21741
  • lac coo
    #16838
    Tobbseg szerint a Felaldozhatok 8 sokkal jobb film mint a Ponyvaregeny....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.11. 12:02:13
  • ElNano
    #16837
    Még mindig tudom ajánlani az értékeléseket. Ezek szerint ha a túlnyomó többség azt állítja valamiről, hogy az rossz és nem éri meg az árát, az számodra semmiféle logikus következtetés levonását nem indokolja meg... A CM-nek ezek alapján nem sikerült egy népszerű, a többség piaci igényeit kielégítő, közelégedettséget kiváltó F1-es játékot letenni az asztalra. Ha vennéd a fáradtságot, és böngésznél a több száz értékelés között, akkor nekem ezt nem kellene külön leírnom.
  • lac coo
    #16836
    Steam ertekeles : aki erre a handlingra azt mondja higy rossz, az tenyleg harom eves lama, erre mast nem tudok mondani.
    Hibak vannak, ahigy latom nem igazan keszult ez meg el, de aki versenyezni akar az ertekelni fogja, aki meg bamilni a kesztyh texturajat az azonnal felejtse el :)))
  • lac coo
    #16835
    Nincs meg warez ?
    Probald ki, tetszeni fog !
    Ha javitjak ezt a gaz-fek bugot teljesen jo lesz.
    Abszolut nem ereztem erdekes dolgokat mint korabban, minden eleg natur , nincs semmi hattersegitseg. Gumik jol mukodnek, szabalyrendszer szokasos kiralysag, ffb tekeredik, a tobbi gondolom effekt de egesz elvezetes, igaz driverben elegge fel kell itt is tolni az erot.Ami ugymond arkados, higy tovabbra is at lehet rongyol i a kerekvetokon, de ezzel nagyobb jatekok is bajban vannak. A kormany abszolut linearis semmi furxsasagot nem vettem eszre, bar kicsit gagyi, saturacioval lehet csak allitani.
    Es hat a nyomatek az valoban allat ,harmas negyes kornyekeig felejtos a padlo meg egyenesben is szarazon. Vizen az meg expert :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.11. 11:53:39
  • Totti5
    #16834
    Sejtettem, hogy egy pillanatot sem játszottál vele.

    Mi nem sikerült a CMnek? megtudjuk ezt még ma ?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.11. 11:48:33
  • ElNano
    #16833
    Nekem semmi, mivel egy többnyire negatív értékeléssel bíró játékért egy fillért nem fizetek. Ráhagyatkozom a nagy többség által formált véleményre, vagyis mielőtt bármit is megvennék, megnézem, hogy mi arról az általánosan kialakult vélemény. És ha a döntő többség azon a véleményen van, hogy ez egy vacak, akkor természetes, hogy nem adok érte pénzt, sőt, még ingyen sem próbálom ki. Kindulva abból, hogy vélhetően nem egy gonosz konspiráció áldozata szegény CM és nem feltételezem azt, hogy az összes negatív vélemény megformálója 3 éves igénytelen, három körön nyerni akaró láma, a pozitívaké pedig hihetetlenül igényes és nagy ismeretekkel bíró szakértő. :D És hát pont ezért a játékért nem fogom elővakarni a szekrényből a kormányomat, meg beállítgatni mindent, hogy kb. fél óra múlva pakolhassam vissza... Ilyen mértékű közmegítélés esetében eléggé egyértelműnek tűnik a dolog. A CM-nek ezuttal sem sikerült. Te szoktál olyasmit venni, amiről az általános ítélet az, hogy nagyon rossz?
  • szabii98
    #16832
    Ne felejtsd el hogy oda ugyanúgy írhat a tízéves gyerek(jó legyen 13, elvégre mindenki betartja a steam szabályait), mint a 30 éves, ráadásul sok ilyen f1-live féle kommentelő is értékelheti a játékot. és manapság divat a codies f1-et fikázni
  • Totti5
    #16831
    Nem olvasom. Neked mi a gondod?
  • ElNano
    #16830
    Olvasgasd a Steam értékeléseket. Most éppen 294:119 a negatív értékelések javára. Biztos mindegyik negatív kommentelő hülye és igénytelen. :D
  • ElNano
    #16829
    Na és? Továbbra is leírom a véleményem, húúúú de gáááááz! És nem egyezik innen két emberével!



    :D
  • Alexease
    #16828
    Teljesen mindegy milyen loginnal irsz, be sem kell jelenteni, hogy csereltel vagy ez egy masik, kilometerrol megismerni a stilust;)
  • Totti5
    #16827
    Mi a gond a játékkal?
  • Totti5
    #16826
    Na még egy.

    ( itt sem volt jó a gáz, jó lenne erre valami örökérvényű megoldás, mert így nem lehet finoman menni )



    Apróságok, de a ledek a kormányon is mások csapattól függően.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.11. 11:09:56
  • ElNano
    #16825
    Ennyi, itt az ultimate hc szimulátor! Mert hát ilyen egy F1-es autó, ugye... :DDDDD Bearanyoztad a napomat, mindenki hülye, csak te vagy helikopter. :D Légyszi, tedd fel a videót, amiben egy mai F1-es verdában nyomod a köröket ezerrel, köszike. :D És mindenki rosszul tudja és rosszak az igényeik! :D

    Tudod az van, hogy nem két ember mondja meg a világnak, hogy mi a rossz meg mi a jó (szarik a világ vastagon erre az egy-két emberre, tudomásuk sincs a létezésükről és nem is lesz! :D), kár, hogy ezt nem sikerül feldolgozni és megfelelően abszolválni. De segáz, bohócokra időnként azért szükség van, úgyhogy dont stop!

    A lényeg: Ez a játék már most - ahogy előre megmondtam - egy bukás. És biztos azért, mert két tökig ismeretlen emberen kívül mindenki teligázt meg teliféket akar, hát hogyne, más okuk nem is lehet ezeknek a hülyéknek a refundra. :DDDDD
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2015.07.11. 11:05:41
  • lac coo
    #16824
    amúgy sajnos rájöttem ,hogy a fékpedál se az igazi, nagyon fokozatokat az sem érzékel / vagy csak abban is hatalmas holtjáték van :((
  • lac coo
    #16823
    Nem lehet 3 kör alatt nyerni vele, ennyi :))

    Boritékolható volt ... PC ben az ember körbe megy kb padlógazzal padló fékkel itt nem igen sikerül :))

    Ennyi, ez pedig jó, egy mai F1 autó ilyen !!!
  • Totti5
    #16822
    El nem tudom képzelni mi a gond vele.

    Szinte nincs töltés. Fix 60 fps ultrán. Egy árva error vagy bármi más nem volt. Persze PC, mindig lehet valami, de nem tűnik úgy mintha ez valami instabil cucc lenne. ( Fx8350, GTX 970 )
  • lac coo
    #16821
    Esőben én nem tudok egy értelmes kört összerakni, gondolhatod, hogy akinek a pezsgőzés volt a legfontosabb annak ez nagyon nem tetszik :))
    Nekem csak a pedállal van bajom, ami sajnos ilyen , ezek a lazább cuccok nem épp az én 3 féle beviteli eszközömre készülnek :))

    Se bug se akadás se fagyás...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.11. 09:02:08
  • davids014
    #16820
    Az embereknek semmi nem jó, de amikor évekig csak playstationra jelent meg akkor sírt mindenki.
  • gibson9
    #16819
    Nem tudom mi van a steam-es verzióval, de ps4en semmi gondom vele. Nagyon tetszik. Egyedül az osztott képernyős multit hiányolom belőle :(
  • ElNano
    #16818
    Tényleg egyértelmű siker elé néz az F1 2015. Steam-en a játék értékelése: Többnyire negatív. (Pozitív: 112) (Negatív: 279) :D
  • phaeton22
    #16817
    Sziasztok

    Fogalmam sincs milyen bug lehet, vagy mégis mitől jön elő ez a hiba, de G27-es kormányom driverét bárhogy állítom, nincs FFB a játékba. Játékba is már minden állítottam, de semmi.. Azt érzékeli ha kimegyek a kerékvetőre, vagy fűre, de alapból ha a pályán megyek, puha a kormány.
    Valaki találkozott ezzel a hibával?
  • haflac
    #16816
    Ez szuper jó lehet.A steamen egy király komment"Thanks to Steam for REFUND option!"Szinte csak negatív értékelések vannak.
  • Totti5
    #16815
    Shadowplay miatt nem teljesen folyamatos. Lehet túl nagy minőségben volt... vagy passz, nem vágom vagy csak mert béta... Csont 60 fps, esőben, hóban is.



    Nincs kamu kormányrángás se!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.10. 23:27:12
  • lac coo
    #16814
    FFB meg a kormány az jó, egyedül a gázpedálban van egy rohadt nagy holtjáték az elején ....
  • Alexease
    #16813
    En csak olvastam valami korabbi hivatalos hirben, gozom sincs hol tart a dolog. Valszeg/talan mar reg megcsinaltak. Nem mintha engem annyira izgatna, inkabb csak egy pelda volt arra, hogy eredetileg folyamataban frissulo prohramot terveztek (ami nem jott ossze, mert az eredeti tervekhez kepest 3-4 honapot ccsuzottt).
  • Totti5
    #16812
    Jah, újra kell tanulni:) előző részek beidegződései féktávjai, kanyarsebességi a múlté:) ami nem stimmelt az most már jó. Be kell melegíteni a gumit a gyorskör előtt, addig halál. Ja igen és a blokkolás is jobb lett. Ha beletapos az ember akkor az állóra megy illetve ahol épp nem terhelődik az megáll. Ebben is láthatóan és érezhetően jófele mentek el.
  • lac coo
    #16811
    Pont McLarennel mentem, az tényleg beteg :))

    amúgy teljesen élvezhető ez a játék ,sajnos a pedálom így szar, remélem javítják, de tetszik, ffb nem AC de tekeredik megpörgésnél, kerékvető nyilván effekt, e ennek jó ez .

    első F1 autó-játék ahol nem lehet atomrövid féktávot ráerőltetni ! :))
  • Totti5
    #16810
    Nem tudom melyik kormányon melyik gombot tették és hova az év folyamán, de mindegyik kidolgozása, formája, színe élethű, pont olyan mint a valóságban.

    Beteges McLaren hang is bennevan:) Williams hangja is teljesen máshogy szól mint a gyári merci. Jóféle.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.10. 22:46:05
  • Alexease
    #16809
    Az a baj, hogy az egyszerubb programok (pl. Codies cuccok) az FFB-s kormanyokat is "joy-nak" kezelik:)

    Egy komolyabb progi FFB-vezerlese (pl. rF2, iR) hasonlit az igazi kormanymure: ha valtozik a ketoldal kozti felfuggesztes geometria, akkor a kormany X fokkal "elforgatja: a megfelelo iranyba, es "ott tartja"; ott mozgatva minimalis "holtjateka" van. (Durvan leegyszerusitve, mozgasokat nem szamolva:D)

    A Codies es hasonlo cuccok lenyegeben csak jobbra-balra eltekerik, koppanasig, a sebessegtol es effektezestol fuggo erovel/sebesseggel, vagy az effekt beallitastol fuggoen (kerekveto, valto, utkozes, felfuggesztes mozgas stb.) oda-vissza mozgatnak rajta egy rovidet.
  • lac coo
    #16808
    nEM DE MEGNÉZEM :ddd

    De ha nem javul tuti eladom a fenébe, jó ez a fanatec cucc, de hogy tényleg csak hc játékokhoz jó ....
  • Totti5
    #16807
    Pl itt
  • Alexease
    #16806
    Tudom, hogy mar irtak/kerdeztem korabban, de probaltad atdugni masik USB-be? :)
    Nem csak a mellette levobe, hanem foleg a gep hatso reszebe, ahol az elsodleges, alaplapi csatalokozok vannak.
  • lac coo
    #16805
    hol olvastál erről a pedál problémáról ?

    Nekem külön pedálom van, lehet van arról is valami ...
  • Totti5
    #16804
    Jaja. El kell rakni ezt a verzát, ez így jó:)

    Törés is komolyabb. Kis kontakt és törik az első szárny, érezhetően csökkent a tapadás.
  • lac coo
    #16803
    Jah a gáz !


    amúgy esőben ez istenkirály, én bevallom törtem zúztam, nehéz, és teljesen jól viselkedik az autó 8 nagyjából ...)
  • Totti5
    #16802
    A gáz? húzd ki a peált, USB-t, dugd vissza, inítsad el a kormit majd a gémet. Úgy megjavult nekem, legalábbis ezt olvastam neten is, hogy huzogatni kell... aztán most megint indítottam és nem volt jó. LOL PC, meg Fana.
  • lac coo
    #16801
    Én sajnos nem tudom beállítani jól a fanatec pedált, csak a közepétől érzékel ...
    Pedig valóban nem rossz a játék ...
  • Totti5
    #16800
    Suhan, bug nekem sincs. 1.5 órája próbálgatom, váltogatom a pálykat, körülményeket. Jól van optimalizálva.

    Amúgy fasza, sok sok apróság van benne, nagyon hangulatos. Esőbe vad a tapadás ( hiánya ) !

    Elleszek vele sokat. Hangok is jók, visszajátszában boxból kimenve hallani ahogy felpörög a turbó! Nagyon baba.
  • [HUN]FaTaL
    #16799
    Kérdés, hogy a hiányosságokat (pl. safety car) beteszik-e, vagy majd csak a 16-ban... Lehet hogy várok egy warezt mielőtt megveszem.