21741
  • lac coo
    #16198








  • lac coo
    #16197
    Remelem folytatjak, nne alljanak egyhelyben, folytassak ! :)

    Uj gumi, uj ffb, uj grafika, kivancsian varom !

  • Totti5
    #16196
    Folytatják a szánalmat, nem kell aggódni.
  • adam46
    #16195
    Kíváncsi leszek, hogy villantanak e valamit, vagy folytatják a szánalmas vonalat.
  • lac coo
    #16194
    Bakker, szerintem direkt recésre van modellezve :)))
  • RYO21
    #16193
    3 hónappal a megjelenés előtt? Na majd meglátjuk ha megjelenik...
  • Totti5
    #16192
    WIP
  • RYO21
    #16191
    A Júniusi megjelenés jól hangzik. Viszont nagyon recések az autók a screenshotokon. 0xAA?
  • zzeN
    #16190
    Hivatalos bejelentés, júniusban fog megjelenni.
  • Alexease
    #16189
  • akyyy
    #16188
    na akkor erről ennyit, :D
  • CodeRed
    #16187
    Közben rájöttem a megoldásra. Parc fermé off
  • CodeRed
    #16186
    Sziasztok, esetleg játszik valaki az F1 2013-al Playstation-on? Segíthetne, mert van egy Complette Edition-om amiben egyszerűen ha classic versenyt futok, sehol nincs setup lehetőség. Time Trial-nal és a 2013-as futamoknál minden ok. Eddig azt hittem alapból nincs classicban beállítás lehetőség, de épp megnéztem youtube-on egy versenyt ami PS3-as és ott bizony futam előtt van lehetőség setupolni. Nálam még a load setup sem jelenik meg. Tudja valaki, hogy ennek mi lehet az oka?
    Utoljára szerkesztette: CodeRed, 2015.03.20. 10:13:22
  • Alexease
    #16185
    Nagy befekteto ceg, ovek a DreamWorks is (akarhany szazalekban;P). De mivel India, valszeg vannak Brit szalak is, sokszor az olcsobb adozas miatt eri meg "eladni magat" a cegeknek;)
  • Timbu
    #16184
    A Steamen jóárasítva van a 2014.

    Nem is tudtam, hogy a Codemasters többségi tulajdonosa indiai.
  • Danecay
    #16183
    Miért? Olyan szegényes a fantáziátok! Lehetne pl. Carmageddonos a játékmenet, az ellenfél kilökéséért, felökleléséért pont járna, továbbá minden letört elemért további + pontok. A karrier során lehetne kifejleszteni autóra szerelhető targoncavillát, a Ben-hur fogatversenyében látható, kerékre szerelhető alkalmatosságot stb. Az ellenfél szerelőinek elgázolásáért pont járna, viszont a saját szerelők likvidálásáért már mínusz pont. Lehetne továbbá a vízzel övezett pályákon rendezett versenyhétvégéken motorcsónakversenyt is rendezni aminek az eredménye a rajtrács alakulásában töltene be szerepet. Lehetnének hurkok a pályában random megnyíló alternatív útvonalak és labirintusok. A térnek egy újabb dimenzióját is lehetne használni a látványos előzések érdekében, amolyan Knight Rider-es Turbo Boost-os módon. Járműveken túl, egyéb jópofa dolgokkal is lehetne versenyezni, mint pl. dinoszaurusz amit a runner játékokhoz hasonló módon etetni kellene, majd miután elérné a megfelelő jóllakottsági szintet, lehetne alkalmazni a KERS-t, ERS-t, DRS-t stb. Lehetne akár már a bokszban szabotálni az ellenfél versenyét, pl. a Neighbours From Hell-ben látottakhoz hasonlatosan. Ezen felül természetesen legyen szimulátor, de minden nehézségi fokozat és bármilyen segítség használata mellett tizedre a valóságnak megfelelő köridőket lehessen megfutni. Ugyanakkor gondolni kell a controllerrel nem nem rendelkező játékosokra is, ennek megfelelően billentyűzettel is ugyanolyan eredményességgel lehessen vezetni mint pl. kormánnyal, természetesen a teljes szimulátoros jelleg megtartása mellett.
  • Alexease
    #16182
    Vagy akkor mar fizethetnenek is erte, hogy hasznalom;D
  • Timbu
    #16181
    Úgy érti, hogy miért nincs ingyen...
  • Totti5
    #16180
    Mégis mit kellene csinálniuk F1 címszó alatt?
  • adam46
    #16179
    Készül az újabb rókabőr.
  • Danecay
    #16178
    Alapértelmezetten a STEAM-ben F12, amúgy meg gondolom PrintScreen
  • krisztian1329
    #16177
    Hogy kell képet menteni játék közben?
  • lac coo
    #16176
    Clubsport pedált hogy lehet ehhez beállítani, akárhogy próbálom mindig inverzbe rakja ....
  • lac coo
    #16175
    Biztos fog, a regihez eleg regi gep is eleg volt....
  • Totti5
    #16174
    Nem lesz most sem TV style hud, szar!

    :)

    Remélem nem fog nagyot ugrani a gépigény...
  • lac coo
    #16173
    A pálya részletességgel nem lesz gond, az brutális :)
    Ahogy hallom a Steven Hood lelépett, remélem valami mást csinál CM mint eddig ...
  • lac coo
    #16172



    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.02.16. 06:28:40
  • akyyy
    #16171
    szóval kapunk egy kieelő darut... de mint csak disz. :D majd 20 év múlva láthatjuk müködés közbe :D
  • zzeN
    #16170
    Első kiszivárgott képek a 2015-ből:



  • akyyy
    #16169
    én meg telepíteném a 2015-öt, de nincs meg az exe :\ :D
  • Timbu
    #16168
    Nem cserélt egyik MI sem váltót? :P
  • Hapho
    #16167
    Érdekes játék ez az F1 2013. Az időmérő után kiírta a program hogy: végez a 18-dik helyen, vagy előrébb - sikertelen. A 16-dik voltam. A futamon pedig a 15-dik helyről indultam. Számolásból egyes. Azt hiszem maradok az 1996-ban készült Grand Prix 2-nél.
    Utoljára szerkesztette: Hapho, 2015.02.08. 15:50:15
  • lac coo
    #16166
    Csinalj egy offline profilt, youtube-ra beirod, es van video rola, amugy egyszeru .
  • krisz0702
    #16165
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Nemrégiben hozzájutottam az F1 2010-hez (eredetiben!) Ha jól tudom a Windows live már nem üzemel de akkor már nem is lehet benne sehogy sem menteni?
  • Danecay
    #16164
    A poén az, hogy Tunngle-n keresztül, ami így plusz egy csavar a hálózati architceturában, hibátlanul, 10-ből 10-szer működik. Kár, hogy ezzel a megoldással magasabbak a PING értékek, amivel persze meg lehet tanulni együtt élni dena... és, hogy nincs CO-OP Career.
  • Danecay
    #16163
    Úgy látom kezd némi élet visszatérni a topicba. Lost Connection problémára van valakinek esetleg ötlete. Tesómmal szoktuk néha tolni a 2013-t ha időnk engedi (egy hónapban egyszer) de utóbbi időben ettől a problémától lehetetlenné vált az egész. Az összes létező portot forwardoltam amire szükség lehet de nem akar összejönni. Már én is és a tesóm is kiiktattuk a routert is de így sem jött össze, sőt, ha ugyanazon public hostra próbálunk csatlakozni, valamelyikünket ledob.
    Ötlet?
  • Totti5
    #16162
    Melyikkel?:) elszúrták a Grid2vel majd hamar jött az Autosport, de akkor már mindegy volt. Rossz döntések sora, de h pontosan miért küldenek el nem tudjuk meg. 500 ember nem kevés, elmegy 50 marad 450. Lehet amúgy is elküldték volna őket, mert átszervezés volt.
  • IXEMGabeo
    #16161
    Ennyire nem voltak elegedettek a GRID-del?
  • Totti5
    #16160
    Biztos lesz. Sima átszervezés lehetett, nem kell aggódni!
  • lac coo
    #16159
    De nem lesz akkor új DIRT ?
    Teszem hozzá azt tényleg elintézték maguknak, azért a CMR-től ejutni a Showdown- ig ( vagy mi az ...) az már elég nagy butaság volt ...