142
  • Dexxter
    #22
    Mindentudas Egyeteme:
    Élet az Univerzumban: szabály vagy kivétel?
  • qtab986
    #21
  • immovable
    #20
    miért is?

    pl
  • L3zl13
    #19
    Ha valaki hisz Istenben azt mindenki elfogadja, de ha azt állítja, hogy látta is őt, vagy az angyalokat, akkor diliházba csukják.
    Ha ebből indulunk ki, akkor nem is olyan eltérő az UFÓhívőkhöz való általános hozzáállás...
  • ghost2
    #18
    most akkor megis vannak ufo-k?!? gondolom az sg nem szur be fake kepeket
  • qtab986
    #17
    A John Carpenter film?Az tényleg jó volt.
  • 59th LeFty
    #16
    Csak azt nem tudom, miért keverik állandóan az UFO kifejezést a kis zöld/szürke/hupikék emberkékkel. Az UFO azonosítatlan repülő tárgy, a kis zöld emberke meg földönkívüli. Kb annyi köze van a két fogalomnak egymáshoz, mint a macskakajának a sóderhez. Vagy valaki tud nekem olyasmit mutatni, amitől a kettő egy és elválaszthatatlan lesz?
  • domez128
    #15
    Mert a kettő ellent mond egymásnak ..!!!!
  • teddybear
    #14
    Mindjárt jön roliika, és elmondja mi miért vagyunk földhözragadtak....
  • arrakistor
    #13
  • norbre
    #12
    :):)
  • Tomalak
    #11
    de rondák ezek a brittek..
  • MaxPayne
    #10
    Ha az emberek hisznek istenben akkor miért nem hisznek a földön kívüliekbe vagy a földön kívüli életben?
  • haxoror
    #9
    Én eddig azt hittem hogy ő a Jóságos Megmentő
  • rhonkhan
    #8
    Biztos hogy nem vagyunk egyedül a világban, főleg ha arra gondolunk hogy a napunk második generációs.
  • mrzed001
    #7
    They Live (Ők élnek!) című filmet ajánlom megtekintésre :)
  • Turdus
    #6
    Hát ti nem tudtátok? Mi mind Xenutól származunk...
  • Skeez
    #5
    Én meg gyakran azt hiszem, idegen bolygón vagyok, annyira ostobák az emberek, in Hungary.
  • norbre
    #4
    nem betörők voltak? :D
  • Ravkin
    #3
    Szóval néhány nagypapa meg nagymama látott valamit és ezt őrizgették 30, 40 éven keresztül, szánalmas
  • toto66
    #2
    Ja, majd lesznek olyanok akik majd belmagyarázzák, hogy tényleg voltak idegenek a Földön...
    Egyébként ez is hitkérdés. C:
  • TheZsenyka
    #1
    Háááát... nem nagyon hiszek benne. Nekem közvetlen családtagom állítja, hogy látott két méterről, jó fényviszonyok mellett idegen lényt a lakásban, ahol lakik (pontosabban hármat látott egymás mellett), de őszintén szólva annyira szkeptikus vagyok, hogy kizárólag akkor hinném el, ha magam látnám. Utána persze mások meg nekem nem hinnének