21741
  • lac coo
    #16998
    120% korul probald, CM mindig is ilyen volt, Dirt Rally is ....
  • lac coo
    #16997
    Szerintem jol fut, szokasos CM eltulzott gepigeny ,,,,
  • Alexease
    #16996
    Megvettem en is, a lentebb emlitett eleresen (#16950), atneztem, biztonsagos cucc, kicsit izgalmas volt, de fele arbol kijott;) Ez is valami trukkos "ajandekozos" dolog lehet, magan emberek a cegen (G2A) keresztul vagy tisztan a ceg. varni kellett 2-3 orat, amire megjott a kod. penzt nem tudnak lenyulni, papirokat sem kernek, sem Steam accountot, lenyegeben semmit. Az egyetlen ami necces lehet, ha megegyszer tovabb adjak a kodot es/vagy a Steam szurja ki a trukkozest. De ha az adatok nem kamuk, akkor tobb tiz ezer eladasuk van, talan mukodik...

    Este ranezek, kivancsi leszek ra. Bar azert izgalmas a dolog, mert a gepem a minimum konfigot sem eri el, de bizok a Codies-ben, meg amugy is mindent kissebb felbpontasban futtatok (full HD-ben amugy is azonnal kikapcsol a gepem:D), meg nem nagyon erdekel a csicsa es az elelmosas.
  • Danecay
    #16995
    Hát igen, ez így tényleg nagyon babán néz ki! :)
  • Danecay
    #16994
    Soha sem állítottam feljebb driverben :) Nálam szinte minden esetben, és most nem is nagyon jut eszembe kivétel, 105%-n szokott lenni az Overall Effects Strength. Megpróbálom akkor fentebb venni.
  • hqx
    #16993
    Ja, tényleg! Post Process.. A hardware_settings_config.xml van is olyan sor hogy postprocess motionBlur="true" THx
    Utoljára szerkesztette: hqx, 2015.07.12. 22:55:33
  • lac coo
    #16992
    Nem tudom azt még nem próbáltam ...
  • Timbu
    #16991
    Ha már nagyon szép tócsák vannak: a száradó ívet megcsinálták vizuálisan/tapadásban?
  • lac coo
    #16990
    Post processt vedd lejjebb, vagy a hardver settings xml-ben .
  • hqx
    #16989
    A game verzió 1.0.18.9143? És ezt a Motion Blur-t ki lehet kapcsolni? A cockpit nézet sem tetszik. Kéne állítgatni valahogy...
    Utoljára szerkesztette: hqx, 2015.07.12. 22:45:24
  • lac coo
    #16988
    Van driver persze .

    De az irányítás valóban elég barkács, nem is értem, házon belül a Dirt-ben megcsinálták ide meg nem rakták be ?!
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.12. 22:43:20
  • barcalaci84
    #16987
    Kulon usb-n van nekem is...
    Uhy neked a pedalhoz valtohoz fennt van a driver?
  • lac coo
    #16986
    Ronda .... :D

  • lac coo
    #16985
    Szerintem nálad fog rendesen működni, csak a külön usb vel van baja, asszem .....
  • llw66
    #16984
    Tudom tilos,de tud valaki linket,elérhetőséget a virágboltira,persze ami működik?
  • barcalaci84
    #16983
    En is felraktam:)
    Holnap ki is probalom rendesen,most csak megneztem h felismeri-e a pedalt...ugy nez ki mukodik majd:)
  • lac coo
    #16982
    Ez CM, driverben emeld feljebb az FFB erőt, már megszokhattad! :)

    Amúgy meg ne nézegesd versenyezz :)
  • Danecay
    #16981
    Na felraktam a virágboltit. Nem tudom, hogy van e köze hozzá de az FFB elég furcsa, mondhatnám inkább azt, hogy rossz, alig lehet érezni. A játékbeállításon belül már mindhárom csuszkát felhúztam a maximumra, amikor rámegyek a kerékvetőre ráz éppen de az is olyan semmilyen. A grafikai beállításokat HIGH-ra állítottam, de az első játékkal töltött perc után kiléptem, hogy ellenőrizzem, hogy nem maradt e mégis LOW-on, mint ahogyan eredetileg is volt, de NEM. Ezek után beállítottam ULTRÁRA, de a várakozásokkal ellentétben nem estem hasra, sőt! Bizonyos területeken biztosan látható a fejlődés, mint pl. a lentebbi tócsás videó, de az összkép, így első benyomásra, nem annyira meggyőző számomra.
  • lac coo
    #16980
    Nálam egy idegesítő bug van ( a pedálokon kívül ..), ha újraindítok egy versenyt, vagy megszakítom replay-el ,akkor elveszi az ffb-t ,alig lehet érezni valamit belőle :))
  • Totti5
    #16979
    Monacoban mentem versenyt 5 körben alagút utáni sikán balos korlátot kicsit elkaptam kerékkel bal oldalt, kerék azonnal kitört.
  • ElNano
    #16978
    17:20-tól nagyon ott van!

    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2015.07.12. 18:00:15
  • lac coo
    #16977
    Igazabol nem baj ez, direktben meg nem lattam, csak higy safga zaszlo van es allnak az ut mellett, de eddig mindig baj volt, higy soha senki nem tori ossze magat, nem esik ki.
  • Fantasy18
    #16976
    it a videó róla :)
  • lac coo
    #16975
    Cm f1/-el mindig is ugy kellett jatszani mint online : ha nagyon menni akart mert sokkal gyorsabb engedni kell. Mintha a legjobb haverod szorongattna es biztosan hagynal neki helyet.
    De persze csak egy ai, nyilvan tud hulyeseget csinalni.
    De ha mukodik majd a pedalom, en nagyon szivesen kiprobalnam normalis emberekkel multiban.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.12. 17:33:21
  • Fantasy18
    #16974
    mindjárt én is rakok fel videót egy számomra furcsa AI balesetről.
  • Fantasy18
    #16973
    persze néha csinálnak butaságot főleg lekörözéseknél de amúgy sokkal jobb mint eddig. project cars nál és a assetto corsanal na meg az elődöknél sokkal jobb. számomra ez egy jó unaloműző single player játék. multizni inkább iracing vagy assetto. na meg majd dirt rally ha kijön hozzá a multi
  • lac coo
    #16972
    Bugot en is lattam, van ilyen :)
    Iranyitassal nem ertem mi lehet, az az egy tuti jo, bar lehetne jobb fajta ffb....Tores az meg mindegy ha mar tort, ott ugy is vege a versenynek :)
  • lac coo
    #16971
    Osszetortem elolro haturu, aztan elromolott a zauto! Ez de szar ! :))))))
  • hqx
    #16970
    Nekem az AI elég hülyének tűnt videókból. Igaz, a taktikai részét nem tudom, de ha jól működik, akkor az jó!:)
  • Fantasy18
    #16969
    azért közepes mert pár bug van benne. törésmodell számomra kicsit gyenge, és néha fura is. motorhibák hiánya gyílkolhatom ahogy akarom nem füstöl el. kormány beállítások szörnyűek. virtual és normális safetycar hiánya. carrear mód hiánya. irányítás még mindig nem a legjobb de ha az elődökhöz mérem akkor viszont már sokkal jobb
  • lac coo
    #16968
    Es miert csak kozepes ? :)
  • Fantasy18
    #16967
    na sikerült 50% os versenyt végig nyomnom. Hát erős közepes a játék ami nagyon jóra sikerült az a AI szerintem kellően agresszívak. amin beszartam és visszajátszásból derült ki számomra az az volt hogy a rajtnál az első kanyarban ham és rosberg összeakadt kicsit ezért rosberg ki ment a fűre és a 6. helyre jött vissza. Be ragadt ott bottas és massa mögé mivel massáek nagy csatában voltak egymással. ezért a 4 körben nagy meglepetésemre kihívták rosberget (mindeki más velem együtt a 13-16 körben mentünk ki) felrakták neki a keményet és a 16 helyre jött vissza üres pálya volt darabig előtte. maradék 26 kört végig nyomta keményen és 3. lett! ez kimondottan angyon tetszett hogy ennyire jól megvan írva az ai.
    Utoljára szerkesztette: Fantasy18, 2015.07.12. 17:03:12
  • lac coo
    #16966
    Kerékvető, műfű, fű csúszhatna jobban is, de nem vagyok telhetetlen :)
  • hqx
    #16965
    Egyébként a poros részek csúsznak, vagy csak dísz?
  • hqx
    #16964
    Lehet ez a bajuk!:D 1:22-től

    Utoljára szerkesztette: hqx, 2015.07.12. 16:02:35
  • lac coo
    #16963
    Ezzel mindig van valami bajuk....
  • hqx
    #16962
    Gyenge!:D

    Gamepaddal sem tűnik rosszan így videón. Szóval nem értem, hogy mi bajuk az embereknek, azon kívül, hogy kihagyták a normális karrier módot és az interjúkat stb.

    Utoljára szerkesztette: hqx, 2015.07.12. 15:34:01
  • lac coo
    #16961
  • hqx
    #16960
    Ha nagyon akarnál már rég játszhatnál vele, mivel már van "demó".:)
  • hqx
    #16959
    Ebben benne van a defekt, meg sok egyébb dolog. Bár a másik videóban jobban nézett ki.

    This is a normal racing weekend - 30 minute practice, short qualifying and a race of 50% distance.

    AI Driver Level - LEGEND || Flashbacks - OFF || Parc Ferme Rules - ON || Vehicle Damage - FULL || Assists - OFF || Gearbox - MANUAL || Pit Assist - OFF