21741
  • lac coo
    #17359
    +1

    Hál istennek handling miatt nem sírnak, a sok billesnek ,meg SC vadásznak szerintem lövése sincs mi az, mit kellene nézni .
    aki említi a handlingot az kivétel nélkül mind dícséri is .
  • lac coo
    #17358
    A kpás, gumik tényleg jók. a puahább ahamrabb melegszik de nem lehet annyira terhelni , gyilkolni mert hamar elmelegszik és akkor pillanatok alatt szétkopik.
    a keményebbeknek több idő kell a melegedéshez, nem tapad annyira, viszont kicsit terhelni is kell, mert hamar visszahül .
    És tényleg apró dolgokon múlik hogy mennyi idő alatt kopi kel, csak egy hajszállal kell lassabban menni a gyors kanyarokban és jóval hidegebb is marad és nem is kopik olyan gyorsan .

    Én láttam bugot, a lent említett ffb elvesztés pl, de én ennek ellenére is megvagyok elégedve, ilyen jót nem reméltem .
    A sok síró kisgyerek meg így járt, sokszor azt sem tudják tulajdonképen mit is akarnának :)))


    És esőben egyszerűen nem bírom abbahagyni ! olyan jó ! :)))

    Ahogy olvasom az online rész elég rossz lett, de gyanítom a CM sem tudta ezt befejezni időre ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.25. 19:31:36
  • zzeN
    #17357
    Pár klasszikus autó és pálya visszatérésének én örülnék az általad említett dolgok mellett.
  • Totti5
    #17356
    Reméljük jövőre finomításokon kívül beleteszik nekik a karriert meg valami young driver tesztet meg a scenario modot és a legfontosabbat az SCt aztán mindenki befogja és nem lesz lehúzva 5 pontra és nem a sírás fog menni. Bár ha nem lesz benne más a 24 autón kívül akkor megint rugdsova lesz...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.25. 19:16:06
  • barcalaci84
    #17355
    hát hátha nem refundolták azok a játékot akik ilyen cockpitmodokat szoktak csinálni...ha nagyon akarja valaki akkor szerintem meg lesz oldva:)
    mint ahogy szerintem Mexico mod is lesz AC-ban nem sokára:)
    a legnagyobb baj h nagyon sok a sírás , és félő h CM szokás szerint félreérti és azirányítást butítja majd vissza jövőre (vagy még idén) és nem a bugokat írtja , funkciókat bővíti (safety car LOL )...
    jelzem h még mindig nem találkoztam buggal:) , de biztos van, gondolom főleg online...

    az év meglepetése nekem ez a játék (a dirt rally mellett :) ) az irányítást nagyon eltalálták...a 360 fok már teljesen jó...a kopás is teljesen jó...ha nagyon erőltewtetem (nehezebb lábbal gyorsítok ki, vagy fékezés közben kanyarodni,nem kiegyenesített kormánnyal kigyorsítani stb...)tényleg hamarabb elkopik (mondjuk ez online lenne igazán érdekes h ki h tudja megoldani, taktikázni stb)
  • Totti5
    #17354
    Rönó és a Mercedes hangja nagyon élethű. Honda és a Ferrari is az kivéve visszaváltásnál ott amit az előző kettőnél jól megcsináltak, ennél a kettőnél nem annyira. Amin lehetne reszelni, vagyis jövőre "beletenni", az az energia visszanyerés hangja fékezésnél.

    Amúgy nagyon rendben van, a szokásos profi minőség, aki nem hiszi tegye mellé a TVben hallottakat....
  • lac coo
    #17353
    Jah , ez a legnagyobb baja szerintem is .
    Jo lenne hozzaferni a surface materialokhoz :))
    De ezt nem is ezert fogjuk szeretni , hanem a lebonyolitasert.
    Csak az a tohadt cockpit nezet, abbol tudnam legalabb a csuszkalast kiszedni ! :)
  • barcalaci84
    #17352
    mentem kicsit AC-ban is az Lotus exo-val...nagyon hasonlónak éreztem...csak itt megvan a körítés is hozzá ha valaki szereti az F1-t...
    itt mondjuk a pályák minőségében vérzik el a játék...kár h iléyen lapos minden itt...az aszfalt a kerékvetők, a fű is tapad sok helyen:)
  • lac coo
    #17351
    Szerintem jok a hangok, csak neha nehezen hallani ha masik auto van mellettem.
    De pl a Renault hihetetlen miket tud morogni, vagy daralni vagy mi az isten :)
    A McLarennek meg elev jo beteges hangja van :)
  • atiwrc
    #17350
    Codmastersnél a hangok elég jók szoktak lenne, de ez nekem nem tetszik, olyan élettelen.
  • lac coo
    #17349
    Idoket nem igen szoktam realhoz hasonlitani, ha stimmel az nem letezik mert benabb vagyok mint Hamilton ,ha nem stimmel akkor meg rossz az auto ! :)
  • Totti5
    #17348
    Tologattam kvalit, beletelt sok körbe mire összejött, bár 1.22. 4-5 többször megvolt.

    Csak érdekesség, hogy mennyire közel jár időben a játék ahhoz amit ma mentek a Ringen és nyilván nem ma szkriptelte bele a Codie a dolgot :))

    Hamilton pole ideje : 1:22.020
    Játékban futott idő : 1.22.199

  • [HUN]FaTaL
    #17347
    Replay után nekem is (DFGT).
  • lac coo
    #17346
    Dehogy veszem ! :)
    Carst csak azert vallaltam be, szivattam magam mert senki nem akarta, egy darabig lehetett is hasznalni, de igazabol nincs nekem kedvem ilyenekhez, foleg ilyen topikban, ahol mindenki osztja anelkul hogy egy metert ment volna vele :)))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.25. 13:27:56
  • Alexease
    #17345
    Vagy vedd at a topic-ot, ez a progi neked amugy is bejon:D
  • Alexease
    #17344
    Van rendes hazigazdaja a topicnak, nem kell a modereket csesztetni, ha erre jar es olvassa, gondolom majd megoldja;)
  • Alexease
    #17343
    Az uj rendszer es engine (es talan a vedelem) miatt van minden duplan kodolva/csomagolva, plusz igy hatekony a multiplatform miatt. De teny, hogy igy a piszkalasi hatekonysagot is lenullaztak. Persze nem is a cockpit-problemam az elsodleges vagy a legnepszerubb, inkabb a kulonfele auto/buko festesek, palya reklamok, kameraknal meg a TV-cuccok (meg persze az F1 2016-os MOD:D).
  • lac coo
    #17342
    Alex ,dobjal mar ossze egy alap bannert, aztan kicsereltetjuk,mert ez a mostani mar nem jo ! :))
  • lac coo
    #17341
    Paran irtak mar a forumba, higy nyissak meg az xml t...hatha .
  • Alexease
    #17340
    Engem inkabb a cockpit izgat:) Sajnos azota sem mentem vele, mert igy nekem nem jo. De a bealliasoknal lattam IP-hez kotheto motion cockpit beallitast (bar valszeg enginebol talan [meg] nem is mukodik), talan azzal lehetne valamit piszkalni rajta. Codies sajnos tuti nem foglakozik a dologgal:/
  • Alexease
    #17339
    Csak tippeltem, es ha azzal van gond, akkor ugy sincs mit tenni:D Amig hozza lehetett ferni a kiosztasokhoz, addig is tobb kepernyos volt, de amugy is engine szinten kell piszkalni, a beallitasoknal ugy sem tudnak jobbat csinalni, mint a Codies;)
    De valszeg teljesen massal van gondja, ha "eszreveszik" a Codies-nal (kiprobaljak kormannyal is:D), majd javitjak;DDD
  • lac coo
    #17338
    Magyarul ? :)
    Akármi is lehet ? :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.25. 12:32:40
  • Alexease
    #17337
    A replay utan nekem is elmulik az FFB, de nehany masodperc utan mindig visszajon:)
    Nem olvastam utana, de elofordulhat, hogy a threading kiosztas miatt megy el, igy valszeg szamithat a processzor markaja, tipusa, fajtaja, magok kiosztasa, alaplap, rendszer es hasonlok.
  • lac coo
    #17336
    Azzal a buggal nem találkozik senki ,hogy replay, vagy verseny újraindítás után eltűnik az ffb ereje, csak a kerékvető effektek maradnak meg , vagy esetleg nem olvasott valaki valamit erről ?
    G273 fanatec pedal ....
  • lac coo
    #17335
    Higy mik vannak :)
  • atiwrc
    #17334
    Amióta ezek a gumik apró szemcsékbe repülnek le a kocsikról azóta nem sötét az ideális ív :)
  • lac coo
    #17333
    Hehe, moat ahigy nezem tv ben, tenyleg feherebb, vilagosabb az idealis iv :))
    Eddig forditva volt nem ? :)
  • Totti5
    #17332
    Nem. Csinálj előre setupot, mentsed el és akkor csak be kell tölteni, az adott pályához.
  • lac coo
    #17331
    Quickrace -nél, ha nem akarok időmérőt nem megoldható, hogy lehessen setupolni kicsit?
    Nekem csak setup betöltés van ....
  • Reval
    #17330
    Lehet hogy igazad van, este megnézem, mert napközben nem leszek. (A 17328-at megoldottam.)
  • bubu13
    #17329
    Na jó ez a boxutcai bug kikészit. Osztrák futam 13 körrel a vége előtt mennék ki a 3. Helyről megint beragadt vagy 4 ember a boxba és Raikkonen is beragad a boxba igy ki se tudok állni. Mindenki megelőz minket. Elég szar lenne megint újrakezdeni a versenyt.

    Más is tapasztal ilyet?
  • Reval
    #17328
    Viszont most bajban vagyok. Elq..tam a "hardware_settings_config.xml" fájlt. Nem tudna dobni egyet valaki. Hiába telpítettem újra a játékot nem működik.
  • barcalaci84
    #17327
    szerintem csak rosszul használod...csak nagyon rövid időkre szabad használni , mert túlmelegszik a motor és akkor már teljesítménycsökkenést okoz...főleg ha még kicsit túlpörgeted váltások előtt akkor pláne...
    de ha jól is váltasz akkor is túlmelegszik kevesebb mint egy kör alatt...
  • bubu13
    #17326
    Én is ezt figyeltem meg, hogy a standard gyorsabb, de utána megnéztem az állapot jelzőt (végre betették ps4re is) és akkor láttam, hogy a motor piros és a mérnök is figyelmeztetett, hogy ne használjam olyan sokat richben.
  • Reval
    #17325
    ok. köszi!
    2 standard
    3 rich
  • lac coo
    #17324
    Majd megnézem holnap célzottan .
    De a nevét írd, ne hogy 1,2,3 mert így nem tudom melyikre gondolsz !
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.07.24. 23:05:14
  • Reval
    #17323
    Hát ez roppant érdekes. Nálam egyértelműen a standard a leggyorsabb. Ahol a standadnél felváltok 8-ba ott a rich-ben csak 7-ig jutok, és akit megelőztem az visszaelőz az egyenesben.
    -1 motor lassú, üa.nővekszik ez ok.
    -2 motor leggyorsabb üa. stabil
    -3 motor közepes üa. fogy
    Így az a baj, hogy túl könnyű a játék, mert nem kell taktikázni, 2-be végig lehet nyomni.
  • lac coo
    #17322
    A leggyorsabb a leggyorsabb, a kozepso lassabb es nem eszik annyi benzint.
    De most jobban belottek , a dus keverek sem raketa, kopott gumival pl kad hasznalni szinte alig segit valamit .
  • barcalaci84
    #17321
    kipróbáltam és én szerintem rich keverékkel a leggyorsabb , bár nem annyival mint a korábbi játékokban
    rajtot próbálgattam és ricchel nem hagyott le senki:)
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.07.24. 21:56:47
  • Danecay
    #17320
    Itt is van egy ilyen célzattal készült módosítás: Master Effects Mod

    Na majd kipróbálom mindkettőt.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2015.07.24. 21:34:33