).

    Viszont fain setup képeket is találtam:




    Igény szerint feltölthetem a setuppokat valahova ha kell.
  • Master91
    #13875
    Egy srác rakta fel .rar-ba az 1. és 2. patchet dropboxba, kommentbe azt írta hogy neki működött ( asszem 13 órája raktam fel, még nem néztem meg hogy megy e vagy sem )
  • HJ
    #13874
    Honnan töltötted le külön utólagos felrakásra a patcheket? A wirágbolti update 2-5 problémás lesz.
  • Master91
    #13873
    Közbe találkoztam én is vele, hogy a patch 1+2 javította, letölöttem őket, majd felrakom ( féltem régebben felrakni, nehogy elcsessze nekem a mentést... 2011 hajlamos volt hogy be crasshelt, törölhettem a mentéseimet, és buktam a szezont. Hungaroringen pl. csak quick race-ba mentem :/ )
  • dr Kotász
    #13872
    Igen, találkoztunk. A 2. patch javította, íme a patch notes:


    PC Patch 2 – 27/09/12


    We’ve addressed the issue with the frequency of wet weather races.
    Autosave bug – The issue some users were experiencing where saving during career play would stop functioning is now fixed
    Players ranked 6 are now able to see online sessions hosted by other players
    Car setups will no longer revert to the default settings if players quit back to the main menu from Parc Fermé
    Time attack times no longer overwrite RaceNet event times
    AI drivers now pit to change tyres at the correct time
    Fixed an issue where players using voice communication might experience a crash when plugging in a mic
    Fixed an issue where some players would experience a crash in Career tutorials after completing a Season Challenge
    Players are no longer able to drive through barriers/environment after using a flashback in pits
    Fuel consumption when using manual gears has now been brought in line with automatic gear usage
    Camera angles when exiting the pit lane has been fixed
    AI no longer pit after one lap when wet weather races have been restarted
    Positioning of the top 4 ranked players on PC leaderboards has been corrected. Leaderboards will be reset later today in order to update player rankings. (Once players complete another online race they will be added back on to the leaderboard with all their stats intact)
    Driver name plates can now be seen
    Numerous graphical improvements made such as flicker on rain/ground textures, interface positioning and correction of some track surfaces that showed incorrect weather
    Various fixes to cameras including the 3D effect and pit lane cameras
    Numerous textual and localisation fixes included
  • Master91
    #13871
    Nekem be buggolt a kampány, Spanyol nagydíjon nem enged tovább.

    Mármint versenyt meg csinálom, Monacot is meg csináltam már a múltkor, meg a következő futamot is , most megint beléptem, megint Spanyol nagydíjon találom magam....

    Találkoztatok már ilyen buggal? :/
    Lehet be halt az auto save-m?
  • Master91
    #13870
    http://www.racedepartment.com/forum/forums/f1-2012-setups.207/
    Én innen szedtem a 2010-es játék óta a Setupokat, itt autóra vannak bontva.
  • kjhun
    #13869
    Sziasztok

    Magyarítás hogy áll???
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Szomszéd már 5* kitolta a tört játékot. Meglesné magyarítva is. (Türelmetlen. Mindig rákérdez.)
  • Danecay
    #13868
    Sziasztok!

    Az érdekelne, hogy tényleg nem mindegy, hogy melyik autót, hogyan setupolom? Úgy értem, Force India-val kezdtem a karriert, de több setup-ot is kipróbálva több futamon és helyszínen is csak a 17-18. helyet tudom hozni Prof. szinten is. Egyszerűen nem értem. Ha alacsony szárnyállást (1-1) használok, az egyenesekben még csak csak tudom tartani magam a mezőny végi és a középmezőny autói ellen viszont a kanyargós részeken úgy mennek ahogy én képtelen vagyok mert lecsúszok az ívről. fordítva viszont az egyenesekben maradok alul. Kipróbáltam magam Mclarennel is ugyan azon pálya és beállítás kombóval, így mindenféle melegítés és gyakorlás nélkül hoztam a dobogós helyet, de az, hogy Force Indiával csak, (szó szerint véve) izzadtságos munkával tudjam hozni a 17. helyet, hát nem is tudom. Próbáltam youtube-os videókat nézegetni, de nehéz tanulságot vonni, az alkalmazott segítségek, nehézségi szintek és játékverziók miatt, főleg úgy, hogy ha gamepaddal belehibázva is jobb kört mennek mint én kormánnyal. egyébként minden segítség nélkül.
    Kicsit már Frusztrál a dolog :)