21741
  • leo23
    #13987
    Ez most komolyan...... WTF???

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=J_rQVUC7uNY
  • kpapp76
    #13986
    vagyis bukta... remek:-)
    xopjonleasteam...
  • dr Kotász
    #13985
    Hát... talán az történhetett, hogy valamiért nem került be a mentés a felhőbe. Ilyenkor a következő indításnál a Steam észleli, hogy a felhő nem egyezik meg a helyi mentéssel. Rákérdez, hogy a felhőből akarod folytatni, vagy inkább felülírod a felhőt a lokális állással. Könnyen lehet, hogy te az első lehetőséget választottad, és a te profilod nélküli felhőből folytattad a játékot.
  • kpapp76
    #13984
    sziasztok,
    egy kérdésem lenne. karácsonykor egy barátommal egy net-ről toltuk a gamát (két külön gépről) az F1-et. tegnap felmentem, hogy játszok egy kicsit és valami felhőszinkronizálást hablatyolt a steam. majd elindult a játék és teljesen eltűnt a profilom. vagyis nem tudtam folyatatni a játékot ahol abbahagytam... csak úgy indult, hogyha újat kezdek... most akkor a régi az kuka?
  • Danecay
    #13983
    Én meg vártam a privit is! :)
  • IXEMGabeo
    #13982
    1. STEAM, ha eredeti akkor semmi félnivalód nincsen a többi priviben írnám le ezzel kapcsolatban, mert titkos téma:D

    2. van F12012 MP fix, de ez meg warez téma

    3. Logikusan eredeti játékkal is kötelező feltenni a coop fixet, merthát anélkül nem megy a Lan, viszont eredetivel menne az "Internet" rész is. Célszerűbb azt használni.

    Írtad, hogy félő, hogy bannolnak. Eddig engem nem bannoltak steamről, holott fent van a fix igaz én virágboltis vagyok:))
  • Danecay
    #13981
    Azzal meg az a baj, hogy viszonylag ritkán lenne elővéve LAN-ozás céljából így sok esetben csak a helyet foglalná. Tudom, sok a bajom :)
  • lac coo
    #13980
    Tölts le egy virágboltit, ahhoz tuti nincs köze a STEAM-nek :)))
  • Danecay
    #13979
    Létezik COOP Fix is vagy csak félreírtad? Mit értesz az alatt, hogy eredeti e a STEAM-em? Szóval még egyszer, amit szeretnék, Eredeti játékkal, Hamachi-n vagy Tunngle-n keresztül LAN-ozni.
  • IXEMGabeo
    #13978
    nem tudom, hogy a steamed eredeti-e, ha igen akkor nincs gond. HA eredeti a játékod akkor elvileg még LAN fix se kellene normál esetben akkor tolhatod a játékot Interneten keresztül. LAN-hoz viszont a coop fix mindenképp kell anélkül nem megy hiába eredeti a játékod...
  • Danecay
    #13977
    Ennek a használata nem veszélyezteti a STEAM fiókomat és az az alatt levő eredeti játékaimat? Nem szívesen BANN-oltatnám magam egy crackelt exe miatt, főleg úgy hogy a játék eredetiben van meg.
    Vagy regisztráljak inkább egy másik STEAM account-ot, és adjam ott hozzá a játékot?
  • light001
    #13976
    Akkor ennyi.Ennek semmi értelme,hogy minden 6. futam után kezdhetek új karriert.
  • bakter985
    #13975
    nekem megvan minden,csak valamiért nem akar most jó lenni ez a megoldás:(((((elkezdi betölteni,és exe hibával leáll:(((
    úgyhogy kezdhetek ismét új carriert:(((((
  • light001
    #13974
    Hát ez sajnos nekem nem működik:
    -nekem ilyen mappám nincs is,én itt találtam ilyen fájlokat:C/users/light01/appdata/local/flt/steam208500/remote
    -amikor megcsináltam amit írtál a játék elindítása után kiírja a játék,hogy the profile safe is corrupt
  • IXEMGabeo
    #13973
  • V43 1105
    #13972
  • IXEMGabeo
    #13971
    Multiplayer fixről tudok csak az kell a multihoz
  • bakter985
    #13970
    sajna nem indul:(
    esetleg valakinek mentése a 2.szezonból?főleg ha megosztaná....:(((((pedig minden beállitás megvolt minden pályához...:(((((
  • Danecay
    #13969
    Az én kérdésem pedig a kovetkező:

    Eredeti játékkal történő HAMACHI-s LAN-hoz is kell valamilyen buhera, pl Teknogods loader (bár ha jól tudom a 2012-höz nem készült) vagy LAN Fix? Jó mondjuk annyi huncutság van a dologban, hogy ketten játszanánk EGY eredeti játékkal :)
  • Danecay
    #13968
    (felhasználóneved)\Dokumentumok\My Saved Games\FormulaOne2011\saveddata\autosave_(blablabla) mappába
    - készíts biztonsági másolatot a GTEHXOSJZ_0 és GTEHXOSJZ_1 nevű fájlokról
    - töröld a GTEHXOSJZ_0 nevű fájlt
    - az ott lévő GTEHXOSJZ_1 nevű fájlt másold ki mondjuk az asztalra, nevezd át GTEHXOSJZ_0 nevűre, majd mozgasd vissza

    Nem saját megfogalmazás, a gyakorikérdésekről másoltam ki, de ez a lényeg :)

    Annyi még,hogy ezt követően újból be kell majd állítani a kormányt, controllert, stb.
  • light001
    #13967
    Sziasztok!

    Nekem előjött ugyanaz a probléma,ami miatt a 2011-et abbahagytam.A mentés.Autosave-vel 3 verseny után nem hajlandó menteni,ha manuálisan mentek akkor a spanyol verseny utánig jutok el.Van rá valami megoldás?
    Hova menti a játék a carrier mentéseit?
  • bakter985
    #13966
    ops,lemaradt hogy a 2011-es játékkal lett ez a problémám
  • dr Kotász
    #13965
    Ezt a hibát már javították.
  • bakter985
    #13964
    helló

    egy kis segítséget kérnék.
    régebben olvastam,és akkor meg is csináltam hogy nem sikerül elmenteni a játékban a carriert.ha jól emlékszem valamit,a save részben TC-vel át kellett valamire irni és akkor az előző mentést töltötte be és onnan lehetett folytatni a játékot.
    lenne valaki aki ebben tudna segíteni,vagy tudja e valaki hogy mit és hol,mire kell átírni?
    előre is köszönöm
    sikerekben gazdag új esztendőt minden fórumozónak!!!
  • lac coo
    #13963
    Ritkán volt totál más időjárás nálam, de szerintem igen. Úgy is tesz ....
    Időmérőt nem igen megyek ,szeretek utolsó helyről indulni, és ha száraz után esős verseny volt elég lassan tudtak csak menni .Én mivel úgy sem mentem időmérőn eleve szárazat töltöttem be , nagy volt a különbség...
  • Danecay
    #13962
    Sziasztok!

    Az a kérdés merült fel bennem, hogy esős időmérő, valamint száraz verseny esetén milyen beállításokkal operál az AI. Ha időmérő során esős beállítást használ, akkor futamon is azt kellene használnia a szabályok szerint, de vajon így tesz?
  • Master91
    #13961
    *Kipörgésgátló sry
  • Master91
    #13960
    Kipörgés gátló nekem jó közepes szinten, mert még mindig billentyűzettel nyomom
  • Alexease
    #13959
    Ez egy hivatalos jatek, mindenki azt varna el tole, hogy minnel jobban hasonlitson a 2012-es szezonra (ami kicsit lehetetlen feladat – AI-s, ember, segitsegek, stilus, szerencse, script stb.).

    A Williams hanyszor volt ebben az evben dobogon - vagy legalabb akozelebe?:) Talan egyszer?!:)
  • lac coo
    #13958
    Nem , könnyebb lesz egy kicsivel.Viszont nehezebb előzni .

    Amúgy a sok moddolásban mindenki vegye figyelembe, hogy pl database-t minden modder csak a saját cuccaihoz módosítja, szóval egyik mod felülírja a másikat, lehetnek gubancok a sok féle vacaktól ....Egyik mod ezt írja át a datában másik amazt de olyan nincs amiben mindkettő módosított...
  • dr Kotász
    #13957
    Ezzel a moddal a legend szint még nehezebb lesz? Mert én Williams-szel dobogó közelébe nem tudok kerüni legnehezebb szinten, szóval félek túl nehéz lesz...
  • lac coo
    #13956
    Hát nagy bajom nincs vele, nem egy hard, de ahogy megpiszkáltuk még az elején szerintem teljesen élvezhető . :)
    A kipörgésgátlót kellene még kibogarászni valahogy, azért nagyon kár ....

    De ezt a modot próbáld ki tetszeni fog ! ;)

    Monza célegyenes után röhögve ki lehetett fékezni az AI-t még 20 méterről is, van egy vonal valahol a 100-as tábla környékén hajszállal utána még meg tudom fékezni hogy ne csússzon-blokkoljon, na most már csak akkor előzök így ha majdnem mellette vagyok a fékezési ponton . De nálam ez a setupommal tényleg a határ később nem lehet már, még így el rontom néha. De ha egy hajszállal előbb fékezek akkor bukta bebújik a köcsög :))Jó .
  • Alexease
    #13955
    Mar csak a kormanyzast/FFB-t kellene rendberakni:D
  • lac coo
    #13954
    Ez a safety car mod nekem már túl bazáros, valamit piszkál az AI-nál is, és folyton koccannak egymással ...Nem túl reális ....


    Viszont !!! :)

    Profik ezt a modot mindenképpen próbálják ki, igazi gyönyör lesz a versenyzés, elég szépen javítja az alap AI rettenetesen hosszú féktávjait, ezzel igazi gépészkedés kifékezni bárkit és nagyon figyelni kell mert irgalmatlan profin beszúrnak ha hosszút fékez az ember !

    Ugye eddig a fő hiba az volt, hogy féktávon fütyörészve lehettet előzni, ez a mod teljesen rendberakta nálam. Módosít a nehézségen is, legendsen nekem valóban élvezetes, körről-körre kell valahogy utolérnem és valahogy féktávon megelőzni ....
    Ajánlott!

    ai-difficulty-and-braking-point.

    Ezzel a moddal , árkád vagy nem árkád, gagyi vagy nem gagyi nálam csillagos 10 pontos lett a játék !!!
  • attila46
    #13953
    Nekem fen van..sokal érdekessebb lett a játék.....nagyobb esélyel jön be a bisztonsági autó..söt olyannal is találkoztam ,hohy piros zászló .leintették...monacóban és új rajt.én használomm ......előtte szinte nem is volt semmi történés versenyek során..,mellé még felraktam valami real modot ..sokal többet hibáznak az ai-k.
  • Master91
    #13952
    Sokat jelent a pálya ismeret.

    Én rengeteget toltam f1 challenge-val, 99-02 közti évadokat dolgozta fel, ott a pályák vonal vezetését nagyon jól meg tanultam.

    Most már szerencsére új pályán ~10 kör alatt meg tanulom.
    ~50kör aladt már úgy megyek szinte rajta mintha évekig vezettem volna ott.

  • Firerock
    #13951
    Szerintem ilyen modot nem fogsz találni,mindenki arra panaszkodik hogy túl könnyű:)
    Szerintem gyakorolj Time Trialba,és bele fogsz jönni:)
  • IXEMGabeo
    #13950
  • bakvarnyu
    #13949
    Igazad van, na de mit tegyek ha bénán megy és sikerélményre vágyok
    Régebbi részekben (F1 2002 ) még simán előzgettem, most meg 1 kör alatt leköröznek amatőrbe
  • lac coo
    #13948