21741
  • barcalaci84
    #17078
    hát apedál nálam is érdekes...a gáznál és féknél is csak a fele után érzékrl nálam is...
  • Totti5
    #17077
    Most lett normális.
  • sertrex
    #17076
    Ebben van malami. De mondjuk az AC-ban vagy a CARS-ban vagy bármelyik komolyabb autósjátékban nem okoz ilyen szinten gondot a 270°. Még a Shiftek is fényévekkel ez előtt járnak kormányzásban. :)) Azzal sincs gondom, hogy az említett játékokban azért ez valamilyen szinten hátrányt jelent mert csak szórakozom nem akarok világbajnok lenni. De az akkor is röhej, hogy egy F1 játékban nincs normális irányítás. Sőt a 2010-es óta képtelenek ezt megoldani vagy nem is akarják. Tolja mindenki gamepaddel. :DDD
    Ja és ha már F1, akkor miért nem 450°?
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.07.13. 20:36:07
  • bakkerman
    #17075
    Köszi megpróbálom!
  • lac coo
    #17074
    szerintem mindenhogy lineáris meg ilyenek, legfeljebb nincs szinkronban a látvánnyal .
  • Danecay
    #17073
    Én most tettem túl magam egy 25%-os melbourni versenyen kb. olyan 5 falashback-el és/vagy visszatöltéssel amit minden esetben úgy éltem meg, hogy hátulról valaki kiforgatott. Vártam a csodát, mert esőbe áthajló verseny volt, hátha a ez eső következtében a shaderezéseknek jótékony hatásaként hátha meglátom a grafikának azt az arcát amit az ember elvárhat egy ilyen 2015-ös new gen engine-től ultra beállítások mellett, de nem, mert ennél kb. még a grafikai szempontból oly sokat szidott rFactor 2 is jobban néz ki! Erről csináltam screenshozot is, de végül csak egy fekete képernyőkép lett belőle legnagyobb sajnálatomra :(
    Rögtön hangsúlyozom, hogy még mindig virágbolti a játék amit próbálgatok és ami alapján véleményt szeretnék formálni, és ha ez az oka a leírtaknak akkor a készítők és a kiadók tényleg maguk alatt vágják a fát azzal, hogy gyakorlatilag nem ismerik és nem is akarják ismerni a DEMO fogalmát, mert bennem pl. a warez verzióban látottak alapján egy roppan negatív vélemény alakult ki, pedig szerettem volna hogy jó legyen és természetesen ebben az esetben pénzt is adtam volna érte :( Az hogy az optimális üzemanyag fogyasztás mellett a futam előtt egy körrel mégis kifogyott az üzemanyag gondolom a nem hivatalos verzió használatából adódik, mert ilyet a korábbi részekkel kapcsolatban is hallottam, csakúgy mint korábban azt hiszem az F1 2012-ben voltak a motor felrobbanások.
    Ha nem derül ki, hogy mi okozza a fenti dolgokat, vagy ha kiderül, hogy a csúnya verzió miatt vannak, befizetek egy STEAM-es próbaveruóra, mert valahol nekem is nehezemre esik elhinni, hogy ez tényleg ilyen lett.
  • barcalaci84
    #17072
    lódd be driverben 360 fokra ...vagy legyen 900 fokos és 60 -as steering saturációt állíts (ez is 360 fokra jön ki a matek szerint:) )
    elvileg erre van megírva a játék nem a régi 270 fokra...így 360 fokon lesz 1:1 elvileg a kormányzás...
  • lac coo
    #17071
    Lemaradsz a kanyarról ,azért egy F1 autó is tolja tolni magát, mindenhol-bárhogy az sem fordul el .
  • bakkerman
    #17070
    Bármelyik autóval bármelyik pályán megyek, kanyar közben nagyon tolja az elejét az autó,és eléggé zavaró,szerintem a kormánybeállításom a ludas a dologban,Logitech DFGT-t használok,van itt esetleg aki még ezt használja? Betudná másolni nekem a saját beállításait? :) Köszi!
  • barcalaci84
    #17069
    "Ugyanaz a sebességérzékeny kormányzás van benne, mint az eddigiekben. Tehát nagyrészben nem te játszol, hanem a játék."

    mégcsak most fogom tesztelni a játékot így akár igazad is lehet...
    de neked amúgy nem 270 fokos kormányod van? idén úgy tűnik végre elmozdultak CM-k és 360 fokra van belőve a kormányzás...így te nem tudod megítélni h sebességérzékeny e a kormányzás ha megfelelő vezérlőt használ az ember...
    nálad a hardveradottságok miatt nyilván sebességérzékeny lesz a kormányzás, ha nem lenne, igen csak szívás lenne neked...
  • lac coo
    #17068
    Addig vezesd T-camból, én is úgy tolom :)

    FFB meg ilyen, ha kipörög ellen akar fordulni ,többi az meg effekt , ide jó ez :)

    Mondjuk a pedál mega-holtjátékomat megnézhetnéd! :P
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.13. 20:00:31
  • Alexease
    #17067
    Feltettem, leteszteltem ezt-azt.

    A sebesseggel nincs gond, megy rendesen, Codies-nel sose volt gond (legalabbis nalam:P).

    A szines gomb kijelzesek a menuben totalis agyrem, de szerencsere van aki PC-t is hasznal naluk, igy elerhette, hogy ha nyomok egy bill-t, akkor kiirja rendesen bill feliratokkal.

    Lehet piszkalni, hogy regi az engine, esetleg ugyanaz. Talan a magja igen (ami logikus, de ezt felesleges magyarazni), de hogy azon kivul minden totalisan uj es mas mint az elozo 10 evben, az tuti:)
    Es ebbol adodik a problema is, teljesen uj file-rendszer, uj dupla vedett csomagolasok (ki tudom csomagolni, de szart sem er;D), igy nem lehet (egyelore) belepiszkalni. Ami gaz, mert az FFB elegge fika, bar az orvosolhato a driverbol (legalabbis az ereje, a script hegyekkel nem lehet mit kezdeni...).

    A nagyobb gond a cockpit nezet, ami ugy szar ahogy van:/ Lenyegeben hasznalhatatlan es elvezhetetlen. Es azokat is jol belegyogyitottak:)
    Ez igy most massziv cumi, ezen kicsit varialni kell, most nincs kedvem hozza;D
  • sertrex
    #17066
    "Fizika egyaltalan nem arkad... "

    Na ez csacsiság. Milyen fizika?
  • lac coo
    #17065
    De ne beszéljétek ki, csacsiságból elég lesz egy darabig ! ;)
  • Totti5
    #17064
    Várható lényegi válasz, demonstráció vagy csak ennyi? sajnálnám, ha ezt ne beszélnénk ki.
  • sertrex
    #17063
    " Helyzet az hogy lövésem sincs miről beszélsz. "

    Ez egyértelmű. :DDD
  • Totti5
    #17062
    Helyzet az hogy lövésem sincs miről beszélsz. Irányításban mi a szkriptelt? hol megy magától? hol csinál dolgokat ( irányítást elvéve, magától megold helyzetet )? mutasd be, videón pl Monaco gyorskör. Aztán jött az AI, hogy mert az szkriptelt. ACban és Rf-ben skynet van? vagy mi a túró? miért itt kell ezt leszkriptezni, amikor ugyan azon az elven működik a többiben is?

    pl AC AI minden téren gyengébb mint ez az AI. Nyilván nem játszottál még vele, azzal se.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.13. 19:28:34
  • sertrex
    #17061
    Nem kéne kiforgatni amit mondok... Bár, ha úgyse érted, akkor tök mindegy.

    Szimulátorokban is használnak scripteket, de mivel sokkal igényesebben vannak megcsinálva, mint egy ilyen évenként megjelenő játék, sokkal kifinomultabb az egész. Egyébkén rF-ben is volt olyan lehetőség, hogy helyetted játszott, vagyis átvette tőled az irányítást. De azért ezt meg azt nem kellene összekeverni. :DDD
  • Totti5
    #17060
    AC, Rfactor is egy skript. Tiszta sor, most má minden világos! Kösz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.13. 19:18:15
  • Gabor77
    #17059
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha van ncoreod, nézz be az f1 2015 forumba
  • sertrex
    #17058
    Miért, szerinted az AI mi? Nem script?
  • lac coo
    #17057
    Az milyen ? :)
    En csak a sima crackeset ismerem :))
  • Gabor77
    #17056
    Van már működő p2p ... én is azt használom.
  • lac coo
    #17055
    Na ez mar lol .....
    Szerintem hagyjuk a temat :)))))
    De gondolom akkor helyetted is vegigviszik a scriptek esoben, temposan mondjuk Monacoban !?;)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.13. 18:54:31
  • sertrex
    #17054
    Szinte az egész. Ez a lényeg. Ezt hívják illúziónak. ;)
  • Totti5
    #17053
    Mi van szkriptelve?!! nekem azt csinálja pontosan amit én, semmi mást.
  • lac coo
    #17052
    Ok, nincs kerdesem .
  • sertrex
    #17051
    Attól, hogy megváltoztatják esőben a tapadást és mesterségesen "nehezítenek" rajta még nem lesz szim. Ugyanúgy tele van scriptelve, mint a korábbi részekben. Minden egyes pályához be van állítva minden autó előre. Előre megvan határozva, hogy melyik kanyart mennyivel lehet bevenni, -tól- ig értékben. Gondolom ezért van az az illúzió, hogy olyan, mint az igazi. :)) Ugyanaz a sebességérzékeny kormányzás van benne, mint az eddigiekben. Tehát nagyrészben nem te játszol, hanem a játék. De ez nem lenne baj, ha ezt hibátlanul tenné. :)
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.07.13. 18:46:22
  • lac coo
    #17050
    Amugy milyen warez berzio van ? Valahogy ezt arhivalnom kellene, felek ezt nem rudja igy hagyni CM :)
  • Rdinho10
    #17049
    Nem vok egy beteges jatekos.azert veszem h jatszak vele es lekosson ha nem tud lekotni akkor eladom!de te egy kis eperlekvar vagy aki ezekre izgul.menjel azt jatszal massal ha ez nem jon be! Nem is ertem havszted szar akkor mit keresel itt??!!
  • lac coo
    #17048
    Fizika egyaltalan nem arkad, de gondolom majd bizonyitod egy jo korrel ,esoben ,higy neked arkad :)))
    Fps nalam stabil mint a barom......Tedd hizza, higy a te gepeden fut rosszul ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.13. 18:32:53
  • sertrex
    #17047
    Én szívesen funnolnék egy jó kis F1 játékkal, mégha árkád is. Amúgy F1 témában jelenleg csak ez az árkád game van. Egy komoly F1 szimre esély sincs. Sajnos. :(
    Hiba is bőven van, kezdve azzal, hogy a multi használhatatlan, a frémek le-föl ugrálnak, tele van mikro laggal. A kormánybeállításokat random visszaállítja alapra időnként. Az AI szkriptelt része jó, de a random dolgokra idiótán reagál, ha ezt reagálásnak lehet nevezni. Én csak azt írtam korábban, hogy ami videón van az nem bizonyítottan bug.
  • ElNano
    #17046
    Ez a riposztod a Codemasters hivatalos elismerésére arról, hogy szerintük sem sikerült egy jó játékot összehozniuk? Érdekes.
  • Rdinho10
    #17045
    Sztem a bugokra izgulsz! Azt ajanlom hetvegen kapcsolodj ki 1-2 no tarsasagaban;)
  • lac coo
    #17044
    Árkád a lószart ...
    Most Spanyol pályát próbáltam ,szinte tökéletesem olyan tempóban lehet mindenhol menni mint igazából .
    a nagy hosszú jobbosban igazi kihívás gyorsan keresztül menni anélkül ,hogy egy picivel több lenne a gáz és kitörne a hátulja ....

    Vannak hibák meg hiányosságok, de én így rossz pedállal is azt mondom ,hogy zseniális ......

    Az meg hogy valaki mit trollkodik, vagy hisz videók alapján, illetve mennyi időt tölt el bug-videó keresgetésével ne izgasson már minket :))))
  • ElNano
    #17043
    Értem. Akkor ez olyan szimulátor, mint a Project CARS?
  • Totti5
    #17042
    Ilyen az árkéd játék ( csak h tágítsd a látóköröd )
  • ElNano
    #17041
    Nekem aztán tök nyolc, hogy kinek mi a személyes élménye ebben az ízig-vérig árkád játékban, a CM elismerte, hogy komoly hibák vannak vele, innentől nincs miről beszélni. :)
  • lac coo
    #17040
    Van egy par codemasters jatekom az elmilt 10+ evbol, de en meg grafikai bugot talan nem is lattam! :)
    Persze nem szemetdomb a gepem, nincsenek legujabb mocsok betadriverek rajta, hogy valami 'jobban ' fusson harom fps el stb....
    Nem allitom , higy nincsenek gondok, de ez eletem legjobb f1 jateka, akinek ez nem jon be, vagy elakad valami shamarsagon, mittudomen kormanyon, kesztyun stb az uninstallalja mert tuti ,hogy nem a jatszani akar.
  • sertrex
    #17039
    Arról nem nagyon szólnak ezek a videók, hogy sikerült-e rekonstruálni a hibát. Ugyanis a bugmentesítést is csak akkor végzik el, ha többször egymás után előidézhető ugyanott, ugyanaz a hiba. Így lehet kiszűrni, hogy user error vagy valódi bug. Speciel kipóbáltam a bahreini futamot, ahogy a videón van. Nálam nem zöldült. Anélkül, hogy bárki igazát bizonygatnám, csak úgy, unalomból kipróbáltam. ;)
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.07.13. 17:23:34