21741
  • Totti5
    #17719
    Meglehet.
  • Danecay
    #17718
    Nem igazán ment át amit és amire írtam ugye?


    Azért nem volt véletlen, hogy miért nem értettem egyet a Te házigazdálkoskodásoddal kapcsolatban!
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2015.08.07. 23:10:08
  • Danecay
    #17717
    Mert nem is akarsz! De legyen neked igazad, ez a leg űbercsászárabb grafika amit valaha is megalkottak ezen a planétán! Remélem most jobb!
  • Totti5
    #17716
    Valamire biztos jó, de nem vagyok a bélyeg yutub 3 bélyeg kép verzusz híve. Én ebből semmit nem tudok kiszűrni. Maradok a saját képernyőmnél ott látok mindent pontosan real time.
  • Totti5
    #17715
    "miközben elég egy sima verseny aztán azt képzelsz bele, vagy mögé amit akarsz."

    Szerintem a championship mód nem 1 verseny és nem is kell semmit képzelni. Beállítod kezdéskor év végigvisz szépen egy egész éven át mindennel együtt.
  • lac coo
    #17714
    Hát ne azokkal foglalkozz, versenyezz ! :)
    És azért illene súlyozni is a dolgokat!

    A qrvajóhandling vs no sc és no gumizódás az már 1:2, de ugye azért ez nem így van ...:) Nálam legalább is :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.07. 22:54:31
  • Danecay
    #17713
    "Egy ilyen handlinggal egy új Grid..! Az a tuti ! :) Meg ez is az :)"

    Ebben legalább egyetértünk, persze kivéve ha kivesznek belőle egy csomó olyan dolgot amitől GRID a GRID :)
    A pozitív változásnak örülök, a negatívaknak, amikből sajnos több van, nem! Talán így lehetne megfogalmazni az én problémámat a játékkal.

    A #17708 -as hozzászólásban írtak pedig apószolút örvendetes dolgok, így legalább Alex is fog tudni játszani vele :)
  • lac coo
    #17712
    Dehogyis !

    Igen tény az tény, nincs pl karrier...mint tényt ezt nehéz megcáfolnom :)


    szerintem egyáltalán nem rossz, csupa olyan dolog maradt ki ami lényegtelen.
    rondának se ronda simán van olyan jó mint a többi . a homály sem zavar , még jó is , olyan mint amikor régen az 1200-as felbontás volt a postprocess :)
    Nem is hibátlan van mit még foltozni rajta, de első CM játék ami mintha nem is Cm lenne , ennek örülni kell(ene) ! :)

    Egy ilyen handlinggal egy új Grid..! Az a tuti ! :) Meg ez is az :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.07. 22:44:29
  • Danecay
    #17711
    Itt most nem arról van szó, hogy nem jó versenyezni vele, hanem arról, hogy vannak tények amibe belebeszélitek a saját vízióitokat, ami nem mindig felel meg a valóságnak!
  • lac coo
    #17710
    Persze, nyilván ! :)
    De most akkor jó versenyezni vele, vagy nincs SC...? :DD
  • Danecay
    #17709
    Ezt majd én eldöntöm, elég nagyfiú vagyok már :)
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2015.08.07. 22:27:26
  • lac coo
    #17708
    Éééééééés!


    justbiglee Codemasters Community Manager
    9:49PM
    Hi All,

    This is currently something we are working on, in the near future PC users will have some new options to play with concerning the cockpit view :)

    These should hopefully include FOV, camera position & angle.

    This should help significantly with people on higher resolutions and multiple monitor setups.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.07. 22:26:13
  • lac coo
    #17707
    Akkor ez semmilyen szempontból sem a te játékod !

    Hány kört tettél eddig bele ? :))
  • Danecay
    #17706
    A grafikát sem érdemes a konzol exkluzív játékokéhoz hasonlítani, elég ha megmaradunk a PC platformnál. Itt van pl. egy pár perces keresés után talált youtube videó amiből azért látható, hogy igazából semmivel nem emelkedik ki vagy különbözik az összehasonlított játékoktól (direkt címek nélkül), max. kivéve abban, hogy sokkal homályosabb és látszik rajta a LOD-olás :)
  • Danecay
    #17705
    A Te logikád mentén akkor minden olyan játékot lehet karrier módban játszani aminek nincs is karrier módja. Nem is értem, hogy egyes fejlesztők akkor miért is tesznek ilyen irányú erőfeszítéseket, miközben elég egy sima verseny aztán azt képzelsz bele, vagy mögé amit akarsz. Ennyi erővel a bajnokság is tök felesleges mert minden futam után beállítod a soron következő pályát és megvan a bajnokság. Ugyan már!
    Már bocs de a karrier lehetőséget most Te hoztad szóba!
  • Danecay
    #17704
    Hát nem is tudom! Elég sok időbe telne mire a mostani aktuális részekhez érne az ember, no meg arról sem szabad elfeledkezni, hogy a közben eltelt idő alatt is hány új rész jelenne még meg. Szóval nehezen érné utol magát az ember.
  • balunso
    #17703
    Magamból kiindulva én nagyon jókat szoktam csatázni az adott versenyen mondjuk az 5-6 helyért is ha jót lehet viaskodni,persze betartva a szabályokat,engem az is jól elszórakoztat.Soha nem voltam annak a híve,hogy 3 vagy 5 kör alatt leelőzzek mindenkit és én nyerek az adott évad leglassabb autójával.Miközben fogalmam sincs egy csomó alapvető dologról.Főként a vezetésről.
    Például:taktika,ideális ív,féktáv stb.
  • lac coo
    #17702
    Nekem meg mindegy mi van kiirva az elejen a menuben, utana ugyan az van : ulok a gepjarüuben azt probalok jo gyorsan menni .:)
  • Totti5
    #17701
    Valami megtíltja hogy összefűzd?

    Elkezded kiscsapatnál 14ben, majd váltasz másikra a 15ben.

    Mondjuk alapjiban a júzer nem fogja magát leszopatni. Manorral még a pontszerzés is nagyon nehéz. Hiába megy át egy Williamsba azzal meg VBt nyerni nagyon nehéz.

    Marad az easy, bármivel lehet nyerni. Ha az F1et mint valós feldolgozást nézzük stabilan nyerni egyetlen autóval lehet az a Mercedes, feltéve ha úgyes a júzer mert nagyon izzadós Legenden még azzal is, kb tökéletesen kell menni mint a valóságban is teszik, nade így meg a júzer nem fogja tolni, mert az nagyon sok gyakorlást kíván és eleve kormányt.

    Nehéz úgy, tény ami tény, a noname karrier könnyű fokozaton bármilyen autóval 10 kör alatt nyerni a VBt a funfaktor sokaknak.

    ( én még mindig nem nyertem futamot ebben a részben... )
  • lac coo
    #17700
    Sot lehetne az otvenes evektol maig :)
  • balunso
    #17699
    Akkor ennyi erővel mért nem adtak ki egy Greatest Hits verziót és 6 évadot nyomhat az ember.F1 maraton ha bírod szuflával!
  • Danecay
    #17698
    "Mondjuk ha az instant fika helyett a játékos és a média egy kicsit belegondolna akkor hoppá... csinálok magamnak egy karriert. 2014be kezdtem és majd 2015ben folytatom. 2 teljes egész hivatalos évadot tolhatok le."

    1. nincs karrier mód
    2. nem hiszem, hogy összefűzhető lenne a két szezon

    Igen, ez lenne a jó irány, csak hát ezzel a játékkal ez aligha kivitelezhető

  • balunso
    #17697
    Hát ott van "Singapore" szerintem a lehető legjobban csinálták meg a beton nagyon élethű felfestések,guminyom,aszfaltozás,olajnyomok baromi jó!
    SweetFx 2.0 dob rajta.
  • Danecay
    #17696
    Még jó hogy van vízkiszorítós tócsa amit csak extrém, direkt erre kihegyezett szituációkban lehet észrevenni replay-ből, alapvető dolgok viszont hiányoznak. Nesze neked prioritás!
  • Totti5
    #17695
    Pálya minősége a Forza 5höz mérhető, abban van ilyen elmebeteg részletesség és hajjaj a Forza 6 milyen lesz... CARS már kevesebbel operál, más meg nincs. F1ben marha hangulatos hogy tele a nézőtér 3Ds közönség, amikor esőben 100 esernyő ott figyel. Még verseny közben is nagyon hangulatos kitekinteni a az igen részletes lelátókra.
  • Totti5
    #17694
    Azért "kellett" , mert egy pozitív gesztus akart lenni, mivel kurrgenen a 2014 tavaly kimaradt. Igazából felesleges volt vele dolgozni, mert pozitív hatása semmi. Mondjuk ha az instant fika helyett a játékos és a média egy kicsit belegondolna akkor hoppá... csinálok magamnak egy karriert. 2014be kezdtem és majd 2015ben folytatom. 2 teljes egész hivatalos évadot tolhatok le. De ez csak egy tipp, persze a lényeg a noname player karrier lenne.
  • Danecay
    #17693
    Az AC-ban
  • lac coo
    #17692
    Rf2 ben tuti a gzmizodas, ott valoban a gumik rakjak ra, az egy mas vilag.
    Sok jatekban van, nem nagy dolog de mivel CM tudja majd lesz itt is.
    A beton az viszont tenyleg gaz, az sokat ro t az oszkepen, mert igazabol az autok szuperek, a palya az meg ha valaki figyelmesen megnezi irgalmatlan reszletesek ennyi object nem igeen van masban....
  • Timbu
    #17691
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem emlékszem, hogy olyan sok másik játékban meg lenne normálisan csinálva a gumizódó/száradó ív. Talán csak az rF2-ben (meg az AC-ban úgy-ahogy), de az más kategória. Így hiába hiányzik, nem olyan feature, amit mindenki tud útonútfélen, csak az F1 nem.
  • balunso
    #17690
    Most igazad van végre lehet jó versenyeket menni azt jó van,hogy mit hagytak ki vagy mit kellet volna még bele tenni az más kérdés.
    Soha nem lesz 100%s a játék.
    Persze ezt már megszokhattuk az évek alatt, valamit kihagynak és valami értelmetlen dolgot meg bele raknak.
    Pl :F1 2015 be miért kellet bele tenni a 2014?Nem azt mondom,hogy HŰ mindjárt elszállok mert annyira jó de legalább valamerre el indultak.
    Sok pozitívum van amit eddig én legalábbis nem tapasztaltam,de most van!
    Ez teljesen független vélemény, Csak leírtam és ennyi.
  • lac coo
    #17689
    Amugy nincs lathato gumikopas, felszarado iv, sc, de talan meg feknyom sem :)
    De fontossagi sorrenben nincs bajom, eloszor a vezetes utana a csicsa :)
  • lac coo
    #17688
    Majd befejezik vagy most vagy jovore .
    Nem fogom azt mondani, hogy kapjak be , meg adjak vissza a pe zem, vegyek el toluk a licenszet, mikor tok jokat jatszok vele :))
  • Danecay
    #17687
    Na látod, ez az amiben nem értünk egyet, szerintem pont, hogy nincs ez így jól! :) Nehogy már, azért mert idén kaptunk egy elfogadható vezetési modellt, akkor most már minden mindegy. Az a gond, hogy ez csak egy, igaz lényeges dolog, a sok kihagyott dologgal szemben de ahogy mondani szokták a sok kicsi sokra megy és összességében nem csoda, hogy negatív irányba billentik a mérleg nyelvét. Nem lehet mindent megmagyarázni és azzal, hogy de jó vezetni. Ez az idei kiadás, igaz még nem tudjuk mi lesz a vége, bár én lényegi változásra nem igazán számítok, de ne legyen igazam, eddig amolyan "1 lépés előre 2 hátra" benyomást kelt.
  • lac coo
    #17686
    Az tuti nincs kesz, vagy lesz iden ,vagy nem. A Cpdies a legszebb betonokat csinalta , ebben meg felszarado iv sincs .
    Engem ez sem zavar, majd meg csinaljak, vezetn jo, azt jovan :))
  • Danecay
    #17685
    Ahogy nézem a hétvége és a futamok során bekövetkező aszfalt gumizódást, valamint a gumi törmelékek megjelenését a pályán is kispórolták az idei verzióból mert nekem ránézésre ugyan olyan steril a pálya (leszámítva a több 10 méter hosszú érthetetlen kanyargó féknyom szerű képződményeket, amik egyébként alapból ott vannak) futam után is mint futam előtt. Én a 2013-al játszottam a legtöbbet, és ott nagyon jól lehetett látni az ideális íven történő gumifelhordást, valamint a mellette lerakódott gumitörmeléket. Kíváncsi vagyok, hogy az eddig említett dolgotokon felül, mik még azok amiket be kellett áldozni az új engine és szimulátoros jelleg oltárán!
  • Reval
    #17684
    Nincs más ötletem. Még esetleg az okozhat imput lag-ot, ha a procit lefoglalja valami más és nem jut ideje az ffb kezelésére.
  • lac coo
    #17683
    De kell, patch ota igen.
  • Reval
    #17682
    És nem kell setupolni minden indításnál a holtjáték miatt? Mert nekem igen. Lehet, hogy az utolsó patch óta csinálja, nem?
  • lac coo
    #17681
    G27
  • Reval
    #17680
    Milyen kormányod van?