21741
  • dr Kotász
    #14148
    Red Bull interjú a Codies-zal
  • paj01
    #14147
    Kíváncsi vagyok hány évig élnek meg még abból, hogy ugyanazt az engine-t foltozgatják. Ez is most gyakorlatilag egy DLC. GRID, DIRT, F1 mind ugyanaz csak a modellek mások. Aműgy alapból nincs baj ezekkel a játékokkal, de jöhetnének már vmi igazán nextgen dologgal ha már itt az új generáció. F1-et tovább kéne vinni erről az árkád vonalról.
  • fcbdavid
    #14146
    A Codemasters Racing lerántotta a leplet következő F1-es játékáról, mely számos újdonsággal próbálja levenni a vásárlókat a lábukról!
  • zzeN
    #14145
    Pár képecske:

















  • zzeN
    #14144
    18 perc gameplay

  • Szabi #14143
    F1 Classics: 1980s Content includes:
    - Five iconic cars from Ferrari, Williams & Lotus
    - Ten legendary drivers including Nigel Mansell, Mario Andretti, Emerson Fittipaldi, Gerhard Berger and others
    - Circuito De Jerez – Former host of the Spanish GRAND PRIX™
    - Brands Hatch – Legendary former home of the British GRAND PRIX

    F1 Classics: 1990s Pack Content includes:
    - Six Iconic cars from Ferrari & Williams
    - A host of famous drivers including David Coulthard, Eddie Irvine, Alain Prost, Jacques Villeneuve and others

    Classic Tracks Pack includes:
    - Imola – Former host of the San Marino GRAND PRIX
    - Estoril – Past home of the Portuguese GRAND PRIX



  • [HUN]FaTaL
    #14142
    Kösz, azt hittem csak fbre nyomták fel, nem akartam oda linkelni.

    Mondjuk ebből sokminden nem derül ki, kiváncsi leszek. Jó lenne, ha komplett régi szezonokat lehetne nyomni, de erre nem látok túl sok esélyt.
  • akyyy
    #14141
  • [HUN]FaTaL
    #14140
    F1 Games from Codemasters

    Classic cars, drivers and tracks coming to F1 2013 this autumn.
  • Master91
    #14139
    Perfect.
  • dr Kotász
    #14138
    Teljes prezentáció, feature list. Platformok is kiderülnek.
  • Master91
    #14137
    Már az is több lenne, mint a semmi... ( ami pl. eddig volt :D )
  • [HUN]FaTaL
    #14136
    Azt írják a facebookon, hogy bejelentés. Remélem 1-2 screenshot is lesz, esetleg video.
  • Master91
    #14135
    Whoppá!


    Mire lehet számítani?

    Rendes bemutató? Néhány screen-shot?
  • zzeN
    #14134
    Holnap.
  • krisz921119
    #14133
    Sziasztok!Feltettem az F1 2011-et,és mikor rámegyek a nagydíjra kiválasztom melyik autóval melyik pályán akarok menni, majd elkezd tölteni egy idő után eltűnik a töltést jelző ikon és nem csinál semmit.Ugyan ez van a karrier módnál is.Előre is köszönöm a segítségeket.
  • dr Kotász
    #14132
    Most júliusban jön a bejelentés, a trailer meg a feature list. A játék már kész van. Megjelenés szeptemberben várható idén is.
  • Master91
    #14131
    Jó ötlet, de kommentekbe igazság van, először csinálják meg jóra a játékot :D :D


    (Mondjuk régi Nürburgringen vezetnék Nigel ellen :3 )
  • Crome
    #14130
    Én ennyit találtam róla, mint esetleg újítás, de még ez sem biztos.
  • Master91
    #14129
    Oh....nem árt ezt tudni úgy hogy már a 13-masról várok legalább 1-2 in-game videót + hírt :D


    Még igazán hír sincs róla, vagy van ???

    Valami újítás lesz?

    Értem úgy, hogy '11-esbe még pl. nem lehetett fékerőt állítani.
  • HJ
    #14128
    A virágboltis topicban elég részletesen benne van, hogy lehet az összes (12) javítást felrakni a tört játékra és úgy stabilan fog működni + a hibák nagyon nagy része is megszünik :D
  • Master91
    #14127
    Sikerült nagyon nehezen össze tákolnom hogy működjön, igazából patchelned kell 5-re, sorban.


    De a megoldás az hogy meg veszed, és mind a 12 patchet felteszed....

    (mondjuk ezért nem fogom sztem meg venni a 2013-mast se, teli lesz hatalmas bugokkal ez is :/ )
  • gergely78
    #14126
    sziasztok f 1 2012 játszom karierben egy idö után nem müködik az atomatikus mentés mit kell csinálni hogy müködjön
  • Danecay
    #14125
    Az a szóbeszéd járta, de ezek szerint mégsem. Arra írtam azt amit :)
  • Master91
    #14124
    Nem merték nehogy felrobbanjon valami :D
  • Krisztiam #14123
    nem úgy volt Silverstone-ban mutatják be?
  • Danecay
    #14122
    Még mindig semmi infó! Remélem szeptember végén vagy október elején dobnak legalább egy közleményt amiben közlik, hogy ja, amúgy már kijött a játék :)
  • Zola NFK
    #14121
    Köszi! :)
  • dr Kotász
    #14120
    Nem kapsz. A nehézségi fok a futam közbeni kihívásra van hatással. Viszont igyekezz a karrierrel, mert itt a kanyarban a 2013.
  • Zola NFK
    #14119
    Sziasztok!

    Azt nem tudjátok véletlenül, hogy 2012 karrier módban számít e, ha a nehézségi foknál letiltom a flash funkciót (a replayből folytatást)?
    Arra gondolok, hogy pl. ugyanolyan teljesítmény mellett kikapcsolva jobb szerződéseket kapok?
  • Skorzeny8814
    #14118
    Sziasztok!

    Én most a 2010-essel játszok és akadt egy problémám. Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de nem találtam külön F1 2010-es topikot. Nem tudok belemenni az advanced wheel settings-be, mert szürke. Genius Speed Wheel 3 MT kormányom van és ahhoz a legfrissebb driverem, mégsem enged be. Van erre valami megoldás?

    Ha rossz helyre írtam, kérlek írányítsatok át a megfelelőre.
    Köszönöm!
  • stupido78
    #14117
    Sziasztok!

    Karrier módban játszom a Toro Rossoval és az a problémám, hogy nézegetem a setupokat, de amikor a sebességváltó beállításokat módosítanám, akkor a setupban leírt sebesség érteknek még a közelében sincs az autóm setupja. Miért van ez?
  • dr Kotász
    #14116
    Brit cég, brit nagydíj... végülis logikus.
  • Danecay
    #14115
    Úgy olvastam, hogy az E3-ra nem viszik ki a játékot, valószínű, hogy hónap végén, a silverstoni nagydíj hétvégéjén mutatják majd be.
  • dr Kotász
    #14114
    Lesz, most júniusban jön a bejelentés.
  • Timbu
    #14113
    Csak reménykedhetünk benne, hogy ez az "egyszerűsítsük tovább az irányítást" vonal, ami mostanában a CM-re jellemző, elkerüli az F1 2013-at. Bár ha tippelni kéne, azt mondanám, hogy még sínautósabb lesz...
  • lac coo
    #14112
    Ökörködni jó vele, másra nem való ...
  • IXEMGabeo
    #14111
    kipróbáltad aztat is?:)

    Nekem baromira egy Forza utánzatnak tűnik rosszabb minőségben:D

    Állítólag szintúgy kormánnyal lassabban lehet haladni EGY AUTÓS játékban, mint kontrollerrel. Ez azért röhej...
  • lac coo
    #14110
    Elvileg lesz, náluk vannak a jogok, bolondok lennének kihagyni.
    Talán most, hogy GRID2 kint van kicsit felgyorsulnak az események .
  • IXEMGabeo
    #14109
    na most akkor lesz 2013-as játék? Nem nagyon vannak róla infók