21741
  • alma2
    #16958
    Teljesen felesleges pl a g2a-tol tavol tartani magad, kb itt szazak vasaroltak mar toluk, koztuk en is, amikor volt a nagy szopatas ubisoft reszerol akkor is nagyon korrektek voltak, par utana olvasas utan hamar kiderul.

    Na es ha nem mukodne a jatek fel ev utan, na bumm, par nap mulva ugysem fogod mar elinditani :) De mivel steam kulcsot kapsz, igy. Egyszeruen szereted ha lehuznak jatekokkal (marmint az arukkal) ettol jobb neked :p

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2015.07.12. 13:46:34
  • lac coo
    #16957
    mé ez nem házon belül van ? :D
  • Alexease
    #16956
    Koszi, de megoldom valahogy hazon belul:) vagy delutan este intezkedem vag majd holnap;P
  • Alexease
    #16955
    Ez nem a (komolyabb) online jatekosok mekkaja:) Max akkor, ha van/lenne full jelszoval vedett privat es sok-sok korlatozassal allithato resze.
  • Alexease
    #16954
    Valszeg indokolatlanul, de kicsit rinyalok a 3rd Party "forgalmazoktol":)
  • lac coo
    #16953
    Azt nem probaltam, nincs az a penz, hogy felmenjek egy F1 public szerverre !:))
  • barcalaci84
    #16952
    amúgy online valóban használhatatlan a játék és folyton crashel?
  • lac coo
    #16951
    Megveszem en neked, aztan majd ahigy sikerul visszadod !;)
  • [HUN]FaTaL
    #16950
    Elég sok helyen (g2a pl.) 7500 körül van :)
  • Alexease
    #16949
    Megnezem, de igazabol tesztelni kellene, program nelkul meg nehez:D En is a demot varom:D Elvileg meg akarom venni, csak most kicsit gazos a helyzet.
    Huszadikaig igertek a maszek penzemet (komoly 10E Ft, 3 honapja varok ra, "Magyarorszag, en igy szeretlek!" :D), elvileg azt beletolnam (plusz az apro, mert abbol nem jon ki, kiveve, ha addig nem lesz valami durva learazas:DDDDD).
  • lac coo
    #16948
    Esetleg ha raersz nezzd meg a cm forumon , az f1 technikai segitsegeknel, ott van egy par ember aki megoldotta, hatha rajissz a logira :)
    Amugy ajanlom, nyugodtan vedd meg marha jo ! ;)
  • lac coo
    #16947
    Kb 50% holtjatekom van,felig le kell nyomnom a pedalt akkor indul a gazadas, feknel ugyanez csak ott fel erovel meg kell nyomnom.
    Inputra gondolom mindegy, hogy cellas.
    De sok embernel van ez mas kormanyokkal is, gondolom valamit rosszul ment el a beallitas soran, de nem jovok ra, eleg osszevissza az a file :)
  • Alexease
    #16946
    Ja, lehet a Codies is arra var, hogy megjelenjen a warez, gyorsan kitoljak a betervezett javitast, aztan elmondhatjak, hogy szar a tores, meg kell venni:DDD
  • Alexease
    #16945
    A pedalnal mi a pontos hibajelenseg? A pedal utat 0–50%-ig egyaltalan mem erzekeli vagy csak gyengen, rosszul, osszevissza? Gozom sincs hogyan mukodik az a pedal, max csak foton lattam eddig olyat (bar azt sem tudom, pontosan milyen pedal):) Lehet mashogy muxik a dolog, es nem 0–65536-ig (vagy valami hasonlo ertekig) ad visszajelzest, hanem hasonlo minusz es plusz ertek kozott?! Vagy a nyomaserzekenysege miatt adja vissza teljesen mashogy az ertekeket, amivel a Codies nem tud mit kezdeni?!
  • lac coo
    #16944
    Iranyitas beallirassal van baj rendesen.
    A nyakamat ra, higy ahigy kijon az elso warez hirtelen javitva lesz ;))
  • Fantasy18
    #16943
    g25 öt nem támogatja?? mert oké hogy írja játékban hogy az van bedugva de a pedálokra nem reagál... ha meg én állítom be akkor meg bugos az egész... SLide 1 re rakja a gázt és a féket is.... felbasz az ilyen...
  • lac coo
    #16942
    Nem birok a pedal beallitassal, a jo istent is megprobaltam mar.....Minuszos holtjatek, dupla saturacio de eleg katyvasz az egesz...
    Eleve a kormany 60%-os saturacioval megy, de a fileban mindenhol 1.0 van irva ....
    Fene se erti .
  • Gabor77
    #16941
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    p2p már van is...pár óra/nap és jön a scene release


    Olyan sötétnek tűnik ez bahraini pálya...teszkós izzókat használnak az arabok?:D
    Utoljára szerkesztette: Gabor77, 2015.07.12. 12:17:02
  • lac coo
    #16940
  • Totti5
    #16939
  • hqx
    #16938
    Mozog a fű a pálya szélén. Ez azért már beteg!:D
  • lac coo
    #16937
    Jah.
  • hqx
    #16936
    A tócsára gondolsz?
  • Totti5
    #16935
    Beteg
  • lac coo
    #16934
    Ez most huszadrangú mert nem látni ,de ezen most behaltam : :)))

  • ElNano
    #16933
    Ez most komoly? Ezt kéne minden ilyen (autós) játékba alapból betenni! Na, ez már egy plusz pont, a végén még egy leárazásnál teszek vele egy próbát. :D
  • lac coo
    #16932
    Hát sajnos nem sikerül jól átírogatnom mappingot, hogy jó legyen a gáz fék ...:(

    De átrakom rögtön a rallyét, hátha bejön :))
  • barcalaci84
    #16931
    amúgy érdekes újítás h a time trial részen nem csak a ghost-ját tudod betölteni valakinerk , hanem a setupját is...:) bárki mehet wr setuppal :)
  • haflac
    #16930
    Csak most vettem észre,hogy a "cserépre",(crackre) még várni kell.
  • haflac
    #16929
    Már van virágbolti verzió.
  • barcalaci84
    #16928
    szóval akkor valószínűleg Laccoo 60-as saturációt használ:)
    jöhetne egy tört verzió , mert azért kipróbálnám , de egyre inkább hajlok rá h meg kéne venni:)
    Cars helyett pont jó is lenne talán:)
  • lac coo
    #16927
    Szemre 360, egy fel fordulat mindket iranyba .
  • Totti5
    #16926
    1:1 ugyan az a játékban is.
  • Gabor77
    #16925
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valami új védelem van rajta (nem denuvo), és azt elvileg nem tudják azonnal feltörni..de szerintem az oroszok vagy a kínaiak feldobnak pár napon belül egy p2p-t, aztán utána egy scenet. Dirt Rally is ezt a védelmet kapta.
  • barcalaci84
    #16924
    és így mennyit fordul max? 360? vagy maradt a 270?
    ez érdekelne igazán:)
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.07.11. 20:52:56
  • lac coo
    #16923
    Hat ezt nem tudom fejbol :))
    De ugy forgatom ahigy a jatekban latszik.
  • barcalaci84
    #16922
    900 hoz mekkora saturációt állítottál?
  • lac coo
    #16921
    Hogy hogy ..steamre azonnal szokott lenni ...
  • Gabor77
    #16920
    Még nincs, és azt írják, hogy még egy darabig nem is lesz.
  • lac coo
    #16919
    Warez van mar ? Majd szoljatok, leszedem, ez olyan jo lett ,higy kb bizzos , higy kisirjak a butitast :))