21741
  • adam46
    #16878
    Látszik, hogy felejthető alkotást hoztak össze megint a srácok. ;)
  • barcalaci84
    #16877

    :)
  • lac coo
    #16876
    En azert egy tucat dolgot fel tudnek sorolni, amit eddig csak a CM csinalt meg, en sem ertem miert ilyen hulyesegeket kell nezni mint a SC. Ok, az is hozzatartozik, de mas jatekokban kb nulla dolog van meg sinalva ami hozzatartozik a mai F1- hez...
    De ez se jo ezekszerint....
  • davids014
    #16875
    SC-t szerintem bele fogják tenni később. 2017-től nincsen liszensze a codienak.
    Utoljára szerkesztette: davids014, 2015.07.11. 17:41:22
  • Totti5
    #16874
    SC-t az előzőekben sem láttam:) tudom h volt de nem jött elő. Rossz lehet úgy játszani, hogy csak azt nézed mi nincs benne. Oké SC nincs, ez egy tragédia, ami lehet hogy később peccs formában belekerül, nincs kizárva. Ettől még lehetne értékelni a újdonságokat amiből jóval több van. Ha ez így megy kompletten ezt a részt el kell tenni, mert ha tovább csökkennek az eladások akkor nem tudom a Codie meddig csinálja ezt, aztán veheti majd a liszenszet Sony PS4 ex árkédra, vagy a Milestone valami förmedvényre. Ha ez kell...
  • lac coo
    #16873
    Nezegettem CM forumot mindenki sir, hogy rossz, de en igazabol nem jottem ra mi a bajuk vele :))
    Valahogy azt igy kuhagyjak mindig...Jo , lovagolnak a safetycar on, de az eleg komolytalan..


    Gyanitom ezt a werziot nagyon felre kell rakni, mert ebbol nutitas lesz, mivel alig latok a siro trolloktol videot, szerintem egyszeruen keptelenek ezt elvezetni, vagy segirseget bekapcsolni.?..
  • lac coo
    #16872
    Az informacio gombot kell nyomni....
  • davids014
    #16871
    A gumik állapotát azt verseny közben hol tudom megnézni?
  • Firerock
    #16870
    Tényleges erőforrásigénye mennyire nőtt meg a prevgeneshez képest? Xboxon fogom tolni,de csak azután hogy kiadják a Logi G290-et,addig jólenne laptoppal játszani G27-el
  • lac coo
    #16869
    Igazabol egy autosjatek se tud ennyi mindent, lebonyolitas, szabalyrendszer tekinteteben, persze mindig lehet az a legeslegfontosabb, olyannyira, hogy inkabb nem is kell, ami eppen nincs :))))
  • Totti5
    #16868
    Ő annyit írt hogy nem szakad szét a gumi láthatóan, bár egy 100%os versenyt csak kéne menni ahhoz hogy ezeket megszakértsük, de meglehet hogy vizuálisan ( jelenleg ) nem szemcsésedik és nem láthatóak a nyomok a felületen. Kopás az van, és hőmérséklet is. Érzed is és ugyan úgy minden adat ( meg több is ), rendelkezésre áll a boxban. Melyik keverék, mennyire kopott stb...
  • lac coo
    #16867
    En szerencses vagyok mert nem erdekelt a karrier, ami eddig volt az foleg nem :)))
    Minimum 50 %- os verseny de inkabb 100, ahhoz minden megvan :)
    De koplett versenynaptar igy is van, nem ertem mi a baj vele .....

    Amugy meg kifizeted, ha nem jon be steam bisszafizeti...
    De be fog jonni ne izgulj ;)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.11. 16:02:46
  • Totti5
    #16866
    Van autós játék ahol ez megvan oldva jobban?
  • Danecay
    #16865
    "Nem bolondok, valamit hagynak jövőre is ! :)"

    Én annyira nem vagyok szemellenzős! Mi lesz ha majd lesz 3. generációs játékuk is, majd megint várni kell a korábban már beépített és megszokott dolgokra, hogy mondjuk harmadjára is újdonság legyen a Safety Car? Ugyan már!
    A gumikopásra vonatkozó dolgot nem a kisujjamból szívtam, az egyik legkorábban kipróbáló játékos írta itt a fórumban. Én persze nem állítottam, hogy ez így is van, ha visszaolvasol láthatod, hogy kérdeztem :D #16779

    #16857
    Az AI-ra vonatkozó vélemény, feltéve ha valós, külön jó hír, mert hotlapozásra használható játékokkal már tele a padlás, kár hogy senki nem tud összerakni egy épkézláb játékot ami minden téren használható lenne. Erről mondjuk valahol a játékosok is tehetnek.
  • lac coo
    #16864

    i think i found a Workaround!

    i use the fanatec csr elite EU pedals with a G27 or GFDT on PC

    Well the pedals only work if you configure breaking and throttle via the menu. in my case the axis the game showed was y- but when i pushed the brake it showed axis y- Rotation.

    So I checked the Action map in the f1 2015 steam Folder and found the Settings for fanatec usb pedals. by Default the axis are

    ActionMap actionMapName="Fanatec_USB_Pedals" deviceName="{18390EB7-0000-0000-0000-504944564944}" priority="5">
    <Action actionName="Accelerate">
    <Axis axisName="di_z_axis_rotation" type="uniDirectionalNegative" deadZone="0.0" saturation="1.0" />
    </Action>
    <Action actionName="Brake">
    <Axis axisName="di_y_axis" type="uniDirectionalNegative" deadZone="0.0" saturation="1.0" />

    so I changed it to the actual axis the game tells me when i configure the pedals manually That is:

    <ActionMap actionMapName="Fanatec_USB_Pedals" deviceName="{18390EB7-0000-0000-0000-504944564944}" priority="5">
    <Action actionName="Accelerate">
    <Axis axisName="di_x_axis_rotation" type="uniDirectionalNegative" deadZone="0.0" saturation="1.0" />
    </Action>
    <Action actionName="Brake">
    <Axis axisName="di_y_axis_rotation" type="uniDirectionalNegative" deadZone="0.0" saturation="1.0" />
    </Action>
    </ActionMap>

    Bold print are the changes.

    This is what the game actually Shows you when I push the pedals. The logitec Default for the DFGT still Shows the z-axis Rotation in game, but the pedals work now nevertheless.

    After that everything is roses! Pedals are working fine and the load cell works as it should!

    Please try it for yourself and give Feedback Hope that helps!

    ·
  • lac coo
    #16863
    ......
  • sertrex
    #16862
    Mondjuk elég vicces 280 km/h-nál, ahogy függőlegesen koppannak az esőcseppek az autó orrán. :DDD
  • ElNano
    #16861
    https://vine.co/v/evAeDuaXEeB

  • lac coo
    #16860
    Nálam is rossz kicsit a gáz és a fék, emiatt elég nehéz jól menni ...Cockpit nézet idegesít, még nem néztem lehet-e piszkálni ezért T-cam...

    De a lényeg látszik .....:DDD




    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.11. 15:28:45
  • lac coo
    #16859
    Nem bolondok, valamit hagynak jövőre is ! :)

    Gumikopás van ha nagyon nagyon hagyom elkopni defekt is van .

    87 öreganyám volt ilyen, mindent elhitt amit hallott, hogy vér nyulat láttak a falu szélén ....:DD
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.11. 15:15:19
  • Totti5
    #16858
    Már miért ne lenne gumikopás?! ki mondta ezt?

    Benne van minden.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.11. 15:14:53
  • sertrex
    #16857
    Az AI-t nagyon megviselte ez az EGO update. Nem túlzok, ha azt mondom, hogy síkhülye lett. :( Pedig az AI már jónak volt mondható a korábbi részekben. Ami még nagyon halál ebben, az a Multiplayer, vagy rohadtul kevesen vették meg ezt a részt, mert nemigen találni működő lobbyt. Ami meg működik az meg diavetítés volt. Igazából ezt a részt valóban tekinthetjük kiheréltnek, mert se offline, az AI miatt, se online nem igazán használható. Azaz TT-re és free practice-ra használható. A digitális vezérlésre optimalizáltság miatt a gáz/fék az eléggé "eredeti". Még jó hogy a kormány tengelyt tudja analóg kezelni. Az autók viselkedését jobbnak találom, mint a korábbi részekben, de pont az F1 összkép miatt volt jó ez a játék, most ezt egy kicsit szétzilálták CM-ék. Persze, javítható "peccsekkel". Az a kérdés, hogy a CM ezt meddig óhajtja orvosolni?
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.07.11. 15:12:17
  • Danecay
    #16856
    Mi a helyzet akkor ezzel a gumikopással? Tényleg nincs? Elég nehéz megérteni mondjuk a Codiest is. Nem értem miért nem adnak ki egy hivatalos, egyértelmű közleményt arra vonatkozóan, hogy mi az ami még hiányzik, nem működik rendesen vagy egyáltalán a kiadott verzióban és mik azok a dolgok amiket még biztosan beletesznek, javítanak. Azért azt én is kissé elfogadhatatlannak tartom, hogy kiadták ez az új generációsnak kikiáltott verziót, több mint 1,5 év késéssel és olyan dolgok nincsenek a játékban amik már az előzőekben is benne voltak, alapnak számítottak.. Az más kérdés, hogy lehet éppen versenyezni ezek nélkül is csak nem értem, hogy ezeket a versenyzéssel mégiscsak szorosabb összefüggésbe hozható dolgokat, mint a gumikopás (erre igaz még várom a válaszokat), karrier, safety car, miért kellett prioritásban alacsonyabbra helyezni mint pl. a esős időben esernyőt tartó közönséget. Azt is elfogadhatatlannak tartom ha az lenne a cél, hogy a korábbi részekben már természetesnek vett dolgokat, majd a következő részek újdonságaiként akarják ismét felvonultatni az évek során.
    Igaz, én vagyok olyan elme roggyant, hogy törvénybe foglalnám és kötelezővé tenném DEMO verzió kiadását minden játékhoz (ennek a részleteibe ne menjünk bele) mert én látatlanba játékot nem veszek, ami eddig is jó stratégiának bizonyult, DEMO híján pedig én is várok a virágbolti verzióra, ha pedig a STEAM-es értékelések alapján akarnék döntést hozni, akkor.... :)
  • ElNano
    #16855
    Ne mondd már nekem, hogy majd háromszáz negatív vélemény az alig több, mint 100 pozitív ellenében nem jelzésértékű... Illetve a CM fórumán olvasottak sem azok, meg semmi sem az... Egy műanyag árkád játékot védtek, ami tele van hiányosságokkal, a szélhámos fejlesztők évek óta hűlyítik azzal az embereket, hogy majd a következő... - és láthatóan egyre rosszabb a helyzet - ezt támasztja alá a megannyi negatív vélemény. De az, hogy két-három a szélsőségesen elfogult arc itt a topickban kijelenti, hogy ez márpedig olyan, mintha tényleg F1-es autót vezetnél, az kiegyensúlyozott, hihető és megalapozott... :D Hogyne!
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2015.07.11. 14:06:40
  • ElNano
    #16854
    Csipcsipcsip! :D
  • b-type
    #16853
    :)
    Sztem csak kipróbálás alapján alkothat az ember olyan véleményt amit aztán mások elé tár, mert a vélemény minősíti a véleményalkotót...főként a megalapozottsága, azaz 'hallottam mások mint mondtak a villamoson'-tól az 'alaposan elmélyedtem a beállításokban és/vagy eredményesen használom'-ig.
    ..ha mások véleményét adom el mint magamét, az nem szerencsés, pláne markánsan fogalmazva...és hát nyilván nem öszinte, hiszen nem tudod miről van szó, csak azt tudod mások mit tudnak miről van szó.
  • lac coo
    #16852
    Fernandooo új regjét ignorálni kell, észre se kell venni !

    Majd megunja ha senki észre se veszi ......

    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.11. 13:28:06
  • ElNano
    #16851
    Nem írtam olyat, hogy mindenki hülye, aki megveszi. Azt végképp nem állítom, hogy én vagyok a tuti, sosem gondoltam magamra így! Ezt a torz képet max az adhatja, hogy általában markáns véleményem van, és őszintén kommunikálok, nem játszom az eszemet és adom a polkorrekt, mindenre mosolygó és bólogató hülyegyereket. Egyszerűen annyi a lényeg, hogy hanyatt vagytok zuhanva egy vérárkád játéktól, amit képtelen vagyok megérteni itt néhány embertől. Más játék esetében megy a fikahalom, itt meg a CM kifing magából egy minimum tömegesen elítélt valamit és a nagy hc megmondók visítoznak élvezetükben. Nekem ez nagyon nem áll össze.
  • Totti5
    #16850






  • Totti5
    #16849
    Visszanéztem 5 körös visszajátszást. Csak valós kamerállások vannak, és több féle minden kanyarban, amit váltogat, kombinál körről körre. Autókon szerelt kamerák is be vannak vágva 1-1 körben, de ritkán. Pöpec. Hangilag is teljesen élethű ahogy megy a 22 autó.
  • Alexease
    #16848
    De neked nem a jatekrtol van velemenyed, mert ki sem probaltad. Bejosz fikazni, kotekedni, megmagyarazni a tutit, ugy hogy gozod sincs az egeszrol;) Vedd meg, toltsd le, probald ki, irj a jatekrol. De arrol frocsogni es flame-elni, hogy az ertekelesek alapjan szar, mindenki hulye aki megveszi es hasznalja, es megint (mint mindig) te vagy a tuti... egy vicc (mint midig):D
    Persze, lehet velemenyed (ha ezeket annak lehet nevezni:P), akkor irsz es azt amikor akarsz, de a stilusod miatt tobb tucat felesleges hozzaszolast generalsz – persze, ehhez kellenek a tobbiek is;) Most spec en is, pedig nem szoktam ilyennel lfoglalkozni, ilyenekre az egergorgot hasznalom, nem erdekel, teljesen erdektelen es ertelmetlen az egesz.
  • hqx
    #16847
    Ezt a videó sorozatot is megnézve, szerintem vállalható a játék.:)
  • lac coo
    #16846
    Van a pinceben egy Fanatk Porsche kormany, ha sokaig nem javitjak kenytelen leszek azt felhozni, talan a kormanyba dugva mukodik normalisan a pedal .:)
  • lac coo
    #16845
    Nekem g37 van, kulon usb-n meg fana pedal. Kormanyt meg nem probaltam kihuzni csak a pedalt de nem jott be ....
  • Totti5
    #16844
    De hát van. Championship módban olyan távot és kondíciókat lősz be ami tetszik. Végigvisz az egész éven versenyről versenyre pontokat gyűjtögetve. Noname saját neves pilóta nincs. Tragédia.
  • lac coo
    #16843
    Az iranyitas beallitas rendesen bugos/felkesz gondolom azt mindenkeppen bovitik majd.
    Szokasos advanced setting viszont van.....
    Igazabol nem lenne bajom vele, mert jo a kormany es az ffb ( persze nem Ac szint...), egyedul a Fanatec support santit meg, de mas kormanynal is vannak bajok, de mondom az valoban nincs meg kesz, alig vannak kormanyok elore beallitva plusz egyedi beallitasnal megzavarodik az egesz.
  • Totti5
    #16842
    Próbáld meg a következőt. Kormány bekapcs. Játék indít. Bemész a beállításokhoz. Kormány kihúz vagy kikacsol. Bedug. Nekem Fanatec van ott, azt kiválasztom. Nem nyúlok semmihez ( nem rakom át a gombokat ). Mehet a menet, nekem így jó volt most.
  • Gabor77
    #16841
    OFF
    Ennyire unatkozol? :D Rágjál gumit vagy számolj hangyákat...istenem.
    ON

    Olvasva a steames értékeléseket, tényleg meggondolhatja magát pár ember, de ahogy láttam, nagy részben nem magával a játékkal van baja az embereknek, hanem a sok fagyással, meg a karrier mód hiánya (3 körös versenyekkel persze, hogy hiányolják....).
    Van még pár FFB probléma, de ami tényleg nagy hiba (ha jól olvastam), akkor nincs advanced settings az irányításnál, ami öngól.
    Többi mint javítható.

    Gibson megelőzött...:D
    Utoljára szerkesztette: Gabor77, 2015.07.11. 12:21:45
  • gibson9
    #16840
    Ne az értékelésekkel foglalkozzál már. Nyilván különbözőek az emberek és vannak akiknek tetszik és vannak akiknek nem. Mondom pc-s verzióval nem játszottam, de ps4-en nagyon rendben van az alapján amennyit eddig játszottam vele (kb 2-3 óra). Eddigi legjobb F1 játék Coditól. A negatív értékelésekben többnyire az is benne van, hogy nem fut megfelelően az Ő gépükön. Fagyásokra, bugokra meg majd jön patch. Kicsit úgy tűnik, hogy haragszol a Codira és ezért nem vagy képes csak a negatív értékelésekez befogadni.. :D
  • ElNano
    #16839
    Ebből is látszik, hogy csak beszélsz a levegőbe.

    IMDB:

    Pulp Fiction - 8,9
    The Expendables – 6.5
    The Expendables 2 - 6,7
    The Expendables 3 - 6

    (Legalább ne adnál ilyen magas labdákat...)
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2015.07.11. 12:06:18