21741
  • lac coo
    #14108


    Ismerős ...? :)
  • HJ
    #14107
    Az XP kompatibilis mód biztos nem lesz jó, mert a játék alapból nem is fut XP-n.
  • csaba90
    #14106
    hali! felraktam a játékot (eredeti) és elindulás után bejön a fekete képernyő majd kilép :S mi lehet a probléma? próbáltam már win xp kompatbilitással is azzal sem megy :S az lehet probléma hogy már egy másik gépen fel van rakva?
  • LasDen #14105
  • Prince23
    #14104
    Na, végül silverre megcsináltam. Billen Y-ra van téve a leváltás.
  • Prince23
    #14103
    Sajna ez van, a második lépés csak sikerült. de a következőben megint ezt meg kell csinálnom...:(
  • V43 1105
    #14102
    Ne szívass.. :D
  • Prince23
    #14101
    Nem tudom megcsinálni a Young Test Drive-ot. nem is értem miért tették ezt bele :S

    Valaki megdobna egy mentéssel vagy hogyan csináljam meg? youtube nem segít, nem tudom megcsinálni, béna vagyok
  • Master91
    #14100
    Eredeti játékkal nagyon könnyen, csak patchelgetni kell.
  • krisztian1329
    #14099
    Valaki írja már le hogy tudok multiplayerbe játszani.
  • hekhubá
    #14098
    Sziasztok!
    A héten felraktam az új ATI videó kártya drivert a 13.4-et és
    tegnap vettem észre, hogy a fordulatszám limit mellett van egy sebességváltó mutató, amikor a kanyarba érkezünk be mutatja, hogy hányba váltsunk vissza, az nálam eltűnt. Mi lehet a megoldás, hogy újra látható legyen mert az opcióban már mindent próbáltam és nem jött vissza a mutató.
    Nem lehet, hogy az új videó kártya driver miatt tűnt el???

    Valaki segítsen!
    Előre is köszönöm a megoldást!
  • IXEMGabeo
    #14097


    Maldonado is hozzájárult a törésteszthez
  • Crome
    #14096
    Alapból nem tudod feloldani. Ha a karriered folyamán jól teljesítesz, akkor kapsz majd tőlük is ajánlatot és versenyezhetsz náluk. Persze ehhez lehet, hogy legalább 2-3 évadot is versenyezned kell és csak akkor lesz a nagyobb csapatoktól ajánlatod. (Mondjuk attól is függ, hogy milyen nehézségen játszol). Amúgy meg RD-n van mod, ami feloldja élből a többi csapatot is.
  • vajo
    #14095
    Sziasztok. Nincsen valami leírás arról, hogy a Carrer-hez hogyan tudom feloldani az összes csapatot?a Williams-ig megvan, de a többiről gőzöm sincs, mit csináljak. (F1 2012)
  • lac coo
    #14094
    Mikor már kidobja, hogy a profil sérült vagy törölve lett, akkor már késő, én is visszaraktam a backupot, de ilyenkor már nem segít ....
  • Crome
    #14093
    Esetleg egy backup-ot csinálni a database fájlról, ha bármi gond lenne.
  • Danecay
    #14092
    Szerintem akkor van gond amikor valamelyik MOD felülírja a database.bin file-t. Érdemes inkább a saját database file-t Database Editor-al úgy módosítani ahogyan a telepítendő MOD módosítaná.
  • lac coo
    #14091
    Nem, közben rájöttem, ha piszkálom a databese-t ( vagy valami mod pizskálja !!! ), akkor ugrik a profil mindennel együtt...
  • HJ
    #14090
    Nem, csak 12 van.
  • kjhun
    #14089
    Kijött az Update 13?
  • lac coo
    #14088
    STEAM frissitette magát, utána eltűnt a profilom, létezik ilyen ????
    Újból el kéne kezdenem az egészet ... WTF ????
  • amdopteron
    #14087
    Halli olyan gondom van ,hogy felraktam a játékot most vettem egy Logitech F710 vezeték nélküli gamepadot.Következő a gondom ,hogy amikor elfordítom az analógot nem azonnal reagál a kormány kerék hanem késéssel már állítottam a játékban .De nem azonnal reagál és nem tudok kanyart bevenni vele valaki tudna nekem segíteni!?
  • Crome
    #14086
    2013-as mod pl.
  • Roland10
    #14085
    Sziasztok! Tudtok valami patchet amivel pl Hamilton-Perez csere megtörténik stb..?? :D
  • dr Kotász
    #14084
    Jó íven vetted? Emlékeim szerint az is számít...
  • blackhard85
    #14083
    Sziasztok újra kezdtem a játékot, és valamiért nem tudok túljutni a tanuló tesztes hajtűkanyaron. Állandóan azt írja ki hogy lassú vagyok a kanyarban mai lehetetlen!!!! vagy 30 - szor próbáltam újra, máskor elsőre sikerült. Ez is valami gagyi bug a sok közül. tud rá valaki egy megoldás vagy mentést adni......
  • IXEMGabeo
    #14082
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem, de LANozni így is lehet csak kell az MP fix
    azonkívül a tunngle
  • V43 1105
    #14081
    Neked biztosan az .. ugye?
  • Master91
    #14080
    És mindenkinek original game ,ugye?
  • IXEMGabeo
    #14079
    ja gyere majd tolni. Lassan teljes lesz az SG team, ha így haladunk xD
  • V43 1105
    #14078
    Ha érdekel, Tunnglen játszhatunk.. vagyunk hárman még rajtad kívűl.. csak izgalmasabb lenne..
  • Elektron814
    #14077
    Sziasztok! Egy kis sorozatot indítok, minden pályát lenyomok, ilyen 3 körös versenyekben. Először Multiplayer-t szerettem volna, csak sok a ****. Végig beszélek közben, erről-arról.
    1.rész :
  • V43 1105
    #14076
  • IXEMGabeo
    #14075
    ez a Marco Lopez gyerek nagyon szemét, többször volt szerencsém hozzá...egyébként vicc, hogyha nincs jó setupja az embernek akkor az ellenfél sokkal gyorsabb billel, mint kormánnyal:S
  • kirpill75
    #14074
  • zzeN
    #14073
    Pár hete adott ki pár képet a CM a pilóták fotózásáról, gondolom nem sokára bejelentik.
  • akyyy
    #14072
    mi a helyzet amugy a következő résszel?
  • Firerock
    #14071
    A legfrissebb hírek szerint a Microsoft kaphatja meg az F1 játék jogait. Ebben az esetben a PC játékosok kimaradhatnak a jóból. Számolt be a hírről a racingzone.hu

    (tegnapi hír) ;)

    (tegnapi cikk)
  • Firerock
    #14070
    De jó hogy most olvastam el...:/
  • zbenderhun1
    #14069
    Hali!

    szeretnek kis segitseget!

    ujraraktam a windowst ( win7 64 ), de azota nem indul el a jatek. eredeti, nem masolt megse. felpörög a cpu venti es a dvd, de utana csend... szepen visszaall minden. tud valaki segiteni?

    köszi

    Z