21741
  • lac coo
    #14671
    Akkor megint májaskenyeret eszek két hétig, és meg van oldva :))))
  • GPx8
    #14670
    És ha a jövő héten megjelenik az AC?
  • Alexease
    #14669
    Az ajandekok nem sokat ernek, legalabbis nekem. Az F1 Racer-t sose fogom feltenni, az F1 2012 meg van, azt majd elajandekozom.
    Esetleg az 50%-os Codies kupon jol johet, de nem olastam el a felteteleket, valszeg az F1 2014-hez mar nem lesz jo:DDDDD
  • Totti5
    #14668
    Vannak kiadók akik nem kötnek statáriumot a dátumhoz. Codie ilyen volt mindig.
  • Totti5
    #14667
    6500 vettem kulcsot steamra aztán ha fent lesz DLCnek akkor kibővítem 90es évekkel és minden meglesz. Az 15 dollár lesz pluszba, ami még így is sokkal olcsóbb mint az egész steamos, igaz ahhoz jár F1 Racer game, meg a 2012es ha jól láttam. Akinek nincs meg azoknak már jobb üzlet.
  • Alexease
    #14666

    A kajan megsporolt penzt, csak el kell valahol b*szn*:)))
  • Alexease
    #14665
    Akkor jol betartottak a megjelenest:) Vagy az hivatalosan is korabban jott ki?
  • Alexease
    #14664
    Nincs kulon konzolos topic-ja (ha jol tudom) ok is itt olalkodnak:D
  • GPx8
    #14663
    Most nagyon meglepődtünk...!
  • Alexease
    #14662
    Igen, a Classic-ot, legyen valami valtozatossag is:P
    DLC-kent szerepelnek, igy elofordulhat, hogy csak bemasolos lesz:)
  • Totti5
    #14661
    Konzolra már 2 napja kapható a boltokban.
  • [HUN]FaTaL
    #14660
    Nyílván a pcről beszélek egy pc-s topicban :)
  • Danecay
    #14659
    Gondolom a Classic Edition-t vetted! Én pedig közben azon merengek, hogy vajon az eredeti Normál verzióra rá lehet e majd húzni a virágbolti Classic tartalmat? :) Jó, jó kíváncsi vagyok rá én is, de annyira talán mégsem, hogy közel dupla árat fizessek érte, így inkább a sima verzióban gondolkodom!
  • Alexease
    #14658
    De megvettem, mert ahogy ismerem magam, ugy is megvettem volna, igy meg 5EUR-val olcsobb volt;D
    Jo lassan tolti, de biztos gyorsabb, mint majd holnap, amikor mindenki raugrik.
  • Alexease
    #14657
    Legalabbis PC-re, mert a konzolosok azert mar nyomjak 1-2 napja:D
    Majd a megjelenes utan 1 oraval tuti lesz:)
  • [HUN]FaTaL
    #14656
    Én sem a hivatalosra gondoltam, de mostanában nem jellemző, hogy a megjelenés előtt lenne warez. :D
  • lac coo
    #14655
    GTA- ban ? :))
  • GPx8
    #14654
    Benzinre sincs pénze. :D
  • b-type
    #14653
    .. akkor meg mit ülsz a gép előtt ? :D
  • Gerdai
    #14652
    Valaki adhatna egy warez linket, mert sajnos nincs rá pénzem a játékra, mert most vettem meg álmaim verdáját.
  • lac coo
    #14651
    Jok hat, ego - ego........
  • Alexease
    #14650
    Tudom, de en nem a hivatalos probara gondoltam:D
    Erdekel, megvennem, de ha mar valszeg nem sokat valtozott a kormanyzas, a regi autoknal elvileg gagyizas van (nincs kuplung es hpattern), es meg a cockpit is szokas szerint szar (es meg allitani sem lehet), igy nekem fontos, hogy legalabb piszkalni lehessen, hogy meg tudjam csinalni a belsonereteket:D
    Mert ami benne van, az szamomra hasznalhatatlanul idegesito, TV-kamerabol meg nem fogok menni.
    Vagyis ha megveszem, raadasul most eleg draga, es nem lehet piszkalni, akkor bukta van.

    De valszeg ez a resze sem valtozott semmit, talan meg a tavalyi kamera file-ok is jok lesznek hozza:DDD
  • Alexease
    #14649
    Gondolom, a Steam lehetoseg miatt, a PC dobozosokat sokkal kesobb es vedettebben szallitjak ki, annal nem gond, ha kevesebb van, kesobb jon, macerasabb. Valszeg latjak a statisztikakat, hogy PC-re mennyi dobozos es Steam-es fogy.
  • zzeN
    #14648
    Most néztem meg neten a hátoldalát a borítónak, Steam kell hozzá, ergó Steam only.
  • GPx8
    #14647
    Jó, de ez nem "steam-only". Azért furcsa.
  • bakkerman
    #14646
    a steamnél egyre jobbak,egyre kevesebb only steames játék kerül ki megjelenés előtt
  • GPx8
    #14645
    Előbb lesz a CD-Galaxisban, mint a virágboltban? Ilyen sem sokszor volt még... :)
  • [HUN]FaTaL
    #14644
    Ki lehet majd próbálni, de még meg sem jelent...
  • [HUN]FaTaL
    #14643
    Nekem nem hiányzik a szimulátor, sőt, akkor rá se néznék. :)

    [Ezért most páran nekem esnek]
  • IXEMGabeo
    #14642
    igen így gyorsan beoldalaz a kocsi:D

    de valszeg ki kell kapcsolni a pit helpet...
  • Master91
    #14641
    Na, találtam:



    12.26tól ha nem lenne jó


    Tetszik hogy munkás szemszögéből is láthatod, de ahogy beáll - ki áll egy vicc :D
  • IXEMGabeo
    #14640
    észrevettem...

    Alex Gillonnál keresgélj!
  • Master91
    #14639
    Köszi, köze nincs hozzá :D


    Mit keres Sumi a mezőnyben? Ez 2012 :D
  • IXEMGabeo
    #14638
    baszki ez a 12-es game.S rohadjon le

    Alex Gillon már indított karrier módot nála keresgélj asszem láttam már boxkiállást
  • IXEMGabeo
    #14637


    parancsolj
  • IXEMGabeo
    #14636
    Ezt lehet megírom ötletként a Codinak:D
  • Master91
    #14635
    igazából csak az animáció érdekelt volna, mert mintha olyat emlegettek volna hogy most még jobb lesz meg látványosabb vagy ilyesmi
  • IXEMGabeo
    #14634
    plusz az eredetiben normálisan kopik a gumi...
  • IXEMGabeo
    #14633
    tudtam, hogy egy állat vagy:DD

    amúgy nem is rossz ötlet, de ahhoz az kéne, hogy mi irányítsuk kézi vezérléssel a boxkiállásunkat...Mondjuk mind a 4 keréknél lenne egy egy xbox gombocska és azokat kellene helyesen benyomni minél gyorsabban...ha valaki félrenyomja akkor a nyalókás ember kiengedne meglazított kerékanyával:DDD kurva nagy lenne
  • lac coo
    #14632
    Warez felejtos hosszutavon, tuti eleve hagynak benne kisebb bugokat, es ezer patchet tolnak ra hetene ketszer.....Legjobb vedelem.