21741
  • Firerock
    #13947
    Teljesen egyenes pálya nincs hozzá?
  • bakvarnyu
    #13946
    Nehézséget az amatőr szintél nem lehet lentebb állitani valahogy? Szabályokat teljesen kikapcsolni?
  • lac coo
    #13945
    STEAM magától frissít mindent, azzal nincs dolgod .Másodikat nem tudom így hirtelen, de semeddig nem tart kilépni ...Persze bárki odaül be is tud lépni :))) Felhasználó jogokkal játssz szerintem ....
  • koj
    #13944
    Sziasztok! Megvettem a játékot, aktiváltam a steamben, működik is, csak lenne pár kérdésem.
    1. Amikor letölti a steam a játékot, akkor a legfrissebbet tölti le és telepíti vagy nekem kéne frssíteni?
    2. Amikor kilépek a játékból akkor a steam-ból nem lehet kijelentkezni csak kilépni? Mert ha például más ül a géphez ennyi erővel az én steam profilomat bármikor használhatja stb.
  • Crome
    #13943
    Nekem fent van, éppen azért lenne kérdésem, összehasonlítás miatt. :-)
  • Firerock
    #13942
    Erre én is kíváncsi lennék,ütősnek tűnik
  • Crome
    #13941
    Használja itt valaki ezt a mod-ot? Lenne egy kérdésem vele kapcsolatban, ha netán valakinek fel van rakva.
  • Crome
    #13940
    Helló!

    A Steam-ről minden frissítéssel együtt jön le, nincs vele semmi extra teendő.
  • gabikamionos
    #13939
    hello vaki nem tudja hogy a köröket hol tom álitani hogy több legyen ne csak 14 kör max
  • koj
    #13938
    Sziasztok! Szeretném most karácsonyra ajándékba megvenni a játékot, és az lenne a kérdésem hogy a a játék frissítése hogyan történik? (Tesztként letöltöttem a törtet hogy elindul-e stb, de ahhoz nincs patch, remélem az eredetihez le is lehet tölteni)
  • Alexease
    #13937
    Nezelodj...
  • Feccho86
    #13936
    Sziasztok! Nekem az lenne a gondom, hogy nem tok játszani a F1 2012 (avagy kedvenc szgépes játékommal) mert:
    feltelpítés után a következő hibaüzenettel fogad:

    "Az eljárás belépési pontja (GetFileInformationByHandlaEx) nem található a DLL-ben (KERNEL32.dll).

    Lehetőségek: "ok" majd kilép, mielőtt persze elindulna.

    Van rá megoldás? (feltétlen kéne mert játszanék, de hogy...:( :( )
  • Master91
    #13935
    Játék közbe lehet át íródék false-ra, azért kéne írásvédetté tenni. Próbát meg ér.
  • Firerock
    #13934
    Elindítom a játékot,megjelenik windowed módba,kilépek,de a hardware_settings_config.xml-be ugyanúgy true marad a fullscreen... Nem változtat semmit
  • Master91
    #13933
    Gondolom végig próbálgattad azokat amiket a fórumba írtak.

    Esetleg ha konfba átírod, és írásvédetté teszed.
  • Firerock
    #13932
    Erre a hibára van valami megoldás? Vagy kuka?
  • leo23
    #13931
    Egy 100% futam Karrier módban :)

  • Bukephalos
    #13930
    Sziasztok!
    Nekem is segítség kéne: van arra mód, hogy másik profilba is be tudjam tölteni az adott pályára érvényes autó beállításokat, ne kelljen újra mindent előről kezdeni?
  • rolika11
    #13929
    sziasztok

    ps3-mon szeretnék bajnokságban szerepelni.

    tudna valaki segíteni hogy merre kellene keresgetnem?
    neten nem találok magyar bajnokságot.. :(
  • Danecay
    #13928
    Sziasztok!

    Megsérült a játék profilom de nem tudom, hogy miként tudnám szinkronizálni a STEAM felhővel. Van hogy felajánlja a játék indításkor, de csak időnként és most pont nem Próbáltam STEAM-en belül, azt hiszem a Library alól szinkronizálni, ha jól rémlik a bal oldali játék listából lehetett választani, de annyi történt csak, hogy feljött a figyelmeztető ablak, hogy amennyiben szinkronizálom, elvesznek a gépen tárol adatok, stb, stb, és hogy folytatom e a játék indítását. Katt az OK-ra, majd látszólag mindenféle történés nélkül elindult a játék, és kérte, hogy adjam meg a nevem. Később már a STEAM-ben sem láttam a szinkronizálási lehetőséget. Biztos, hogy van a felhőben mentett adat, mert a tesóm leszinkronizálta véletlenül magának és az én profilom lett aktív nála. (igen, ketten használjuk a játékot :)

    Ötlet?
  • kirpill75
    #13927
    Champions Mode :


  • Master91
    #13926




  • Feccho86
    #13925
    Sziasztok! Nekem az lenne a gondom, hogy nem tok játszani a F1 2012 (avagy kedvenc szgépes játékommal) mert:
    feltelpítés után a következő hibaüzenettel fogad:

    "Az eljárás belépési pontja (GetFileInformationByHandlaEx) nem található a DLL-ben (KERNEL32.dll).

    Lehetőségek: "ok" majd kilép, mielőtt persze elindulna.

    Van megoldás? (feltétlen kéne mert játszanék, de hogy...:( :( )
  • JUVEfun
    #13924
    ITT próbáld meg.
  • mmovar
    #13923
    Sziasztok. G25 vagy G27 pedált keresek. Ha van valakinek vagy tud eladót kérem írjon PÜ-t. köszönöm
  • tobias88
    #13922
    Magyar F1 2012-es bajnokság kiforrott szabályokkal

    Szezon közepe után járunk már, de ez ne gátoljon meg senkit a jelentkezésben. Most páran abbahagyták net illetve családi problémák miatt, így 12 aktív tagunk van akik jönnek is versenyezni. Napi edzés/szórakozás este és vasárnap esténkként futam!

    Még 4 hely kiadó
  • Crome
    #13921
    Az stimmel, úgyhogy akkor jó. Köszi az infókat, csak nekem még új ez a Steam-es dolog. :-)
  • Alexease
    #13920
    Elvileg el sem idul addig, amig nem friss.

    Amugy a 12. patch-elt verzioszama: „const char * version = "Master Universal.835376 08/11/2012 10:02 "; unsigned int versionNumber = 835376;

    Itt: \Steam\steamapps\common\f1 2012\game_version.txt
  • Crome
    #13919
    Értem, köszi! Tehát attól még a patch akkor lejött gondolom.
  • Alexease
    #13918
    Nem frissitettek a Steam-hireket.
  • Crome
    #13917
    A !-es pályán meg valami fontos esemény van. Pl. ott bírálják el az addigi teljesítményedet a jövőre vonatkozóan.
  • Crome
    #13916
    Helló!

    Elnézést ha már volt téma, de a CM oldalán azt olvasom, hogy a legutolsó patch a 12-es. Nekem a Steam-en meg azt írja, hogy a 11-es. Most akkor melyik a valós infó?
  • IXEMGabeo
    #13915
    jaja, gyémánt pályán nyersz mondjuk az nagyon jó a csapatvezetés szemében
  • Master91
    #13914
    Karrierbe, miközben a pályába lépnél be, felül ugye mutatja a pályákat sorban.

    Néhány pálya felett van egy gyémánt, felkiáltójel,meg egy beállítás jel.

    A beállítás jel ugye az, hogy ott van R&D.
    Mi a felkiáltójel meg a gyémánt? A gyémánt az valami legendás pálya? (Pl. Monaco,Monza..)
  • JUVEfun
    #13913
    Ja ,meg van köszi , a fórumot nem néztem ,mert egyből a letöltő linkre mentem...
  • Master91
    #13912
    Garázsba a monitoron enter, bejön teljes képernyőre a monitor, jobb szélső fogas kerékbe bele mész, és kész, ott állítod sorban ahogy a képen / fórumon van írva az aerodinamika, rugózás, váltó áttételezés, stb stb stb. Aztán save, azt csá.
  • lac coo
    #13911
  • JUVEfun
    #13910
    HOGY ????
  • Master91
    #13909
    Hát, garázsba a monitoron állítod igazából. De nem telementriásan, hanem csuszkán.
  • JUVEfun
    #13908
    Értem . azt hittem be lehet hívni pl. a garázsba , mint a telemetriát és akkor úgy állítgathatom.