21741
  • adam46
    #16078
    Nincs hibátlan játék, ez a tavalyira átültetett mod, így már elég kevés a hiba lehetőség.
  • HJ
    #16077
    Ha cinikus akarnék lenni, akkor a legnagyobb bizonyíték arra, hogy az F1 2014 csak az F1 2013 idei szezonra aktualizált modja az, hogy a megjelenése óta még nem jött ki hozzá javítás. Tavaly ennyi idő után már vagy az ötödik patch jelent meg.
    Persze nem sírom vissza a tavalyi bughegy kiadást, de ha valaki emlékszik még: eddig minden évben a megjelenés után napokon belül jöttek a javítások. Bááárrrr.... az is lehet, hogy a Codemasters kiadott egy hibátlan játékot...
    Utoljára szerkesztette: HJ, 2014.10.25. 19:41:14
  • Totti5
    #16076
    Pont azt kaptad most is amit 2010 óta.

    Ha nehéz esőben, kapcsold be a segítségeket.
  • kishubi
    #16075
    üdvözlet!
    csak kíváncsiskodom, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak az F1 2014-el??? Jó ideje játszom f1 játékokkal, és hát ami igazán böki a csőröm, hogy ha esik az eső, egyszerűen irányíthatatlan az autó, mindenki száguldozik mellettem én meg csak kínlódok. Találkozott valaki ilyen jellegű problémával??? A másik hogy eredeti a játék, de én nagyon nagyot csalódtam a codiban, nem azt kaptuk amit mondjuk tavaly, éppen ezért lehet nem érdemli meg a fejlesztő brigád, hogy még egyszer pénzt adjak ki bármelyik játékukért.... Kicsit összecsapottnak érzem főleg így hogy teljes árú játék ként lehet hozzá jutni...
  • Totti5
    #16074
    Én ilyet nem mondtam. DLC ellen tudok pedálozni negatív példákkal, mert nem működött ( Fifánál ). Ennyi. Szezonális sportjátékoknál mindig ezeket a felesleges köröket futjuk. Ha nem tetszik ki kell hagyni 3 évet és le van a gond...
  • lac coo
    #16073
    Mindkettőtöknek van igazsága, nincs értelme veszekedni :)
  • Danecay
    #16072
    Úgy látom nem figyeltél :D
  • adam46
    #16071
    Nem azzal van a baj, hogy élvezed, hanem azzal, hogy úgy próbálod beállítani, mintha ez egy teljes értékű folytatás lenne. Ezt a szemléletedet próbálod másoknak megmagyarázni. :)
  • Totti5
    #16070
    Tehát az F1 2013hoz is kijött a 2014ben érezhető fizika, vezetési modell, V6 turbó ( + hang ), ERS, modellek? muti, megnézem.
  • Danecay
    #16069
    Ebben teljes egészében egyetértünk, csakhogy én nem AC-ra, vagy rF2-ra gondoltam, hanem pl. házon belül az F1 2013-ra, amihez az említett dolgokon kívül már rég aktualizáltak mindent MOD keretein belül, ingyen és bérmentve. Had ne linkeljem ezeket a dolgokat mert több van belőlük mint amennyi energiát érdemes fektei rájuk ezt a hozzászólást tekintve. Sőt ha szeretnéd még Max Verstappen-t is szerepeltetik neked a játékban pedig még 2015 sincs
  • lac coo
    #16068
    F1 -re más nincs jelenleg ez tuti, F1 autók vannak, de F1 verseny sehol nincs !
  • Totti5
    #16067
    Melyik mod? AC F1 2014 mod ami nagy ígéretes, de 1 autó van kész. Pályák nincsenek, csak ilyen olyan moddolt, szabályok nincsenek. Mit kezdjek vele? ha egyszer kijön biztos fogom játszani, de sosem lesz teljes értékű F1 játék, egy MOD sem. Azt az F1 hangulatot azokat a részleteket sosem adták vissza mint amit egy liszenszelt rész, ebben pedig a Codie nagyon jó.

    F1 Stars egy Mario Kart klón F1es elemekkel. Teljesen rendben van. Toltam már 1 órát és élveztem. Ingyen volt, fun, JÁTÉK.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.19. 22:40:27
  • lac coo
    #16066
    Ha nem tudom, hogy van-e, de villog valami ,akkor van, én optimista ember vagyok :)
  • Totti5
    #16065
    Bocsánat ha F1 fan vagyok és érdekel az aktuális hivatalos játék. Nem szégyenlem, hanem ÉLVEZEM, de emiatt azért nem kellene baszogatni szerintem.
  • adam46
    #16064


    #16054
    Kezdem azt hinni, hogy neked elég szép zsíros lettát tejel a codie ezekért a hozzászólásokért.
  • Danecay
    #16063
    Villoghat az akárhogy ha nincs semmilyen ráhatásod, vagy nem tudod, hogy van e!
  • Danecay
    #16062
    Az autómodelleket és a módosított vezetési modellt leszámítva, ami megítélés kérdése, hogy jobb lett e vagy sem, bármelyik valamire való Race Department oldalon fent lévő MOD-er megcsinálja neked ráadásul INGYEN. Az F1 Stars pedig gyerekeknek való, és ha most adnák ide ingyen akkor sem mennék vele egy méter sem, szóval marhára nem ösztönző opció. De lényeg az, hogy Te elégedett vagy, és ennek minden bizonnyal a CM is örül. Te vagy az Ő emberük! :)
    Minden bizonnyal az utolsó bekezdésekben leírtak fognak megvalósulni, az idei évad feldolgozás kimarad és kivárom a 2015-t, mint ahogy ezt kb 1,5 hónappal ez előtt is sejtettem, hogy így lesz #15793 Nem győztek meg az ellenkezőéről!
  • lac coo
    #16061
    Az magátol dolgozik, ha működik, nem kell azt nyomogatni.
    De kitudja, lehet csak tényleg kamu villogás van, bár nem hiszem .
  • Danecay
    #16060
    Amíg mittudomén addig gondolom elég nehézkés érdemben használni, már ha egyáltalán lehet :)
  • Alexease
    #16059
    Vagy csak betettek egy ossze-vissza villogo animalt GIF-et, latvanynak jo, aztan ugy sem tudja senki, mi tortenik vagy ki kivel van:DDD
  • lac coo
    #16058
    Valamit dolgozik az ERS. mert látni az autókon hogy villog hátul a töltöttség jelző ( vagy hogy kifogyott, mittudomén ...)
  • lac coo
    #16057
    az lehet, igen ! :DDD
  • Alexease
    #16056
    Hat ja, 300-nal fityeg a kormany;) OK, van benne szervo, de nehogy mar kozepen nullara levegye?!:D

    Szerintem ezek ugy allitjak be a kormanyt, hogy a driverben fel van huzva naluk a kamu Spring, Damper es valszeg az allado fake kozeprehuzas?!
  • Danecay
    #16055
    Mondjuk ez az a része a játéknak amit én sohasem tapasztaltam. Rengetegszer írtátok tudom, és igaz, hogy nekem csak egy DF Pro-m van, de én nem igazán tapasztalom a jelenséget.
  • Totti5
    #16054
    6300 forint volt a steam pre order + F1 stars + DLC + 50%os felár akármilyen Codie játékból steam kupon.

    Beülsz az autóba és mész. Ez pedig jó, talán most a legjobb. Nem tapad annyira ezt érezni. Most hogy az ERS-t nem tudom minden pályára a mérnökömmel elosztani egy dolog, ez hiányosság, jövőre talán benne lesz. Hangok okésak, modellek, erősorrend, gumi ( elvileg ok, de ehhez hosszabb távokat kellene menni ). Persze a fogyasztást, ERSt le lehet modellezni pontosan, amik eleve bonyolultak, de most 2 játék készül. Ezeket lehet h a jövő évibe tartogatják és ott foglalkoznak vele.

    Mivel nem kötelező megvenni, nem kötelező játszani. Akit izgat h aktuális szabályokkal, pilótákkal, autókkal. pályákkal, erősorrendel játsza annak ez a rész is nagyon jó választás. Akit nem, az várja meg ezt a pár hónapot. Semmit nem veszít, tolja a 13at vagy azt amelyik megvan neki.
  • lac coo
    #16053
    Hát az még hagyján, de kéne annak működni 50 %-tól 100 -ig ! :)
  • Alexease
    #16052
    Nem beszelve arrol, hogy az informaciok 95%-a amit kap a kormany, kamu es effekt:D
  • lac coo
    #16051
    Hát alapon a legnépszerűbb logitech G is szar, csak jócskán túlvezérelve jó valamire ! :)
  • Alexease
    #16050
    Meg egy normalis FFB-s kormanyt sem "tamogat" normalisan:DDD
    Amugy gozom sincs, ha jol emlekszem, ezt mar a 2013-nal is megkerdeztek.
  • Danecay
    #16049
    Még a pit-ben szóló zene is ugyanaz :) Én is pártolni szoktam CODIE-ékat, de ez így már egy kicsit sok! Mi az amivel nekem el akarják adni ezt a játékot figyelembe véve, hogy már korábban megvettem a 2012st és a 2013-s szezon feldolgozást is, vagy ez a rész azoknak készült kizárólag akik még nem játszottak az előző évadokkal? Én már túl öreg vagyok ahhoz, hogy az aktualitása lázba hozzon és ezért adjak érte ki pénzt. Ott van továbbá az új ERS rendzer mint állítólagos újítás, csakhogy nem látom a játékban az erre vonatkozó infókat, ami azért ciki, mert ULTRA részletességi szint mellett, cockpit nézetből nem látom pl. a McLaren kormányán lévő böhöm LCD-re mi van írva. Nem látom mit kellene tölteni, az, hogy tudom e, és miként használódik, mennyire függ a működtetése, feltöltése tőlem, függ e egyáltalán, vagy mivel, hogy van mindegyik autóban, és mindegyik automatikusan működik, van e értelme játék szempontjából az egésznek, vagy csak szemfényvesztés az egész.

    Tényleg az lenne a vagány amit Timbu ír a #16036 hozzászólásban, és akkor elfogadható lenne még egy ilyen kiadás is, de így teljes értékű játékként?
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2014.10.19. 20:21:57
  • MasterMason
    #16048
    Támogatja natív az oculust?!
  • Alexease
    #16047
    Ez eleve igy terveztek, nem volt ertelme foglalkozni vele. Az uj vasarlonak ez ujdonsag. Aki mindig megveszi, mert F1 fan, annak tokmindegy. A tobbieknek meg ugy sem jo semmi:D

    En olyan fantasztikus fejleszteseket vartam volna, hogy ketgombos FOV plusz cockpit elore hatra, es menuben pilota dinamika allitas;) De erre keptelenek voltak az evekalatt:P
  • lac coo
    #16046
    jó hát nem azt mondom, de a látszat, hogy mégsem egy az egyben a tavalyi, illett volna adniuk erre :)
    Persze én tudom, hogy semmi jelentősége, de akkor is :)
  • Totti5
    #16045
    Moddolják, akinek más skin kell leszedi hozzá. Információkban ellát, tehát funckióját elvégzi. Ha most fekete helyett piros a négyzet helyett kör akkor mitől lesz jobb?:)
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.19. 15:21:49
  • lac coo
    #16044
    az mondjuk igaz, a látszat kedvéért azt legalább kicsit átalakították volna, mégse az van hogy egy az egyben a tavalyi játék új modellekkel, meg új fizikával :))
  • Totti5
    #16043
    Hudot ki kell kapcsolni:) valóságban sincs, ami kell ott van a kormányon. Beülsz és versenyzel. Ez erről szól.
  • adam46
    #16042
    Annyi lehetőség van még benne, nem ennyivel kéne elintézni egy évadot. Legalább a menüt, vagy a HUD-ot szépítették volna meg, de arra is szartak, látszik, hogy a csapat 10% csinálta körül-belül.
  • Twinee
    #16041
    Sziasztok. Valaki jatszik thrustmaster tx kormannyal? Vicc hogy nem tamogatja a jatek nekem kell szarakodni. Kellene valami jo setup :)
  • Totti5
    #16040
    De mit kellett volna még?!
  • adam46
    #16039
    Igen, ez igaz, hogy nagyon nehéz évről-évre újat mutatni. De könyörgöm, frissítették az auto modelleket, fizikát, berakták az orosz pályát, csináltak egy új intro-t. Ennyi az össze újítás, meg sem próbál ez a játék többnek látszani a 2013-nál.

    Kíváncsi leszek mit mutatnak jövőre "nextgen" cím alatt. De ha ugyan ennyi lesz, akkor eláshatják magukat.