21741
  • zzeN
    #17118
    Jött egy patch:

    Fixed crash caused when switching between game running in a window to running in full screen
    Fixed crash going to track, or when driving on track when in 800x600 resolution with Ultra high detail preset
    Fixed crash when reducing the resolution of the game
    Fix for game timer running too fast during frame spikes
    Fix for camera speeding up at start of broadcast sequences
    Fix for tyre regulations not correctly working in short Championship weekends

    Pont nem azok a hibák, amelyeket hamar javítani kéne.
    Utoljára szerkesztette: zzeN, 2015.07.14. 16:36:28
  • hqx
    #17117
    Elég jól néz ki medium graf beállítások mellett is!)

  • Amiga
    #17116
    Jó kis video, nincs ezzel semmi gond.
  • Amiga
    #17115
    Tudni - kell - keresni.
  • lac coo
    #17114
  • Totti5
    #17113
    Szerintem nem szar, de inkább nem mondok erre semmit.
  • adam46
    #17112
    Az a baj, ahogy történik egy baleset, a sok kis hülye, előveszi a játékot, belerongyol ugyan úgy a falba és felteszi még aznap youtube-ra. -_-
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2015.07.14. 15:05:59
  • Amiga
    #17111
    Ezért aztán aki ügyesen keres, az dátumra is szűr ugye és nem a youtube-on, hanem a google-on keres, hogy más videomegosztók találatai is kijöjjenek. ;-)
  • adam46
    #17110
    Ezek a jó kis videó címek, csak arra jók, hogy jól felkúrják az embert. Ha történik valami Bottas-al Abu Dhabiban és lemaradunk róla, akkor mit csinál a paraszt? Beírja youtube-ra, hogy Bottas Abu Dhabi 2015 és mit fog előre sorolni? Hát persze, hogy ezeket a szar videókat.
  • Amiga
    #17109
    Szép! :-)
  • Alexease
    #17108
    https://www.youtube.com/watch?v=jvuBe6b2iVk
  • Alexease
    #17107
  • Alexease
    #17106
    Igen, a szar cockpit is "hasznalhatatlanna" teszi, de a nem mukodo pedalokkal meg valoban hasznalhatatlan.
  • lac coo
    #17105
    Jo ez .
    Csak ha nem javitjak ki a kulon usb s pedal bugot,akkor beszivtam :))))


  • Alexease
    #17104
    Valszeg eleg sokminden van benne, de a valodi, normalisabb, jomukodo tortenesek realisabb hasznalatnal jonnek csak elo. Vagyis sok segitseggel, alap fokozaton, 3-5 koros versenynel, rendes tores vagy meghibasodas nelkul inkabb csak random sprint verseny, zanzasitva egy hosszu verseny tortenese, ami nem csak erdekessegeket szulhet, hanem bugokat is.

    Laza beallitasokon (segitsegek, versneyhossz, szabalyok stb.) az AI is mashogy viselkedik, kenytelen a lehetosegekhez igazitani a stilusat es az akciokat is:D

    Keretrendszeres, adatbazisos a progi, lehet nezelodni, turkalni, azert van benne "anyag" boven.
  • Amiga
    #17103
    Mármint a motorhiba miatti kiállás? 25 %-os távnál jött ki Championship-ben valahol az utolsó pályák egyikén.

    Most hogy kérdezed, csinálhattam volna róla egy videót, csak akkor eszembe sem jutott.
  • Rdinho10
    #17102
    En eddig ezeket a "leallasokat"hianyoltam de akkor ezekszerint can benne
  • Rdinho10
    #17101
    Ez milyen hosszu versenynel jott ki?vajon eleg a 25% is?
  • alma2
    #17100
    "Barcsak az ac alatt lenne ilyen engine."

    Meg egy gondolat.
    Bar az elozo reszeken sose inditottam el a karriert, igy nem tudom hasonlitani azokhoz, de itt a sima quick racenel is van par kommentatori gondolat, palya kep, hangulat fokozas. Ha dobogos vagy, az emlitett podium orom, bódógság mindenfele animacio) igy nem ertem min problemazik a nep.(foleg ac utan ) , ahol az exit gombot nyomhatod meg max :)
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2015.07.14. 12:06:45
  • lac coo
    #17099
    Mutass egy autos jatekot ami ennyit tud grafikaban, szabalyrendszerben ! :))))
    Kicsit vissza kell terni a foldre, mas engine fenyevemm emogitt kullog, itt meg soha semmi nem eleg :)))
  • Amiga
    #17098
    A gumikezelésben az tetszik nekem, hogy a kerékcsere után a boxból kijövet érezhető, hogy még nem üzemmeleg az abroncs. Ilyenkor nagyobb féktávot kell venni és kell fél/háromnegyed kör a rendes tapadáshoz.

    Valamikor tolok majd egy 100 %-os távot, kiváncsi vagyok, ott hogy viselkedik majd.

    Ami nagyon tetszett: a minap Hamilton üldözött, mögötte jött Rosberg, de kicsit leszakadva. Aztán láttam, hogy már Rosberg a második, de mögötte meg Vettel jön. Nyomtam egy instant replay-t, hogy megnézzem, mi van Hamiltonnal.

    Köhögni kezdett a motorja, ő meg lassult, aztán kiállt a bukótérbe.
    Na ez is nagyon tetszett, hogy ilyenek is vannak benne.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2015.07.14. 11:37:27
  • alma2
    #17097
    Fura dolog ez az a.i. pl a raceroomban agyon van dicserve, kozben ugy gazolt at rajtam az ai, mintha a palyan sem lennek. A rovid kiprobalasom alatt itt is nem egyszer elofordult. Aztan volt benne bennyhill show, amikor kiporgott rosberg es faltol falig tolatott elore hatra vagy 10x mire visszatalalt a palyara. Utana direkt mogotte mentem, amit elottem muvelt leirhatatlan mokas volt, de a pitbe nem ment be.
    A torest anno irtak, hogy nincsen szerintem csak a serulest elfelejtettek bekapcsolni...
    A sokat szidott AC-s ai meg vigyaz ram, lefekez es nem is azert hagyom ott oket, mert hihetetlen hosszu fektavokat vesznek, mint pl ebben.
    Videokon nem latszik, pedig erosen neztem, hogy koszolodik-e a gumi, ha kimesz a palyarol vagy sem. Latvanyra igen, megha nagyon picit is latszik.
    Pl monacoban, szakado esoben viccesen nez ki, ahogy hirtelen megszunik az eso az alagut bejaratanal es meg eleg sok apro dolog grafikai hianyossag van ami picit ront az osszkepen, mar akit ez erdeke.. Igy tenyleg nem mondhatjak jovore mar nincs mit fejleszteni.
    Ami feltunt, a pocsolyak direkt ugy vannak kipakolva a palyakra, hogy az idealis iven ne legyenek, mintha szaradna fel az aszfalt, persze mar verseny elott is igy nez ki 0-korrel a palyan. Viselkedesre meg mindegy hol vagy. Bar csak kontrollerrel tudtam kiprobalni.
    Nekem sincs fps problemam, se grafikai bugom. Barcsak az ac alatt lenne ilyen engine.
    Feltetelezem a viragbolti verzio mellekhatasa a hihetetlenul sok toltesi ido.(hasonlot semmilyen jatekban nem tapasztaltam) mert valaki irta, pikk-pukk betolti a palyakat.
    Ami pozitiv, hogy amig tolt, vegre nem akad az animacio, ami codemasters sajatossag volt, sot kozben lehet allitgatni a dolgokat.



    Utoljára szerkesztette: alma2, 2015.07.14. 11:34:31
  • lac coo
    #17096
    A handling nekem bejon, tudnek sorolni nem egy nagyobb cimet aminek becsuletere vallna, neha ritkan erzem csak, higy kicsit sok a tapadas. Osszessegeben eleg natur kett azt csinalja mit aksrok, semmi hatterben futo dolog nincs es szepen is viselkedik.
    Graf jo meg gyors.Ai nem rossz, hahagyok helyet neki hozzam sem er.
    A pedal bugon kivul engem is idegel a kamera allitas huanya, remelem sikerul kilobbiz i, higy azt az xml t is hagyjak nyitva !
  • Amiga
    #17095
    PS4-en játszom kontrollerrel, így biztos nagyon mazsolának számítok a kormányosok között, de nekem nagyon pozitív élmény ez a játék. Eleve úgy vettem meg, hogy tudtam, mennyi mindent kivettek belőle (SC, karrier, stb.).

    Azt kell mondjam, hogy a vezetési élmény óriási! Én nem akarom, hogy a játék AI-ja realisztikus legyen, én VERSENYEZNI akarok, és ez erre kitűnően alkalmas! Az egyik pályán úgy ment Hamiltonnal az adok-kapok, hogy pislogni alig tudtam közben. Ha korrekten vezetsz (nem lököd ki a másikat, mint az NFS-ben), akkor hihetetlen csatákat lehet itt összehozni. Volt, hogy körökön keresztül kergettem valakit és kerestem az előzési pontot. Vagy kifékeztem, de jobb volt a kigyorsítása és visszajött. Vagy DRS-sel visszaelőzött, hiába nyomtam le. Nekem ez a rész nagyon tetszik.
  • Totti5
    #17094
  • Alexease
    #17093
    Mint jatek, realisan nezve, beleszamolva hogy uj engine, nagy volt a nyomas es tuti nem lett kesz minden, nincs vele nagy gond. Persze, vannak hianyossagok, tuti vannak bugok, de az hogy a 6–9 eves gepemen ilyen szintem lazan megy, valosidos felvetellel, esoben, szinte minden High beallitason, az azert eleg profi. (Persze, ilyenkor azonnal ra lehet fogni, hogy ha az en procimon es memoriamon megy, akor tuti regi es szar elavult engine:DDD)

    Ami engem egyertelmuen bosszant, idegesito, gagyi es verlazito, hogy a Codies 10-20 ev utan is keptelen normalis allithato cockpitet csinalni:/ Ez k*b*sz*tt ervagas:/ Es most, bele sem lehet (meg) nyulni.

    Poen az orrkup nezet, de ez igy idetlen es szar. A TV kamera divatos es latvanyos, visszajatszast nezni, de nekem autot vezetni hasznalhatatlan. Mintha nem is en vezetnem, hanem csak tologatnam.
    A Codies-ben mar nem bizok, nem fogja megcsinalni, es ha piszkalni sem lehet majd, akkor ez volt az utolso amit megvettem toluk. Sot, ez volt az utolso amit hasznalok, mert igy semmi ertelme...
  • Alexease
    #17092
    Nem vagyok ugyes, raadasul elso probalkozas volt (leszamitva, hogy az elso rajtnal porra zuztak az elso kanyarban, ami az en hibam volt, tul ertekeltem a tapadast:)), es MEDIUM A.I. :)))))

    Mint mar sokszor le volt irva, az AI sose lesz/lehet olyan mint az igazi. Ma mar meg lehet irni (vagy scriptelni, ahogy tetszik), de az nem tetszene az embereknek, eselytelen, unalmas versenyeik lennenek. Foleg akkor, ha meg a fizika is korrekt(ebb) lenne;))
    Eleg csak az igazihoz hasonlitani, ha olyat akarnak az emberek (versenyszimulacio), a mezonynagyresze, orul ha a teljeses verseny alatt, nem korozik le, nem robban le az auto, elozhet 1-et vagy esetleg 2-ot, egy kockasra fekezes utan nem kell kimenni a boxba, mert hasznalhatatlan a gumi es agyrem a kormany stb.

    Ha ez komoly szim lenne, akkor is "jatekosra" kell venni, mert az embereknek hasznalhatatlan lenne (kiveve online, bar oda is komolyabb hozzaallas kellene!). Es ez nem szim, hanem a legszelesebb felhasznaloknak szant jatek.
  • sertrex
    #17091
    Mondjuk az nem az én hiányosságom, hogy nem érted amit írok. És ha úgy gondolod, hogy semmi köze ehhez a játékhoz, akkor csak azt bizonyítod, hogy tényleg nem érted. A gúnyolódó hozzászólásaid után, nem is értem miért vársz el "normális" választ. Majd ha leszálltál a magas lóról, akkor talán, de annyira meg engem nem érdel a téma. És itt be is fejeztem veled a diskurzust. Ha nem szólsz hozzám én se szólok.

    A játékról meg annyit, hogy én is pénzt adtam érte, tehát bárhol jogom van leírni, hogy mit gondolok róla, mégha egyesek nem is értik vagy nem akarják érteni vagy nem tetszik amit írok. Ráadásul magamra is mérges vagyok, mert megint bedőltem a CM-nek és annak ellenére hogy néhány dologban valóban jobb lett a játék, összességében ugyanakkora szemét, mint a korábbiak.
    Cheers!!
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.07.14. 10:20:40
  • sertrex
    #17090
    Ez mitől trollkodás? Leírtam hogy elnézést kérek, én tévedtem.
    Másrészről, mivel egyelőre csak arra jó a játék, hogy itt kibeszéljük, mert játékra nem igazán alkalmas egyelőre.
  • Totti5
    #17089
    Egyrészt nem értem mit írsz, másrészt semmi köze a játékhoz amit írsz, és a szikrája sincs meg annak hogy normálisan válaszolj.

    Kíváncsi lennék egy McLaren versenyre ( elég az 1 körös gyors kvali és 5 körös race ) ahol lenyomod a mezőnyt ( minden a legnehezbben persze ). Nekem nem ment még, de szeretnék tanulni, mert valszeg én csinálom rosszúl.
  • lac coo
    #17088
    Talan eleg is lesz a trollkodasbol !!!
    Ezert felesleges idejarnotok !
  • sertrex
    #17087
    Jaja! Értem én. Én kérek elnézést. Igazad van. Ebben nincs semmi ami szkriptelt. Minden úgy van ahogy a valóságban, sőt még valóságosabb is. Az AI ülésekben is klónozott Hamilton, Rosberg és a többiek ülnek. Mi meg akkora ászok vagyunk, hogy szinte azonnal F1 pilótákat megszégyenítő köröket tudunk valódi pályáknak megfelelő pályákon megtenni. Az F1 mérnökök is innen veszik az ötleteket. Hogy is gondolhattam ekkora szamárságot, hogy ilyeneket mondok. Mindig elfelejtem, hogy itt a fórumon csupa ász jön-megy. Én is beugrottam egy quick race-re Alonsó helyett és lenyomtam a fél mezőnyt, 270°-os kormánnyal, nem is értem, mi a szart csinál Alonso, szerintem engem kellene szerződtetniük.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.07.14. 10:03:30
  • lac coo
    #17086
    Hat egy darabig varok, hatha javitjak, eleg sokan szivnak vele, aztan felhozom a porsche krmanyt megnezem direkben jo e ...
  • barcalaci84
    #17085
    nem , mert nincs olyan kábelem, csak az usb van meg...
  • lac coo
    #17084
    Laci, kozvetlen a kormanyra dugott pedallal nem probaltad ?
  • Totti5
    #17083
    Valami nem jó nálad. Szkriptelt AIt mellett nem tudsz tolatva elmenni a szkriptelt fizikával? valamit rosszúl állítottál be.
  • lac coo
    #17082
    Áh, inkább a Tcam :)))

    Én nagy élvezettel terelgetem esőben, rohadt jó :)))

    Csak a pedálom dolgozhatna már rendesen ,mert így 30 5 holtjátékkal elég nehéz finoman adagolnom a gázt :))
  • Alexease
    #17081
    Felhuzva az FFB-t nem olyan rossz, bar erezhetoen inkabb csak jo sok effekt. De nagyreszt azt csinalja, amit elvarnek. A szr cockpit miatt eleg gazos a helyzet, nekem a T-cam nagyon nem jon be, tul magas, mintha semmi kozom nem lenne az autohoz. Talan kesobb lesz valami trukk, bar aki "komolyabban" hasznalja, az meg TV kamerazik, vagyis necces...

    Mentem egy teszt versenyt, "normalisan" hozzaallava nem olyan veszes, el lehet szorakozni a z AI-val.
    Elso szarny nezet:D Legalabba magassag ugy-ahogy stimmel, de tul sokat latni a palyabol es a kornyezetbol, azert igy is kicsit gagyi:/

  • lac coo
    #17080
    De ha sikerul megoldanod majd szolj !
  • lac coo
    #17079
    Jah, fanatec és/vagy a külön ffb nem igen tetszik neki :(