21741
  • Master91
    #14631
    jó lenne látni hogy 1 kerék hátba kúrja a kamerást vagy ilyesmi
  • IXEMGabeo
    #14630
    mire?

    most konkrétan arra gondolsz-e, hogy látod-e a szerelőmunkásokat egyszerre fingani?
  • Master91
    #14629
    az oké, de valami jobb animációk lesznek vagy ilyesmire gondoltam :D
  • IXEMGabeo
    #14628
    multi miatt mondjuk megéri megvenni, bár online rengeteg balek van, akik állandóan kilöknek majd a rajtnál...

    ez lehet nekem is egy megvétel lesz főleg a régi kocsik és pályák okán...
  • IXEMGabeo
    #14627
    videókról úgy láttam, hogy külső nézetből fogják mutatni a szerelőembereket
  • lac coo
    #14626
    Muszaj tamogatnom iden is valamivel a pc jatekipart..... :)))
    Meg ugye kell aztan kesz :) Iden ez az elso vasarlasom, meg ahogy nezem AC-t , lehet utolso is ebben az evben.... :))))
    Alex, amugy ki lehet probalni elotte, nem kell rogton elso nap megvenni, ki kell birni meg ket napot :))))
  • IXEMGabeo
    #14625
    dehogynem ott a payday 2:D
  • b-type
    #14624
    kicsiOFF:
    legalább a voucher kódot használjátok a www.greenmangaming.com-n.
    49.49 helyett csak 39.60 euro, 10 euro is 3000ft.
    ..bár én is ilyen vagyok, ha valami kell akkor kell, és nem nézek vissza hogy mennyire jártam jól. :)
  • Master91
    #14623
    Boxban az emberek hogy dolgoznak 1 kerékcserénél ?
  • Alexease
    #14622
    En is Steam-en tervezem megvenni, jo dragan:D, mert ugy nez ki a CDGalaxisban nem lesz Classic verzio.
    Bar azt hittem, elotte azert ki lehet majd probalni:P De nem ugy nez ki;)

    A modern resze biztos jo (a kormany kedeses), a regi kicsit jobban erdekelne, de a valto/padal miatt kicsit csalodas, ugy nem nagyon erdekel.

    Estig varok, aztan kiderul:P
  • lac coo
    #14621
    Csak megvettem eredetit, jodragat stimen :) Iden ugysem koltottem semmit jatekra ( mire is, semmi nem volt..... ) , csak a gthl-t vettem meg masodszor, 9000 ft- er.....Igy legalabb nincs gondom vele.
  • dr Kotász
    #14620
    25%-tól bekapcsolható. 3 körös versenyen - lássuk be - nem lenne nagy élmény.
  • akyyy
    #14619
    safety car csak 100%-os játéknál jön be, vagy bejöhet elvileg bármikor?
  • Danecay
    #14618
    Pontosan erről szólt a lenti hozzászólásom:

    "az már régen rossz, ha az alapkoncepció csiszolgatása helyett már retro modot is pakolnak bele"

    Mondod ezt Te, másik 10-el ellenében akik pedig az általuk kevésnek vélt tartalombővítés miatt sírnak. Most akkor kinek van igaza, kinek az igényeihez igazodjon a CM?
    Nos ezért nem fog a Codies soha, mindenki számára megfelelő játékot csinálni! Ahány játékos annyi szubjektív vélemény és igény! Summa summárum, a játék mindig s*zar marad. Így ha az ember nem bír egészséges kompromisszumot kötni, lehet menni vissza az rF és F1Ch MOD-okat tologatni!


    Rögtön két szöges ellentétben lévő vélemény, igény!
    Annyira könnyű kitalálni, abszolút szubjektív módon hogy, mit kellene tudnia a játéknak, hogy igazán jó legyen, pénz, erőforrás, licenszek szem előtt tartása nélkül! Csakhogy ez a játék nem személy szerint neked vagy nekem készül, hanem tömegeknek, multiplatformra, a létező összes fajta kontrollerrel játszhatóvá téve! Könnyű úgy okosnak lenni, hogy a mások által már kitalált és más játékokban felvonultatott jó ötleteket felsorolja az ember! Legyen szimulátor, modolható, vonultasson fel több szezont, a hőskorig visszamenőleg, legyen űber grafikája, ne legyen magas hardver igénye, legyen bugmentes minden területen és még sorolhatnám, mert ha nem akkor milyen béna már a Codies, hogy ezeket nem bírja megvalósítani!
  • dr Kotász
    #14617
    Javították a katasztrofális Abu Dhabi gamebreaking bugot?
  • V43 1105
    #14616
    Alex,



  • [HUN]FaTaL
    #14615
    TV Camera replayben még mindig borzalmas szarok a hangok :D
  • [HUN]FaTaL
    #14614
    Nem azt mondtam, hogy toljanak bele 20 szezont azonnal :D
    Kezdetnek mondjuk egyet, vagy kettőt, nem hiszem, hogy annyira megdobná a méretet.

    Esetleg moddolhatóvá tehetnék a játékot. Bár akkor nem lehetne évente új verziót kiadni...
  • Totti5
    #14613
    1-2-3ban kigyorsításnál ha odalépesz akkor érzed hogy pörög az a kerék. Padlós indulásnál képesz beszitálni és nem egyenes vonalon indul mint a 2012. Kb mint a 2011 olyan, csak esőbe nagyobb a tapadás sajnos:(((

    Friss gumival, pár körre tankolva mentem, alap hülyebiztos setuppal. Ki kell tapasztalni, de a 2012nél mindenkép jobb és jó úton vannak megint.

    Mai utolsó:


  • V43 1105
    #14612
    Köszönöm a videót!
  • IXEMGabeo
    #14611
    kicsit csúszosabbnak tűnik, mint a 12-es játék...ahogy rálépsz a gázra kifarol a gép segge, tehát mintha TC nélkül nehezebb lenne, mint a tavalyi játékban...mennyire hajaz a 11-re? azt nem nagyon toltam, de ott is többet kellett korrigálni emlékeim szerint
  • IXEMGabeo
    #14610
    jó lett, az utsó szektorban volt 2 megcsúszásod, de nem rossz
  • Totti5
    #14609
  • Alexease
    #14608
    Ezert kell PC-n tolni, ahol van fps es be lehet allitani rendesesen a cokpitnezeteket is:P
  • Totti5
    #14607
    Szar a cockpit. Egyetlen Codie játékban sem bírom. Ahhoz hülyén mozog, és statikus meg a pozíció sem jó nekem, így csak vergődök bennük, nem élvezem, s értelmesen nem tudok menni, ezért hanyagolom.
  • lac coo
    #14606
    Csitttt! :)))

  • Totti5
    #14605
    Tükör ugyan úgy látható belső nézetből is mint Tcam.
  • Alexease
    #14604
    A mostani F1 2013-bol? Meg csak konzolon van, warezben, szerinted hanyan toljak cockpitbol?!:)))))))))
  • Alexease
    #14603
    Persze, az lenne a jo, de ahhoz boviteni kellene a Codies letszamat sokszorosara, es 10 BRD lemezen kiadni:DDDD
  • Alexease
    #14602
    Talan ebben az iranyba indultak el, es jovore lesz meg 3-4 auto es palya hozza. Persze ezekhez iranyitas is kellene, de hat...:)
  • [HUN]FaTaL
    #14601
    Szerintem meg az lenne jó, ha teljes szezonokat lehetne menni (amolyan F1 challenge módra).
  • lac coo
    #14600
    Vazzeg egy cockpit videót nem találok, mostanit ami a már megjelentből van ....
  • lac coo
    #14599
    Az tuti, ilyen teljes F1 játék nem igen volt még... Bár ebből flém lesz :)))
  • Alexease
    #14598
    Tessek, OFF-nak:DDD
    Es termeszetesen, minden autoban kulon-kulon automatan elmentve, egyesevel lehet allitani a tukroket (bal-kozep-jobb), ugy ahogy kell. Plusz a virtualis tukor latoszoget is.
    Ez alap lenne egy rF2/AC/CARS-ban is.
    Persze ide (Codies F1) teljesen felesleges:)

  • Alexease
    #14597
    En azert ellennek vele;P Ilyen szinten osszedogozott masik program ugy sem lesz, amiben ilyen autok lennenek.

    Igazabol az lenne a tuti, ha a Codies minden meghatarozo F1 evbol tudna licenszelni autokat (1950–201X), csak egyet egyet, igy a kezdetektol mostanaig lenne plusz 10-15 auto, amivel futamokat lehetne menni.
    Igy igazi F1-es program lehetne.
  • lac coo
    #14596
    Régi verda ebben a játékban nem érdekel ...Mai F1 -hez még teljesen jó ez a kicsit sínesebb, egyszerűbb cucc, egy olyan régihez már nem igen, szerintem ...
  • Alexease
    #14595
    Nem tudom, ebbo elozor ki kell probalni a „demo”-t;D
  • lac coo
    #14594
    De pc-sben sem lesz H váltó , Grid-ben van ebben meg nincs, azt hogyan ? :)))
  • Totti5
    #14593
    Az lett volna a meglepő ha beleteszik. Nem vártam hogy lesz ilyen lehetőség. Így is fun, amire van arra pont jó, de jobban érdekelnek a 90es autók, mint ezek a Turbók ebben a játékban. Lotus turbóval nagyon jó lesz menni az Assetto Corsában:D
  • Totti5
    #14592
    Az vicc hogy a CARS-hoz képest ez a Lotus turbo HARDCORE kezelésben:D