21741
  • vitya79
    #15237
    Sziasztok,

    az hogy lehet, hogy carrier módban, lotussal voltam. Kaptam a hungaroringi verseny utan egy ajánlatot a ferraritól, és a köv. versenyen (Spa) már a ferrarinál voltam?
  • kékherceg
    #15236
    jaaa. megnézem, kösz :)
  • dr Kotász
    #15235
    Attól nem, de vsync nélkül miért ne lehetne 80? Vagy 100?
  • kuzco007
    #15234
    De jó, hogy Nektek elindul. Megvettem drága pénzért és a loading képernyő után kidob...
  • kékherceg
    #15233
    Nem gyorsul fel majd nagyon 2 fpstől? :)
  • dr Kotász
    #15232
    Ez a VSYNC = 60 FPS miatt lesz. Kapcsold ki, akkor megtudod az igazit.
  • IXEMGabeo
    #15231
    elég hozzá 2 ezüst is, ha jól rémlik...9 arany 2 ezüst
  • IXEMGabeo
    #15230


    Hring:)
  • kékherceg
    #15229
    Azt tudom, hogy a Lotushoz az összes arany kell.
  • kékherceg
    #15228
    A játék benchmark testje szerint 58 a minimum, meg az átlag is.
  • bunddog
    #15227
    Az szép, nekem 1:26,6 volt talán a legjobb lotus-al...mennyi fps-el megy neked?
  • Alexease
    #15226
    Engem a mostani is idegesit, foleg ha valamit (pl. kamerat) allitgatok es piszkalok. Van vagy 15 gomb nyomas (a manu lepkedes nelkul) amig nullarol az autoban ulok;)

    Sajnos ez elsosorban konzolos, bananra, mashogy nem lehet megoldani.
    Meg persze, aki indit eg versenyt es 2 orat tolja, annak is teljesen jo.
  • Danecay
    #15225
    Meglehet! :)
  • GPx8
    #15224
    Na jó, de ha 8 éves lennél...
  • nono28
    #15223
    Sziasztok!

    A Williams,Lotus,Sauber kocsik feloldásához mennyi arany,ezüst illetve bronz érem kell?Meglehet ez nézni valahol?
  • lac coo
    #15222
    Engem kifejezetten idegelt az a menu. Lassu szar....
  • Skypack
    #15221
    Ez a menürendszer talán még 2002es Pro Race Driver játékukba volt, szerintem elég pofás ötlet és sokat dob a játékon, emlékeim szerint a Dirt 3-ban már nem volt.
  • IXEMGabeo
    #15220
    bocsánat rosszul fogalmaztam, átvették onnan az ötletet:))) hisz a Dirt 2 pl 2009-es játék és a rá következő évben jött ki az F1 2010
  • Alexease
    #15219
    A DIRT ugyanez az engine, azt is a Codies csinalja:D Sajat maguktol nem loptak:)
  • Skypack
    #15218
    Na igen, ez egy elég hasznos funkció.
  • dr Kotász
    #15217
    Viszont most, hogy van verseny közbeni mentés, sokkal több ember számára elérhetőek lettek a hosszú versenyek.
  • IXEMGabeo
    #15216
    kamion féle menü is koppintás volt mivel a Dirt sorozatból lopták a készítők:)))
  • Fox44
    #15215
    El tudtam volna viselni ezeket a hangokat az F1 2013-as játékban!:))
  • kékherceg
    #15214
    Fúú, hát már nem emlékszem. Marussiaval 1:28.6-ot mentem az időmérőn, de az csak a 19. helyre volt elég legenden. Versenyen azért összejött a 14. hely, úgy, hogy a kerst csak a célegyenesben használtam, különben a drs-sel beelőztek volna :)
  • Skypack
    #15213
    Én az apró részleteket hiányolom ebből részből, amik a 2011ben megvoltak pl a kamionok, az interjúk, sajtótájékoztatók...stb, nem tudom akkor valahogy éreztem, hogy egy versenyző vagyok, most meg mintha valami eltévedt nevetlen fazon aki beült egyszer egy f1 autóba. Viszont az irányítás a hangulat meg minden valahogy itt tetszik a legjobban, a 100%os versenyek igen izgalmasak tudnak lenni, viszont nagyon hosszúak, de pont ettől jók.
  • bunddog
    #15212
    Talán a 2010nél kellett variálni valamit.
  • Krigare90
    #15211
    Értem. Csak azért kérdeztem mert ha jól emlékszem valamelyik régebbi részben az egyik fájlban kellett vmit átírni vagy valami ilyesmit csinálni h 11-et használja. De ha ez alapból így van akkor azt kell h mondjam h 2013-hoz képest hagy kívánni valót maga után a graf. Legfőképp az autók modellezése enyhén szólva darabos pedig minden maxon van. Olyan szögletesnek hat az egész nekem.
  • bunddog
    #15210
    Szerintem alapból 11-el megy.
  • Krigare90
    #15209
    Hát az h melyik az alapértelmezett directx a játékban? és ha a 9 akkor hol lehet beállítani h a 11-et használja.
  • lac coo
    #15208
    És akkor most mi a kérdés ...? :))
  • Krigare90
    #15207
    Hali. Lehet hogy hülye kérdés de alapból a DirectX 11-et használja a játék vagy a 9-et? vagy hol lehet ezt beállítani? Csak mert a menüben nem...
  • IXEMGabeo
    #15206
    practicon azért mindig szarabbul megy az AI...
  • bunddog
    #15205
    Mennyit mentél amikor expert-en 4.5öt vertél rájuk?
  • Master91
    #15204
    Én meg 12. helyről rajtolok carrierben, és a 3. körben a 20. helyért védekezek 1 caterham támadásától...
  • kékherceg
    #15203
    Hát az AI-ról csak annyit, hogy beléptem a GP módba, hogy megnézzem milyen szinten kezdjem el a karriert. Először az Expert szintet teszteltem. Mentem két kört a practicen Ausztráliában, és 4,5 mp-t vertem a társaságra. Átváltottam legend szintre, a Red Bullal mentem két kört, 1,3-at vertem a mezőnyre. Most elkezdtem Marussiaval a karrier módot, legend szinten, ezzel egyelőre kicsivel jobb vagyok, mint a papírforma, de ha jobb autóba kerülök, asszem végiggázolok a mezőnyön. Tavaly, mint ha ez nehezebb lett volna.
  • bunddog
    #15202
    Most professional-ra raktam hogy legyen valami esélyem ai ellen

    setup valahol az oldal közepén "bouncycrap" féle beállítással toltam és 1:27:7xx körül volt a legjobbam Lotus-al karrier módban practice 3-mon.
  • IXEMGabeo
    #15201
    Time trialra gondolsz?

    1:23:975 Sauber, de a setupban nem tudok segíteni nem rémlik:D
  • maujuri #15200
    Valahogy én is így vagyok vele. Milyen nehézséggel nyomjátok? Esetleg kérhetnék egy beállítást? Mondjuk Ausztrália, és egy időt tőletek. köszönöm
  • bunddog
    #15199
    Nekem is a 2011 jött be eddig a legjobban, de valóban könnyű volt. Már sikerült ebben is jól belőni az irányítást, már csak az ilyen rd-re linkelt videokat nem tudom hova tenni, amiben a gyerek career-ben marussiával megy valami 1.25öt melbourne-ben időmérőn. Nem azért mert ügyesnek tartom magam, de ugyanúgy veszi a kanyarokat, ugyanabban a fokozatban, mégse tudom jobb autóval se megközelíteni azt az időt.
  • Fox44
    #15198
    976 Ferrari 312T Grand Prix / Quick Race Enabled 1.1