21741
  • Reval
    #17319
    Nálad is 2-be a leggyorsabb az autó?
  • barcalaci84
    #17318
    win 8.1 64 bitet használok jelenleg...kicsomagoltam a játék főkönyvtárában és megy is...:)
  • Danecay
    #17317
    Ez megy már windows 8-al és 10-el? Próbálkoztam volna én a sweetfx-el win 8.1 alatt más játékkal is de sehogy nem akart működni még a különböző trükközésekkel segédapplikációkkal sem. Anno win 7 alatt még nekem is ment.
  • lac coo
    #17316
    Nalam bizzos nem, mentem mar 30 kort a 35 bol kettes fokozatban es semmi gond nem bolt, ha ugy van ahogy mondod akkor el kellett volna fogynia .
  • Reval
    #17315
    Üdv. Mindenkinek. Én 100%-os futamokat nyomok, és meglepődve tapasztaltam, hogy a motorbeállításnál a 2. és 3. pozició meg van cserélve.
    Ez azt jelenti, hogy a 2-be (standard) a leggyorsabb az autó, és ilyenkor az üzemanyag tartalék sem fogy. Ha felrakom a motort 3-ba, lassabb lesz az egyenesekben, viszont több üzemanyagot használ. Ez csak nálam ilyen, vagy másnál is?
  • barcalaci84
    #17314
    a homályosságot többen említették itt ha jól rémlik...engem is rohadtul zavart és nem segített se a post process levétele se blur kikapcsolása (legalábbis nem kellő mértékben:) )...
    aztán felraktam ezt: homály ellen

    feltoltam mindent grafikában és így is éles minden (scroll lock gombbal egyébként kikapcsolható akár játék közben, elég durva különbség a gyári meg e között:) )
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.07.24. 20:50:47
  • barcalaci84
    #17313
    vagy alám vág a rohadék és visszaelőz:)
    mentem most egy Hungaroring 50%-t...nagyon jó volt...tök jó h az AI-val is történnek dolgok , ők is harcolnak egymással ...
    visszajátszásból megnéztem egy szitut... a célegyenes végén előztem.. bebújtam szélárnyékba, de mögöttem is bebújt egy AI... szinte egyszerre rántottuk ki szélárnyékból...én kicsit később (nem is figyeltem annyira tükröt)..de ő pont annyira visszavett h ne taroljon le minket...és szépően elfordultunk mind a 3-an...
  • [HUN]FaTaL
    #17312
    Ahogy olvasom a fórumokat, nekem úgy tűnik hogy az nvidiákat eszi csak ennyire. Nekem radeonnal 1680x1050 minden maxon, élsimítással is 50-60fps (r9 270x 2gb)
  • lac coo
    #17311
    Ma en is eloszedtem, szerintem is jo lett.
    Picit erezni a gumin, hogy enged nemi idot korrigalni, de meg igy is rihadt nehez tartani a tempot.
    Az AI meg egeszen jo lett, nehol szinte hihetetlen, hogy viselkedik, ha belulrol akarok bebujni es elfekezem picit kiengedi nehogy neki csusszak :)))
    Az idojaras ,kopas mintaszeruen mukodik, valoban ezt a szintet kellene hohni a PC nek is ,de a nyomaba nem er sajnos....
    Amugy ,Laci, most astad el magad ! :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.24. 19:14:42
  • barcalaci84
    #17310
    ma játszogattam kicsit... nagyon élvezetes vezetni...még szárazon is nagyon figyelni kell...kopás , dinamikus időjárás stb meg nagyon élvezetessé teszi...
    az AI is tetszik, jókat lehet velük csatázni...
    és azért a körítés is sokat dob, mert tényleg nagyon f1-es hangulata van...szerintem nagyot jó irányba ment el CM...
    buggal még nem találkoztam...nem is értem mire ez a nagy hiszti mindenfele a játékkal kapcsolatban:) PC-vel több a szopás :) de Ian Bell -nek hisznek a gyerekek h majd szépen apránként javítja őket, szegény CM-től meg mindenki vissza akarja kapni a pénzét:)
  • lac coo
    #17309
    Ki kellene probalni, szerintem siman menne ! :)
  • Count Adyn
    #17308
    Hát azért nekem 2gigas vga val megy 60 fps en egy witcher 3 majdnem maxon akkor ne már egy f1 game szakadjon bele:P
  • balazsgigi
    #17307
    Szerintem azért nem mindegy ám,hogy az a 2GB-os vga milyen.
  • adam46
    #17306
    Elég elég szégyen, hogy a 2 gigás kártyákon nem tesztelték normálisan. Azért 2 giga elég sok mindenre elég például, hogy meghajtsa szépen a BF4-et, annak pedig eléggé fényévekre van a grafikája ettől.
  • Totti5
    #17305
    Hogy hogy mi az? akinek performance baja van azok kivétel nélkül valami 2 GBos VGAt írnak. Talán van összefüggés, talán.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.24. 14:51:23
  • lac coo
    #17304
    Hat nem ez lenne az elso jatek ami igenyelne 4/G videoramot :)
    Fps ben van nem egy , amit 2 gigaval nem lehet normalisan max twxturaval futtatni.
    Gondolom konzolos hozadek, azokban most van videomemoria mint a szemet .
    De mint mondtam fut ez szepen 2 gigaval is, szoval szerintem ez nem igaz .
  • adam46
    #17303
    Mi az hogy nem 2gigás kártyára lett optimalizálva? :D Illő lenne, már 2 gigára optimalizálni, elég sok mindenkinek ilyenje lehet.
  • lac coo
    #17302
    Neha azert tettem erheto egy kis sporolas, de hat ennek 10 fajta szepen modellezett auzot kell futtatni husz peldanyban ,ha esik ha fuj ...
    Mas jateknal ugye egyeni szocproblema ha nem viszi a gep a multiclast...
  • Totti5
    #17301
    Osztom. Hibátlanul megy. Oké a 970 egy 100 rudis móka, de most ez a legnépszerűbb kártya és nagyon jó is. Azt hogy ultrán, 16X AA tökéletes 60.0 fps minden pályán, esőben, szárazon versenyen 22 autóval egészen lenyűgöző. És persze mellett csodásan is néz ki.



  • lac coo
    #17300
    Nem ertem mi bajuk az embereknek ezzel a graffal, nyilvan stilusaban, megoldasaiban emlekeztet a regire, de pl meg legszebbnek tartott PCars t is agyonalazza esoben, mozgas kozben meg foleg. Annak ellenere , hogy ez gyengebb gepeken is szepen fut, es meg konzol se szakad meg alatta . Szerintem profi munka !
    Grafikaban nekem egyedul az aszfalttal van bajom, az mintha nem lenne kesz, esoben sincs felszarado iv ,hondolom emiatt is vilagos az idealis iv. De amugy szerintem rendben van.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.24. 12:52:53
  • Totti5
    #17299
  • lac coo
    #17298
    Amugy kozben beugrott, Dying Light ban volt ez a gyoker kroma effekt, nem is ertem ki talalta ki, vagy mire gondolt , mire jo !?
  • lac coo
    #17297
    Nekem is 2 gigas van, es megy szepen, igaz nem fullon hasznalaom mert ertelmetlen, ugy sem latszik .
  • Totti5
    #17296
    Tapasztalatok alapján 2GBos kártya kevés neki, nem arra lett optimalizálva.
  • attila46
    #17295
    Geforce gtx 650 ti 2gb OS kàrtyàmat,fullra kifekteti, 30 fps,gpu fulon ,4 mag pcu 40% on. Persze full hd ban,High graf. beàllitàssal. A tükrök felülete akadozik, jàtszható...de kène valami patch,vagy valami ini. Config, hogy jobb legyen. Esetleg Valmi tanàcs?köszönöm
  • lac coo
    #17294
    Esetleg videodriver beallitasaban nincs valami extra szures elpiszkalva ?
  • Danecay
    #17293
    Az a baj,hogy a past process effecteket már próbáltam minimumra venni, mert menüből teljesen kikapcsolni nem lehet, a maradékot pedig ini-ből Falsera állítani de nekem még így is homályos volt. Hogy pont ugyanennyire e azt nem tudom biztosan de még mindig zavaró szinten. Olvastam még valamit talán a textúra szűrésekről, hogy azt kell visszavenni, visszabutítani, vagy legalábbis meg lehet próbálni, de így gondolom minimum recés lesz, a mellett, hogy ultrán, rece nélkül is elketyeg olyan 80-90 FPS-el. Ezt igaz még nem próbáltam.
  • lac coo
    #17292
    A kromatikus aberraciora gondolsz ?
    Az egy baromsag valoban. En mar az elejen egyel visszabb vettem a postprocess effektet,es a motionblurt is kigyomlaltam, sot meg a lensflaret is :)
    Igy teljesen rendben van.
  • Danecay
    #17291
    Ehhez először el kellene érnie a játéknak azt, hogy meggyőzzön arról, hogy érdemes megvennem amit több korábbi része esetén meg is tettem. A látottak pedig nem hiszem, hogy a csúnya verzió eredménye. Mondjuk lehet e nélkül is megoldható lenne de új rendszerem van hol még a STEAM sincs telepítve. Én komolyan meg akarnám venni a játékot, de eddig az idézőjeles DEMO, ha már hivatalosat nem csinálnak szinte semmilyen játékból manapság, nem győzött meg.
  • Totti5
    #17290
    Steamban van képkészítés funkció, tökéletesen működik. F12.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.23. 22:27:00
  • Danecay
    #17289
    Próbáltam újabb képeket csinálni de vágólapról mindig csak egy feketeséget tudtam beilleszteni, de a lényeg látszik a #17020 -ban is. A kormányon lévő gombok jelölései alig kivehetők, de a pilóta előtt lévő monitor képén kívül minden el van homályosítva. Ez mozgás közben még rosszabb. A 150, 100, 50-es táblák alig kivehetőek, még a kanyar csúcspontot is nehezebb belőni mert amíg távolabb van, eltűnik a homályban, és ebbe szerintem felesleges is lenne belemagyarázni a valósághűségre való törekvést. Tényleg jó lenne több képpel szemléltetni, de már nem akartam több időt elcseszni a kísérletezgetésre, de ki gondolta volna, hogy még az nVidia ShadowPlay-el sem lehet screenshotot készíteni, amit meg más úton készítettem, mint ahogy említettem is csak egy fekete képernyőkép lett.
  • lac coo
    #17288
    A gumivalasztas , az most a mintha automata lenne, tavaly nem tudom hogy volt, de elotte ha jol emlekszem nem rakott fel magatol vizes palyara valo gumit, csak ami be volt allitva .
    Lehet meg vizes palyan mentel ki es nem nyomtal elotte gumi alasztast, azert rakott fel i tert....
  • Totti5
    #17287
    Nem lehet megállni a pályán. Ha félreállsz akkor nyomj egy pauzét.
  • Rudolf14
    #17286
    Sziasztok!Szerintem nagyon jó játék lett de van még mit javitani rajta.Sikerült valakinek megnyitni az ERP fájlokat???
  • Amiga
    #17285
    Igen, én ki is próbáltam este. Teljes versenyhétvége Ausztráliában hard AI-val és bekapcsolt assist-okkal (de kikapcsolt automata fékkel).

    A szabadedzés alatt diszkvalifikáltak, mert félreálltam a fűre pár másodpercre.
    A 3 részre bontott időmérőt megnyertem.
    A versenyen kiautóztam egy 20 mp-s előnyt, majd az első boxkiállásom után esni kezdett. A verseny kaotikus lett, és belefutottam egy bugba: kimentem a vége felé lágy gumiért, erre intermediate-t tettek fel. :-(
    Úgyhogy végül a második helyen értem be Rosberg mögött 3 mp-s lemaradással, mert ezen a gumin 8 másodperccel voltam lassabb, így még egyszer ki kellett menni.

    Sajnálom, hogy még mindig idióta bugokon képes elmenni egy verseny. Meg a hülye lekőrözötteken, néha elképesztő, amit művelnek.

    Pedig pokolian jó a játék.
  • lac coo
    #17284
    Nem ide valo, de PS4/kapott ma reggel egy patchet.
  • lac coo
    #17283
    En igazabol szerencses vagyok, mert a pedalon kivul alig latok bugot.
    Gyanitom a vezerlokezelesbe tettek valami hulyegyerek biztos akarmit, es magatol probalja megoldani ha rosszul , vagy sehigy nincs beallitva, a fanatec pedal tengelyeit itt kicsit elkevertek, illetve szerintem ezzel kapcsolatos az is , hogy ha nyomok egy F playt , neha amikor visszaterek egy darabig 900 fokon akar mukodni a kormany ,meg kell rangatnom kicsit, higy ujbol eszrevegye , hogy 360 fokon van.
    Egyetlen komoly bugom van, ha ujra inditok egy versenyt, megbolondul az ffb, es szinte csak kerekveto meg ilyen razos effektek vannak, sima ero az nincs .
    De ez se akkora baj, mert ha el is rontom , akkor se inditom ujra, igazibol se igy megy :))
  • lac coo
    #17282
    De amugy mi homaly , a reflektorok ...?
  • Danecay
    #17281
    Biztosan nem egyedi eset, eléggé gyakran felsorolt dolog a negatívumok között. Keress rá! Frissen telepítet Win, i5 3470, 8GB ram 960 GTX g1 gaming 4 GB
  • lac coo
    #17280
    Ott valami baj van nalad a megjelenitessel, vagy nem tudom ...
    En semmi furcsat nem latok.
    Mondjuk most mar kilottem a motion blurt mert nalam mikrolaggolt a kanyarokban mint AC ban, de elotte se volt ilyen gondom.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.23. 07:09:50