21741
  • pzs
    #14751
    Virágboltinál szerintem nem állítja a grafikai beállításokat 87 fps az átlagom 1 i5+gtx 480 konfiggal ami szerintem ha a tavalyi motort is használja a játék akkor is kizárt.Az classikban szinte az összes autónak ugyanaz a fizikája,irányítás meg gyakorlatilag semmit nem változott a 2012-höz képest.1 újabb lóbőr ezért nem vettem meg.... remélem 5xre adnak valami újat.....
  • lac coo
    #14750
    az csak valami látvány effekt szerintem, hogy rángatja a kormányt íven meg kerékvetőkön ... De engem is zavar .
  • szabii98
    #14749
    ez aztán összerakott mondat lett.ahh, de jó is, hogy van szerkesztésgomb. ja, nincs
  • szabii98
    #14748
    A sok okos f1-live kommentelő ismét savazza a játékot, mert ott az a menő, és ők valamiért -még mindig- szimulátort várnak.
    De inkább azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik jobban megtudják ítélni a sok elvakult idiótától, szóval, milyen lett a játék?:D
    /bocsi ha valakit megbántottam, ha esetleg van itt olyan aki ott kommentel, de tényleg eléggé a béka segge alatt van az intelligencia szint ott/
  • GPx8
    #14747
    Az FFb ennél a játéknál nem is érdekelne, de, hogy helyettem kormányoz, az nem tetszik. Ha az "automata" tud ellenkormányhozni, akkor miért nem lehet ezt a játékosra bízni?
  • lac coo
    #14746
    Nem is te volnál :)))) Amúgy ugyanaz az mint a tavalyi ...:)
  • Alexease
    #14745
    Kozben felinstalltam, eloszor szetturom a file-okat, aztan megnezem hogy megy;P
  • Alexease
    #14744
    Nem lehetsz telhetetlen:) Lehessen kormannyal iranyitani az autot es meg jo is legyen?!:D
    Lehet hog a G27-nel mashogy mukodik a driver vagy a program bele. Bar a kormany, lenyegeben ugyanaz vagy nagyon hasonlo, ugy tudom technikailag nem valtozott a G25-hoz kepest.
  • lac coo
    #14743
    De bakker tuti nem hiszed el, de a tavalyi is ugyan ilyen feszes nálam !!! Csak nem tudom mitől, igazából most sem értem mitől javult meg ...:)
  • lac coo
    #14742
    Azért a kerék elpörgése trükkös dolog, valójában nem igen lehet eldobni, de ebben a fajta játékban ilyen kell, ez van .:)
  • Alexease
    #14741
    Franko, egyre kivancsibb vagyok ra;) Ha a kormanyzas jo, akkor 100%-ot fejlodtek: a hasznalhatatlanbol a hasznalhatoba:D
  • lac coo
    #14740
    Alex, megjavult az ffb....
    Kiléptem annyit csináltam csak, hogy driverben feljebb vettem az erőt, mikor újraindítottam, tekergette a kormányt a játék ( 2012-ben is bekalibrálta magának minden indításkor, eddig itt nem csinálta mostanáig ..) és most állat. Olyan feszes középen mint az állat, egy leheletnyi mozdulatnak is azonnal ellentart .
  • lac coo
    #14739
    Meg a kis kukimat, köszönő viszonyban sincs ehhez a GRID !!! Honnan veszitek ezt a sok sületlenséget ???
  • gallardo
    #14738
    Rövid véleményem a játékról:
    -grafika tetszik de azzal eddig sose volt gond
    -az irányítás hatalmas visszalépés az f1 2012-höz képest
    -nem hiszem el hogy nem tudták még mindig megoldani hogy az AI autók a gyorskörömön elengedjek a kanyarokban is(az első időmérőmön 3 köröm is kuka lett mert valaki mindig feltartott az egyik kanyarban)
    -nem tetszik hogy mint a tavalyiban itt se tudom karrier módban visszanézni a versenyeken elért eredményeimet
    -összeségében semmi se változott az f1 2012-höz képest leszámítva hogy olyan lett az autók irányítása mint a GRID-ben
  • lac coo
    #14737
    A tavalyi FFB-det átraktam, működik vele, de azzal is totál szar ....
  • V43 1105
    #14736
    Nem rossz nem rossz, alig várjam, hogy hazaérjek és toljam tovább XXXD Viszont az autók, sisakok festését HD-ba nyomhatják át a modderek, köztük én is lassacskán, igaz a mostaniak is tökéletesek, de azé na.. :P Szerintem a Ferrari picit fakó pl.. dehá kiszívta a nap biztos

    Classic autók közül a 99-es Williams kedvencem lett
  • Alexease
    #14735
    Lac irta, hogy szarabb mint tavaly:/ Hazaerek megnezem, lehet-e piszkalni, ha nem, akkor a Codies feltolhat maganak egy tonna billt es gamepad-et:D
  • V43 1105
    #14734
    Furcsa , igaz billel tolom, de olyan mintha visszarántaná középre :D
  • GPx8
    #14733
    Ez még mindig ilyen, hogy magától kormányoz?
  • bakkerman
    #14732
    akkor nem én voltam a balfasz,hogy az istenért se akarta átírni a nevet :DDDD mondjuk az a legkevesebb,valamelyik .ini fájlban biztos át lehet írni
  • [HUN]FaTaL
    #14731
    Az első bug már rögtön indításkor ott virít, nem lehet átírni a nevet :D
  • GPx8
    #14730
    Mert ezek már a fejlesztett Pirellik... :D
  • bakkerman
    #14729
    Azt már gondolom említenem se kell,hogy természetesen az autó ugyanúgy viselkedett 16 körös papucsok alatt mint amikor még vadonatújak voltak a rajt után
  • bakkerman
    #14728
    na,első bugot észrevettem a tört verziónál. Nem kopik a gumi. A car statusnál ugyan bebarnulnak a kerekek egy idő után,de gyakorlatilag nem veszt semmit a tapadásából a gumi. 25%-os versenytávot toltam,lágy keverékkel,direkt nem jöttem ki a boxba,Monacoban a 20 kör alatt folyamatosan 2-3 tizedre pontosan tudtam hozni ugyanazokat a köridőket a 17. körben is például mint a 3.-ban.
  • precise
    #14727
    Mentem egyet Online. Hát brutális. Az emberek rajtad fékeznek, rajtad támaszkodva fordulnak belső íven.

    Viszont valami értelmes emberrel benne lennék egy Coop bajnokságban.
  • IXEMGabeo
    #14726
    egyelőre a 92-es Williamst próbáltam ki, nagyon jól kezelhető gépjármű:) Imolában toltam az egyik kedvenc pályámon TT-t...

    fura kissé ez a fajta motorerő érezhető, hogy sokkal hosszabb féktávokat kell vegyek, mint a modern 2013-as autókkal...:) Mindenesetre nagyon tetszik... a játék természetesen 20 fps-nél alacsonyabban fut szóval még örülhetek, hogy TT-ben és ilyen single módokban akadásmentesen fut a játék:D
  • precise
    #14725
    Hülye voltam mert én itt vettem:
    http://www.cjs-cdkeys.com/products/F1-2013-%28Formula-1-2013%29-Steam-CD-Key.html
  • avus
    #14724
    Tetszik, nagyon jó.
  • kcsbubi
    #14723
    A kérdésedre - http://mo-keys.com/
  • avus
    #14722
    A 90-es évek verdáit hol tudom kiválasztani? A Classic edition-t vettem meg.
  • zzeN
    #14721
    Az azért vicces, hogy challenge módban (vagy mi a neve) a Marussiával 3 kör alatt feljöttem a 3. helyre:) De a játék nekem is tetszik, fejlődött az előzőhöz képest.
  • lac coo
    #14720
    Hat eleg gaz......De a tavalyi nalam nem volt ilyen, remelem ezt is meg lehet varialni.Tavalyiban teljesen jo kozepen is, meg az ut hibait is erezni, ezert is nem ertem nalad miert nem jo.
  • precise
    #14719
    Hol lehet venni olcsón steam kulcsokat?
  • Alexease
    #14718
    Ha neked szar, akkor en este valszeg eretvagok magamon:D
  • Alexease
    #14717
    Mivel Steam-es, nem nagyon kell crack-elni, van hozza „steam-emulator-szeruseg”, azt hasznaljak mindegyikhez:D Ez az egyik „elonye” a Steam-nek, hogy gyorsan felnyomjak:P
  • lac coo
    #14716
    Hat ha eszuk van harom naponta kiadnak egy uj patchet, azt meg a crakerek kb leszarjak.
  • bakkerman
    #14715
    ja,nemsemmi teljesítmény a rilódidtől,éjfélkor oldották fel steamen a játékot,1 órakor már fenntvolt mindenhol crackel együtt :D csak aztán lehessen is patchelni,nem úgy mint a tavalyit :D
  • Krisztiam #14714
    kint van a virágbolti jól látom?:)
  • IXEMGabeo
    #14713
    igen és ezeket konkrétan hol állítod és mit takar az a 63% játékban?
  • lac coo
    #14712
    Bár ahogy nézem a tavalyi FFB file is jó lesz ...

    Igazából most nagyon rossz, bármit állítok, tavaly elég erősre volt véve driverben, és be volt kapcsolva a középrehúzás, de nulla erővel ....Mást nem szoktam, 900 fok, 120 % erő, játékban kb 63 % kormányút ...