21741
  • Alexease
    #16118
    A cockpit es egyeb kamerapoziciok a kezdetek ota szarok es problemasok, minden evben piszkalni kell, de a Codies szarik ra, a mai napig nem tettek bele lehetoseget. MOD-kent (program) sem lattam semmit. Manualisan lehet kicsomagolni es irogatni az XML-eket, de az eleg gaz.
  • Joint Joe
    #16117
    Sziasztok. Van olyan kiegészítő, vagy mod, vagy valami program, amiben a 2014-es játék kameraállásain tudok süllyeszteni, emelni, közelíteni vagy távolítani??
    Utoljára szerkesztette: Joint Joe, 2014.12.17. 17:58:42
  • Danecay
    #16116
    Azt hiszem már értem :) Emlékeimre támaszkodva,. ESC/ Session options/ Vote session skip (vagy hasonló) és azt hiszem szavazni is hasonlóképpen kell.
  • Alexease
    #16115
    En ertettem, de sajnos nem tudom;) Sose mentem onlne.
  • akyyy
    #16114
    Sietve írtam játék közben :D

    A lényeg, hogy hogyan lehet szavazást indítani hogy vége legyen az időmérőnek és kezdődjön a verseny. Illetve ha már elindította valaki a szavazást, hogyan lehet rá szavazni.
  • Alexease
    #16113
    En ertem, mit akar, de nem tudom:)
    Nem artana az elejere nagy kezdobetu, bele nehany vesszo es plusz 1-2 betu:)
  • Danecay
    #16112
    Nem értem!
  • akyyy
    #16111
    ha megyünk egy időmérőt de ne akarjuk kivárni hogy lehet szavazni meg szavazást inditani hogy verseny leyen?
  • Danecay
    #16110
    Nekem is csak azért van még fent, mert a 3 éves gyerekem néha ezzel kormányozik az ölemből, úgy hogy be van kapcsolva neki minden segítség, így legalább nem olyan játékot kell elállítgatni amit használok is :) Most vettem csak észre, a törést nem lehet kikapcsolni?
  • lac coo
    #16109
    amúgy mik a hírek, van aki megvette a földön ? :))
    Én most rááldoztam egy kis időt, hogy kipróbáljam normálisan , de kb 5 percet bírtam...
    Ez valami bődületesen szar lett!!!!
  • Danecay
    #16108
    Na ugye megmondtam

    #16020

  • attila46
    #16107
    Valaki használ közületek a gamehez dashmeter pro-t??ha igen irja már ne nekem legyen szives a konfigolást mert nekem nem sikerült...köszi
  • hqx
    #16106
    :D A múltkor én is láttam. Ez olyan, mikor az rFactor 2, és AC-hez nyavajognak ilyen modokért. Nevetséges...
  • lac coo
    #16105
    ez azzzz!végre ! :)
  • Alexease
    #16104
    F1 2015 Mod V1.2
  • Master91
    #16103
    Szerintem azt akarja látni hogy mennyi van kb. hátra még az ERSből
  • Timbu
    #16102
    Idén már nem a pilóták kapcsolják a villanymotort ki/be. Elektronika szabályozza, ami összehangolja az MGU-K, MGU-H és a villanymotor működését.
  • lac coo
    #16101
    Akkor még egyszer kérdezem, mit szerettél volna látni, ami nincs ? :)
  • argo001
    #16100
    Elég régóta. Értem is.
  • Totti5
    #16099
    Ott ahol lennie kell. Nézel te F1et? érted az F1et?
  • akyyy
    #16098
    A felvezető körben kell beállítani az Ó betűvel
  • argo001
    #16097
    ERS-et írtam, nem KERS-et.
  • dr Kotász
    #16096
    A kérdésedre az a válasz, hogy ott, ahol az állítható váltóáttátelek. A mesében :)
  • lac coo
    #16095
    Nem ez kerdes, hogy hol kellene lennie ahol most nincs? :)
  • argo001
    #16094
    Ez válasz akart lenni?
  • lac coo
    #16093
    Hat hol kellene lenni neki ? :)
  • argo001
    #16092
    És hol az ERS? Ez a játék szarabb, mint a tavalyi, pedig azt hittem, az irreális gumikopást nem lehet alulmúlni.
  • argo001
    #16091
    Csak én érzem rosszul, vagy lehetetlen legenden versenyképesnek lenni?
  • lac coo
    #16090
    Vagy ne adj isten megnezzuk mit tud a setup menu ! :))
  • Danecay
    #16089
    Én pl a kormányon lévő d-pad-el tudom.
  • argo001
    #16088
    Kipróbáltam a Lotust. Egész jó, kb a vezethetetlen kategória, mint a valóságban. :D
  • akyyy
    #16087
    numerikus billentyükkel
  • lac coo
    #16086
    (én már nem értem ezt .... azt vajon tudják néhányan melyik az autó eleje ? ...)
  • nono28
    #16085
    Jó reggelt!

    Lenne egy kérdésem hogy verseny közben hogy lehet kiválasztani hogy a boxba melyik gumit rakják fel???
  • akyyy
    #16084
    igen ám, de mutliba pont a szórakozás a lényeg. ha ovatosan játszunk, akkor meg lehagy mindenki.


    billentyüzettel meg elég nehéz "óvatosan" játszani. Nekem van xboxos kontroller, csak nem szabad használnom, mert akkor túl jó vagyok, legyenek egyenlő esélyek :D

    és az mitől függ, hogy most lesz-e safety car vagy nem?

    mert az beállítható hogy ne legyenek szabályok, és direkt megyünk neki mindenkinek már akit hagy és nem válok szellemautóvá, de akkor se jön be az SC. de ha berakom az esős monacot, és megyünk normálisan akkor egyszer csak hopp SC.
  • lac coo
    #16083
    Van benzin hasznalat, hogyne lenne.
    De talan ugy remlik, hogy kikapcsolhato, de nem.biztos, en mindig hasznaltam, ez is lenyeges dolog az F1-ben.
    Gyanitom mivel iden fix 100 kilo van, meg az autok fogyasztasa sem egforma a jatekban.
    Tavaly is ugy volt, meg most is gindolom, hogy a nkevereket lehet allitani, plussz iden meginkabb nem szabad tiltasik forgatni a motort, mert ugy zabalja a benzint.
  • Alexease
    #16082
    Gondolom figyelni kellene es takarekoskodni vele, mint igazabol;)
    Meg egy versenyt sem mentem ezzel, igy igazabol nem tudom hogyan, de valszeg ezt is megprobaltak beepiteni, vagyis hasznalni kell/lehet. Ami teljesen jo (lenne). Ha nem bugos:P

    Persze ennel a jatekstilusnal, az ilyen "komoly" dolgok mar visszautnek. Az emberek minden evben egyre jobbat akarnak, persze azert szimet nem, de ha van valami ami "bonyolit", az mar nem jo;)

    Foleg ha offline az AI-nak szuperagya van, microliterre kiszamolja, es megszivat.
    Online versenyen meg nem valszoszinu, hogy barkit is erkelne az arkad autotologatason kivul barmilyen funkcio:DD
  • akyyy
    #16081
    haverral mentünk mulétiba egy 50%-ost redbullal, és az utolsó körre mindkettőnknek szó szerint elfogyott a benzin. miért?
  • Master91
    #16080
    szaros F1 Challengbe meg volt oldva hogy nézhetted a másikat ahogy körözik, itt nem tudom miért nem
  • akyyy
    #16079
    nincs valami kókolás, hogy multiba ha megyünk egy hétvégét, akkor a visszajátszást vissza lehessen nézni?

    valamint ha pl időmérőt megyünk és a másik még bent van a pályán, mi meg a boxba, akkor nézhessük hogy merre jár?