21741
  • Crome
    #14027
    Szeptember környékén tuti jön egy. :-)
  • gallardo
    #14026
    Ezt komolyan gondoltad?
  • Alexease
    #14025
  • nono28
    #14024
    Sziasztok!

    Tud esetleg valaki működő 2013-as módot a játékhoz?
  • IXEMGabeo
    #14023
    Rosberg végig vezette a versenyt erre kiesik a végén:D
  • koj
    #14022
    Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy a bajnokság közepén egyszer csak eltűnt a mentésem, nem tudom miért. Eredeti a játék, és elivelg a steam leszedi a patch-eket, most letöröltem a játékot és újratelepítem. Van a mentési hibára megoldás?
  • Crome
    #14021
    Lehet azért, mert a kis csapatok is lassan mennek. :-)
  • IXEMGabeo
    #14020
    és baszki csak a kiscsapatok meg ő maradtak versenyben:D:D:D haláli volt...precízen vezetett aránylag, de lassan...
  • Crome
    #14019
    Nálam akkor volt ilyen, amikor bemásoltam olyan mod fájlokat, amik elvileg rövidebbé teszik az AI féktávját ezáltal jobban támadnak a kanyarok előtt. Emiatt viszont ilyen szűk pályákon sokszor elmérték a féktávokat és mivel bukótér nincs, így gyorsan fogytak. Mondjuk ez konzolos videó, ott nem tudom mi lehetett, de remélem nem bug, mert annak nagyon csúnya. :-)
  • IXEMGabeo
    #14018


    5 autó ért célba Szingapúrban az mi?:D
  • maujuri #14017
    Később kell egy riválist választanod, és ha jobb helyen végzel mint ő, akkor kapsz attól a csapattól ajánlatot, ezek nagy csapatok, pl McLaren, Ferrari Red bull
    Én várnék erre a helyedben
  • szabii98
    #14016
    úgy tűnik, készül 2006-os és 2007-es mód is a játékhoz (festések etc)
  • Crome
    #14015
    Helló!

    Semmi gond természetesen! Köszi, örök hála! :-)
  • Danecay
    #14014
    Hi!

    Tegnap nem voltam és ma is csak most. Szóval ha kell ITT lesz a Database file.
  • Crome
    #14013
    Igen, szerintem is. :-)
  • zzeN
    #14012
    Ha jól emlékszek csak annyit írt hogy a Merci gyorsan várja a válaszomat, mert elúszhat:) De akkor szerintem elfogadom, azért "jóval" jobb autó mint a Williams.
  • Crome
    #14011
    Helló!

    A menedzsered levélben írni szokta ilyenkor, hogy szerinte jól jársz e az ajánlattal, vagy várható e az idényben hasonlóan jó ajánlat. Szerintem amúgy meg fogadd el. :-)
  • zzeN
    #14010
    Hali!


    Most járok a Magyar Nagydíjnál első szezonomban a Williams-szel és kaptam egy ajánlatot a Mercitől. Várható-e a nagyobb csapatoktól is szerződés felajánlás vagy inkább fogadjam el az ajánlatot?
  • Crome
    #14009
    Lenulláztam a játék fájljait, aztán kipróbáltam a linkelt mod-ot (database+féktáv fájlok), de nálam gáz. Karrierben próbáltam, Melbourne-ben a második DRS zóna utáni kanyarban folyamatosan a kavicságyban kötött ki az AI, de egyéb helyeken is el-el mérte a féktávokat. Így végül Caterham-el a 18. helyről indulva a 4. lettem Legend szinten. Most ezt a mod-ot használom a hibázós mod database fájljával. Így kb. jónak tűnik. Mondjuk panaszkodtam a Legend nehézségére, de azzal a database-el így meg kicsit könnyűnek érzem, mert időmérőn 2.5-3mp-et verek a csapattársamra. :-) Még tesztelem 1-2 futamon, aztán lehet inkább visszarakom az eredeti database fájlt.
    Mondjuk arról okosan nem csináltam mentést, úgyhogy esetleg Danecay, ha megdobnál egy eredeti (patch 12-es) database fájllal, azt megköszönném, mert nem szeretném csak amiatt újra nullázni mindent. :-) Több ilyen kérésem nem lesz, ígérem! ;-)
  • Crome
    #14008
    Ok, az lesz, de csak később, mert benne vagyok a karrierben és most még 2.5 évadom hátra van. Addig meg nem akarok gyári visszaállítást, mert lehet bekavarna a karriernek is. A hátralevő időt most már kihúzom így, aztán ha újra kezdem, akkor majd nullázom a fájlokat.
  • Danecay
    #14007
    Próbálj meg a STEAM-ben a játék tulajdonságainál, egy "Játékfájlok épségének ellenőrzése-t" Ez igaz, hogy mindent visszaállít gyári állapotba, ergo a MOD-oknak annyi, de hátha megoldja a problémát, a MOD-okat pedig bármikor visszapakolhatod.
  • Crome
    #14006
    Köszi, már lent is van! :-)

    Nos, nem tudom patch nélkül milyen lenne az időjárás, ezért írtam, hogy lehet, hogy ez így normális, csak nekem tűnik soknak. Mondjuk amíg tényleg nem irreális (mondjuk Bahrain-ben vagy Abu Dhabi-ban heavy rain végig), addig elmegy. Viszont azt hiszem ez a Safety car mod valamit bekavarhat, mert Monaco-ban 9-en értünk célba, Szingapur-ban meg 14-en (50%-os versenyek). Ez meg kizárt, hogy gyárilag ilyen legyen.
  • Danecay
    #14005
    Parancsolj! :)
  • Danecay
    #14004
    Valamelyik Patch elvileg a túlzott esős időjárást is javította.
  • Crome
    #14003
    1. Akkor lehet ott lesz a gond, nem nálam (legalább is remélem). :-)
    2. Ezek szerint vagy nálam nem javította, vagy így lett javítva...
  • Crome
    #14002
    Persze, beállítom. RD-ről szoktam setup-ot vadászni, a 2010/11-nél is onnan szedett beállításokkal mentem.
  • dr Kotász
    #14001
    1. A legend szint sokkal nehezebb lett.
    2. Patch javította.
  • Master91
    #14000
    1. kérdésre:
    Autót beállítod, vagy betöltöd a pályát és már mész is?
  • Crome
    #13999
    Igen.
  • Danecay
    #13998
    Eredeti a játék?
  • Crome
    #13997
    Lenne két kérdésem:
    1. Nyugtassatok meg, hogy nem lehetek ennyire lassú: más-feledik évadom a Toro Rosso-val. Az időmérőkön képtelen vagyok a 19-16. helynél jobbat futni, a versenyen ez általában 3-4 helyet javul. Legend szinten játszok, szóval érdekelne, hogy ez reális e. A 2010/11-ben nem voltam ennyire gáz, szóval most én romlottam ennyit, vagy a Legend szint ennyire erős? :-)

    2. Az normális, hogy szinte minden hétvégén (főleg versenyen) eső van? Nem elejétől a végéig szokott esni és legtöbbször csak light rain, de akkor is fura. Főleg, hogy még most Bahrain-ben is esőt ír 18%-ot. Persze ha ez így normális, akkor nem szóltam. :-)
  • Crome
    #13996
    Helló!

    Valaki tudna nekem feltölteni bárhova egy eredeti loose_parts_settings.xml fájlt? :-)
  • JUVEfun
    #13995
    ..mert ezeket akkor tudod állítani , ha kormányra van állítva , de nem is értem , hogy kontrolerhez minek FFB-t állítani - attól nem lesz "finomabb a kormányzás "
  • IXEMGabeo
    #13994
    amúgy el se indul a játék amióta FLT van:D
  • IXEMGabeo
    #13993
    igen elég érdekes hogy amikor telibe lövöm a másikat akkor az ugyanolyan sebességre képes, mint én, aki makulátlan. Volt h utcahossznyival vezettem és a végén már valaki hirtelen előttem volt, hát azér...érdekes
  • Master91
    #13992
    Valahogy ki se akarom próbálni :D
  • Firerock
    #13991
    Mekkora egy ótvar csaló trágya ez az F1 Race Stars...
  • Danecay
    #13990
    Fogalmam sincs! :)
  • akaaka
    #13989
    Sziasztok!
    Két kérdésem volna.
    - xbox-on meg lehet osztani a képernyőt, és így ezt a játékot ketten is játszhatnánk?
    - a FORCE FEEDBACK OPTIONS és ADVANCED WHEEL SETTINGS menübe miért nem enged be a játék? Controllerrel játszom és szeretnék állítani a kormányzáson.(rettenetesen érzékeny most az irányítás)

    köszi
  • lac coo
    #13988
    Mi ebben a WTF ? Egyenes úton nem tudsz egyenesen menni :DDDD
    Nálam ha ilyen van a valóságosabb fű miatt eleve kicsúszok a retekbe, plusz a törés is olyan, hogy a hungarocell simán leszedi a légterelőt ...