21741
  • lac coo
    #17158
    Gondolom a wheel az kormányhoz való azért nem lehet megnyitni ....
  • sajtburger
    #17157
    Valaki esetleg nem tudja, hogy lehet a wheel setting-t megnyitni? nekem szürkén mutatja a menüben és jó lenne állítani rajta, ha gázt adok folyamasosan kicsúszok a francba.. nem küszködik még valaki hasonlóval? xbox pc kontroller
  • lac coo
    #17156
    Hisztis vagy ! :)
    Majd kibogarássza valaki ...:)

    amúgy ha 10 éve mindig mindenki módosít rajta miből gondolod, hogy senkit nem érdekelne ? ;P
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.14. 19:23:10
  • Alexease
    #17155
    Teljesen felesleges, valszeg 2-3 embert erdekelne egy normalisabb cockpit nezet:D Ha tizen ev alatt nem vettek eszre, hogy mindig modositanak rajta az emberek, es minden mas programban allithato, akkor ez ennyi volt;D
  • lac coo
    #17154
    Igen az sem az igazi ....
    bizakodjunk, eddig normális handlingban sem hittetek, talán ez is lesz benne hamarosan ! :D
  • Alexease
    #17153
    A mozgas is idegesito, de engem elegge zavar (nekem hasznalhatatlan/elvezhetetlen), hogy nagyon hatul van a pilota.
  • lac coo
    #17152
    Ki kell sírni a fórumban, hogy legalább azt a filet tegyék kívülre mint az actionmapot! :)

    Valaki aki jó angolból csináljon egy topikot, talán még szavazást is lehet ....
  • lac coo
    #17151
    Nézet még elmenne, de én rühellem ha csúszkálok az ülésben, én úgy nem tudok vezetni :)))
  • Rdinho10
    #17150
    Arra mar nem mertem rakni:D
  • Alexease
    #17149
    Most semmi file-y nem fogsz talalni, telejsen uj es mas az engine;) Minden duplan csomagolva/kodolva.

    Eppen most nezegettem at, es ez telejsen bukta (legalabbis a kameranezet). Ebbol igy nem lesz semmi. Vagy a Codies csinal vele valamit vagy valami extra programozos ember. De Codies tuti nem fog, mas meg nem fog vele foglalkozni:/ Kar erte. Lehet visszateszem a 2014-et, ez meg DEL:) A 2014 ugy is "demo", ezt meg megvettem, vagyis helyreallt az egyensuly:DD
  • barcalaci84
    #17148
    szerintem egész jó a fülke néztet, vagy legalábbis vállalható
  • zzeN
    #17147
    Azért van még Expert és Legend szerintem.
  • Rdinho10
    #17146
    Nektek is gyengek az ai versenyzok? Hardon tolom es nem valami erosek...
  • lac coo
    #17145
    no, müxik ,faja ! :)
    Már csak valami használható fülkenézet kellene :))
  • Fantasy18
    #17144
    hali valaki tud olyan módot az f1 2015 höz mint az elődökhöz volt hogy realistic damage? elődöknél elég volt egy fáljt átírni és már jobban törtek a kocsik.. most ezt a fáljt nem találom
  • lac coo
    #17143
    En egyel lejjebb vettem a posgprocesst es eltunt az a gyoker kromatikus akarmi .
  • barcalaci84
    #17142
    amúgy tényleg egész élvezetes az irányítás...a hangulat meg a körítés is remek...ha online is használható lesz még lehet meg is veszem valami akcióban:) Carsos formaautóknál speciel sokkal jobb, küzdősebb

    a blurt h a fenében lehet kikapcsolni?
  • barcalaci84
    #17141
    na majd látod:)
    igen nem tudsz játékon belül belenyúlni a gyári presetekbe, a kormányéba se...de az a lényeg h az usb pedal ból indítod a custom presetet és akkor adott lesz a 2 pedál a custom presetben ahhoz nem nyúlsz ...az összes többi gombot , irányt meg beállítod...így a pedálra custom presetnél is a fájlban átzírt usb pedált fogja használni...
    te eddig mindig a custom presetnél próbáltad a pedált állítani, azt nyomkodtad, de így nem tudja a játék h az nem egy joy...
  • Adam Jonas
    #17140
    Ez egy elég érdekes kis videó, olyan pCARS-feelingem van.
    Utoljára szerkesztette: Adam Jonas, 2015.07.14. 18:08:59
  • lac coo
    #17139
    Nem vagyok gep elott, meg ertem mit mondasz, hulye azert nem vagyok ( vagy meg nem teljesen...:) ) , de nem olyan a fanatec pedal gyari presetje higy nem is lehet kormanyt meg ilyeneket beallitani rajta ?
  • barcalaci84
    #17138
    custom presetet csinálsz , csak így nem a pedálokat állítod hanem az összes többit...ezt nem tudom egyszerűbben leírni:)usb pedal fülről kreálj új custom presetet...
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.07.14. 18:06:23
  • gibson9
    #17137
    Nekem továbbra is nagyon tetszik a játék. Komolyan nem értem, hogy van aki panaszkodik az ai- ra és a bugokra, miközben én még nem találkoztam egyel se (kopkopkop) és olyan jó kis csatákat vívok a botokkal. Ma is kerék a kerék elleni csatákba mentem többször is kanyarokon keresztül. Bementem melléjük féktávon és nem adták a poziciót hanem egymás mellett kanyarodtunk tovább a következő kanyarig. Vezethetőség is nagyon tetszik. Kipróbáltam a force indiát a mercik után és teljesen máshogy kellett kezelni. Féktávon meg meg csúszott, idegesen viselkedett stb. Játszottam a 2010től kezdve az összessel a tavalyit leszámítva és kétség nélkül az eddigi legjobb rész. Még úgy is, hogy kormány hiányában csak kontrollerrel játszom :)
  • lac coo
    #17136
    Most nem emlekszem....de a pedal gyari presetben lehet kormany tengelyeket allitani ???
  • barcalaci84
    #17135
    ha egyedi presetet csinálsz akkor mindenképpen úgy ahogy írtam...tehát usb pedal fulről indítsd és az összes többi irányt gombot állítsd ...a pedálokhoz hozzá se nyúlj:)
  • Totti5
    #17134
    F1 csapat 2010 óta F1et csinál, a rallysok egy másik team. A komolyabb irány mind a két részlegnél látható és érezhető, ami meg fentről jött.
  • lac coo
    #17133
    Most mar total nem ertem de ok, remelem mukodik ! :))
    Modjuk nekem kell egyedi preset a tobbi homb miatt.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.14. 17:52:35
  • barcalaci84
    #17132
    most nézem h nem is kell custom setupot állítani:)
    szóval csak másold be a fájlt és válaszd ki esetedben a g27 presetet (hiába írja rosszul a tengelyeket) játékban megy a pedál holtjáték nélkül...kiolvassa az átírt fájlból:)
    ez volt a baj nálam is h mindenképpen nyomogattam a custom presetben a pedalt :)
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.07.14. 17:47:59
  • lac coo
    #17131
    Haz egyelore a Dirt Rally egy vicc betonon, meg ugye suolgaltatasban is jocskan elmarad.
    De mindketto atomjo..
    De azert megneznem mk lett volna ebbol ,ha user kivansagok alapjan keszul :)))))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.14. 17:41:20
  • lac coo
    #17130
    Na akkor majd mevnezem, szerintem en felreertettem es mindenaron a sajat egyedi presetemben akartam atirogattni a tengelyeket...
  • barcalaci84
    #17129
    szerintem azért mert így a fájlból olvassa ki az adatot...ha meg a játékban kalibrálod magát a pedált akkor csak egy sima joy analogként érzkeli
  • GPx8
    #17128
    Dirt rally hivatalos fórumán olvastam egy olyan véleményt, miszerint kár, hogy az F1 fejlesztését majmoknak adták és nem az a csapat fejleszette, amelyik a Dirt Rallyt is... :)))
  • zzeN
    #17127
    Nekem ez a leírás megoldotta a problémámat, eleinte azt hittem én vagyok annyira béna, hogy minden kigyorsításkor kipörgök:)
  • lac coo
    #17126
    De ha tolok egy f1 et , akkor mar egy user cucc lesz, mitol mas mint az eddigj kormanybol krealt user cuccom ?
  • barcalaci84
    #17125
    az a lényeg h az usb pedal fülről indítsd majd a custom vezérlés részt és a többi dolgot állítsd be
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.07.14. 17:32:27
  • barcalaci84
    #17124
    ahogy nézegettem a fájlt kicsit viccesnek találom h még a támogatott vezérlőknél is rosszul vannak megadva sok helyen az axis-ok...:)
    fanatec usb-s pedálnál pl miből gondolhatták h kuplung a gáz alapból:)
  • lac coo
    #17123
    Par ezer variaciot mar kiprobaltam, de remelem a jo kimaradt es megjavul ! :)))
    Koszi !!!
    Modjum nagyreszt en is a kormany egyedi beallitasat probaltam....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.14. 17:31:40
  • lac coo
    #17122
    Pedalnal meg megrobalom ma az egyedi bindeket bemasolni a fanatec usb pedal presetbe....es akkor ez az uzolso otletem :)))
  • swadawa senpai
    #17121
    Nagyszerű, egy patch ami sokat nem ér :D Pedig jó játék lenne tényleg, sokkal jobb mint az előzőek mivel végre átlett irva a fizika része,
    de így élvezhetetlen hogy egyfolytában lag spike és stutter teszi élvezhetetlenné az egészet, még time trialban is :)
  • barcalaci84
    #17120
    na én javítottam úgy néz ki...mondjuk vicces h te linkelted ide a megoldást:)
    átírogattam a fájlt, töltsd le és írd felül az eredetit...
    usb-s pedalhoz

    ezután FONTOS h menny a contoller beállításokban az usb pedal részre (ugye csak a fék és a gáz lesz megadva a többi unassigned)
    ha ezen a fülön vagy akkor nyomj egy F1-t (azt hiszem billentyűn azzzal lehet customot kreálni) és állítsd be az összes többi gombot (fékhez gázhoz ne nyúlj)

    már tegnap isd ezt próbáltam, de akkor a 911-es kormányról állítottam be a custom vezérlést, tehát a féket és a gázt nyomtam le ott és akkor ugyanúgy semmi hatása nem volt a fájl átírosgatásnak sem...

    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.07.14. 17:25:52
  • hqx
    #17119
    Így is lehet nyomni!:D Néha elég sz*r íveken megy, de nem is könnyű a játék!)