21741
  • Totti5
    #16318
    Most mi a téma? kezdem nem érteni. Itt vannak a képek, videó amiben a körítés mutatják ami elég masszív lesz. 2015ös játékról van szó, nem a 2010-2014. Azok a múlt.

    F1es autó lehet sok játékban van, de mit kezdesz vele? 1-2 modellel. Attól még nem lesz az F1es játék. S főleg retró járgányok vannak. 14-15 V6 nincs semmiben pl.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.23. 13:06:11
  • adam46
    #16317
    Igen, biztos azért vállaltam a házigazda szerepet is, mert annyira utálom a sorozatot.
  • GPx8
    #16316
    Kivácsi vagyok, hogy idén lesz-e rendes "TV style" replay? Valami technikai oka volt, hogy eddig nem volt ilyen? Nem ismerem a sorozatot, csak a 2013-at próbáltam utoljára ki, de mintha valami technikai akadálya lenne a dolognak.
  • Timbu
    #16315
    Ő a házigazda

    Szerintem egy hivatalos játéknak igenis kell a körítésre IS adnia. Ha a körítés nem számít, akkor F1-es autó ma már elég sok játékban van, szimulátorokban is. Mindenki megtalálja a kedvére valót.
  • adam46
    #16314
    Mi ez a rinyálás a fórumokon, hogy ha véletlen már megemlítelek benne, az személyeskedés? Vicc. Én is szeretem a Forma 1-et és szeretnék normális játékot látni, de aki azt mondja, hogy az előző évekbeli kifogástalan volt, az tényleg nem látja a fától az erdőt. 2010-et még meg is vettem, sőt ezt is megvenném, ha nem egy újabb rókabőr lenne.
  • Totti5
    #16313
    Szívesen beszélgetnék a GRIDről is akár, de veled ilyen hszek után kösz nem. Légyszíves ne személyeskedj, és ha neked nem tetszik az F1 széria akkor egyszerűen nem kell ide kommentelni, ha meg igen, akkor engem hagyj ki belőle, én nem vagyok kíváncsi azokra akik szerint szar az egész. Nekem tetszik, én várom. Ennyi.
  • adam46
    #16312
    Az a nagy igazság, hogy teljesen igazat mond. Volt egy magyar oldala is ezeknek a Codemasterses Forma 1-es játékoknak. Ott is körül-belül azt csinálta az oldal tulajdonosa, mint Te. Védte a játékot az utolsó cérnaszálig egészen 2013-ig kb, utána már ő is belátta, hogy amit csinálnak, az egy nagy kupac trágya becsomagolva.

    Egyszerűen siralmas amit a Codemasters művel az utóbbi időkbe, szegény GRID sorozattal is mit tett... az első fantasztikus részt lerombolták a picsába, nincs belső nézet? Minek, nem is kell, nem férne bele a memóriába, túl gépigényes lenne, ja persze GTA-ba minden kocsinak van belső nézete, meg egy disznó nagy terület, mégis döccenő mentesen fut.

    Az a baj, hogy totál nem látod a fától az erdőt.
  • Totti5
    #16311
    Szetrintem, ha téged egyátalán nem érdekel a játék, akkor ne írkálj ide és ne sértegesd azokat akik várják és kedvelik a sorozatot. Neked nem kell tiszta sor. Ezt veheted figyelmeztetésnek, mert a következő ilyen hsz már megy a modiknak. Erre itt nincs szükség.

    Ui: Mario Kart egy komplex mechanikára épülő árkéd játék, nem kellene ledegradálni.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.23. 10:42:28
  • kigyofia
    #16310
    Itt néhány embernek vagy részesedése van a játékeládásokból vagy szerelmes a codemastersbe. Gondolom ti azok a fajta "fanok" vagytok akik szerint a mostani szikrázós padlólemeztől is jobb lett a Formula 1. Szerintetek az jó játék ahol a szabályrendszer a Mario kart szintjén van, ahol nincs normális törés, ahol a FFB 270 fok után egyszerűen megszűnik, ahol ha lefutsz a pályáról automatikusan lelassít még akkor is ha aszfaltozott bukótér van, ahol a fizika egyre butább, hogy a buta játékos igényeit szolgálják ki és még sorolhatnám igen hosszan az idegesítő hibákat. Mekkora szerencséje van a codemastersnek, hogy a többség olyan igénytelen, hogy a valódi tartalom helyett a pódiumon pezsgőzésre, interjúkra és egyéb felesleges marhaságokra élvez.
  • Timbu
    #16309
    Biztos mindenki el fogja nyomni a harmadik alkalomtól kezdve, de a képek alapján a rajtrács igen hangulatos lesz.
  • davids014
    #16308
    Nagyon jóóó
  • lac coo
    #16307
    Az !
    Meg ugyan olyan kék az autó, meg új házakat se húztak monacoban ! :)
  • Totti5
    #16306
    nagyon baba a modell.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.22. 22:52:22
  • Alexease
    #16305
    Reces a CASIO felirat:/ Mar megint nem csinaltak semmit, rokabor az egesz:)
  • lac coo
    #16304
  • adam46
    #16303
    Amúgy ezek a képek ígéretesebbnek tűnnek. Fények jobbnak látszanak. Plusz a grafika is.
  • adam46
    #16302
    Ja, csak kicsivel több munkát is belepakolhattak volna, attól, hogy KI KELL ADNI, az nem azt jelenti, hogy újracsomagoljuk a szart...
  • Totti5
    #16301
    2011,2012,2013 komoly melók voltak. Minden apró autentikus dolgot belepakoltak ami az adott évre jellemző volt. Mindent. Olyan aprólékosan ahogy az el sem volt várható, de megoldották.

    2014 kötelező volt kiadni, hisz megvették a liszenszet, de párhuzamosan csinálták mellette, készültek 2015re. 2014el sincs gond, de turbó motorok komolyabb modelezése ha lesz akkor az az ideiben várható.

    Pofátlanság? kit érdekel. Ne vedd meg, de más szórakozását ne szóld le. Codinek drága szerződése van, KI KELL ADNIA. Nincs mese. Generáció váltás miatt így jött ki a 2014. 2015öt hamarabb hozzák, láthatóan rengeteg mindent belepakolnak.

    Én várom, eddig is tetszett, ez is fog.
  • lac coo
    #16300
    Grafikailag nem lehet évente újat ,szebbet, jobbat csinálni, ez tuti .....

    az tény, hogy a fizika mostohagyerek volt, talán idén javítanak rajta, bár nagyon nem hiszem azért :)))

    az nem érdekli az embereket ...
    de ha FOM,meg a tököm tudja ki belepofázhat ,akkor eleve régen rossz az egész ...
  • adam46
    #16299
    De ez teljesen nem arról szól értsd már meg, az, hogy kiadok egy évadot úgy, hogy lényegében csináltam új auto modell-eket, hangokat, versenyzőket átállítottam, az egy nagy lófasz. Így kiadni egy évadot az pofátlanság felső határa, még a turbó motorokat is basztak lemodellezni. Nagyon fanatikusnak kell lenni, hogy ezt ne lásd be.
  • lac coo
    #16298
    :DDD

    Amúgy erre, ezt mind lemodellezni, leanimálni....
  • Totti5
    #16297
    Ott a pezsgő, beszarok :) erre megy el kurvasok idő, pilóták, modellek, mocap....
  • lac coo
    #16296














  • paj01
    #16295
    Várható volt a csúszás. Semmi anyag nem volt a játékról pár héttel a megjelenés előtt. Attól tartok nem lesz nagy előrelépés ez a rész sem. A teaseren ami a grafikai színvonalat illeti akár 2012/13 ból is összelehetne vágni valami ilyesmit. Nem "nextgen" áll leejtős az biztos. Az eső effekt már 2010ben is király volt. Ez a pódiumos pezsgőzés meg hasonló "f1 feeling" cuccok kb 2x érdekesek utána skip. Meglátjuk.
  • Totti5
    #16294
    Mond meg a valóságnak hogy ne indítsák el a bajnokságot évente, hogy legyen ideje a játékfejlesztőnek adagolni 3 évente, hogy a kedves júzernek jó legyen :)
  • lac coo
    #16293
    akkor lesz egy jó éved ! :DDDD
  • adam46
    #16292
    Csodálom, hogy egyesek itt mennyire védik még a Codemasters-t ennyi rókabőr után is és ha ez az évad is egy nagy kuka lesz?
  • lac coo
    #16291
    Majd kiderül. remélem változik a fizika is, kormány és FFB is...másként ez már nem érdekel :)
  • GPx8
    #16290
    És akkor az über-szimulátoros csóka csak dísznek van? :)
  • Totti5
    #16289
    Akinek eddig nem volt benne semmi élvezet, annak a jövőben sem lesz. Finomítások nyilván lesznek, de más nem lesz a játék mint eddig.
  • lac coo
    #16288
    De amíg nincs videó , addig nem lehet tudni azt sem, hogy rossz lesz, nem igaz , :)
  • kigyofia
    #16287
    Na ebben egyetértünk, ha minden más hibát kijavítottak és egy valóban élvezetes játékot (nekem csak az online számít a többire szarok) sikerült készíteniük akkor nekem sem lesz bajom a grafikával mert tényleg nem az az elsődleges szempont. Viszont nem igaz, hogy nem látjátok, megint parasztvakítás folyik, két hónappal a megjelenés előtt nincs egy normális ingame video amiből tényleg lehetne következtetéseket levonni, összehasonlításokat tenni az előző részekkel.
  • Totti5
    #16286
    Elemezd ki mi nem hangulatos a videón, és helyette mit kellene mutatnia egy F1es kedvcsinálónak.

    Egyik évben sem volt szar amit kiadtak.
  • lac coo
    #16285
    Mindneki a monaco palyat kopkodi, pedig nincs autosjatek a vilagon, ami felulrol jol nezne ki, nem is tul szerencses igy mutogatni... :)Ordit a hatalmas tavolsag miatt a lodolas, torpek a texturak mert ilyen tavolsagbol minek is lenne nagyobb stb....
    Nekem realisztikussagban tovabra is a Grid Autosport palyak messze a legjobbak, legszebbek, szoval grafikaban en biztos nem csalodok :)))
    De valo igaz, egy kis piros fennyel, hatalmas bloommal, llencseeffektel ezt is el lehetne jobban adni , mint Cars, pedig ott sem kulonbek a palyak.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.22. 20:09:19
  • Alexease
    #16284
    De ugyanigy, TE SEM tudod ebbol a videobol (es egyeb kepekbol) megallapitani, milyen AUTOS PROGRAM lesz. NEM screenshot-generator, autos program! :) Ha EZ rondanak es elavultnak szamit (szerinted!), mert nem nextgen, de ha ala pakolnak egy AC fizikkat, akkor felolem lehet kicsivel rondabb is;DDDD
    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2015.05.22. 19:59:53
  • lac coo
    #16283
    Melyik az a jatek amire azg mondod, hogy szep is meg jo is ?
    Csak hogy tudjuk mar...
    En komoyan nem ertem mi francos fene kellene meg ide :))))
  • kigyofia
    #16282
    Atom F1 hangulat? Mi? A 22 mp-s videoból a fele nyilatkozgató pilótákat mutat, akkor te inkább ne is játsz csak nézd a riportokat. Ritka alacsonyan van nálatok a léc. Pont az ilyen vásárlók miatt teheti meg a codie, hogy minden évben ugyanazt a szart adja ki.
  • lac coo
    #16281
    Nem ertem mi a baj a grafikaval...
    PCars ilyen esorol almodik......

    Lehet teld kellene vagni lensfarrel meg ilyen vackokkal :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.22. 19:34:36
  • Totti5
    #16280
    Gyenge? mármint mi a gyenge a videón? atom F1 hangulat minden képkockán. Elő is rendeltem.

    Melyik cégnek pontosan?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.22. 19:07:20
  • kigyofia
    #16279
    Nem estem hanyatt, hacsak attól nem, hogy két hónappal a megjelenés előtt egy ilyen gyenge előzetessel akarják népszerűsíteni a játékot. Kiba....ttul visszafelé fog elsülni, a youtube-on már rengeteg a negatív (és teljes mértékben érthető) hozzászólás miszerint mondják lefelé az előrendeléseket. Ez nekik a nextgen grafika?? Édes istenem adják már egy olyan cégnek a jogokat akik tudnak normális autós játékot csinálni.